Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3501) tjb007 válasza user01 (#3500) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ez az összes S^3 -as telefonnál így van.

(#3502) Misály válasza tjb007 (#3501) üzenetére


Misály
addikt

Bezony, divx-et masfel gigaig ( blueray rip felejtos ), mkv-t meg baszhatod, hiaba viszi ( mert viszi ) csak epp normal meretnel meghal. En hokimeccseket szoktam nezni ( 1,4 gigas mp4-ek ) azokat lejatsza gond nelkul es gyorsan is teker bennuk.

[ Szerkesztve ]

(#3503) Kvazár válasza Misály (#3502) üzenetére


Kvazár
őstag

Neked viszi az mkv-t? Az enyém meg sem nyitja. :(

Eladó cuccaim: -

(#3504) kpal


kpal
veterán

Ez király ha már erröl volt szóokia N8 + Bluetooth Keyboard + Mouse.

(#3505) Ufff válasza drzsoo1 (#3497) üzenetére


Ufff
senior tag

Nekem jelezte a havat. Szinte órára pontosan...

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#3506) Kvazár válasza kpal (#3504) üzenetére


Kvazár
őstag

Na és innentől kezdve totál felesleges egy eeePC, vagy egy iPad, vagy akármilyen tablet PC. :K :K

Eladó cuccaim: -

(#3507) kpal válasza Kvazár (#3506) üzenetére


kpal
veterán

így van ezzel a megoldással akármit lehet csinálni. :K

(#3508) sompetike


sompetike
aktív tag

hát én meg a spb mobile shell-el szopok,mert 2nap volt mire belaktam rendesen,aztánegyszer csak alapállapot volt megint...
más:
megtudná vki mondani,hogy ha wlan-on megvan a saját hálozatom akkor miért jelenik meg a lakat mellette.
az elözmények:
vettem egy uj routert,mert bövitettem a sávszélességet s a régi az kevés volt mert csak b,és g- volt.az uj router már n-s s tud 300mbit,de a számitogép felcsatlakozott rá egy kisebb procedurával,de a telom csak zárt hálozatként látja.már beléptem a router setupjába de nem találom,hogy milyen kodot lehetne beirni neki,hogy a telom is feltudjon csatlakozni.
thx.

n450-n1610i-e318-e628-e688-n3210-e10-e20-e28-er310-et65-sm35-sme45-n3650-n6220-mv360-n6230-n6230i-mitacmio a701-n5630xm-n8-NEXUS 4-mate7-Honor 7 Samsung Note7-S7edge-Huawei MATE 10 PRO-Samsung Note10–Iphone 13PM

(#3509) tibike8 válasza sompetike (#3508) üzenetére


tibike8
őstag

A Startlap tv-t senki nem használja? Megtenné valaki aki T-st használ és a teló is a T-től van, hogy kipróbálja, hogy a videókat lejátsza-e neki?

(#3510) Kvazár válasza tibike8 (#3509) üzenetére


Kvazár
őstag

Nekem el sem indul. Hibakód: 0.

Eladó cuccaim: -

(#3511) rocks válasza tibike8 (#3509) üzenetére


rocks
aktív tag

Eddig nem próbáltam, de most rá kerestem.
elsore nekem is azt írta, h a hálozat nem támogatja, vagy mi a szar. :Y
Utána bementem a menübe (jobbra fent) és a csak wifi-t átállítottam kire. (azaz kikapcsoltam):K
Így már simán lejátszotta az "így készül a rántott bárnycomb"-ot :D

[ Szerkesztve ]

(#3512) tibike8 válasza rocks (#3511) üzenetére


tibike8
őstag

Azt ismerem, de attól függetlenül nem támogatja a hálózat. Kezdetben ment és mikor EDGE-re raktam a telót takarékosságból, majd vissza egy idő után, akkor már nem támogatta.

(#3513) tibike8 válasza tibike8 (#3512) üzenetére


tibike8
őstag

Az előbb viszont elindult a lejátszás. Aztán próbaképp EDGE majd vissza 3G és megint nem engedi - hálózat nem támogatja. Mintha nem ismerné föl, hogy 3G-n van. Pedig ki is írja a bal fölső sarokban. Na most nem mintha nagyon fontos alkalmazás lenne, csak bosszant, hogy nem értem :S

(#3514) rocks válasza tibike8 (#3513) üzenetére


rocks
aktív tag

én is így jártam basszus!
most meg a többit (TV2 stb.) sem engedi megnyitni :W

(#3515) tibike8


tibike8
őstag

Az N8 nagy frissítése...

[ Szerkesztve ]

(#3516) Arthuro_Adam válasza Attelah (#3460) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Nekem tökéletesen működött a Quickoffice mindig is, bár jól formázni nem lehet rajta szeritnem.

(#3517) tibike8 válasza rocks (#3514) üzenetére


tibike8
őstag

Azzal nincs gondom és nem is volt. Csak a startlappal.

(#3518) tibike8


tibike8
őstag

Ja igen, az Office. Az N82-ben valóban sokkal jobb volt. A pdf-eket is be lehetett állítani, hogy alapban mekkorában nyissa meg és, hogy legyen-e már mindjárt a megnyitáskor teljes képernyő. Bár ez nem kimondottan az office-hoz tartozik, de nálam az irodai alkalmazásokba belefér.

(#3519) rocks válasza tibike8 (#3517) üzenetére


rocks
aktív tag

na végre ismét mükik...
közben nem egy telo ki-be kapcsolást csináltam stb.
a startlapom is újra megy.
Tényleg eléggé bosszantó ez a szarakodás+ a lassúsága a startlap video betöltés-lejátszás. :W
Remélem az új szoftver frissítés megoldja ezt is.

(#3520) tibike8 válasza rocks (#3519) üzenetére


tibike8
őstag

Hát nekem nem megy, de már annyira nem izgat.

(#3521) holodp


holodp
aktív tag

Sziasztok!
Ide is leírom, amit a C7 topikban, mert az úgy tűnik eléggé meghalt...
Úgy néz ki, hogy én is C7-et venni, ezért fordulok hozzátok.
Ti honnan vettétek a telót?
Van olyan, aki kártyafüggetlenül vette?
Két boltnál néztem a készüléket, az egyik a gsm home, itt 102 e Ft, 24 hónap magyar (gyári) garanciával, a másik a speedshop, de ott már 110 e. Miért lehet 8 e a különbség a két teló között? Ezeknél már a product code biztosan magyar, tehát ha frissítem, ugyanúgy magyar marad ugye? És egyébként ez a két bolt megbízható? Hogy lehet, hogy a Nokia webshophoz képest 10-20 e a különbség?
De akinek N8-cal kapcsolatban van tapasztalata a két bolttal kapcsolatban, az is írja le pls azokat!
Előre is köszi a segítséget!

(#3522) tibike8


tibike8
őstag

Amúgy a ki és bekapcsoláskor látható animációt hogy lehet módosítani? Csak a témával? Illetve valahol olvastam, hogy a T-s animációt ki lehet iktatni. Módja?

(#3524) jacis válasza tibike8 (#3522) üzenetére


jacis
nagyúr

Ez engem is érdekelne ez.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3525) Kasya válasza tibike8 (#3522) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ha jól láttam, az F meghajtón vannak...az pedig írásvédett.
A cooked romban viszont kilehet.

(#3526) Karma válasza tibike8 (#3522) üzenetére


Karma
félisten

En ugy tudom, hogy csak ujraflashelessel lehet lecserelni a bootanimaciot.
De ebben most nem vagyok biztos.

jacis: Szerintem semmi baj nincs a kerdesevel.

“All nothings are not equal.”

(#3527) joey04 válasza jacis (#3523) üzenetére


joey04
titán

te meg 5 percen belül használd a szerkesztés gombot! :D

(#3528) tibike8


tibike8
őstag

Van itt valaki aki övre rakható tokban tartja a telót és nem zsebben és nem szilikonos tokban? Van esetleg ötlet, hogy milyen öves (és lehetőleg fekvő) tok passzolna hozzá?

(#3529) Sarlon válasza tibike8 (#3509) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Nálam hibátlan, de már kezdem azt hinni, h az Én N8 asom prototípus, nem találok benne hibát és mindent lejátszik, megnyit, elküld, fogad, frissít, megtalál, nem fagy, nem indul újra, nem kapcsol ki, bekapcsol rendesen, ébreszt, stb.. ;] :D

[ Szerkesztve ]

N82- N8- Lumia 920

(#3530) tibike8 válasza Karma (#3526) üzenetére


tibike8
őstag

Aha, de akkor ha jól vettem ki, más nem nagyon foglalkozott a dologgal. Én meg nem nagyon nyúlkálnék így a telóhoz. Nem sok kedvem és időm kísérletezgetni. Végülis együtt tudok élni ezzel a T-s animmal :). De a T-s animáció mellett levő másik animáció ami ki/bekapcsolásnál látszik, az meg ugye téma függő? A téma változtatása nélkül az sem módosítható?

(#3531) tibike8 válasza Sarlon (#3529) üzenetére


tibike8
őstag

Nekem is csak ez a gondom egyelőre.

Amúgy arra valaki, hogy ha le van mentve a készülék OVI-val és helyre kell állítani valami miatt, akkor a beállítások és ikonok elhelyezése meg minden visszakerül mint a ghostolásnál?

(#3532) jacis válasza Karma (#3526) üzenetére


jacis
nagyúr

Mégsem válaszoltál neki... ;)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3533) jacis válasza joey04 (#3527) üzenetére


jacis
nagyúr

Nem fogom.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3534) Karma válasza jacis (#3532) üzenetére


Karma
félisten

Mert nem tudom a valaszt.
De a szarakodasnal meg a csond is tobbet er.

Az alapelveket meg olvasd el alaposabban. Van ra szabaly, hogy az egysoros valaszokat egybe kell szerkeszteni. Ne kepzeld, hogy rad nem vonatkozik.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#3535) Misály válasza Karma (#3526) üzenetére


Misály
addikt

Valoban csak ujrafozessel lehet illetve vannak fozott romok amiknel ugy van belove a hivatkozas hogy cserelheto a startup pic. Nem erdemes szerintem vele szarakodni.

(#3536) attisx válasza Sarlon (#3529) üzenetére


attisx
addikt

Ami késik.... ;]

...nem jön pontosan. :DDD

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#3537) jacis válasza Karma (#3534) üzenetére


jacis
nagyúr

Agresszív vagy ma. (amúgy igazad van) :B

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3538) Ufff válasza holodp (#3521) üzenetére


Ufff
senior tag

Nézd meg, hogy valóban magyar piacra szánt -e a készülék. Aztán kérdezd meg az ÁFA-tartalmát, mert lehet, hogy 0%-os az egyik. A Speedshop -nál is vannak érdekes dolgok, de aránylag megbízhatók. A Nokia mindig a legdrágábbak között szokott lenni, kivéve, ha akció van, akkor meg általában verhetetlenek.

[ Szerkesztve ]

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#3539) KrAt válasza jacis (#3533) üzenetére


KrAt
veterán

De fogod :) Köszi :)

(#3540) jacis válasza KrAt (#3539) üzenetére


jacis
nagyúr

;)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3541) Sarlon válasza attisx (#3536) üzenetére


Sarlon
aktív tag

... az néha el is marad... ;] :P

N82- N8- Lumia 920

(#3542) ---Lasali---


---Lasali---
Közösségépítő

Meghalt a telefonom tegnap :W :W :W :W
GT Racing Motor Academy HD közben megállt a tudomány, nyomtam egy menü gombot, visszahozta a menüt, aztán az is megfagyott.
Utána 8mp ig bekapcs gombot tartottam, kikapcsolt, és vége..
Ha utána próbáltam bekapcsolni, akkor néha zizzent egyet, de semmi, 8mp es hard reset es bekapcsolásnál néha kettő zizzent, néha semmi nem történt, de utána se kapcsolt be, töltőre is próbáltam tenni, semmi...
Bevittem a témobilba, szervizes srác jó fej volt, ~20 perc alatt ott újra telepítette rajta a rendszert, aztán vissza adta hogy tesztelgessem, ha megint beadja a kulcsot akkor nokiának küldi 1 hétre...
Játékból most felteszem az eredetit, megnézzük meghal-e újra... :F

(#3543) zeg válasza Kvazár (#3506) üzenetére


zeg
senior tag

A kijelző fizikai méretén nem változtat, egy átlagos 7-10" tablethez/netbukhoz a lófax felbontású 3-4"os szemfárasztó törpekijelzőket ne hasonlítsuk már. Külső megjelenítőhőz kell a spéci nokia kábel meg a tápellátás, szóval marad még hely a piacon akkus tableteknek és netbukoknak. :)

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#3544) joey04 válasza zeg (#3543) üzenetére


joey04
titán

jaj de jó, hogy nem nem kellett ezt beírni. :)
egy 7-10" méretet ez nem vált ki.
ha jól rémlik régebben olvastam is valamit, hogy a nokia is dolgozik egy táblagépen, nem véletlenül... hozzáteszem nekem nincs szükségem ilyen eszközre, de ettől még tény, hogy egy okostelefon nem válthat ki egy tabletet.

[ Szerkesztve ]

(#3545) Kvazár válasza zeg (#3543) üzenetére


Kvazár
őstag

Oks, egy tabletet nem, de a többit igen. Igaz szerintem azokra alapból sincs szükség. ;]
Nekem is van subnotim, az még okés, de egy 10"-os androidos vacakra totál nincs szükség, azt csak elhitetik veled. De, ha olyat akarsz magaddal hordani csak tessék. :)
(A másik kedvencem az az eeePC, mindene pont annyira kicsi, hogy már használhatatlan legyen, de hely igényben meg alig jobb mint egy subnoti. ;) )
Bocs mindenkitől az off-ért, többet ebben a témában nem írok.

Eladó cuccaim: -

(#3546) zeg válasza Kvazár (#3545) üzenetére


zeg
senior tag

Én nem hordanék magammal tabletet sem netbukot, mert a munkámhoz 24" a minimum.
A 15"-os nótbuk is inkább offiszra van, és hogy néha szenvedjek rajta az autocad fájljaimmal.
Kicsit netezgessek meg néha gps, esetleg leveleim elolvassam megfelel egy apró kijelzős hirtelen előkapós kis bizb@sz :)

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#3547) joey04 válasza Kvazár (#3545) üzenetére


joey04
titán

elhitetik... szeretem ezt a hozóállást :DDD
mások esetleg az igények. nekem sem kell se tablet, se netbook, de még notebook sem. nekem még a notebookot is kiváltja a telefonom, de másoknak más igényei vannak, és sokszor bizony egy tabletet sem vált ki.

[ Szerkesztve ]

(#3548) leviske válasza ---Lasali--- (#3542) üzenetére


leviske
veterán

Nem eredeti (remélem nem értettem félre az utolsó mondatod) programokkal már többeknek is volt gondja az N8 esetében. Nem hiszem, hogy telefonhiba volna. Érdemes kerülni a kokányolt dolgokat.

(#3549) manchester85


manchester85
addikt

Tény, hogy jó dolgok a tabletek, laptopok, de a mobilok mindig is prioritást élveznek majd ezekkel az eszközökkel szemben szerintem. Hogy miért?

Mert a hordozható az én értelmezésem szerint az, ami semmilyen teherrel nem jár, ha hordozni akarjuk. Egy PC-vel szemben a laptop/netbook/ipad hordozhatóbb, hisz nem kell hozzá két személy, hogy megemelje, táskába betehető. Viszont egy táblagép esetében már csak könnyebben hordozható jelzőről beszélhetünk, ami kisebb táskát jelent, de még mindig cipelni kell. Ezért jelenti az abszolút etalont a mobil, hisz nem tudunk annyira hiányosan öltözködni, hogy egy mobil ne lehessen minden időben észrevehetetlenül nálunk. Úgyhogy jöhet ide Tab meg iPad, ezek mindig hátránnyal járnak majd a mobilokkal szemben, de ettől még jó cuccok persze. :K

i6 Silver

(#3550) joey04 válasza manchester85 (#3549) üzenetére


joey04
titán

egyébként az az én véleményem is. egy ipad vagy tab sem fér zsebbe, táskába kell tenni. ahogy egy netbookot is, ezért nem kell egyik sem, maximum valami 11-13" körüli notebook, de az is olyan ritkán kéne, hogy számomra felesleges.

számomra egy ipad egyetlen szituációban jelentené az über alles megoldást, este amikor ágyból felnézek valamiért a netre, akkor sokkal jobb lenne, mint az iPhone. de ehhez meg marha drága.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.