Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15001) deka10 válasza TommyX_ (#14996) üzenetére


deka10
senior tag

Nálam semmi gond próbáltam 1960 mb és 1400 mb fájlal is 2 giga feletti most nincs a telón.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#15002) Szemi88


Szemi88
tag

Belle telepítésekor a következő hiba jelentkezett:

The flashing failed. Do you like to retry the flashing?

HRESULT 0x84210027 (-2078212057)

Firmware: Firmware updating failed. Error 0x8401F141 - Flash: Boot rom was not detected after phone boot up. Unable to start flashing.

Van valami ötletetek?

Üdv: Szemi

iphone 14 pro, PlayStation 5, PS nick: Mr_SweetPeaShine

(#15003) Assdak


Assdak
őstag

Egyszer megcsinálom a flashelést, csinálok egy step-by step how to-t.

(#15004) semetka válasza Assdak (#15003) üzenetére


semetka
őstag

:DDD

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#15005) Karma válasza Szemi88 (#15002) üzenetére


Karma
félisten

Ez teljesen normális, húzd ki a kábelt és kapcsold be a telefont.

“All nothings are not equal.”

(#15006) semetka


semetka
őstag

Asszem kipróbálom a 3.08-as Maps-ot, de előtte egy flash, hogy a GPS is működjön. :DD
Mielőtt felteszem letöröljem a régi Mapsot vagy csak simán install?

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#15007) TaylorPro válasza semetka (#14975) üzenetére


TaylorPro
addikt

Ez így teljesen jó döntés!

Pixel 8 Hazel

(#15008) TaylorPro válasza Karma (#14983) üzenetére


TaylorPro
addikt

:) Azért írtam ilyen szigorúan, mert a haladó felhasználók úgy is tudják melyik mappát kell törölni. Azt is hogy hogyan. Akik meg kezdők azoknak egyszerűbb ha mindent gyalul. Rengeteg hiba van a visszatöltött rendszer fájlok miatt.

Pixel 8 Hazel

(#15009) semetka válasza TaylorPro (#15007) üzenetére


semetka
őstag

Az miért van, hogy mikor felraktam újból teljesen mások az alap webeszközök meg ikonok? Úgy értem hogy pl rádió is kint van, amikor legelőször raktam fel akkor nem volt,.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#15010) TaylorPro válasza semetka (#15009) üzenetére


TaylorPro
addikt

Azért mert az már a javított verzió. Az elsőben nem ment a GPS, stb. Fixálva lettek a hibák.

Pixel 8 Hazel

(#15011) semetka válasza TaylorPro (#15010) üzenetére


semetka
őstag

Tudom, hogy javított, de azt hittem csak annyi hogy GPS-t megcsináltad és ennyi. :)
Nem baj, úgyis törlöm a főképernyőről melyik nem kell, csak meglepett h több minden van.
Egyébként én amit legjobban hiányolok az az hogy sztem kevés a webeszköz. A véglegesben is ennyi lesz szted?

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#15012) deka10


deka10
senior tag

Amiért én is várom a hivatalost a nagyobb naptár és az időjárás widget, ha jól tudom ez még nem megoldott a jelenlegi belléken.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#15013) TaylorPro válasza semetka (#15011) üzenetére


TaylorPro
addikt

Nem lehet tudni. De például amit most látsz az a hivatalos Nokia 701 belle importált widgetjei. :)

Pixel 8 Hazel

(#15014) semetka válasza TaylorPro (#15013) üzenetére


semetka
őstag

Na majd meglátjuk, de az időjárás widget meg a nagyobb naptár az tényleg zsír lenne. Épp adatvisszaállítok, de utálom ezt a részt. 4gb kép és videó meg ugyanennyi zene.

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#15015) CS_D válasza Assdak (#15003) üzenetére


CS_D
senior tag

Addig is, itt egy számtalanszor linkelt flashing tutorial. Ha ez alapján nem tudja valaki megcsinálni, az már user error.

http://forum.dailymobile.se/index.php?topic=52426.0

Elnézés, hogy nem rendes link, de az Opera mini nem engedi beszúrni.

(#15016) Szemi88 válasza Karma (#15005) üzenetére


Szemi88
tag

Lehet, hogy normális, de nekem még sem flasheli a telefont. Meg be sem kell kapcsolnom, mert kihúzom az adatkábelt és magától újraindul, de az sw az a régi még mindig rajta :W :W :W :W :W

iphone 14 pro, PlayStation 5, PS nick: Mr_SweetPeaShine

(#15017) rizso


rizso
addikt

Sziasztok!

Mennyit bír kb. az N8 akksija, mondjuk olyan napi 3-4 óra wifis netezéssel, pár perc hívással, egy kis fotózással? Meg mik is a jellegzetes "N8 hibák"? Ja, és láttam a "Belle"-t. N8-ra jön valamikor? :R

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#15018) deka10 válasza Szemi88 (#15016) üzenetére


deka10
senior tag

Deadmod-ban csinálod akkor csak amikor kéri akkor csatlakoztasd a telót és elötte 8 másodpercig tarsd nyomva a bekapcsoló gombot vagy addig míg hármat rezzen.

[ Szerkesztve ]

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#15019) Zamasun válasza rizso (#15017) üzenetére


Zamasun
aktív tag

Ha a leírtak szerint használod, 1, jobb esetben másfél nap. Hibák: sokaknál jelentkezik idővel lilás képernyő, felül a hdmi, jack csati teteje karcosodik, betörik. Belle jön, hogy mikor, senki sem tudja.

(#15020) Karma válasza deka10 (#15018) üzenetére


Karma
félisten

Nem kell nyomkodni a gombot, csak kikapcsolni a telefont es radugni az USB-t...
Ha a Windows nem ismerne fel idoben az USB boot ROM-ot (-> a telefon bebootol az USB toltodes allapotba), akkor meg ki kell huzni, es amikor kikapcsolt, ujraprobalni.

Felteve, hogy a driverek rendben vannak.

“All nothings are not equal.”

(#15021) deka10 válasza Karma (#15020) üzenetére


deka10
senior tag

Nekem így ment fel elsőre azért írtam + a phoenix is ezt írja, amennyiben jól fordítottam.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#15022) Karma válasza deka10 (#15021) üzenetére


Karma
félisten

Hat, az en fonixem csak annyit ir, hogy vegyem ki az akkut, huzzam ki az USB-t, dugjam be az akkut, dugjam be a kabelt es kapcsoljam be a telefont :P

Namarmost az akkut kivenni nem praktikus, az USB-n toltodo telefonok azonnal felelednek a kabel bedugasakor, ugyhogy nem nagy a kaland N8-nal :)

“All nothings are not equal.”

(#15023) zorzy4 válasza kacsa7 (#14960) üzenetére


zorzy4
őstag

Bocs én nem neveztem senkit idiótának, és nem ilyen stílusban kommunikáltam. Csak látom, hogy mindenki panaszkodik, hogy ez nem megy, meg az nem megy, és néha úgy tűnik sokan azért rakják fel, hogy vagánykodjanak, hogy nekik már a belle van fen. De nem vitatkozni akarok, csak kérdeztem. Vegyél vissza a stílusból! Csak kicsi úgy tűnik mint amikor kamerával felvet mozifilmeket töltenek le, hogy elmondassák ők már látták, pedig ki sem jött a dvd. Ez az én véleményem és senki nem akarok megsérteni vagy "belle" szólni a dolgába.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#15024) rizso válasza Zamasun (#15019) üzenetére


rizso
addikt

Nagyon gondolkozok, hogy beruházok egy N8-ra - egyelőre páromnak -, aztán lehet, hogy nekem is megtetszik. Csak a mostani telómmal (Sensation) is az a legnagyobb bajom, hogy nem bírja egy napig sem. Reggel leveszem a töltőről, használom rendesen, akkor estére már le is merül...

Kamera jelenleg hogy áll? Gyárilag van 30fps+folyamatos AF, vagy még mindig különböző camera modokat kell használni?

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#15025) kacsa7 válasza zorzy4 (#15023) üzenetére


kacsa7
őstag

Valóban kicsit élesen fogalmaztam, aminek nagyrészt az volt az oka, hogy éreztem némi "okoskodást", kárörvendést a kérdésedben.
Néhány kisebb hiba a béta státusznak köszönhető, de ezek közül gyakorlatilag nincs olyan, ami a mindennapi használatot gátolná, ellehetetlenítené. Ezekkel együtt is összességében egy fényévekkel gyorsabb, szebb, felhasználóbarátabb felületet kapunk. Egyébként a felvetődő problémák nagyobbik része arra vezethető vissza, h. nem olvasnak körültekintően a kedves fórumtársak.
A telefonnal kapcsolatos problémák 95%-át meg tudtam oldani önerőből, némi utána járással, utána olvasással, kezdve a mindenféle egyszerűbb problémáktól a flashelésig. Nem tartom magam zseninek, mégis némi időráfordítással elsőre sikerült tökéletesen flashelnem és a felmerülő problémákat megoldanom. Ehhez képest az itt levők 2/3-a arra képtelen h. egy belle-t felrakjon. Jönnek a jaaaj mi lesz a garanciával és a jaaj miért nem bírom felrakni típusú hozzászólások.
Isten ments hogy itt pálcát törjek egyesek feje felett, vagy ítélkezzek, de számomra ez mégis nonszensz.

Ezzel kapcsolatban nem kérnék semmilyen biztos én vagyok a fasza gyerek és hasonló szintű hozzászólásokat, mivel lehetőségeimhez mérten próbáltam eddig is és ezután is segíteni a felmerülő kérdésekben.

(#15026) Zamasun válasza rizso (#15024) üzenetére


Zamasun
aktív tag

Gyárilag nincs sem folyamatos focus, sem 30 fps de ez orvosolható: csak fel kell tenni ezt a kis frissítést, ez hivatalos Nokia update és rögtön lesznek az előbb említett funkciók. Kamerája nagyon jó, véleményem szerint máig etalon a nagy látószögével, xenon vakuval stb.

(#15027) peugeotmate válasza Zamasun (#15026) üzenetére


peugeotmate
őstag

Mobilos körökben igen elismert mindenütt az N8 kamerája (világszerte)! Mind a mai napig! :K

meg

(#15028) Assdak


Assdak
őstag

Nah elkezdem lassan a flashelést. Mass memoryt bekapcsolt telefonnál lehet formázni? ( vagy shit+del mindenre? =) Illetve gyorsformázás Fat32-re alapbeállításokkal elegendő?

(#15029) deka10 válasza Karma (#15022) üzenetére


deka10
senior tag


Nekem meg ezt írja, és így nem éled fel ha rádugod a kábelra.

[ Szerkesztve ]

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#15030) zorzy4 válasza kacsa7 (#15025) üzenetére


zorzy4
őstag

Akkor szent a béke!

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#15031) Assdak


Assdak
őstag

Még 1 kérdés ( tudomhogyutáltokmár ) . Ha esetleg kijön a hivatalos Belle, akkor ue a módszerrel navifirmről leszedem a hivatalos sw-t, flashelem vele a telefont, és onnantól kezdve újra tudom majd használni az ovi frissítést illetve az ota-t?

(#15032) semetka


semetka
őstag

Kipróbáltam a 3.08 as maps-ot de nekem van egy két dolog ami nem tetszik. Sztem az infó sáv nagyon nagy, a térképből sokat elvesz, és így űgy tűnik mintha valami kis kijelzőjű GPS lenne. A réginek jobban bejött az UI-ja.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#15033) lbence válasza rizso (#15024) üzenetére


lbence
aktív tag

Két hete van meg, ha nagyon intenzíven használom (3-4óra netezés, folyamatos email szinkronizáció, mondjuk 1 órát futok és azt trackelem Endomondoval és közben zenét hallgatok, meg telefonálok 1 órát) akkor szoktam este már feltölteni, mert 20-30% már csak az akksi töltöttség.

[ Szerkesztve ]

(#15034) Ufff válasza Misály (#15000) üzenetére


Ufff
senior tag

Phoenix. Gyorsabb... :K

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#15035) Ufff válasza deka10 (#15029) üzenetére


Ufff
senior tag

Itt jön képbe a "dead mode". Elsőre nekem is ez volt...

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#15036) rento válasza deka10 (#15029) üzenetére


rento
őstag

dead módba flasheltem én is, a lényeg, hogy a telefon legyen kikapcsolva, ne legyen csatlakoztatva a géphez, és mikor elindítod a flashelést, akkor feldobja ezt az ablakot, amit linkeltél. nah ilyenkor kell ráduni a telefont a gépre, és rákattintani az ok gombra. a telefont nekem nem kellett bekapcsolni, egyből elkezdte a flashelést.

(#15037) Ufff válasza rento (#15036) üzenetére


Ufff
senior tag

Én be sem tudtam kapcsolni. :DD

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#15038) rento válasza Ufff (#15037) üzenetére


rento
őstag

:DDD nem is kell ;)

(#15039) silentkiller


silentkiller
senior tag

Gyári Anna, kezdetek óta a BT csatlakozás után, állandóan kiiírja, hogy "engedélyezi automatikusan a kapcsolódást"? Még akkor is ha belépek egy mappába, után ki és be egy másikba (tehát minden egyes session-nél kiírja). Pedig a BT kapcsolat jogosult automatikus kapcsolódásra (+ kis lakat van mellette). Ez a probléma az Anna előtti időszakban nem jelentkezett...

Van esetleg ötletetek?

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#15040) lbence


lbence
aktív tag

Van új Foursquare kliens, Belle kinézettel, hátha érdekel vkit. (még jó hogy megvettem kemény 200ft-ért a 4squick pro-t előző héten)

(#15041) Kasya válasza lbence (#15040) üzenetére


Kasya
nagyúr

Mik a tapasztalataid ezekkel a programokkal? Mivel nyujt tobbet, mint a gyari Terkepek=>Bejelentkezes?

(#15042) attisx


attisx
addikt

Új téma: Steel Black Classic

[Letöltés]

;)

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#15043) Sarlon válasza attisx (#15042) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Ismét nagyon komoly lett, köszi! :)

Ui.: Ezeknek a felhasználását nem tervezed vmikor? :)
Bocsi hogy picit telhetetlen vagyok.. :D

N82- N8- Lumia 920

(#15044) attisx válasza Sarlon (#15043) üzenetére


attisx
addikt

Köszi! Igyekszem.

Ami a tehkseven ikonokat illeti, több okból sem tervezem használni őket. Egyrészt nagyon hiányos, másrészt nem vektorgrafikus, végül de nem utolsó sorban csak saját kútfőből dolgozom. :)

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#15045) lbence válasza Kasya (#15041) üzenetére


lbence
aktív tag

Én ezt a Terkepek=>Bejelentkezes dolgot nem használtam még, csak megnéztem, hogy mi az. Nem azért használom a Foursquaret, hogy megosszam Fb-on, hogy hol vagyok, inkább csak saját magam szórakoztatására.
Ha jól emlékszem ezután a cikk után kezdtem el használni:
http://mobilarena.hu/teszt/csekkolj_be_avagy_mi_az_a_foursquare/mi_az_a_foursquare.html

(#15046) bringasisti


bringasisti
őstag

Kész ideg vagyok ! A fényképeket az E memóriaegységbe rögzítem, a fényképek közt tökéltessen megjelenik, viszont ha a fájlkezelő felől keresem nem tudom hol van. Köszi. :W

BENEFON DELTA--------N8

(#15047) Kasya válasza lbence (#15045) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ajánlom próbáld ki jobban a Térképek megoldását. Azon belul is tudsz választani, hol akarod megosztani. Szerintem felér egy jó FS megoldással.

(#15048) TooN


TooN
aktív tag

Sziasztok!

Van valami tippetek, hogyan tudnék telepíteni egy "nem megbízható" forrásból származó .sis filet.

Ezt a hiba üzenetet kapom vissza folyamatosan a telefonomról. Már a 3. helyről szedem le a filet, de ugyan azt kapom vissza, hogy nem akarja, mert nem megbízható és ártalmas lehet.

Ilyenkor kellene szignóztatni? Vagy mi?

Please HELP!

Előre is köszi!

:R :R :R

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#15049) rizso válasza Zamasun (#15026) üzenetére


rizso
addikt

Tehát megoldottak, ez jó. Mondjuk ahogy nézegettem a videókat, kissé lassan reagál az AF.

lbence: az egész kellemes üzemidő...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#15050) TaylorPro válasza attisx (#15042) üzenetére


TaylorPro
addikt

Ejha! Gratula!

Pixel 8 Hazel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.