Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18001) tariattila válasza norbest (#18000) üzenetére


tariattila
veterán

azaz... nem is értem minek eröltették a rezisztív kijelzőn ezt a feature-t...
bár használható de mégsem olyan mint egy kapacitívon..nagyon nem :O

(#18002) - = Zk = - válasza tariattila (#17999) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Jelentkezem amint itt a kártya. De a mem karit nem szívesen formázom. Egy élet részletét tartalmazza. :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#18003) tariattila válasza - = Zk = - (#18002) üzenetére


tariattila
veterán

vegyél egy újat ...gondolom képeket is arra lövöd kint... vagy nem?
így az új szofthoz az újat tudod formázni a régit meg itthon kivesézheted :D
itthon 4,5 ezredes egy 8GB-os...
(ja és ha elveszne a telefonod ...a részleteid így megmaradnának...) :U

[ Szerkesztve ]

(#18004) - = Zk = - válasza tariattila (#18003) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Jól keresek, de egyelőre a hazafizetgetés a fő mission.
Nem ezzel fotózgatok, hoztam fényképezőt. Odahaza kolompárkodtam sokat ezzel a telóval. Itt csak a net és a zene. Enyi.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#18005) tariattila válasza - = Zk = - (#18004) üzenetére


tariattila
veterán

PÜ-ben küldöm a számlaszámom... :DDD

de az ötlet jó nem? ... vagy mégsem... :F a zenék miatt bukik ugye?

amikor én kint voltam egy évet csak egy analóg gépem volt és keveset tudtam fotózni
egy élet élményei vesztek így el...

[ Szerkesztve ]

(#18006) Boha


Boha
aktív tag

miért nem mehet a wap szolgáltatás ??
pannon-os vagyok, legújabb szoftver vann fenn,
nics letiltva a szolgáltatás, lekértem a wap beállításokat.

Csatlakozás nem áll rendelkezésre. hibaüzenet fogad

OBORZIL

(#18007) tgr válasza tariattila (#17991) üzenetére


tgr
tag

ok, persze, de igaziból n97 minin kellene megoldanom mivel ott nincs fizikai bill csak érintö gombok...

(#18008) - = Zk = - válasza tariattila (#18005) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Számomra használhatatlan ez az ötlet. De senki nem mondta, hogy tartalék alkatrésznek nem veszek később. ;)

Egyelőre ez van. Ebből köll gazdálkodnom. Február óta ez az egyetlen, ami a nethez köt. Ph,msn, ésatöbbi.
Frusztráló ennyi idő után, de örülök, hogy van. És ez a teló életem első, nem használt garis telója. Szerelem első látásra.

Amúgy nemcsak a zene. Képek a múltból. Melóhely, miniszoknya alulnézetben;], programok, stb.

Én napi 10-12órát gürizek hetente, 1 nap szabad ebből. Egyelőre dögleni van erőm csak. De nyáron már illő lőni pár képet. ;)

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#18009) Inarus válasza tgr (#18007) üzenetére


Inarus
addikt

És? Azok különálló érintőgombok, a funkciójuk azonos az 5800 "valódi" gombjaival.

(#18010) tariattila válasza - = Zk = - (#18008) üzenetére


tariattila
veterán

ha nekem lett volna kint egy ilyen telóm...akkor még a digitális gépek is horror áron voltak...nem hogy okostelefon...

azért azt a memkártyát átnyálaznám én is...

(#18011) - = Zk = - válasza tariattila (#18010) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Menj a goldengate-re a képekért :C ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#18012) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

tudom van a telómnak saját totyikja, de ott nem kaptam érdemi választ ezért itt is felteszem:
egy nokia 5230-as telóm van és egyszerűen nem hajlandó kiírni, azt, hogy ki hív hiába van benne a száma a telóban és a kártyán is, kiírja a számot azt szevasz
valami ötlet :R
addig már eljutottunk, hogy kitöröltem a telóról az összes számot, de az nem segített :N

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#18013) - = Zk = - válasza kisza25 (#18012) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Átállitottad, mit figyeljen? Sim-et vagy teló memóriát? Nekem akkor csinált ilyet mikor egyszerre nézte a kettőt. :U

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#18014) tgr válasza Inarus (#18009) üzenetére


tgr
tag

nem egészen, mert ha bill zár van, azok az érintőgombok is inaktívak. 1xűen használhatatlan, értelmetlen.
sajnos a mini topikja elég inaktív, azért próbálkozom itt is...

[ Szerkesztve ]

(#18015) kisza25 válasza - = Zk = - (#18013) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ok user error volt :B több néven is szerepeltek a számok a telefonkönyvben, de pont csak azok hívtak :B

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#18016) Szancsó válasza kisza25 (#18012) üzenetére


Szancsó
aktív tag

hiába van benne a száma a telóban és a kártyán is
Én első körben törölném a kártyáról a számokat, hogy csak egy helyen legyenek meg (csak a telefonban), szeritem az kavarhat be.

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#18017) Inarus válasza tgr (#18014) üzenetére


Inarus
addikt

fákk... akkor marad a csuszka...

(#18018) - = Zk = - válasza kisza25 (#18015) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Előfordul ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#18019) tariattila válasza Inarus (#18017) üzenetére


tariattila
veterán

volt minim de a sávos felvételt használtam...
De akkor sem értem...az 5800-nál is billzárnál a fizikai gombok zártak...hívásnál persze használhatóvá válik...mininél nem így lenne?...
Akkor tényleg fákk...

(#18020) tgr válasza tariattila (#18019) üzenetére


tgr
tag

gondolj bele, azok csk érintőgombok, a zsebedben 1ből felvennék/letennék a hívást. igazi gombnál azért ennek kicsi az esélye... fura 1 felő kat telefontól

(#18021) tgr


tgr
tag

Hali megint
tudtok valami űberprofi naptárat s60v5-re? régi sanyiericsson p910i-n láttam 1 űberprofit, ott be lehetett állítani mindent, főleg az volt a király, hogy a bejegyzéseket színkódolni lehetett, és így bazi 1xűen átlátható volt a nap. találtam pár hasonlót (handycalendar), de az sem jobb az eredeti nokiás naptárnál. ha tud vki vmit, árulja már el nekem!
köszi
t

(#18022) vtorok válasza tgr (#18021) üzenetére


vtorok
tag

Esetleg engem is érdekelne. Ez a Nokiás tényleg gagyi. (vagy übergagyi? :D ) Ha elmulasztom a naptár csilingelését pl. egy teendőjegyzettel kapcsolatban, egyszrűen semmilyen módon nem figyelmeztet, ha legközelebb kezembe veszem a telefont! :W Csak akkor kapok némi jelzést, ha belépek a naptárba, de akkor is valami olyasmit ír ki, hogy "egy emlékeztető törölve az idő átállítása miatt" vagy valami ilyesmi. Mivaaan???!!! :W Milyen idő átállítás, és milyen emlékeztető? Nesze neked semmi, fogd meg jól!

(#18023) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Sziasztok.
Elfogyott a türelmem a T hozzáállásával kapcsolatban,úgyhogy eddigi első phoenix-es frissítésemre készülök+valami normális főzött romot is szeretnék feldobni.Kérdéseim a következők:
-Mivel tudom a legegyszerűbben szinkronizálni a telót,hogy utána normálisan visszamenjenek az sms-ek,névjegyzék,stb...
-Hogy kell felrakni a főzött romot,ill. melyik a legjobb ?
-Az igaz-e,hogyha phoenix-es,rom-os telepítés után NSS-el visszaírom az eredeti T-s product code-ot,akkor olyan lesz,mintha mi sem történt volna ? (mise történt volna EHH-EHH)

Extra türelmű embereknek előre is kösz a válaszokat.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#18024) Boha


Boha
aktív tag

18006 ??
valaki v.mi megoldás ?

OBORZIL

(#18025) rin02


rin02
aktív tag

Erre a csúszkás dologra annyit tudok mondani, hogyha lezárva hívnak, és megjelennek a csíkok, akkor ha a képernyőn akarjuk nyomogatni az ikonokat, akkor csak fel kell oldani a billentyűzárat(oldalon lévő csúszka), és máris megjelennek a régi ikonok.

[ Szerkesztve ]

Nokia 5800 GY.I.K.: http://logout.hu/cikk/5800_a_nokia_iphone-ja/bevezeto.html

(#18026) tariattila válasza hülyegyerek (#18023) üzenetére


tariattila
veterán

moddolt romot csak JAF-al rakj fel!
A mentésről röviden: csak könyvjelzők,naptárbej.,névjegyek,sms-ek !!!!!
Ezt mindegy mivel... Pc/OVI Suite...de mem.kártyára is lehet...
Személy szerint a TokLac féle pro edition V5.4-et használom...az ő leírása megfelelő kezdőknek is...
A telefon stabil...ajánlom ezt a moddot....
symbianpro.hu :B

Ja és product code-al nem kell bíbelődni mivel nem nokia szerverről frissítesz...
Megmarad az eredeti pc...
Csak navifirmel egy független szoftvercsomagot tölts le....ennyi a lényeg...

[ Szerkesztve ]

(#18027) hülyegyerek válasza tariattila (#18026) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Köszönöm :R
Csak azt olvastam ,hogyha phoenixes frissítés után NSU-val keresek frissítést,akkor valami bejegyzés készül róla,és ugrik a gar. .

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#18028) hülyegyerek válasza tariattila (#18026) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Ha biztonsági mentéssel csinálom a névjegyek/üzenetek mentését-visszaállítását,akkor semmi másba nem fog belepiszkálni ?

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#18029) tariattila válasza hülyegyerek (#18028) üzenetére


tariattila
veterán

másba nem...
Beállításokat ne ments!
Most akkor módosítottat akarsz vagy gyárit ???
JAF-al tudsz csak moddoltat...
Utána minek már nsu???

(#18030) Kzo


Kzo
tag

sziasztok

tudtok feltenni képet amit az új soft-al csináltatok ?

(#18031) hülyegyerek válasza tariattila (#18029) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Mivel 50-es szofthoz át kell írnom független szoftra a gyári T-set,aztán pedig felrakom a moddoltat.Vagy a moddolt50-eshez nem kell a t-set átírni?
Arra gondoltam,hogyha esetleg később megválok tőle,akkor vissza kell írnom a gyárit,hogy a jövőbeli tulaj tudja normál módon frissíteni.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#18032) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Na:megértettem a dolgot,egyszerre lesz felülírva a szoft és a rom.
Már csak egy problémám van : Jaf telepítésekor kilép hibaüzenettel,és ha elindítom,akkor is üzenget,hogy "BOX DRIVER not installed"....
Ennek ellenére elindul a progi. Kezdjem el a flashelést,vagy ez így nem lesz jó?

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#18033) tariattila válasza hülyegyerek (#18032) üzenetére


tariattila
veterán

xp-n csinálod?
a hibaüzeneteket okézd le...települ úgy is...
indításnál amit írtál is csak le kell okézni...
sikerült letölteni navifirmel a független szoftvercsomagot?

ha nsu-val akarnád a frissítést akkor kellene átírni a PC-t...
így nem... mivel a JAF nem foglalkozik vele csak felülírja a telefon rom-rát...

tehát legközelebb lehet frissíteni simán ovi vagy nsu-val is (persze majd ha kijön a T-s 50-es... :DDD )... bár valaki azt írta itt, hogy már több mint egy hete kijött mivel neki is az van fent...(nem értem ezt de mindegy is...)

[ Szerkesztve ]

(#18034) hülyegyerek válasza tariattila (#18033) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Win 7-et használok,a progi is csak kompatibilitási módban volt hajlandó elindulni. Az aggaszt,hogy a JAF telepítésnél kb 60%-nál dob ki 2db hibaüzit,aztán abba is hagyja a telepítést. Ennek ellenére elindul a progi.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#18035) tariattila válasza hülyegyerek (#18034) üzenetére


tariattila
veterán

nekem is megállt többször...majd unistall és újra...de akkor is hibákat írt de ezek szerintem nem befolyásolják mivel elindul...
Vesztenivaló nincs...mivel ha felismeri a telefont és elindul a flash akkor úgy is jó lesz...ha meg valami nem stimmel akkor hiába nyomod a bekapcs.gombot nem fog történni semmi...tehát biztos nem szúrod el...
Ha követed a leírást akkor jó lesz...

[ Szerkesztve ]

(#18036) hülyegyerek válasza tariattila (#18035) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Amikor a use ini-t bepipálom,meg kellene találnia a flash fájlt,de nem talál semmit...Lehet,hogy a hibás telepítés miatt? Amúgy olvastam,hogy többeknek ugyanezzel a hibaüzenettel állt le a telepítés,és azt írták,hogy a 64bites rendszer miatt van....

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#18037) Karma válasza hülyegyerek (#18036) üzenetére


Karma
félisten

VMware-be dobj fel egy XP-t, és flashelj azzal, ha nem tudod rávenni a 7-et.

“All nothings are not equal.”

(#18038) hülyegyerek válasza Karma (#18037) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Bocs,de nem ismerem a VMware-t.Tudnál adni egy kicsit részletesebb infót?
Köszi.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#18039) drdevil87


drdevil87
csendes tag

segitség eredeti sound wawes téma kelene nekem a red !
elöre is köszi!

(#18040) Karma válasza hülyegyerek (#18038) üzenetére


Karma
félisten

Persze.

A VMware ugyebár virtualizációs termékeket fejleszt. Közülük a VMware Workstation az, amivel megoldhatod a flashelést egyszerűen.

Az oldalukról le lehet tölteni a 30 napos, egyébként teljes értékű próbaváltozatot.
Plusz kell egy Windows XP telepítő, ISO vagy CD majd mindegy.

A módszer az, hogy létrehozol egy virtuális gépet (a Windows XP-s default értékek általában jók), majd abba feltelepíted az XP-t. Gyakorlatilag még egy géped fog futni a meglévőn belül :)

Ha benn feltelepíted a JAF-ot és a hozzá szükséges dolgokat, megcsinálhatod azt, hogy az USB-s eszközöket (jelen esetben az 5800-át) becsatolod. Ekkor a virtuális gép teljesen átveszi az USB fölött a vezérlést, és teljesen olyan lesz, mint ha egy valódi XP-re kötnéd rá a telefont, a JAF meg működni fog :) Legalábbis elvileg, sokmindent flasheltem már VMware-ben (nálam OSX a host, szóval még pikánsabb), és nem volt baj eddig.

“All nothings are not equal.”

(#18041) hülyegyerek válasza Karma (#18040) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Köszi :R
Mondjuk lehet,hogy inkább megpróbálom a laptopra feldobálni a phoenixet,meg a jaf-ot,és azon csinálom inkább.Azon xp 32bit fut.
Csak mondjuk akksis eszközzel flashelni akksis eszközt....Brrrrr

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#18042) PoLizei válasza hülyegyerek (#18041) üzenetére


PoLizei
aktív tag

Csak mondjuk akksis eszközzel flashelni akksis eszközt....Brrrrr
Ha épp lenne egy áramszünet, vagy vki véletlenül kirántaná a hosszabbítót :Y , még jól is jönnének azok az akksik :K

P*L****

(#18043) hülyegyerek válasza PoLizei (#18042) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Áramszünet ritkábban van,mint lemerülés,vagy win kékhalál...

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#18044) tariattila válasza hülyegyerek (#18041) üzenetére


tariattila
veterán

mindkettőt hálózatra kötöd és kész...
Nekem régebben egy szoft.frissítésnél az utolsó percet a szünetmenes ki-be kapcsolásával éltem meg...

[ Szerkesztve ]

(#18045) hülyegyerek válasza tariattila (#18044) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Ott a pont :) No meg az 1000.hsz. :K

[ Szerkesztve ]

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#18046) sajo13 válasza vtorok (#18022) üzenetére


sajo13
senior tag

Velem is előfordult pénteken, hogy az elmulasztott teendőjegyzet után nem figyelmeztetett a telefon, majdnem ki is ment a fejemből az, amiért is beállítottam a teendőt.
Úgy emlékszem ez korábban működött, 31, 40 szoftban. (Billentyűzár feloldása után alul megjelent, hogy ilyen esemény volt)

(#18047) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Sikerült a flashelés,jelenleg telepítgetem vissza a dolgaimat.Első tapasztalatok alapján a teló begyorsult, c:-n pedig eddig soha nem látott méretű szabad hely van.
Szóval tetszik. :K

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#18048) tariattila válasza hülyegyerek (#18047) üzenetére


tariattila
veterán

mit raktál fel végül?
Pro edition v5 ???
Csináltál utána HR-t???
Kellene...ja és mem.k. format... legyen már jó ha ennyi energiát fektettél bele... ;)

sajo13 : nekem jobban tetszett a 40-es szoft... kell a ráknak az ikonok csúf scrollozhatósága...
A powermp3 és opera mobile meg sokkal instabilabbak lettek... bánom már a cserét...ez egyre rosszabb lesz már???

[ Szerkesztve ]

(#18049) hülyegyerek válasza tariattila (#18048) üzenetére


hülyegyerek
addikt

hr megvolt,de mem.kártyát nem fogom formatálni.Letöröltem róla minden mappát,amit a teló rakott fel.A baj ,hogy kicsit sokáig tartana visszamásolgatni a 14gb zenét :B

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#18050) tariattila válasza hülyegyerek (#18049) üzenetére


tariattila
veterán

meggyőztél...de végül mit raktál fel???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.