Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6001) SlayR válasza jezusom (#5998) üzenetére


SlayR
senior tag

Végre fel is dobtam:)

(#6002) SlayR


SlayR
senior tag

Következő kérdés fordul márcsak meg a fejembe: Mikor lesz vajon a következő frissítés? :D

(#6003) Yushchenko


Yushchenko
őstag

Felraktam az új szoftot. Nagyon nem látok semmi változást, még a beállításaim is megmaradtak. Előtte letöröltem a SmartMovies-t hogy hátha működni fog, de nem...
Mindenesetre jó érzés a legújabb szoftvert használni :DDD

(#6004) zebulon007


zebulon007
tag

Sziasztok!

Hogyan tudom a memkarira erkezett uzeneteket athelyezni a telefonmemoriaba? Mert nagyon zavaro h 2 kulonbozo helyen vannak uzik es ha megakarok nezni vmit, akkor folyton valtogatni kell! :F

[ Szerkesztve ]

(#6005) _GeTTeR_


_GeTTeR_
csendes tag

Halihó! Nem volt semmi végigolvasni 6000 hszt, de megvan ! :D

A következőkben leírnék egy pár apróságot amit részben ti írtatok,de egybegyűjtve, egy vásárlás előtt álló egyén számára hátha így könnyebben átlátható lesz.

Mivel Vodás vagyok előfizura lesz a kicsike 43k-ért "vesztegetik". (sajna csak pirosban :( )

A leírtak alapján kézbe véve még a boltban, nem árt kipróbálni, pár dolgot:
-egy gyors beszélgetés során megnyomkodni a hangszóró fölötti részt, h nem halkul-e
-kicsit megnyomorgatni a házat, tapicskolni a kijelzőt, nem nyikorog-e (bár van aki szerint mind nyikorog)
-játszani a billentyűzárral, 5x ki-be, nem lesz-e színhiba a kijelzőn

A karcok elkerülése érdekében szerezzünk be rá fóliát, amíg nincs meg az,nem nagy szentségtörés rajtahagyni a sajátját. (Brando ill IVS használóktól kérdezem, h melyik a jobb :P , és h kinek mióta van rajta úgy h nem akar lejönni,nem vált fel )

Mivel függő a kütyü minden külső progi nélkül tesztelgetni 3 napig, ha ugyanis hiba van benne akkor 3 napig visszaviheted a szolgáltatóhoz cserére, ill 3 napig nem nyúlnak hozzá szervízben. 3 nap után érdemes ellátogatni egy nokia szervizbe egy finom szoftver frissítésre!

A 3 nap alatt érdemes még kipróbálni a GPS-t,h műxik-e. Aki nem akar adatforgalmat kezdő körbe lőjje ki a net kapcsolódást ill az A-GPS-t. (aksi szempontból kilőheti a 3G-t is).
Ha van rá lehetőség a wifit se árt próba nélkül hagyni.

Ha bármit rosszul írtam javítsatok ki,és bocsi a nagy terjedelem miatt :B

[ Szerkesztve ]

" Divide et Impera ! "

(#6006) dugomc válasza _GeTTeR_ (#6005) üzenetére


dugomc
tag

én annyit tennék hozzá hogy aki meglátja a 43ezret az szép számlás csomagba annyi szép havi számlával nem 2-3 ezer ftossal mielött valaki futna a vodába :) de amúgy jó az írás

(#6007) jety91 válasza _GeTTeR_ (#6005) üzenetére


jety91
őstag

Hangszóró gond szvsz már nem téma szolgáltatóknál.

Fóliával kapcsolatban én is várok véleményeket!

(#6008) Helyes


Helyes
csendes tag

A napokban tervezem beszerezni ezt a telót.... és femerült bennem pár kérdés.
Első hogy mennyire használódik el ateló tehát a garis 2 évet bírja normál használattal?
Másik hogy a GPS-e az fizetős-e, haverom N95jével kapcsban mondta h ha nem nokia maps-ot használna hanemmást akk ingyen lenne.. Ez igaz? és ha igen akkor erre is vannak más térképszoftverek amik ingyen futnak?

(#6009) Viktor0610 válasza Helyes (#6008) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ingyenes navigáció nincs, maximum olyan, ami nem generál adatforgalmat (ez esetben a program fizetős) -ilyen a szinte hibátlan magyarországi lefedettségű Garmin.

Az eszköz leginkább elhasználódó része a kijelző, amit megóvhatsz egy jó minőségű fólia (pl. Brando) feltételével.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html

(#6010) MarKoo


MarKoo
őstag

Nagyon szuper MP3 lejátszó program: [link] ;]

(#6011) ALI_G válasza MarKoo (#6010) üzenetére


ALI_G
veterán

LCG Jukebox tök ugyanez. Talán a borítókat nem tudja letölteni, de megjeleníteni igen.
Azért ezt is lementettem :)

Nekem is kellene már egy fólia, de az a tapasztalatom régi pda-mal, hogy a fóliától csökken a kontraszt és kissé a kezelhetőség is. Igaz ez?

[ Szerkesztve ]

(#6012) Karma válasza Helyes (#6008) üzenetére


Karma
félisten

A telefon most év elején jött ki (nincs fél év), így kicsit nehéz lenne mondani bármit is a 2 éves élettartamáról :P

“All nothings are not equal.”

(#6013) deka10 válasza Yushchenko (#5952) üzenetére


deka10
senior tag

Szia! Nekem is csinált ilyet a régebbi SmartM.-i a 4.00 ekkor töröltem is. Később felraktam a 4.10-es és nem volt semmi baja, majd valaki ajánlott egy másikat és felraktam (azt mondta sokkal jobb) ami kiderűlt szintén 4.00-ás volt és a kikapcsolós szériából ezt nem töröltem csak visszaraktam a 4.10-t ami felülírta a 4.00-t és ugyanúgy ki kaocsolt. Ekkor letöröltem a 4.10-t és telepítettem a 4.00-t majd töröltem és telpítettem a 4.10-t, így működött. Remélem érthető voltam, hogy mi benne a ráció ne kérdezd, viszont bevált és nem volt többet problémám.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#6014) vscotina válasza _GeTTeR_ (#6005) üzenetére


vscotina
aktív tag

Szervusz
nekem első perctől kezdve BRANDO fólia van rajta, és minden oké. Nem ragad, nem válik le, és nem lesz tőle rosszabb a tapicskolás érzékelése. Én a kalibrálást fóliával együtt csináltam meg, és így már, rám van méretezve az érzékenység.

Üdv. vscotina >>szép és okos szőke cicababa >>>Panasonic G

(#6015) vscotina válasza Helyes (#6008) üzenetére


vscotina
aktív tag

Szia ha vigyázol rá, sokáig jó lehet, de a magyar tapasztalatok max. 9 hónaposak, tehát kb másfél év múlva érdeklődj.

Ja, látom más is megjegyezte már. Bocs.Hazai usereknél már szept-októbertől elérhető volt.

[ Szerkesztve ]

Üdv. vscotina >>szép és okos szőke cicababa >>>Panasonic G

(#6016) Karma válasza vscotina (#6015) üzenetére


Karma
félisten

Mindketten tévedünk. A telefon 2008. novemberben indult el, szóval lassan fél év.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#6017) vscotina válasza Karma (#6016) üzenetére


vscotina
aktív tag

Szia nem tévedek, mert Nokiás barátnőmnek szeptemberben megvolt tesztelésre a telefon.

[ Szerkesztve ]

Üdv. vscotina >>szép és okos szőke cicababa >>>Panasonic G

(#6018) Karma válasza vscotina (#6017) üzenetére


Karma
félisten

Oké, nyilván, sőt a TRUE teszterek sokkal korábban megkapták őket (júliusban már láttam egyet egy weboldal naplójában, meg novemberben a Nokia Code Campen is az összes finn embernél az volt, pedig még nem lehetett kapni). A bolti megjelenése akkor is november végén volt.

“All nothings are not equal.”

(#6019) Yushchenko válasza deka10 (#6013) üzenetére


Yushchenko
őstag

Hello!
2x elolvastam, de aszem vágom. Most semmi nincs rajta, akkor felrakom a 4.00-át, törlöm és felrakom a 4.10-et. Remélem mükszik, minden estre köszi. Nekem amm soha nem volt fent a 4.00 ezelőtt.

(#6020) Yushchenko válasza deka10 (#6013) üzenetére


Yushchenko
őstag

Hihetetlen, de működik! Köszönöm szépen! Remélem ezzel másnak is tudtál segíteni.
Üdv. Yush

(#6021) Helyes válasza Karma (#6012) üzenetére


Helyes
csendes tag

Már réjöttem:D Am felmerültmég egy kérdés. A boltba elfelejtettem megkérdezni amikor felhívtam meg nemtudta a vodas csaj, szal a gyári csomag tartalma jár hozzá? (8GB-os karira gondolok leginkább)

(#6022) dugomc válasza ALI_G (#6011) üzenetére


dugomc
tag

Csak a jukeboxban picik a gombok és nehezebb így a működtetés kézzel :)

(#6023) sbazsi válasza Helyes (#6021) üzenetére


sbazsi
veterán

enyém vodás, és volt benne 8 gb kari.

Ali_G: ezzel lehet végre könyvtáranként válogatni? :F

_getter_: minek a nokiához vinni soft frissítésre? azt otthon is meg lehet csinálni.

(#6024) jety91 válasza Helyes (#6021) üzenetére


jety91
őstag

Igen jár minden, csak a fekete szériában kisebb az usb kábel, illetve hiányzik a plusz stylus.

(#6025) ALI_G válasza dugomc (#6022) üzenetére


ALI_G
veterán

igen a kis gombok engem is zavarnak, kérdeztem is, hogy skinezhető-e. Jó lenne.

sbazsi: lehet ezzel is meg azzal is amit én mondtam.

[ Szerkesztve ]

(#6026) ALI_G válasza vscotina (#6014) üzenetére


ALI_G
veterán

És lehet tudni, hogy melyik a jobb?
Brando ill IVS esetleg, hogy mi a különbség.

[ Szerkesztve ]

(#6027) libus válasza deka10 (#6013) üzenetére


libus
őstag

Ezt én is kipróbálom, mert nekem is ugyan az a problémám a SM lejátszóval mint "Yushchenko "-nak. Igaz, ez a megoldás nekem is eszembe jutott, de nem tudom hogy miért, de eddig nem próbáltam. :U
Megyek is....kipróbálom!

Nekem valamiért nem jött össze. :( :O :O :O

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#6028) sbazsi válasza ALI_G (#6025) üzenetére


sbazsi
veterán

én csak az általad említettre kérdeztem. :)

(#6029) deka10


deka10
senior tag

Yushchenko: Szívesen!

Észrevettétek már, hogy a saját képszerkesztője nem működik a telónak, ha kb. 5 Gb.-t felett van a mem.k.-n. Engem idegesít mert a vörösszemet egészen jól lehet vele csökkenteni, ha esetleg tud valaki hasonló képszerkesztőt szívesen kipróbálnám.
Vagy megoldást a problémára.

[ Szerkesztve ]

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#6030) deka10 válasza libus (#6027) üzenetére


deka10
senior tag

Sajnálom megoldást nem tudok csak egy tapasztalat volt, amit megosztottam. Talán hardreset, de kérdés megéri-e Yushchenko-nak sem volt fenn előtte a 4.00-ás.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#6031) kp78


kp78
addikt

Felraktam a Nimbuzz-t, de hol tudok ebben bejelentkezni az MSN fiókomba?
Vagy ezzel csak olyanokkal tudok kapcsolatba lépni, akik szintén Nimbuzz regisztrációval rendelkeznek?

Szerk.: úgy néz ki megtaláltam :)
Az MSN része lehet, hogy tényleg jobb, mint a Fring-ben.

[ Szerkesztve ]

(#6032) libus válasza deka10 (#6030) üzenetére


libus
őstag

Nekem fent volt előtte a 4.00-ás, de ez miatt nem akarok hardresetelni!

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#6033) kp78 válasza kp78 (#6031) üzenetére


kp78
addikt

Olyat viszont nem találtam, hogy a jelszavam ne mentse, csak a felhasználói nevet :U

(#6034) sbazsi válasza kp78 (#6033) üzenetére


sbazsi
veterán

és az miért baj, ha menti? :U

(#6035) kp78 válasza sbazsi (#6034) üzenetére


kp78
addikt

Mert bárki kézbe veszi a telefont, és Nimbuzz-on keresztül már be is lép az msn-be, meg skype-ba, és azt csinál amit akar.

(#6036) bR3Zo válasza MarKoo (#6010) üzenetére


bR3Zo
csendes tag

Hello. Nektek rendesen müxik a powermp3? me nekem ha beletekerek resetel a teló :F . Vki help? Meg lenne pár észrevételem a köv szoftal (kár h nokiáéknak nem lehet ilyeneket küldeni)!
- nem tudom lehet csak nekem tünt fel h a jack dugós füles rész elég halk (1 olcsóbb kategóriás walkman mobile hangosabban szólaltatja meg a fejesemet otthon.
- ez a beltéri képzaj szoftveres probléma? me nagyon zavaró és megint csak az olcsóbb kategóriás (k800) telefonokra tudok hivatkozni
- a videófelvételnél nektek is olyan a kép mintha Zoom-olva lenne? az is elég zavaró :F és az is sztem szofthiba
Ennyi pénzért én elvárnám h ilyen kis problémák ne legyenek 1 ilyen NOKIA telóban.
Hiányolom belöle:
- a képernyővédöt (legalább az óra lenne benne)
- a zenelejátszóban a Vizuális megjelenítést (mint az 5700-ban)

Más problémám nincs a telóval me nagyon megvagyok vele elégedve :)

Ui.: ha valaki tud ilyet a Nokia.hu -n belül ahol észrevételeket lehet megosztani az küldön linket me én nem találtam :D

[ Szerkesztve ]

(#6037) zsolidodd


zsolidodd
senior tag

Ismer valaki valamilyen alternatívát a quick officera? az a bajom, hogy lehetetlen a 10 oldalnál hosszabb dokumentumokat normálisan lapozni a görgetősávval....

(#6038) kp78 válasza bR3Zo (#6036) üzenetére


kp78
addikt

Azért a K800 Xenon vakuját, -ami a mai napig szinte etalon-, ne hasonlítsuk már egy villanófényhez, ami ebben van. Nem egy kategória. :N
Mert világosban ez sem csinál rossz képeket, csak sötétben vérzik be a szeme.
Képernyőkímélő progi állítólag van már rá, ami kiírja az órát.

(#6039) sbazsi válasza kp78 (#6035) üzenetére


sbazsi
veterán

hát ne vegye kézbe! :D

(#6040) sbazsi válasza kp78 (#6038) üzenetére


sbazsi
veterán

egyébként nem értem, miért nem tudnak normális villanót tenni a telefonokba.
20eft-ért már rendes fényképezőt lehet kapni, tehát tényleg nem értem. ami fizikailag sem vastagabb egy telefonnál. és akkor talán az emberek jobban használnák a telefonokba épített képmegosztókat.
mert egy fos képet minek tegyek fel? Viszont ha minőségi képeket tudnék csinálni...

(#6041) bR3Zo válasza kp78 (#6038) üzenetére


bR3Zo
csendes tag

Csak én nem a villanóra gondoltam hanem a képre magára, me az Vaku nélkül is jobb képet csinál sötétben (sztem). Tudom h van rá progi, de most minden egyes lezárásnál inditsam el? :F

[ Szerkesztve ]

(#6042) ALI_G válasza deka10 (#6029) üzenetére


ALI_G
veterán

A vörösszem eltávolítója jobb mint a picasa, ezt még első hónapban vettem észre, de nem vágom miért nem működik neked.

(#6043) ALI_G válasza sbazsi (#6040) üzenetére


ALI_G
veterán

Azért mert az nem 20.000-rel lenne drágább, mivel ugyanakkora kaszniba még egy komplett kamerát is be kellene pakolni....szürkületben nem hiszem, hogy azok is jó képet csinálnak, még ha jobbat is mint az 5800.

(#6044) sbazsi válasza ALI_G (#6043) üzenetére


sbazsi
veterán

a kamera már benne van. max jobbat egy picit.
és ami fontos: rendes villanó. az pedig se nem ár, se nem hely kérdése...
max akksi, de az már oly mindegy, mert a 3g és a wifi úgyis lezabálja...

(#6045) jety91 válasza sbazsi (#6044) üzenetére


jety91
őstag

Ha beleraknának mindent akkor nem tudnának egy ideig újabb telefont csinálni, és nem lenne nokia telókra kereslet.

(#6046) Karma válasza jety91 (#6045) üzenetére


Karma
félisten

Érdekes, a Samsung belerak mindent, ami egy (fo)S60-as telefonba belefér, mégis lesz rá kereslet, sőt a többi platformra is épít korrekt telefonokat (középkategória, Androidos i7500, stb.). Ez a kifogás nem valós.

“All nothings are not equal.”

(#6047) sbazsi válasza Karma (#6046) üzenetére


sbazsi
veterán

volt omniám. menekültem tőle. :U
bár lehet, hogy a win mobile volt a ludas. kb fél évig nyúztam, de nyert az e51.
de az 5800-t így 1 hét után 1000x kezelhetőbbnek ítélem .
mellesleg abban is fostalicska volt a camera, bár egy fokkal használhatóbb mint ez

(#6048) bR3Zo


bR3Zo
csendes tag

De nem mindent kérünk bele, csak azokat a hibákat javítsák ki ami szembeötlő. És van pár ember akinek vannak bajai meg hiányosságai a telefonnal. Mint nekem is, h ha ugyanolyan Kamera van benne mint 1 N73-ban akkor mé nem csinál hozzá hasonló képeket?

(#6049) jety91 válasza Karma (#6046) üzenetére


jety91
őstag

Nem volt kifogás, másrészt én nem szeretem a samsungokat (egyszrűen nem tetszik sem a kinézetük, sem a menürendszerük)

(#6050) Podpupi


Podpupi
tag

Hello.
Nekem is van 1 ilyen telom minden oke,csak valami normalis jatekot nem tudok hozza.Azt tudom hogy N-GAGE nem fut rajta.Koszi. :R

Már régen elmultam 18+......... (:[ORIGIN: podpupi,STEAM: hunpupi,BF:podpupi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.