Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Ma voltam Pesten a Westendben, és beugrottam a Nokiába egy szoftver frissítésre 1.30 órát mondtak, és kész is lett, mire visszamentem :C

https://vertigostore.eu

(#4002) kp78 válasza divot (#3999) üzenetére


kp78
addikt

Én pl. az SE W880-ra leszedett verziót küldtem rá BT-n keresztül, és hibátlanul megy az 5800-án is.

(#4003) divot válasza hossszú (#4000) üzenetére


divot
veterán

Na, most találtam egy 4.2.1398-as változatot. De mi a búbánat ez a furcsa irányítópultszerűség, ami elfoglalja a képernyő felét? És hogy lehet megszabadulni tőle?

(#4004) kp78 válasza divot (#4003) üzenetére


kp78
addikt

[link] :U

Amúgy így:
Alkalmazáskezelő > telepített alkalmazások > opera mini > opciók > progr.csom.-beállítások > képernyőn megjelenő bill.

[ Szerkesztve ]

(#4005) divot válasza kp78 (#4004) üzenetére


divot
veterán

Ehen, szoknom kell még ezt, de ez így mindjárt más. Köszi.

Szóval ezek játékbillentyűk akartak lenni? :DDD

(#4006) Karma válasza divot (#4005) üzenetére


Karma
félisten

Jah. Zseniális, nem? :U

“All nothings are not equal.”

(#4007) eBeni


eBeni
tag

az ngage játékokra tudtok valami hírt, h mikor lehet felrakni őket a telóra?

(#4008) eBeni


eBeni
tag

az ngage játékokra tudtok valami hírt, h mikor lehet felrakni őket a telóra?

(#4009) úúútálatos


úúútálatos
tag

Sziasztok? Azt szeretném kérdezni, ha fel van teleptve az MSN, akkor tud működni az előlapi kamera mint webkamera? :U

(#4010) kelzsoca válasza eBeni (#4008) üzenetére


kelzsoca
félisten

És ha fel is lehetne tenni rá, amit nem lehet, mégis mivel irányítanád? ;]

úúútálatos

Ez egy nagyon jó kérdés :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#4011) NGyuri válasza libus (#3986) üzenetére


NGyuri
aktív tag

Hát meglepő, főleg, hogy a Nokia Maps meg megtalálta a Lenti-s címet.

egyébként direkt nem NT-s térképet használsz? Mi ennek az oka?

hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

(#4012) úúútálatos válasza kelzsoca (#4010) üzenetére


úúútálatos
tag

Mivel irányítanááám? A kezemmel! :D :DD Lehet, hogy rosszul emlékeztem, de mint ha valaki az írta volna régebben, hogy felrakta rá! Tudom, hogy Win-s!

(#4013) úúútálatos


úúútálatos
tag

Nem olyan rossz a memóriám! :D
[link]

(#4014) guti86 válasza úúútálatos (#4012) üzenetére


guti86
tag

kelzsoca az az ngage játékokra írta..

(#4015) Karma válasza úúútálatos (#4012) üzenetére


Karma
félisten

Az a kérdés nem Neked szólt Te :U
Amúgy nem megy a videóátvitel semmivel se ismereteim szerint.

“All nothings are not equal.”

(#4016) Magnum_ válasza Karma (#4015) üzenetére


Magnum_
nagyúr

csak fényképet tudsz késziteni a programban magadrol az elölapi optikával, majd rögtön átküldeni.

I humbly and respectfully decline™

(#4017) utr


utr
csendes tag

Sziasztok,

Vettem egy pannonos 5800-as keszuleket, es nem tudom a gmailes postafiokomat hasznalni vele.
A beallitasaim elvileg jok, a gmailben is engedelyeztem a pop3at, es megsem mukodik.
Kiirja, hogy connecting, de nem tortenik semmi. Majd kb 2 perc mulva eltunik hogy connecting, de nem szedi a leveleket.
A firmwaret vagy mit frissitettem 20-as verziora, de ugyanaz az eredmeny.
Mas is talalkozott mar ezzel a problemaval?
Megoldas?

Kosz elore is.

(#4018) Zzenit válasza utr (#4017) üzenetére


Zzenit
tag

Nálam Imap4-et kellett beállítani és nem Pop3-at, először csak 30 mailt töltött le. Aztán beállítottam, hogy mindet, erre leszedte a spameket is és nem tudta megkülönböztetni az azonos hónap napon, de különböző éveken lévőket. Meg be is lassult 2300 feljéc után asszem ezért töröltem is. Ja és a programok között van egy progi nálam ami automatikusan beállítja az email fiókot, mobilnet előfizetés persze nem árt.

[ Szerkesztve ]

Ha unod a MÁV-ot, egy alternatíva: www.oszkar.com

(#4019) kelzsoca válasza úúútálatos (#4013) üzenetére


kelzsoca
félisten

A memóriáddal lehet nincs gond, de a figurák-ábrák és szövegek megkülönböztetésével akadnak gondok :P

Nem neked írtam a felső sort, csak ami alatta van :DDD

https://vertigostore.eu

(#4020) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Így egy nap használat után azt kell mondjam, gyorsabb lett a telefon mióta a 20-as szoftver van rajta, tehát megérte bevinnem a Nokiába tegnap :)

https://vertigostore.eu

(#4021) libus válasza NGyuri (#4011) üzenetére


libus
őstag

Megtalálta??? :U Hmmm.
Ahonnét leszedtem a térképet, ott fent volt az NT-s változat is, de mivel nagyobb terjedelmű (kb. 30Mb-al) volt a sima, ezért azt szedtem le.
Igaz, nem tudom mi különbség van a kettő közt, és mit takar az NT-s változat, de szívesen olvasnám.
:B

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#4022) Spidee válasza kelzsoca (#4020) üzenetére


Spidee
senior tag

Szia!

Frissítés után a memóriakártyáról eltűnnek az adatok?

''No one stays at the top forever!!'' - I Love NFL! - Üdv.:Spidee

(#4023) hossszú válasza Spidee (#4022) üzenetére


hossszú
őstag

:(

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#4024) Karma válasza Spidee (#4022) üzenetére


Karma
félisten

Gyakori kérdés, de természetesen nem.

“All nothings are not equal.”

(#4025) kelzsoca válasza Spidee (#4022) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mielőtt beadtam volna a telefont a srác kiszedett belőle minden mozdítható dolgot, és ezeket visszaadta nekem:

- hátlap
- memóriakártya
- SIM kártya
- Akkumulátor

Tehát csak a telefonon tárolt adatok vesznek el egy ilyen SW frissítésnél!

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#4026) NGyuri válasza libus (#4021) üzenetére


NGyuri
aktív tag

Aha próbáld csak meg. Jöhetne már warez azért a v5-ös nokia mapsra is...

Tudtommal ez NT jobb tömörítést használ, tehát tartalmilag ugyanaz. Nekem NT van fennt és nem volt benn a megadott utca, tehát ugyanaz lehet a tartalma.

hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

(#4027) hossszú válasza kelzsoca (#4025) üzenetére


hossszú
őstag

Vagy még azok sem , az enyémet a szolnoki Nokiaban frissitették ott a frissités előtt külön kéres nélkül lementették a névjegyzéket és az sms-eket majd visszarakták. :)

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#4028) MarKoo


MarKoo
őstag

Jó hírem van. Megvan a következő firmware: Nokia 5800 v21.0.018
Egyelőre nincsen changelog, de ami biztos, hogy a kamera minőségén javítottak, továbbá új home screen dizájnt is kapunk. Bővebb információ egyelőre nincs. :(

(#4029) kelzsoca válasza MarKoo (#4028) üzenetére


kelzsoca
félisten

Egész gyorsan jönnek ki az új SW-k a telefonra!

Remélem a következő SW-t már az NSU-val is megtalálja a telefon :)

https://vertigostore.eu

(#4030) Karma válasza MarKoo (#4028) üzenetére


Karma
félisten

Kíváncsi leszek mi minden van benne, a végén még beszerzek egyet :DDD
Honnan van ez az infó? "GLOBE"?

“All nothings are not equal.”

(#4031) MarKoo válasza kelzsoca (#4029) üzenetére


MarKoo
őstag

Nézegettem az új firmwareval készült képeket. Igaz eléggé le voltak kicsinyítve, de mégis azt lehet rá mondani, hogy sokkal szebbek a képek. Szerintem még ma este felrakom az új szoftvert és mutatok képeket. Nekem már úgyis mindegy, mert egyszer már megváltoztattuk a product numbert. :U Ha egy változtatásért nem szólnak, akkor kettőért sem fognak, ha pedig nem, akkor k.....nagy szívás. :B

(#4032) kelzsoca válasza MarKoo (#4031) üzenetére


kelzsoca
félisten

:C :C

Milyen igaz ;]

https://vertigostore.eu

(#4033) Hedgehanter válasza MarKoo (#4028) üzenetére


Hedgehanter
őstag

Nekem nem akarja meg a V20-at sem az updater felrakni.... :(

(#4034) Bandus99 válasza MarKoo (#4028) üzenetére


Bandus99
őstag

Miert erzem ugy, hogy rajongsz a koponyakert? :)

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#4035) divot válasza MarKoo (#4028) üzenetére


divot
veterán

Na, mégis csak van 21-es. Ezek szerint ez fog kijönni a T-re.

(#4036) kelzsoca válasza Hedgehanter (#4033) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az attól függ milyen szolgáltatós a telefon, esetleg független?

https://vertigostore.eu

(#4037) Hedgehanter válasza kelzsoca (#4036) üzenetére


Hedgehanter
őstag

Vodafone..

(#4038) Con Troll


Con Troll
senior tag

Üdv! Lehet, hogy egy kicsit már elcsépelt kérdést teszek fel, de szeretnék tájékozódni mielőtt beruházok egy ilyenre: az érintőképernyős vezérlése milyen minőségű? Olvasni mindenfélét a neten, annyit, hogy az ember ki sem igazodik közöttük, így hát megkérdezem a tulajdonosokat. Nekem eléggé nagyok az ujjaim, így is fogom tudni tapicskolni? Tényleg "érzéketlen" a táccs felület, ahogy az egy pár videoban látható? Láttam olyan videót is amelyben az érintőképernyő úgy sántított, hogy egy picivel mindig minden objektum fölé kell bökni, hogy kiválászthassuk az adott cuccot, tehát nincs jól koordinátálva az egész. Oszlassátok el a kétségeimet :U (Persze csak akkor, hogyha ezek a dolgok tényleg nem így vannak a valóságban.)

[ Szerkesztve ]

(#4040) MarKoo válasza divot (#4035) üzenetére


MarKoo
őstag

Reménykedjünk. Én most kicsit elbizonytalanodtam. Egyetlen egy utalást sem találtam arra külföldi oldalakon, hogy milyen product codeval engedi felrakni az NSU az új szoftvert. Sőt olyat is olvastam, hogy 6-7 hónapig nem is lesz új firmware, amit pár sorral lentebb meg is cáfoltak. :U Úgyhogy egyelőre feladtam a keresést, sajnos nem tudom megmutatni, hogy mennyit javult a kamera. Talán majd holnap, de csak akkor ha találok magyar nyelvet is tartalmazó szoftvert.

Viszont lenne két kérdésem:
1., Amikor le van zárva a telefonotok és feloldjátok a zárat, akkor hányat rezeg/hogyan rezeg.
2., Egy hozzáértő megerősíthetné hogy mennyire káros a telefon vakujának a PhoneTorch nevezetű program. Röviden és tömören annyit tud, hogy ki/be kapcsolhatjuk a kamera mellett található 2 db LED-et. Az újabb verzióban pedig már az általunk beírt szöveget átalakítja morze jelekké és annak megfelelően villan fel. Nálam speciel elég bugos, de holnap adok linket annak akit érdekel. :)

Továbbá jó hír, hogy a "multitouch" előbb, vagy utóbb elérhetővé válik a telefonra. Úgy néz ki, hogy néhány külföldi 5800 tulajdonos elég jó úton halad. :) [link]

Jah és nem rajongok a koponyákért, puszta véletlen, hogy az általam linkelt képeken is koponyák voltak. ;]

[ Szerkesztve ]

(#4041) Bandus99 válasza Con Troll (#4038) üzenetére


Bandus99
őstag

Az en tapasztalatom, hogy idonkent valoban 2x kell hozzaernem a kijelzohoz, mert elsore lehet tul finoman probaltam. Igaz van fent ivs folia valoszinuleg az is belejatszik. Az is kerdeses, hogy ez most bug v feature? :) Igy elkerulheto a veletlen nyomkodas, mikor csak picit ersz hozza, pedig nem is akartad. A poziciorol. Van a telefonban erre menupont ahol be lehet kalibralni a kijelzot. mind a 4 sarkaban van egy egy kor azokat kell megerinteni. Ez nem csak ennel a telefonnal letezik mindenfele erintos pda eseteben is.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#4042) kosturica válasza MarKoo (#4028) üzenetére


kosturica
őstag

Helló! Valaki felrakta már az uj firmware-t? Éppen a kamera része érdekelne.

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#4043) kosturica válasza MarKoo (#4040) üzenetére


kosturica
őstag

Szia! A Phone Torch kérdésre a válasz: mivel led van benne, ráadásul dupla abszolut nem kárositja a folyamatos müködés. A ledek százszorta strapabíróbbak, mint a hagyományos izzók. Gondolj bele, hogy a videó készítésnél is van olyan opció, ami bekapcsolja azt. Beletennék, ha káros lenne? Ja a rezgés: feloldáskor egyet rezeg, egy rövidet kb. 0.30 Mp.
De jól kiszámoltam! :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#4044) Karma válasza MarKoo (#4040) üzenetére


Karma
félisten

Nekem továbbra is nagyon gyanús a videó. A srác egy SWF fájlt indít el - és ha a Symbian alapból nem támogatja a multi-touch-ot (márpedig nem tudja kezelni), akkor a szerencsétlen Flash Lite meg egyáltalán nem. Fakerék.

Amúgy a LED simán károsodhat a folyamatos hasznâlattól, legalábbis a Nokia ezzel a felkiáltással tussolta el a vaku programkódból elérését. A melegedés amúgy is árthat az egész telefonnak. Persze lehet, hogy az 5800-ban valami új magic van, hiszen eddig videó közben sem lehetett világítani.

“All nothings are not equal.”

(#4045) kelzsoca válasza Con Troll (#4038) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az érintőképernyő minősége jónak mondható, és egy távolságmérő miatt a véletlen érintések elkerülhetővé váltak, tehát nyomáspontja van a panelnak!

A kalibráció telefonon belül elvégezhető, nem probléma!

Nagy újakkal pont annyira fogod tudni kezelni mint bármelyik ilyen telefont :)

Egyébként egy fólia a telefonra, és már egész más nyomás, és érintése van az egésznek!
Én nem tettem rá fel fóliát, elvileg karcolásálló felülete van, és ha vigyázok rá, akkor nem is fog sérülni :)

Tudtommal nem folyamatos világításra vannak azok a led-ek, így nem bírják a zseblámpa funkciót sem :N

Lezárásnál egyet, feloldásnál kettőt rezzen a telefon

Hedgehanter

Ha Vodafone-os a telefon akkor beviszed egy Nokia mintaboltba és felrakják neked ingyen a friss szoftvert, mert azt NSU-val nem fogod leszedni!

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#4046) AMD Power


AMD Power
titán

Kezd ez már így egyre szimpatikusabb lenni... :K

2 év HU garancia: 87 000 Ft

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4047) Con Troll


Con Troll
senior tag

Köszi szépen a válaszokat:)

(#4048) Hedgehanter válasza kelzsoca (#4045) üzenetére


Hedgehanter
őstag

Vajon az miert van hogy nem tolti le azt hittem azert van az update..?? :F

Mas

Miert van az hogy nem fogadja el az exchange server a karaktereket a telefontol? Amikor csak betuk vannak a jelszavamban akkor jo de ha karakter vagy szimbolum akkor incorrect password jon visssza?

[ Szerkesztve ]

(#4049) úúútálatos válasza kelzsoca (#4019) üzenetére


úúútálatos
tag

Jaaa, ha nem spórolnál, akkor nem gondolnám, hogy össze-vissza beszélsz! :D :))

(#4050) kelzsoca válasza Hedgehanter (#4048) üzenetére


kelzsoca
félisten

Hát egyszerűen nem szedi le, én is ezért vittem be a szervizbe :K

úúútálatos

Azért kell spórolni, mert nem írhatsz egymás után mindenkinek választ, mikor azt egy üzenetben is megteheted :C

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.