Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26001) user01 válasza attisx (#25999) üzenetére


user01
aktív tag

Értem. Azért köszönöm... :)

(#26002) Jégkokó válasza Ufff (#25991) üzenetére


Jégkokó
veterán

Nem nem, nem erről van szó.De amikor tavaly megvettem kb senkinek sem volt , most meg szinte mindenkinél látom.Annó amikor N82 m volt akkor abból összesen 2 db ot láttam összesen.Arra várok, hogy jöjön vmi igazán ütös nokia amire le tudom majd cserélni.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#26003) ZÁEL válasza zorzy4 (#25996) üzenetére


ZÁEL
tag

Azt hogy érted, hogy az X7-nek jobb a hangja? A külső hangszórói jobbak és ott szól jobban a zene? Vagy, ha bedugod a jackdugót és fülessel hallgatod a zenét a telefonon akkor szól szebben, mint az N8?
köszi

(#26004) zorzy4 válasza ZÁEL (#26003) üzenetére


zorzy4
őstag

A külső hangszórók. Fülhallgatóval csak az n8at próbáltam, de el tudom képzelni, hogy jobb, mert az n8nak olyan a hangja mint az e6nak ami nem multimédiás telefon.

[ Szerkesztve ]

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#26005) Ufff válasza Jégkokó (#26002) üzenetére


Ufff
senior tag

N9? A kamerája rosszabb, de a többi dolog kárpótol!

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#26006) imi290


imi290
aktív tag

én mikor tavaly megvettem januárban az után rá, kb februárban láttam hogy az egyik osztzrák főnök félének n8- telefonja van csak ezüstben.na mondom jóvan .. :D
azóta mondjuk nem ismerek más n8 tulajt így az ismerősök közül.pár buliban láttam hogy ilyennel kameráznak ennyi.
én szerintem jobb szoftver a belle,stabilabb, gyorsabb.különbséget nem vettem észre a videó fényképeknél,igaz én legtöbbször csak videózom.azok jók .
ha váltanék telefont,amit jelenleg nem tervezek,akkor vagy a lumia n900 lenne a nyerő,vagy egy kisebb lumia.a 808-al az a baj hogy nyúldobó formája van,és valahogy kíváncsi vagyok már a win telefonokra.jó lenne egy aranyközépút kb egy 12 MP-es lumia win rendszerrel :P
és persze pure wiev :)) igaz az még odébb van

(#26007) zorzy4 válasza imi290 (#26006) üzenetére


zorzy4
őstag

Én is kíváncsi voltam rájuk, amíg meg nem tudtam néhány olyan hibát amiért már 10éve is menekültem mindentől ami nem nokia. Többek között, nem tudnak egyszerre rezegni és csörögni, nem ébreszt kikapcsolva, stb.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#26008) Polarstar válasza ZÁEL (#25994) üzenetére


Polarstar
nagyúr

N8! Na ná!

Ki mer itt mást állítani a N8 topic-ban?
/Pürévjú???/

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#26009) androcles


androcles
tag

Üdv, sokat tipródtam,de végül egy nokia 700 mellett döntöttem,mert kifogtam egy teljesen újat másodkézből potom pénzért. Elsőre tetszik nagyon ( a kamerán kívül ) minden, de tudom, hogy semmi nem lehet tökéletes....
Kérdésem, hogy próbáltam lejátszani divixes filmet a telefonnal, be is tölti, játssza is rendesen, de ha pörgetni akarok benne, vagy másik jelenethez lépni, akkor megfagy a kép vagy elkezd szaggatni, ki kell lépnem....egy ismerősöm N8 telefonja ugyanezt csinálja, úgyhogy gondolom ezeknél a Nokiaknál ez nem egyedi eset.
Van erre valami program, vagy kodek, hogy normálisan vigye a filmeket?

"Nagyon soká tart, míg az ember rájön, hogy nem értett meg semmit..."

(#26010) imi290 válasza androcles (#26009) üzenetére


imi290
aktív tag

hát nem tudom , de nálam is ezt csinálta és annyira felidegesített hogy utána nem néztem telón filmet ...nálam az volt hogy néztem,kimentem enni,visszatérve akarom elindítani és nem kezdi el....mondom ok,kiléptem beletekertem és nem indult el sehonnan sem !!!!!! :W

minolta5
hát mondjuk ezekről nem tudok,de elég érdekes hogy 2012ben nem ébreszt fel egy telefon ha ki van kapcsolva... anno a 3210 megbirkózott e feladattal :D

(#26011) TommyX_ válasza androcles (#26009) üzenetére


TommyX_
őstag

Rá kéne jönni, hogy melyik avi/divx codecet bírja a belle lejátszója, sajna ez a videólejátszó visszalépés az Anna szoftverben lévőhöz, ott nem volt gond a beletekeréssel sem, meg a hívás vége utáni folytatással.
Próbáld ki több avi filmmel, mert hátha az-az 1 nem "tettszik" neki, vagy marad a konvertálás :U

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#26012) Kolondrum

na elég! Este hard! Elfáradt a szoft, mindig resetelem szoft gondok miatt. Múlt év óta megy és szét van frissítve meg telepítve. Biztosan a watsup messengerböl lett elege.

(#26013) MrPetya19 válasza androcles (#26009) üzenetére


MrPetya19
addikt

Nekem akkor csinál ilyet, ha sokat rakok rá, egy újraindítás segíteni szokott.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#26014) androcles válasza MrPetya19 (#26013) üzenetére


androcles
tag

Vadi új a készülék, csak ezt az egy filmet raktam rá......azért ez nagyon gáz,ha megint konvertálgatni kell,mert a leírás szerint mindent játszik....anno az Omnia HD-m mindent lejátszott profin,pedig azon még nagyon alap symbi volt....a haverom az N8-at már sok filmmel próbálta, de mindegyikkel ezt csinálja.....gáz.....
Mindegy, akkor is tetszik,mert jó kis kompakt készülék,de el kell kindent rontani egy-két dologgal, hogy majd lehessen frissítgetni, meg váltani.

"Nagyon soká tart, míg az ember rájön, hogy nem értett meg semmit..."

(#26015) user01 válasza androcles (#26009) üzenetére


user01
aktív tag

...próbáltam lejátszani divixes filmet a telefonnal, be is tölti, játssza is rendesen, de ha pörgetni akarok benne, vagy másik jelenethez lépni, akkor megfagy a kép vagy elkezd szaggatni...

Többek közt ezért is nem váltok Annáról Bellére.
Tudom, lehet kijelzőre optimalizálva konvertálni, de akkor meg HDMI-n lesz rosszabb a minőség.

(#26016) gretzky77 válasza androcles (#26014) üzenetére


gretzky77
veterán

Igen sajnos ez egy ismert bug,de nem minden filmmel csinálja én sokat nézek filmet van hogy a gyerek erröl néz mesét tv-re kötve nálam általában a 1,5gb-nál nagyobb méretü filmeknél csinálja de azoknál se mindig vagy még a bitráta lehet neki gond igazából még nem tudtam pontosan kiszürni de én elég sok filmet tudtam megnézni,hogy megállitom majd folytatom!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#26017) TommyX_ válasza gretzky77 (#26016) üzenetére


TommyX_
őstag

Én mwt-s avi filmeket nézek, azokba nem lehet belepörgetni telon :(

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#26018) gretzky77 válasza TommyX_ (#26017) üzenetére


gretzky77
veterán

Bocs a tudatlanságért de mi az az mwt? Köszi

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#26019) vanezigy válasza TommyX_ (#26017) üzenetére


vanezigy
aktív tag

nem mkv?

(#26020) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Hi!

Mi a legfrissebb Nokia maps verzió?

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#26021) TommyX_ válasza gretzky77 (#26018) üzenetére


TommyX_
őstag

MWT egy Release csapat, aki többek között BDripes avik-at is készít és én ezeket szoktam nézni.

vanezigy:
Nem, az mkv-t én is ismerem, azokból, még jobban válogat a videolejátszó. :U

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#26022) Kolondrum

Hűűűű ez az N8 szoftozás..... Hogy én mit szívtam vele, soha többet nem kötöm rá a gyári frissítőre!!

(#26023) hatD válasza SpongyaBob (#26020) üzenetére


hatD
tag

Úgy tudom, hogy 2.0-ás.
A verziószáma v.3.9.95-355KB nekem Bellére egy pár napja még nem engedte frissíteni, de tagnap simán sikerült.
Ezzel megoldódtak a korábbi időjárás progi problémáim, ebben már lehet tetszőleges város időjárására rákeresni. (az Ovin is fent van)

(#26024) SpongyaBob válasza hatD (#26023) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Köszi, csak azért kérdeztem, mert nekem nem talál frissítést. (április 30 óta)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#26025) Termi16


Termi16
őstag

Sziasztok!

Aki esetleg cserélné a T-s vagy független N8-át (persze ráfizetéssel...) egy SE Xperia ARC S-re, az keressen priviben! :)

Köszi és elnézést az offért.

Telefonszámomat megtalálod az adataimnál!

(#26026) leviske


leviske
veterán

Az normális, hogy a skydrive a régebbi képeket nem tolta fel a fiókomba, hiába van wifi elérési lehetősége folyamatosan? Mióta feltettem, nem fotóztam a telefonnal, de azért logikus lett volna számomra, hogy a telefonon már a telepítés előtt fentlévő képeket automatikusan feltölti, vagy ha nem, legalább a galériában megjelenik egy lehetőség, hogy töltse fel.

(#26027) perge666


perge666
veterán

Sziasztok.
Ma vettem egy ilyen N8-as telót.
Előtte C6+N85 volt.
Eddig nagyon tetszik,remélem nem lessz vele problémám.

(#26028) weiss


weiss
addikt

Helló, ki lehet kapcsolni valahogy azt, hogy automatikusan szmájlivá konvertálja a szöveget a beérkező SMS-ben?

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#26029) zorzy4


zorzy4
őstag

Sziasztok! Nekem is lenne két kérdésem. Be lehet állítani valahogy, hogy a naptárbejegyzés ismétlő legyen? Tud valaki valamit arról, hogy esetleg lesz e olyan skype ami támogatja a videótelefonálást?

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#26030) Ufff válasza zorzy4 (#26029) üzenetére


Ufff
senior tag

Szerintem nem lesz, mostanában tuti nem. Aztán hogy a 808 PW mit hoz a Symbian számára, azt előre nem tudja senki megmondani.
Naptárbejegyzés ismétlődése alatt mit értesz? Mert azt, hogy ismétlődő legyen maga a bejegyzés (naponta, hetente, kéthetente, stb.), azt be tudod állítani. Ha csak a jelzést szeretnéd ismétlődőre, az alapból nem megy, de elképzelhető, hogy van rá vmi külső progi (mint pl. a Remind Me - hívás és SMS emlékeztető).

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#26031) MrPetya19


MrPetya19
addikt

Mi lehet a baj akkor, ha a mobilaréna fórumot nem jeleníti meg rendesen, és néha megakad a videó minden ok nélkül, és ha utána tekernék, azt írja ki, hogy általános: rendszerhiba.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#26032) androcles


androcles
tag

Üdv! Feltelepítettem (már harmadjára újra és újra) a térképeket, mindent jól beállítottam (előtte 5800 készülékem volt) a gps hamar jelet talál,de nem működik a téma, mert ha keresek,állandóan azt írja ki, hogy az uticél nem található offline módban. Mint írtam,már háromszor telepítettem újra a térképeket,ki is írja a készülék, hogy megtalálhatóak a kártyán,az is van beállítva célnak,mégsem tudok navigálni.
Valakinek valami ötlet? Tele a .......!

"Nagyon soká tart, míg az ember rájön, hogy nem értett meg semmit..."

(#26033) Kolondrum válasza androcles (#26032) üzenetére

ONLINE módban fog működni rendesen. Offlineban halott az egész térkép mizéria. Aztán meg néha érthetetlen módon buta, ha picit nem jó neki a külalak címnek.

[ Szerkesztve ]

(#26034) androcles válasza Kolondrum (#26033) üzenetére


androcles
tag

Ezt nem értem, az 5800-on a múlt héten telepítettem, teljesen jól működött akkor ezen nem működik? Egy 10 ezer FT-os telefon többet tud mint ez? Ez nem lehet igaz :W !

"Nagyon soká tart, míg az ember rájön, hogy nem értett meg semmit..."

(#26035) Kolondrum válasza androcles (#26034) üzenetére

Offlineba eleve nem használom mert tudom, hogy nyűgös. Pl nincs találat, onlinba meg van.

androcles! Nem tudom hányas vagy, de nekem 500ft / hó a 100 mega és évente kb 2x van olyan, hogy nem elég, azaz túllépem 1-2 megával, amúgy mindig marad 5-10 mega. Minden nap lekéri az időjárás adatokat naponta kb 20X (ennyit megy a teló) és közepes képminőséggel megy az opera mini amiről netbankozok, PH-zok, és minden más.

[ Szerkesztve ]

(#26036) androcles válasza androcles (#26034) üzenetére


androcles
tag

Nekem nincsen net előfizetésem,és az 5800-on gond nélkül működött mindig,a frissítések után is.

"Nagyon soká tart, míg az ember rájön, hogy nem értett meg semmit..."

(#26037) Kolondrum válasza androcles (#26036) üzenetére

Még egy symbian is halott net nélkül. Egy android meg egy darab szart sem ér úgy.

(#26038) androcles válasza Kolondrum (#26037) üzenetére


androcles
tag

Egész nap a net mellett ülök, örülök, ha felállhatok mellőle és nem kell vele foglalkoznom,pont azért maradtam a symbian mellett. Az már azért túlzás, hogy a videólejátszó nem pörget bele a filmekbe, szaggat, a kameráját a 700-nak elb...szták, és még az ingyenes navigáció se működjön.....szerintem itt valami más lesz, talán valaki már talált orvosságot erre az útvonal nem található problémára!?

"Nagyon soká tart, míg az ember rájön, hogy nem értett meg semmit..."

(#26039) gretzky77 válasza androcles (#26036) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia én offline módban használom nincs vele gond! Milyen címet keresel írd le megnézem! Arra figyelj hogy pl neki nem mindegy hogy út vagy utca!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#26040) MrPetya19 válasza gretzky77 (#26039) üzenetére


MrPetya19
addikt

Nekemis teljesen jó offline.
Erről tudtok valamit?

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#26041) vanezigy


vanezigy
aktív tag

Van új Sygic navi a nokiaprogramok.hun bazy jóvoltából.
[link]

Feltettem, működik.

(#26042) androcles válasza gretzky77 (#26039) üzenetére


androcles
tag

Köszönöm,de minden beírt címre azt írja ki, hogy nem tervezhető az útvonal.Valami elérési hiba lehet, de minden beállítást megnéztem,nem tudok rájönni mi a hiba.....

"Nagyon soká tart, míg az ember rájön, hogy nem értett meg semmit..."

(#26043) Kolondrum válasza androcles (#26042) üzenetére

Ha leírod a címet beírjuk nálunk mi a szitu.

(#26044) Reiko


Reiko
tag

Sziasztok!
Sikerült hozzájutnom egy Nokia N8as készülékhez :) Már pár órája ismerkedünk, de vannak dolgok, amiknek nem tudok a végére járni!

Amikor widget-eket akarok kirakni a főképernyőre, azok töredéke működik csak ..a többi folyamatosan töltést jelez (karika körbe-körbe)

Skype-ot az istenért se enged feltenni - neten olvasom, hogy lehet nem is fogom tudni

Belle szoftver van rajta, de vmi Pro Edition V7.1 By Taylor (smartphonepro.hu)
újonnan vettem boltból - jól sejtem, hogy ez nem gyári fw??? :F

(#26045) bringasisti válasza androcles (#26042) üzenetére


bringasisti
őstag

A legutolsó frissítés előtt még minden rendben volt, de úgy nézem szintén zenész !! Holnapra terveztem egy útvonalat és ugyanezt dobja ki. Régebben bejárt útvonalakat végig lehet görgetni, de ujjat nem fogad el. Holnap Kecskemétre kéne mennem! F@...tele :W

BENEFON DELTA--------N8

(#26046) androcles válasza bringasisti (#26045) üzenetére


androcles
tag

Akkor nem egyedi a problémám. Ezért vettem egy új készüléket b+!

"Nagyon soká tart, míg az ember rájön, hogy nem értett meg semmit..."

(#26047) androcles válasza Kolondrum (#26043) üzenetére


androcles
tag

Köszönöm, de úgy látszik,hogy nem egyedi a problémám, valaki válaszolt, hogy a frissítés után neki is ezt csinálja.

"Nagyon soká tart, míg az ember rájön, hogy nem értett meg semmit..."

(#26048) gretzky77 válasza bringasisti (#26045) üzenetére


gretzky77
veterán

Melyik verzio van most fent nektek? mindjárt megnézem én is

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#26049) androcles válasza gretzky77 (#26048) üzenetére


androcles
tag

Ma töltöttem le e legújabbat, a tervező prog. is új, az is mai letöltés,a 2.0.

"Nagyon soká tart, míg az ember rájön, hogy nem értett meg semmit..."

(#26050) Kolondrum válasza Reiko (#26044) üzenetére

Sok van amit a menüben előtte el kell indítani mielőtt kirakod őket. Pl Battery info, data counter.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.