Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3051) gti16v válasza Ufff (#3049) üzenetére


gti16v
őstag

ja én abból indultam,ki hogy 2 napig rajta hagytam a gyárit...és valami nagyon nem stimmelt....leszedtem,és király lett a kezelhetőség.

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#3052) tibike8


tibike8
őstag

Én meg most azért megakadtam egy picit. Lehet, hogy nagyon bagatel, de a naptárban lehet valahogy megnézni a bejegyzéseket anélkül, hogy belemennék az adott napba? Ugyanúgy mint a régebbi Symbianokon. Szóval, ha rajta állok egy napon havi nézetben, írja ki valahova, hogy mi van arra a napra beírva. Ez működött az S603 és az 5-ös verzókon is.

(#3053) tomi564


tomi564
csendes tag

én is beléptem az n8 tulajok táborába, n82 után pár óra alatt megszoktam, és nagyon tetszik a cucc :)

(#3054) tibike8 válasza tibike8 (#3052) üzenetére


tibike8
őstag

Erre senki nem tud mit mondani? Vagy senki nem használja érdemben a naptárat? Mert ez így nem nagyon használható.
Valamint a képek is eléggé érdekesek lettek kezdetben. Kis szobában vakuval olyan ködös képet csinált mintha be lenne párásodva vagy a fólia a lencse előtt lett volna még. :F

(#3055) Kvazár válasza tibike8 (#3054) üzenetére


Kvazár
őstag

A naptár jó kérdés. A régin csak ráállt az ember a kurzorral, és kiírta mellé, de most már ez nincs.
A fénykép gondra meg az a megoldás, hogy szemüvegtörlő kendővel meg kell előtte tisztítani a lencséjét.

Eladó cuccaim: -

(#3056) tibike8 válasza Kvazár (#3055) üzenetére


tibike8
őstag

Akkor ez számomra akkora visszalépés, hogy nehéz lesz bármi más pluszban ezt ellensúlyozni. Nálam a naptár használata alapdolog és napi szinten használom, de így hogy átláthatatlan lett, ez nekem gáz. Tudtok valami kezelhető naptárt rá? Az N82-re lehetett rakni egy másik naptárat ami teljesen jó volt, de az eredeti is mondjuk és igazából ugyanazokat a bejegyzéseket látta a kettő. Tehát nem külön adatbázist használtak a telón. Majd megkeresem azt és hátha lesz erre is valami változata ami felmegy. De ez most nekem nagy csalódás :(

A lencse meg szemre nem volt koszos. 2 napos a teló és nem sokkal előtte lett a fólia leszedve. Lehet, hogy a fólia hagy úgy rajta valamit amitől ilyen homályos lesz a kép? Egyébként melóba menet fotózgattam és videóztam és kost úgy tűnik, hogy jók lettek. Meg csináltam pár teszt képet tök sötétben szobában meg mindenféle fényviszony mellett és ugyanúgy videót is és most mintha nem lenne olyan gáz...

[ Szerkesztve ]

(#3057) Kvazár válasza tibike8 (#3056) üzenetére


Kvazár
őstag

Az én szavam nem szent írás, nekem is csak 3 napja van ilyen telóm. ;) Lehet más megtalálja benne ami keresel, csak én nem.
Én a Neptunnal vagyok így. Elég gáz, hogy most már sehogy sem tudom megnézni. :(

Eladó cuccaim: -

(#3058) tibike8


tibike8
őstag

Ja, a másik kérdés, hogy a menü gomb miért villog szerintetek, ha nincs semmi esemény? Be lehet ugye állítani, hogy mire jelezzen. Ha mindkettőt kikapcsolom, akkor is villog. Csak akkor nem, ha magát a jelzés funkciót kapcsolom ki.

(#3059) jacis válasza tibike8 (#3058) üzenetére


jacis
nagyúr

Be lehet állítani, hogy mindig villogjon vagy csak az általad említett eseményeknél. A kettő nem ugyanaz!

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3060) Kasya válasza tibike8 (#3058) üzenetére


Kasya
nagyúr

A naptárast részt megértem, de nem hiányolom...WM-nél sose isertek ilyet, valahogy megszoktam :)

Beállitasok, Telefon, Jelzofenyek, Vill Fény lét - ki; Jelzofeny, villogas idotartalma - nincs korlát, jelzett esemenyek - ami kell

(#3061) Misály válasza tibike8 (#3052) üzenetére


Misály
addikt

alsó három közül a harmadik gomb, teendő nézet

(#3062) tibike8 válasza Misály (#3061) üzenetére


tibike8
őstag

Az nem jó. Azt már az S60-on sem tudtam mire használni. A tárgyalást használom csak mert a napi beosztásokat tervezem/ütemezem ezzel és csak itt lehet óra/percet megadni. Így viszont mindig bele kell menni az adott napban, hogy lássam az ütemtervet. Het és havi nézetben is csak az látszik, hogy van ott valami bejegyzés, de napi nézetben látod csak, hogy mi. A tárgyalások meg egyébként nem látszanak a teendők között.

(#3063) Misály válasza tibike8 (#3062) üzenetére


Misály
addikt

Ah ertem van egy alkalmazás, comingnext a neve homescreen-re kirakható cucc és szerintem neked pont jó lenne.

(#3064) tibike8 válasza Misály (#3063) üzenetére


tibike8
őstag

Köszi majd csekkolom :)

(#3065) Ufff


Ufff
senior tag

Kellene nekem egy olyan alkalmazás (lehetőleg widget) ami mutatja az aktuális HUF-EUR és HUF-USD árfolyamokat. Ja, és ingyenes legyen :D

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#3066) Galahed válasza Ufff (#3065) üzenetére


Galahed
senior tag

nekem jó lenne pénzért is.... Sajna eddig nem találtam...

(#3067) rocks


rocks
aktív tag

5.1 -es operát tettem fel. ez nekem elég.
A fényképezés eleinte nekem is homályos lett a kép, de aztán jobb lett. A video felvétel rögtön tökéletesre sikerült. Nem csak a kép, de a hangja is szuper :)

Az viszont nem tetszik - bár nem nyüstölöm egész nap - h az akksija jó egy napot bír.
mi okozhatja a gyors merülést? (szundiban a digitális óra van beállítva)

(#3068) rocks válasza blade44 (#3046) üzenetére


rocks
aktív tag

köszi, rájöttem.

(#3069) rocks


rocks
aktív tag

ja és az nagyon tetszik, ha PC - hez usb-vel csatlakozom nem leszívja, hanem tölti az akksiját. :DD

(#3070) nagysuhi válasza rocks (#3069) üzenetére


nagysuhi
tag

Ja, a PC akksiját meg leszívja, ha laptopd van.

Többet ésszel, mint fűrésszel...

(#3071) rocks válasza nagysuhi (#3070) üzenetére


rocks
aktív tag

szerencsére nem az van, de jó tudni.

(#3072) Peterku válasza rocks (#3067) üzenetére


Peterku
csendes tag

Az viszont nem tetszik - bár nem nyüstölöm egész nap - h az akksija jó egy napot bír.
mi okozhatja a gyors merülést? (szundiban a digitális óra van beállítva)

Nekem több mint két napig bírja, pedig sokat telefonálok, szoktam netezni, játszani, fényképezni, és a push email is működik. Wifire viszont csak nagyon ritkán megyek fel, mert mobilnetet használok - lehet, hogy Nálad ez okozza a gyors merülést?

(#3073) drzsoo1 válasza Kvazár (#3057) üzenetére


drzsoo1
aktív tag

Opera Minivel android alatt próbáltam a neptunt, a legördülő menük szépen működtek. Belépőkódom sajnos nincs, 10 éve még volt :( . Az év elején a Nokia írt egy számomra nagyon szimpatikus tanulmányt arról, miért fontos az okostelefonok előretörése. A lényege az volt hogy amihez nem kell bekapcsolnod a nagy gépet és el tudod okostelefonnal intézni, azzal energiát is megtakarítasz. Ennek egyik sarokpontja, hogy a böngésző hibátlanul kezelje a webes szabványokat. Ezek szerint pont a Nokia az, ahol ez még mindíg tökéletlen. A flash azonban nálam egyáltalán nem hiányzik, sokkal kevesebb adatforgalmat szív a weboldal, emiatt gyorsabban belöltődik, a beágyazott videók egyébként is megnézhetőek (skyfire pl).

Csak Motorola, 29 éve: Int. 2000(1995)-MicroTac 7200-Flare-d460-cd930-Timeport T250-T720i-MPX200-Q9h-Milestone-Milestone2-Atrix-Moto G 4G-MotoZ Play-MotoZ2Force&Motorola Thinkphone

(#3074) drzsoo1 válasza rocks (#3069) üzenetére


drzsoo1
aktív tag

Ez máshol már 2004 ben is így volt. :W

Csak Motorola, 29 éve: Int. 2000(1995)-MicroTac 7200-Flare-d460-cd930-Timeport T250-T720i-MPX200-Q9h-Milestone-Milestone2-Atrix-Moto G 4G-MotoZ Play-MotoZ2Force&Motorola Thinkphone

(#3075) Nick no.1 válasza drzsoo1 (#3073) üzenetére


Nick no.1
aktív tag

És szerinted mert az opera symbianon nem müxik úgy mint androidon erről a Nokia tehet (...talán a telefon)szerintem meg a program készítője a ludas a dologban.

Xiaomi MI 13 T Pro http://forums.watchuseek.com/f9/omega-seamaster-300m-eta-255-563-a-130103-post842164.html#poststop

(#3076) Kvazár válasza drzsoo1 (#3073) üzenetére


Kvazár
őstag

Pedig alap esetben nem megy.
Viszont találtam rá megoldást. Rádugtam a telefonra az MS Arc egeremet, és úgy már ment. Volt egér mutatóm is, meg minden. A lényeg az volt, hogy az egérrel rá kellett állnom a menüpontra, majd azon scrollozni, és máris ment benne lejjebb és lejjebb a kurzor. Nagyon príma. :DDD

Jah és kezeli az MS Arc billemet is, igaz azt elég nyögvenyelősen, csak kis távolságról, de kezeli. :DDD

Ui.: Bocs az MS reklámért. Elvileg minden gyártó billjét, és egerét kezeli.

Eladó cuccaim: -

(#3077) attisx válasza Kvazár (#3076) üzenetére


attisx
addikt

Na akkor már csak arra kell figyelni, hogy tárgyfelvételkor, meg vizsga időszakban, a telefon mellett az egér is ott legyen a "zsebedben"... ;] :DDD

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#3078) Kvazár válasza attisx (#3077) üzenetére


Kvazár
őstag

Igen ezen gondolkodom. Rendszeresítek egy pici laptop egeret a táskámba erre a célra. :)
Természetesen nem tárgyfelvételt akarok mobilon megcsinálni, csak arra kell, ha akad valami olyan dolog amit azonnal meg kell csinálni, vagy valamit azonnal meg kell nézni azt megtudjam nézni. Ritkán, de akad ilyen eset, ami nem tűr halasztást.

Eladó cuccaim: -

(#3079) ---Lasali---


---Lasali---
Közösségépítő

Sziasztok!

Rögtön meghülyülök...
Nem hajlandó felcsatlakozni a wifire.
Megtalálja, rányomok hogy csatlakozzon, kiírja ezt:
Alap. EAP beállítások mentve. A speciális beállítások a hozzáférési pont biztonsági beállításaiban szerkeszthető.
Kiírja hogy csatlakozik, majd kicseszi ezt a szöveget a kijelző bal tetejére:
Wlan nem talál.

Hálózat célokhoz betettem az Internetbe a wifimet, meg próbálgattam állítgatni, de semmi, ugyan úgy nem csatlakozik. Csak web and walk megy...
Valaki írja már meg legyen szíves hogy lehet beállítani mert ez kész, nagyon felidegesített...

[ Szerkesztve ]

(#3080) Misály válasza Kvazár (#3078) üzenetére


Misály
addikt

Lehet addigra kijon az uj bongeszo mire valoban szukseged lesz ra;)

(#3081) ---Lasali--- válasza ---Lasali--- (#3079) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

Ohh... nem kedvelte a routeremet, kicsit megbonyolítottam, wep és wpa2 együtt ment, eddig fel tudott rá menni minden, ami csak wep et, vagy amin csak a wpa2 volt stabil pl a thinkpadom.. de a telefon megőrült tőle, most csak wpa2 vel felmegy rá, de így nem fog menni apám laptopja ami csak wep et tud.... szopááás

(#3082) drzsoo1 válasza Nick no.1 (#3075) üzenetére


drzsoo1
aktív tag

Az S köbhárom v miafene valóban nincs az opera által támogatott platformok között, biztos nincs még akkora piaci részesedése, hogy érdemes legyen vele foglalkozni. Én történetesen nem azon csodálkozok hogy opera minivel nem megy a neptun, hanem azon hogy a gyári böngészővel sem megy. Nem tudom hogy az N8 böngésző hogy néz ki de a legtöbb mobil böngészőnél lehet állítani hogy mobil device vagy pc ként kezelje a weboldalt. Érdemes próbálkozni, pl a telenoros mobilemail webes felület a telenor szerint semmilyen mobil böngészővel nem fog működni, a skyfire bizonyos beállításokkal mégis meg tudja jeleníteni.

Csak Motorola, 29 éve: Int. 2000(1995)-MicroTac 7200-Flare-d460-cd930-Timeport T250-T720i-MPX200-Q9h-Milestone-Milestone2-Atrix-Moto G 4G-MotoZ Play-MotoZ2Force&Motorola Thinkphone

(#3083) MarKoo


MarKoo
őstag

Aki esetleg Exchange Servert használt a levelei letöltéséhez az ne csodálkozzon ha nem megy a push - amennyiben T-s. A leállások óta nem megy a pushmail, szóval törölni kell a postafiókot és megint létrehozni. Csak gondoltam megosztom, hátha másnak is van ilyen jellegű problémája. :U

(#3084) Kvazár válasza drzsoo1 (#3082) üzenetére


Kvazár
őstag

Ez a kompatibilitási gond csak és kizárólag a Neptun hibája. Még PC-n is Opera alatt és IE 9 alatt is írja, hogy nem támogatott böngésző.

Más.:
N95-ömhöz kaptam olyan átalakítót amit a füles kimenetbe dugtam be, és a másik vége RCA sztereó hang és kép kimenet volt. Szerintetek ez is kezelné? Vagy ezt a támogatást már kivették belőle, és maradt csak a HDMI kimenet? Szerintetek tönkrevágna valamit, ha kipróbálnám?

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccaim: -

(#3085) Nick no.1 válasza Kvazár (#3084) üzenetére


Nick no.1
aktív tag

:) válaszoltál helyettem... :) egyetértek :K

Xiaomi MI 13 T Pro http://forums.watchuseek.com/f9/omega-seamaster-300m-eta-255-563-a-130103-post842164.html#poststop

(#3086) Kvazár válasza Kvazár (#3084) üzenetére


Kvazár
őstag

Megint más:

Nektek megy a Swype_Pen_Input_v1.0.13559?
Feltelepítem, újraindítom és semmi. Minden yes-en van, de semmi.

Eladó cuccaim: -

(#3087) tjb007 válasza Kvazár (#3086) üzenetére


tjb007
nagyúr

Át kell hozzá állítani az írás nyelvét angolra (vagy franciára, spanyolra, portugálra).

Menü->Beállítások->Telefon->Nyelv

[ Szerkesztve ]

(#3088) AMD Power


AMD Power
titán

Nah ma megjött a Nokiától az N8 amit tesztelésre kaptam. Még be sem kapcsoltam!:)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3089) kp78 válasza AMD Power (#3088) üzenetére


kp78
addikt

Lennénk páran, akik tesztelnénk szerintem. :K
Ha nincs időd, vagy kedved.... :DDD

(#3090) AMD Power válasza kp78 (#3089) üzenetére


AMD Power
titán

Át kell raknom bele a SIM és használnom kell... mind1 majd holnaptól!:)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3091) Misály válasza Kvazár (#3084) üzenetére


Misály
addikt

Megy az rca kabellel is.

(#3092) tibike8 válasza MarKoo (#3083) üzenetére


tibike8
őstag

Én a mail for excahge-t használom már pár éve, de most nem tapasztaltam gondot a leállás hatására sem. Bár azzal a leveleket valamiért nem tudom letölteni. Csak a gmail naptárját és a névjegyzéket szinkronizálom vele. Bár fura volt, hogy az N8-ba be van építve a mail for exchange.
Egyébként valaki használta/ja a Nokia Messaginget? Elvileg az is bele van integrálva az N8-ba, de így nevén nevezve nem találom. Végül is be lehet állítani a mél lekérését, de az pl. másik mobilban is benne van. Az N82-ben is volt mélkliens, de a Messaging egy plusz feltelepítendő alkalmazás volt ami ráadásul havidíjas is és mellette lehetett használni a teló saját kliensét is mint ingyenes lehetőséget. Na most az N8-al mi a helyzet? Nem tudom, hogy ahogy most használom a telót az most az amiért fizetek is vagy előfizetés nélkül is menne és akkor ez egy valami más kliens?
Nem tudom, hogy mennyire írtam le érthetően a gondomat.

(#3093) Kvazár válasza Misály (#3091) üzenetére


Kvazár
őstag

Thx., hogy megnézted, én nem mertem rádugni. :DDD
tjb007 köszi neked is. :R

Egyik tesztben olvastam, hogy megpróbáltak külső HDD-t rádugni, de nem ment. Arra gondoltam, van egy külső HDD dokkolóm, aminek saját tápja van, és benne egy 1T Samu HDD, lehet kihalászom az USB kábelét az asztal mögül és kipróbálom hátha viszi. :DD

AMD Power: mi kell ahhoz, hogy valaki tesztelőnek jelentkezzen?

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccaim: -

(#3094) Kvazár válasza Kvazár (#3093) üzenetére


Kvazár
őstag

Újabb kérdések:

-Bár tudom alap esetben a Dropbox nem érhető el s3-simb-re, viszont nem tudtok valami más megoldást rá, amivel le lehetne tölteni az ott lévő adatokat?

-Az az ujj vezetéses írás nagy jó. :) Csak kár, hogy magyarul semmit sem tud. :( Azt hittem valahogy a magyar T9-el össze tud jönni, de nem. Így sajna semmire sem jó, mert nem szoktam angolul SMS-eket írni. Viszont a billentyűzete nagyon jó. Azt nem lehet valahogy teljesen magyar rendszer esetén elérni?

Eladó cuccaim: -

(#3095) Kasya


Kasya
nagyúr

A blogomból gondoltam ide is belinkelem google docson keresztül. Ki tudja, lehet valakinek segít a döntésben.

(#3096) ---Lasali---


---Lasali---
Közösségépítő

Egyébként tudtok hozzá olyan headsetet aminek a távirányítójában van 3.5 ös jack csatlakozó?
Szóval lehessen vezérelni a zene lejátszót, meg legyen mikrofon, de bele tudjak csatlakoztatni egy akármilyen másik fülest?
Szerintem is használhatatlan a gyári :W
Sennheiser MX550 el próbáltam, "ég és föld" közhely nem elég erős kifejezés..

(#3097) Nick no.1 válasza ---Lasali--- (#3096) üzenetére


Nick no.1
aktív tag

Szerintem ,ha megfelelő méretű a "gumiharang "a fülesen,tökéletes a hangzása.

Xiaomi MI 13 T Pro http://forums.watchuseek.com/f9/omega-seamaster-300m-eta-255-563-a-130103-post842164.html#poststop

(#3098) AMD Power válasza Kvazár (#3093) üzenetére


AMD Power
titán

Én nem jelentkeztem. A főnököm/cég ahol dolgozok engem választott ki.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3099) Kvazár válasza ---Lasali--- (#3096) üzenetére


Kvazár
őstag

Én az N95-ösöm távirányítóját fogom használ, az pont olyan amilyet keresel. Nekem sem jön be amit adtak hozzá. Már ránézésre is gagyi a vezetéke, és az az agybadugós füles... (Fülesnek, megy egy Sony fülest használok.)

AMD Power: Jó neked. :) Pláne, ha nem plusz nyűgként kezeled.

Eladó cuccaim: -

(#3100) Misály válasza Kvazár (#3099) üzenetére


Misály
addikt

Pedig tényleg csak szilikonharang kérdése, és jól szól. Nem viccből adtak 3 fajtát hozzá.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.