Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) Sarlon válasza jacis (#1998) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Fél éve vársz rá, el tudom képzelni mennyire lesz elfogulatlan az a teszt ;]

N82- N8- Lumia 920

(#2002) Gabor113 válasza jacis (#1998) üzenetére


Gabor113
tag

kíváncsi leszek, remélem megérkezik végre és akkor olvashatunk az első benyomásokról. :)

Alcatel OT 300 - Siemens C35 - Siemens MT 50 - Samsung SGH E720 - Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N97mini - Nokia E7 - Blackberry 9300 - Blackberry Q10

(#2003) #16820480 válasza attisx (#1996) üzenetére


#16820480
törölt tag

a saját lakásomból indultam ki, nekem nincs egy deka rádióvevőm sem. előbb tudnám kábellel a hangfalakra kötni a telefont. :)
amúgy meg volt már olyan, hogy egy hónapig koleszban laktam (külföldön). ennyi időre nem vesz hangfalat az ember, de azrt néha jó egy kis zenét hallgatni. eleinte a szobatársam szifonjáról ment, de azt alig lehet hallani, olyan halk. aztán átszoktunk az M8-amra, az kb 30%-on olyan hangos, mitn a szifon teljes hangerőn :B

(#2004) jacis válasza Gabor113 (#2000) üzenetére


jacis
nagyúr

Sajnos ez a magyar mentalitás...

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2005) attisx válasza #16820480 (#2003) üzenetére


attisx
addikt

igaz, így már egészen más a leányzó fekvése... :K

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#2006) jacis


jacis
nagyúr

Hát srácok ma már úgy érzem ebből nem lesz semmi (N8 átvétel) :N
Szerintem már szóltak volna ha minden ok.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2007) Misály válasza jacis (#2004) üzenetére


Misály
addikt

Ez nem magyar mentalitas, sajnos ezt usabol vettuk at.

Hetvegen ezek nem dolgoznak jacis?

[ Szerkesztve ]

(#2008) jacis válasza Misály (#2007) üzenetére


jacis
nagyúr

Szerintem dolgoznak csak a központi raktárba beérkezett cuccok ragadnak bent hétvégére.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2009) emre33


emre33
addikt

Nokia N8 mobiltelefon: raktárról! Gyári 2 év garival, magyar piacra szánt készülék, 3 szinbe, edigital...

[ Szerkesztve ]

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#2010) Misály válasza jacis (#2008) üzenetére


Misály
addikt

Hat ha a T igy marad lehet nekem csak jovo honapban lesz ebbol telefon. Ami kurvara nem orom mert mint kiderult az 5800 nem birja a bauhausokat es 3 hete koltoztem egy ilyenbe:D

Jut is eszembe Karma vagy akinek ezustje van! Mennyire feher az az ezust-feher? Mert ha inkabb ezust akkor lehet fekete helyett arra szavazok.

[ Szerkesztve ]

(#2011) Gabor113 válasza emre33 (#2009) üzenetére


Gabor113
tag

Na akkor még jacis-é is meglesz ma. :)

Alcatel OT 300 - Siemens C35 - Siemens MT 50 - Samsung SGH E720 - Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N97mini - Nokia E7 - Blackberry 9300 - Blackberry Q10

(#2012) Lord Zero válasza Gabor113 (#2011) üzenetére


Lord Zero
addikt

központi raktárban pihegnek egyelőre, a bolt(ok)ig ma már nem jutnak el (telefonon mondták)
bár jacisnak - mint nem boltba betévedt, hanem online-rendelős vásárlónak - talán kifutározzák (ha olvasnák ezt a topikot, biztosan megtennék :) )

[ Szerkesztve ]

nem, mindegy

(#2013) emre33 válasza Lord Zero (#2012) üzenetére


emre33
addikt

Kiváncsi lennék hogy darab van ott...

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#2014) Gabor113 válasza Lord Zero (#2012) üzenetére


Gabor113
tag

Na akkor ez tényleg hétfő lesz. Egyébként ez ilyenkor hogy megy a gyár szállít egy helyre Magyarországon akitől széddobják vagy egyenesen a gyárból megy "fűhöz,fához,virághoz"?

Alcatel OT 300 - Siemens C35 - Siemens MT 50 - Samsung SGH E720 - Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N97mini - Nokia E7 - Blackberry 9300 - Blackberry Q10

(#2015) jacis válasza Gabor113 (#2011) üzenetére


jacis
nagyúr

Hétfő lesz belőle (de legalább már valami konkrétum):

"Köszönjük megkeresését!

Az Ön által megrendelt mobil telefon megérkezett a raktárunkba. Várhatóan a hétfői vagy a keddi napon átvehető lesz, kecskeméti üzletünkben. Rendszerünk automatikus levélben tájékoztatja a termék átvételével kapcsolatos tudnivalókról.
A termék érkezéséig szíves türelmét és megértését kérjük.
Bármely további kérdés, észrevétel esetén készséggel állunk rendelkezésére."

:DD

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2016) Ricardo válasza jacis (#2015) üzenetére


Ricardo
félisten

Akkor jöhetnek a személyes beszámolók.

(#2017) DarkJedi


DarkJedi
csendes tag

A Nokia online shopba megérkeztek a telefonok, de basszameg, hogy olyan dolog jött közbe és nem tudtam ma egész nap pesten lenni.... kb dél körül hívtak hogy át lehetne venni... így nekem is csak hétfőn lesz meg, de a lényeg hogy már kapható!

(#2018) Karma válasza Misály (#2010) üzenetére


Karma
félisten

Inkabb ezustszurke az egesz.

“All nothings are not equal.”

(#2019) Sarlon


Sarlon
aktív tag

(#2020) Lord Zero válasza Sarlon (#2019) üzenetére


Lord Zero
addikt

nem kell megszeppenni : ) - nincs itt semmi áhjjájjj, néhány hibás egyed elhalálozott, helyes, természetesnek kell lennie a szelekciónak

szerk.
#2014 Gabor113: nem tudom, hogy megy, de még az amsterdami joint-pubok dealerhálózata is egyszerűbb ennél, gyanítom

[ Szerkesztve ]

nem, mindegy

(#2021) Gabesz11


Gabesz11
tag

Sziasztok

A mai napon tulajdonosa lettem egy n8-asnak, elsőre kicsit féltem tőle de nekem nagyon pozitiv a tapasztalatom, elég sok érintős telcsim volt ez előtt.
Szerintem nagyon jól sikerült gyors-nem fagyogat, pedig ma kapta rendesen a tapizást.

(#2022) Lord Zero válasza Gabesz11 (#2021) üzenetére


Lord Zero
addikt

nem fagyogat - ez a gyakorítóképzős megfogalmazás nem hagy maradéktalanul kétely nélkül : ) most akkor fagyott - naaa... legalább egyetlenegyszer.. plíz ; ]]] - vagy sem?
a pozitív tapasztalatnak viszont örülünk - miről váltottál/miket használtál előtte (csak a viszonylagosság megítélése végett)?

nem, mindegy

(#2023) Karma válasza Lord Zero (#2022) üzenetére


Karma
félisten

Minden csoda harom napig tart. Utana is vallald fel, hogy megirod mit gondolsz a telefonrol es mit tapasztalsz :)

“All nothings are not equal.”

(#2024) Lord Zero válasza Karma (#2023) üzenetére


Lord Zero
addikt

ezt miért nekem?

szerk.
vagy sürgetsz? :D eljön majd a csoda nálam is, sooner/later

[ Szerkesztve ]

nem, mindegy

(#2025) Karma válasza Lord Zero (#2024) üzenetére


Karma
félisten

Mert mellenyultam :P

“All nothings are not equal.”

(#2026) Sarlon válasza Karma (#2025) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Mellé nyúltál? Mármint azzal h az iPhone 4et választottad? ;] ;] :P

N82- N8- Lumia 920

(#2027) kpal válasza jacis (#2015) üzenetére


kpal
veterán

kíváncsi vagyok én is. :K

(#2028) jacis válasza Gabesz11 (#2021) üzenetére


jacis
nagyúr

Írj róla tapasztalatokat. Nekem még várnom kell 2 napot :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2029) Karma válasza Sarlon (#2026) üzenetére


Karma
félisten

Nem, csak a cimzessel. Minel tobbet kell erintkeznem az N8-cal, annal nyugodtabb vagyok, hogy a valasztasommal jol dontottem. Az arerzekenysegtol fuggetlenul persze, mert az az egyetlen hatranya az iPhone-nak szamomra.

“All nothings are not equal.”

(#2030) Gabor113 válasza DarkJedi (#2017) üzenetére


Gabor113
tag

Igen immár 'hivatalosan' is elérhető a nokia oldalán is 'raktáron' az állapota 1 munkanapos szállítással. Karácsony előtt tuti hogy népszerű lesz. Arra vagyok még kíváncsi hogy a T nél lesz e jövő héten és mennyiért. Illetve hogy nálunk mikor lesz E7...

Alcatel OT 300 - Siemens C35 - Siemens MT 50 - Samsung SGH E720 - Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N97mini - Nokia E7 - Blackberry 9300 - Blackberry Q10

(#2031) Sarlon válasza Karma (#2029) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Persze csak viccből mondtam..
Karma, Én adok a véleményedre, azért kérdezlek téged.
Mióta az eszemet tudom, nokia telefonjaim voltak. A symbian t már nagyon megszoktam, kezdve a- most nem is jut eszembe annak a kerek aljú telefonnak a neve, aminek a gombja is úgy mentek körbe..- Na mindegy, szóval az volt az első symes telóm..
Mivel tudnál meggyőzni, hogy iPhone-t vegyek? Mi az ami a hétköznapi életben, egy hétköznapi felhasználó számára előnyösebb? (A giccsparádé nem érdekel se egyik, se másik oldalon..) És ezt ne egy fikázó, flegma kérdésnek vedd, hanem tényleg érdekelne, mert nagyon vacilálok az N8 és az új i között.. Eddig nagyon egy irányba húzott a szívem, de mostanában vhogy nem egyértelmű.
Hátha meg tudsz győzni.
Remélem érthetően fogalmaztam, bár már 16 órája ébren vagyok, szóval nézzétek el nekem, ha kicsit össze vissza :D

N82- N8- Lumia 920

(#2032) jacis válasza Sarlon (#2031) üzenetére


jacis
nagyúr

De az ilyen jellegű kérdéseket miért nem privátban teszed fel? Nem biztos, hogy nekünk leendő N8-as juzereknek kell ez ide.
Köszi.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2033) Karma válasza jacis (#2032) üzenetére


Karma
félisten

Nem is válaszolok ide, no para.
Még a végén megbánnád :D

“All nothings are not equal.”

(#2034) Sarlon válasza Karma (#2033) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Akkor pv. légyszi, nehogy meglincseljenek itt engem.
Jacis,tőled meg bocsánatot kérek, ha esetleg belegázoltam a lelkedbe, nem volt szándékos, tényleg ne haragudj... Amúgy nem értem, miért is nem állná meg a helyét? Végülis a kérdés az, h elég lesz e.? Én pontosan erre vagyok kíváncsi! Elég lesz, vagy sem?

N82- N8- Lumia 920

(#2035) Kasya válasza Sarlon (#2034) üzenetére


Kasya
nagyúr

Azert szivesen meghallgattam volna en is Karma valaszat... :(

(#2036) Karma válasza Sarlon (#2034) üzenetére


Karma
félisten

Elégnek elég lehet.

“All nothings are not equal.”

(#2037) Lord Zero válasza Kasya (#2035) üzenetére


Lord Zero
addikt

én is..

Karma, lesz mit kopipésztelned ; ]]]

nem, mindegy

(#2038) stewe780 válasza Karma (#2033) üzenetére


stewe780
őstag

Nekem is plz. Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#2039) Karma válasza stewe780 (#2038) üzenetére


Karma
félisten

Az egyszerűség kedvéért a kéréseket is privátba küldje mindenki, akit érdekel.
Köszi!

“All nothings are not equal.”

(#2040) joey04 válasza jacis (#2032) üzenetére


joey04
titán

hm. a reakciókat látva lehet mégis ide kellene az a válasz... ;]
bár csak flame lenne belőle, szóval tényleg ne. :D

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#2041) kpal válasza Sarlon (#2031) üzenetére


kpal
veterán

A kerek aljú telefon az 3650 volt ;) az is jó volt akkoriban én 7650-el kezdtem de még most is itt figyel ezt sosem adom el .

(#2042) jacis válasza joey04 (#2040) üzenetére


jacis
nagyúr

Engem sem zavarna ha ide válaszolna Karma csak tudom, hogy lesz egy pár ember aki nem csak elolvassa hanem bele is köt és születik 100 hsz. egy értelmetlen meddő dologról.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2043) Galahed


Galahed
senior tag

Én is szivesen olvasnám, szvsz a fórum erre való. Főleg ha objektiv és nem elfogult, akkor értékes irás lehet. szóval +1 szavazat a nyivánossá tétel mellett. :)

Pláne, úgy, hogy gondolkodom az iPhone 4 lecserélésén erre a telefonra.. (vagy E7-re)
(Off: azért képben van még: a DesireHD, Moto Milestone 2 , és a Defy is jelenleg)

(#2044) Gabor113 válasza Karma (#2039) üzenetére


Gabor113
tag

Kár pedig érdekes lenne, Te nem egy hangulatkeltő flame-er vagy :D:D.

Csak szvsz (és ez nem negatív megjegyzés senki irányába) egy véleményre/tesztre vásárlás előtt nem szabad mindent feltenni. Én nem döntenék más véleménye alapján arról hogy mit veszek magamnak, hiszen én fogom használni. (és ez mindenki másra is igaz) Ezért kell hogy mindenki saját maga megnézze, megtapogssa, "tesztelje" kicsit (nyilván amennyire egy boltban lehet) azt amit kinéz. Ha az a saját benyomása alapján az igényeit fedi akkor rendben vagyunk. (legyen ez Iphone,SGS, vagy N8). Én pl ezért szoktam nehezen venni a hitvitákat, mivel mindenkinek más lehet az az érzet ami a telefon használata kelt. (user experience) Ezért baromság az: Iphone szar, Nokia szar, Samsung szar vagy ezek ellenkezője. Hibája és előnye mindegyiknek van amelyik a legjobb nekem azt veszem meg.

De mint az egyik legnagyobb tudású forumozóé a véleményed mindenképp érdekes lehet. (persze meg merem jósolni milyen reakciók lesznek:

-van aki talál benne utálni valót így lesz egy jó adag fika :D)
-van aki talál benne szeretni valót
-másoknak meg csak simán érdekes :)

Alcatel OT 300 - Siemens C35 - Siemens MT 50 - Samsung SGH E720 - Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N97mini - Nokia E7 - Blackberry 9300 - Blackberry Q10

(#2045) Gabesz11


Gabesz11
tag

Az n8 előtt x10i-m volt meg iphone 3g és 3gs, most állok neki mindent elrendezni rajta csak még korán van :) ha kiváncsiak vagytok valamire szoljatok és írok róla.

(#2046) Nokiahivő válasza Galahed (#1981) üzenetére


Nokiahivő
csendes tag

Hat ha ez neked ,kicsi,
az elozo telefonom 5800 -as volt,pontosabban van is meg, egy masik kártyával.
Nekem hidd el mindketto itt van előttem , az N8-ról irok most - hogy látványos a ,különbség.
Az E 7 4"-os kijelzoje is szep nagy, de ez a 3,5 " boven elég. A harom képernyő felületere minden widget kiadható ami szükséges. Nagyon használható es szerethető készülék.

(#2047) Nokiahivő válasza Galahed (#1981) üzenetére


Nokiahivő
csendes tag

Hat ha ez neked ,kicsi,
az elozo telefonom 5800 -as volt,pontosabban van is meg, egy masik kártyával.
Nekem hidd el mindketto itt van előttem , az N8-ról irok most - hogy látványos a ,különbség.
Az E 7 4"-os kijelzoje is szep nagy, de ez a 3,5 " boven elég. A harom képernyő felületere minden widget kiadható ami szükséges. Nagyon használható es szerethető készülék.

(#2048) Nokiahivő válasza jacis (#2006) üzenetére


Nokiahivő
csendes tag

Lehet hogy en nem ertek valamit, de mi ax hogy nem érkezik meg a telefon?
Tegnap volt 2 hete hogy olvastam az voltam honlapjan hogy van N8. Felhívtam őket telefonon, megrendeltem, elnezest kérték hogy csak kedden tudjak küldeni mert munkaszüneti nap volt hétfőn, s kedden hozta a futár 1+132,900 ft-ért.
Tenyleg nem értem miért nem lehet kapni?
Ja leesett !
Szolgáltatótól veszed ? 1 vagy 2 eves rablanccal ?
Akkor nehezebben kaphato ?

(#2049) Nokiahivő


Nokiahivő
csendes tag

Na nem mindig jo ez a szó kitalalos funkció.
XXI.GSM honlapján-n olvastam es tőlük rendeltem.

Regi forumozok !
Miert van a hozzászólásom felett az pirossal hogy szerkesztés?
Valamit nem jol csinalok ?
Lehet hogy hulye kérdés, de teljesen kezdo vagyok itt.

(#2050) B1T3 válasza Nokiahivő (#2049) üzenetére


B1T3
addikt

Részben éppen azért, hogy elkerüld, amit itt folytattál. Tehát a hozzászólásodat egyben is meg lehetett volna írni esetleg.
A másik, hogy néha hasznos az az 5 perces szerkesztési idő, ugyanis olykor elfelejtem átolvasni, amit írtam, és így néha utólag veszek észre valamilyen elírást, ekkor természetesen átszerkesztem. Ez teljesen általános jelenség. :)

Ja, és megjelenik a hozzászólásban, hogy már szerkesztve volt. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.