Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) Illető


Illető
tag

Nem tudom, a MyPhone alkalmazást megtárgyaltátok-e már, de az új verziója már 5800-ra is alkalmazva lett, szóval kettőt pislogunk, és csak abban nem hagyja le az iphone-t a cucc, aminek hardveres akadálya van. Az ikonos alapképernyő pl. elég hasznosnak tűnik a kép alapján.

Aki nem kíváncsi, az minek él?

(#1002) zso79 válasza Illető (#1000) üzenetére


zso79
őstag

Az biztos, hogy a próbával derül ki legjobban minden :) Szundi állítható a gyári ébresztőben és több időt is megadhatsz. Pálcát nem használom semmire, csak ha sudokuzom :D Multitouch 99%, hogy nem lesz, weblapot és képet egy csúszkával tudsz nagyítani, viszont nem túl gyorsan.

(#1003) csutkaa válasza Illető (#1001) üzenetére


csutkaa
senior tag

ezt hona tudom letölteni? ami full verzió is meg nem kell regizni. :U

(#1004) ALI_G válasza sekli (#998) üzenetére


ALI_G
veterán

pont töltőn volt, nem tudtam odavinni. :)

(#1005) ALI_G


ALI_G
veterán

kijelzőit valaki próbálta már takarítani? Esetleg vettetek már fóliát? Én tartok tőle, hogy ez a szép kijelző elszürkül, ha veszek rá. PDA-mra is vettem brandot, elvileg legjobb márka, drága is volt, mosható meg újrahasználható volt meg minden, de a kijelzőről levámolta a fényerőt :(

nektek nem tűnik úgy, hogy egy műanyag "fólia" szerű dolog van a kijelző felett és azon tapicskolunk? Mert ha igen, akkor az simán cserélhető olcsón, ha véletlen megkarcolódna.

(#1006) :ben: válasza ALI_G (#1004) üzenetére


:ben:
csendes tag

Nah korán örültem, még mindig problémázik, csak most olyan 10 mp-ig.. Miután felraktam a számokat, azután kezdte el megint. Még azt elfelejtettem h azért formáztam mert a zenelejátszóban ha nyitogattam egymást után a számokat, sokszor egyszerűen elindította a számot, de megállt a "megnyitás" képernyőn, tehát be se lehetett zárni, és addig ott is maradt, amíg nem lett vége a számnak.. Nah még ez is megmaradt. Meg ha kilépek a "most játszott"-ból, villog néhányat a képernyő.. Nagyon remélem h csak memóriakártya gond, és kicserélik, nem valami komolyabb.. Vagy egy szoftvercserével megoldható.. :(

[ Szerkesztve ]

(#1007) :ben: válasza ALI_G (#1005) üzenetére


:ben:
csendes tag

(#1008) ALI_G válasza :ben: (#1006) üzenetére


ALI_G
veterán

hát ajánlom, hogy vidd vissza mihamarabb, mert ez nem feature :N
Térkép bugot tudta valaki szimulálni?

(#1009) ALI_G válasza :ben: (#1007) üzenetére


ALI_G
veterán

ezt a hangszórós témát jó lenne ha a magyar nokia bevállalná és szó nélkül megcsinálnák.
Egyszer _mintha_ nekem is csinált volna ilyet, de lehet behaluztam :)
Akinek csinálta nagyon csinálta?

(#1010) wrcboy


wrcboy
csendes tag

én ott tartok hogy mióta megvan, nem talált még gps műholdat.. se kint, se bent... :(

(#1011) :ben: válasza ALI_G (#1008) üzenetére


:ben:
csendes tag

Asszem benézek itt a nokiához h ők h állnak a témához, hátha megcsinálják ők is, mert h meg kellene, mert most a vizsgák között nincs időm mászkálni Pöstre.. Jah, a térképet megnéztem, nekem is villan egyet mielőtt behozná a billentyűzetet, de ha csak ennyi hibája lenne, örülnék.. :U
A fórumban olvastad a fóliáról h kikapcsol tőle a képernyő, meg problémázik, mert a szenzor úgy érzékeli mintha a füledhez raknád, vagy vmi ilyesmi.

(#1012) Balli válasza wrcboy (#1010) üzenetére


Balli
őstag

Akkor mar ketten vagyunk.
Egyebkent a ket terkep kozott mi lenne a kulonbseg:
- a főmenüben a 'Térképek' szoftver
- az alkalmazások alatt a 'Hely' szoftver? Ezek kozul melyik a Nokia maps es mindekettot lehet hasznalni elofizu/letoltes nelkul siman csak GPS-el?

Athens 2004

(#1013) zso79 válasza Balli (#1012) üzenetére


zso79
őstag

A 'Térképek' a Nokia Maps. Azt offline is tudod böngészni, csak fel kell tölteni rá az adatbázist. Viszont navigációhoz kell előfizetés.

(#1014) Balli válasza zso79 (#1013) üzenetére


Balli
őstag

Koszi,
Annyira kiraly hogy otthon nincs most netem, itt a melohelyen meg nem tudom a tellamat csatlakoztatni.
Van ra egyebkent lehetoseg hogy letoltom a programokat es hazaviszem es feltudom a telora oket rakni vagy csak kozvetlen a telorol toltve lehetne? (maps asatbazis, office stb...)

Athens 2004

(#1015) zso79 válasza Balli (#1014) üzenetére


zso79
őstag

Maps-ot a Maps Loaderrrel tudsz rá felrakni és ahhoz csatlakoztatni kell. Van amit tudsz cipelni, programja válogatja...

(#1016) ALI_G válasza :ben: (#1011) üzenetére


ALI_G
veterán

na de azért kapcsol ki, mert rosszul ragasztja fel a fóliát :)

(#1017) :ben: válasza ALI_G (#1016) üzenetére


:ben:
csendes tag

:)) Jah akkor ok, csak átfutottam.. Reggel beadtam a nokiához, felrakják az új szoftvert, délre kész lesz, de van egy olyan érzésem h ez nem váltja meg a világot. De ne legyen igazam. :P Kissé furcsálltam h a srác megkérdezte a másiktól h h nézzük meg nokiáknál a programverziót, de remélem ez csak annak a jele h mennyire univerzális az ismerete a telefonokat illetően, és nem ilyen "apróságokat" jegyez meg.. :DDD

(#1018) Balli


Balli
őstag

Tenyleg azt hol todom megnezni a telon hogy milyen verzioju progi van fent?

Athens 2004

(#1019) ALI_G válasza Balli (#1018) üzenetére


ALI_G
veterán

beállításoknál van valahol, de hivatalosan te nem tehetsz még fel újabb verziót.

(#1020) Zune


Zune
csendes tag

Messinger Software elvileg megy az 5800 beta verzió de free.
Ezeket tudja:

* Supported protocols: ICQ, Yahoo, AIM, MSN, Google Talk, Jabber
* Text messaging
* Emoticons
* Alerts - sound, backlight, vibration, notify window displaying number of new messages
* Group and buddy management (add, delete, rename)
* Message history
* File transfer - send and receive files
* Sending / receiving offline messages
* Downloading files sent as links
* More features to be added

A zsenialitásnak vannak határai, bezzeg a hülyeség az nem ilyen korlátozott.

(#1021) zso79 válasza Zune (#1020) üzenetére


zso79
őstag

Balli: *#0000#

Zune: Live messenger 5-ös verziója is tökéletesen megy rajta, ha valakinek csak msn kell....

(#1022) Balli válasza ALI_G (#1019) üzenetére


Balli
őstag

En nem is akarok, majd ha beadom garba mondom hogy rakjak fel ok.
Koszi zso79, megneztem V10.0.010-es hat nem a legfrissebb.

Egyebirant sajnos tovabbra sem jo a tella hangszoroja igy hamarosan elviszem szervizbe. Nyilvan az az erintkezo problema a rossz ami mar korabban linkelve volt, azt kellene kiegyenesiteni, de magamtol nem merek nekivagni inkabb beadom.
A telefonnak GSM garija van, ez azt jelenti hogy ok maguk fogjak megcsinalni, vagy elkuldik a Nokianak? (kinai modell) Mondjam nekik a baj forrast vagy inkabb ne azt kikerulven hogy ne ok probaljak megcsinalni hanem kuldjek szervizbe inkabb?

Athens 2004

(#1023) guti86


guti86
tag

ma veszem meg a telót!:)
mindenképp személyesen akarom ezért Veszprémbe veszem. szerintetek Nokiába v photohallba? az ár az ugyanannyi.

(#1024) :ben: válasza guti86 (#1023) üzenetére


:ben:
csendes tag

Ez kérdés? Nokia.

[ Szerkesztve ]

(#1025) zso79 válasza :ben: (#1024) üzenetére


zso79
őstag

Másik fórumon azt javasoltam, hogy ott vegye, amelyik közelebb van, mert más szempontból teljesen mindegy :DD Ha 3 napon belül vissza kell vinni akkor ismét kevesebbet kell utazni, utána meg úgy is a Nokiába kell vinni szervizelni :)

(#1026) wrcboy válasza Balli (#1012) üzenetére


wrcboy
csendes tag

én ezt a Hely dolgot próbálgattam semmi sikerrel, de annyira annak is kéne működnie hogy megmondja hol vagyok (koordináták alapján), nem?

(#1027) :ben: válasza zso79 (#1025) üzenetére


:ben:
csendes tag

Itt most nem volt szó arról h az egyik másik városban lenne, de alapvetően is, ha valamit meg lehet venni a gyártótól, miért ne vegye a gyártótól? Pláne ha árban is ugyanaz. Oks, itt most photohallról volt szó nem egy névtelen gsm-boltról, de mindenképpen a gyártó biztosabb. Legalábbis józan paraszti ésszel erre jutottam. :P

(#1028) zso79


zso79
őstag

myphone v2.03 trial sikerült már valakinek letöltenie? Ha igen megoszthatná velünk!

(#1029) NGyuri válasza wrcboy (#1026) üzenetére


NGyuri
aktív tag

ha van adatkapcsolatod érdemes a hely alatt a helymeghatározási módoknál a kiegészíttet gps-t bepippantani (bár ez alapból be van kapcsolva), majd a helymeghatározási szervernél megadni a hozzáférési pontot. Így ugyan némi adatforgalmat generál (néhány kb adat), de könnyebben talál műholdat. Főleg elsőre.

hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

(#1030) ALI_G


ALI_G
veterán

kicsit mellé, de ti jobban tudjátok:
barátnőmnek nokia 6555 telója van, hol találok rá szoftvereket? Java támogatás van, szóval valami játéknak nekiveselkedne, de honnan töltsem le, nokia oldalán nincs, vagy nem találtam.

(#1031) NGyuri válasza ALI_G (#986) üzenetére


NGyuri
aktív tag

Szia!
A térképbe tényleg van hiba ezt az új fw javítja
"Nokia Maps:
• License Manager for Maps is not integrated to SW
• Wrong layout of the strings in the Maps search and favorites views "

Engedélyezd neki a kiegészített gps-t meg a helymeghatározási szervernél add meg a hozzáférési pontot. Így ugyan néhány kb adatforgalmat generál, de gyorsabban talál műholdat elsőre is meg később is.

hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

(#1032) ALI_G válasza NGyuri (#1031) üzenetére


ALI_G
veterán

Az A-GPS-t kikapcsoltam direkt. Esetleg valaki tudja pontosan hány kb-ot tölt le ilyenkor?

és továbbra is az a kérdésem, hogy wlan-t hogy lehet aktívan hagyni és vele elindítani a nokia maps-t, mert nekem eldobja a kapcsolatot olyankor. :(

(#1033) zso79 válasza ALI_G (#1032) üzenetére


zso79
őstag

Már bocsi, de hogy akarsz te mozgás közben folyamatos wlan kapcsolatot?

(#1034) Zune


Zune
csendes tag

Itt van Google Maps a telóra. Próbáljátok ki nem tudom, hogy jó e.

A zsenialitásnak vannak határai, bezzeg a hülyeség az nem ilyen korlátozott.

(#1035) mukievil


mukievil
tag

Vki vhol, azt irta, hogy a müholdkeresés animáciot/kiirást nem veszi vissza akkor sem ha már talált műholdat! Nem lehet hogy ez a hiba ? Vagy biztosan nem müködik a kapcsolat ?

[ Szerkesztve ]

(#1036) guti86


guti86
tag

nah megvan, nokiába nem volt, szal photohallba vettem!;) majd később írok róla!

(#1037) No-kia


No-kia
őstag

a szolgáltató függő telókról van már vmi hír?

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#1038) #07144704


#07144704
törölt tag

Már én is várom hogy megjelenjen valamelyik szolgáltatónál, mert remélem ezzel egy időben esni fog egy kicsit az ára a függetleneknek is, de ez a szolgáltatók áraitól is nagyon függhet. Legkésőbb február elején jó lenne ha elkezdenék a szolgáltatók az árusítást.

(#1039) zso79


zso79
őstag

Hogy a bánatban lehet ismétlődő eseményt hozzáadni a naptárhoz?

(#1040) NGyuri válasza ALI_G (#1032) üzenetére


NGyuri
aktív tag

Szia, úgy emlékszem, hogy nem volt még 10kb sem. szerintem érdemes megpróbálnod ezzel, mert általában először nehezebben talál jelet a készülék, de most a felhős idő sem kedvez neki.

Szerintem az elég, ha a kapcsolatoknál a célok alatt az internethez felveszed a wlanodat 1-es prioritással. Így internet elérés esetén, ezt keresi először.

[ Szerkesztve ]

hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

(#1041) guti86


guti86
tag

Nah a Tube lassan le is merül annyit nyomkodtam:)

Próbálgattam a dolgokat eddig egész jól működik. Egy kéket vettem amúgy a szoftvere: V 10.0.010
-A kamera egész jó
-a wlan hálókat ugyanúgy jól megtalálja mint a laptopom és viszonlag jól meg is tartja
-quickoffice tökéletes, jó lesz az puskának már látom én:)
-gmail megint okés
-SmartMovie v4.00.S60v3.SymbianOS 9.1.Incl.Loader.sis - elindul a progi, eddig egy dolgot néztem az akad rajta. meg sztem ha vmi kell ugyis inkább átkonvertálom rá
-amit még néztem: meteor nevü játék, adobe pdf olvaso..
-maga a telefon gyorsasága tetszik!
-a 3g-t kikapcsoltam egyből
-a hangszóróval és mással sincs szerencsére hiba

kérdések:
tegyek rá vmi más böngészőt?
milyen HASZNOS progikat ajánlotok hozzá?
alkalmazást ha felkinálja akkor hova telpítsek?
a Térképek ami a menűbe van amikor elinditom akkor ott offline módban müködik a dolog ugye, mert kiírja csatlakozzak e. ha igen az adatforgalommal jár?mert ott konkrétan nem lehet kiválasztani h milyen net.

(#1042) zso79 válasza guti86 (#1041) üzenetére


zso79
őstag

Hangszóró probléma nekem is csak kb. 1 hét után jött elő és eddig nem sokszor, de azért holnap megcsináltatom.

Szerintem tegyél rá rendes task manager (pl. handy, best). Böngészőt én felraktam Opera minit, jobban tetszik, de van amihez jobb a másik. Hogy hova telepíts azt alkalmazása válogatja. Offline is tölt valamennyi cuccot, de minimálisat.

(#1043) wrcboy válasza NGyuri (#1029) üzenetére


wrcboy
csendes tag

köszi a tippet, kipróbálom majd :)

(#1044) Illető válasza zso79 (#1028) üzenetére


Illető
tag

A myphone 2.03 trial verziójában nincs benne a fekvő kijelzők és az érintőkijelzők támogatása. Meg kell venni, vagy várni kell újabb verziókra (és egy bemutató videóra). Egy hete adták ki a 2.03-at, szóval nagyon friss még az a pite... :K

Aki nem kíváncsi, az minek él?

(#1045) Illető válasza Illető (#1044) üzenetére


Illető
tag

Videó már van. Egyelőre nem túl gyors, de bétának ígéretes.

Aki nem kíváncsi, az minek él?

(#1046) FireFoxer válasza Illető (#1045) üzenetére


FireFoxer
tag

Már eleve a videó annyira szaggat ,hogy hihetetlen :(((

bakfitty...

(#1047) zso79 válasza Illető (#1044) üzenetére


zso79
őstag

De benne van, csak szar az oldal és nem lehet letölteni 5800-ra! Eldurran mikor kiválasztod a modellt.

[ Szerkesztve ]

(#1048) g0ly0


g0ly0
csendes tag

Engem az érdekelne, hogy a sim kártyát csak úgy lehet eltávolítani ha a hátlapot meg az aksit kivesszük?

(#1049) Illető válasza g0ly0 (#1048) üzenetére


Illető
tag

Nem, a készülék bal oldalán van a SIM-tartó és a memóriakártya-tartó is, egy-egy kis ajtó mögött.

Aki nem kíváncsi, az minek él?

(#1050) Illető válasza zso79 (#1047) üzenetére


Illető
tag

Nincs benne, a hozzászólók is hiányolják, a fejlesztő tört angolsággal meg is mondja, hogy nincs:

"Steven Virgianda, hi, you can choose a model as N82 or N95, then you can download it. but till now, you can not use touch version 5800 MyPhone for Trial version. Till now, we just released out the commercial version which support 5800, with touch function. and you can refer it more at our 5800 album photos and video." (kiemelés tőlem)

Aki nem kíváncsi, az minek él?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.