Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) guti86


guti86
tag

gsmline-on is lement 95re
[link]

(#752) Magnum_ válasza guti86 (#751) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ujmobilokon 91k.

I humbly and respectfully decline™

(#753) zso79 válasza Magnum_ (#752) üzenetére


zso79
őstag

MGSM:
"Tisztelt Érdeklődő!
Köszönjük megkeresését!
A 2 év gyári garanciás 5800-ák mindegyike Made in Hungary és a magyarországi Nokia vállalja a garanciát. Ára: 89990 Ft.
Reméljük, levelünkben kielégítő választ adtunk! Amennyiben további kérdései lennének, forduljon hozzánk bizalommal!"

[ Szerkesztve ]

(#754) Magnum_ válasza zso79 (#753) üzenetére


Magnum_
nagyúr

olvastam az elöbb is :B

I humbly and respectfully decline™

(#755) zso79


zso79
őstag

nokiaprogramok.hu -ról:

"Nah fijúk,lányok,kicsik és nagyok!!
Hírek frissen tőlem!
Nokia Árkádban lehet venni telefont:97000ft!!
Nokia Campona mától lehet venni 119900ft!!
Nokia Pécs lehet venni 100000ft!
Nokia Miskolc lehet venni már a héten 100000ft!!
Illetve annyit tudtam meg ma a miskolci Nokiától,hogy mindenki aki az 5800-t fogja eladni a Nokia mintaboltokon belül azoknak ma van egy nagy csoportos training a központban a telefonról,rendszerről,tartozékokról és minden ami az 5800val kapcsolatos!!!
Nokia hivatalos közleménye,hogy az összes Nokia mintaboltban 1-2 héten belül lehet majd kapni a készüléket!
nah ennyit röviden!!"

(#756) csutkaa válasza ALI_G (#718) üzenetére


csutkaa
senior tag

már van szegeden is a edigitálban erre tessék

(#757) joey04 válasza zso79 (#755) üzenetére


joey04
titán

egész jól tippeltem

(#758) guti86


guti86
tag

egy kérdés!
a photohallba a termékleírásnál:

..... Symbian OS v 9.4, 3 hónap ingyen navigáció, 3G.....

ez a nokia mapsre utal? 3 hónap hangos navigáció?
köszi

[ Szerkesztve ]

(#759) Karma válasza guti86 (#758) üzenetére


Karma
félisten

Igen. Más telefonoknál is csináltak ilyen "akciót".

“All nothings are not equal.”

(#760) zso79


zso79
őstag

Szerintetek az E51-el mem. kártyára készített backup-ot vissza lehet állítani az 5800-ra? Tudomásom szerint az csak a névjegyeket, smst és naptárat menti le. Vagy tévedek?

(#761) Karma válasza zso79 (#760) üzenetére


Karma
félisten

Én úgy tudom, hogy tévedsz: a C: meghajtó tartalmáról készít backup-ot. Szerintem jobban jársz, ha inkább PC Suite-tal varázsolod át.

“All nothings are not equal.”

(#762) bacsy


bacsy
csendes tag

Írtam a Nokia Árkádnak egy e-mailt, amiben rákérdeztem, h fekete színben kapható-e, de erre nem kaptam választ...
Ezt írták:
"Tisztelt Feladó!
Üzletünkben már kapható a készülék 96.900 Ft.-os áron.
Üdv.: Nokia Árkád "

Németo-ban csak 16.-án lesz hivatalos bevezetés, így gondolom ez is orosz vagy spanyol piacra szánt készülék lehet és még fog esni az ára, mikor már az összes Nokia store-ban kapható lesz.

(#763) Magimano válasza zso79 (#760) üzenetére


Magimano
aktív tag

ha a két készüléket egymás mellé teszed és bluetooth-on keresztül szinkronizálod( a telcsiken lévő másoló alkalmazással) akkor is át tudod tenni a névjegyeket, üziket, naptárat a másik telcsire.

@ Nokia N95 @  iPhone 3GS @  MacBook White @ Mi ez? Hagymásbab? NEM KRUPLISHAL! @

(#764) Vick91


Vick91
csendes tag

Sziasztok!

Szerintetek érdemdes rá kijelző védő fóliát rakni?

(#765) zso79


zso79
őstag

Beléptem a klubba :DD Úgyhogy egyből kérdeznék a tulajoktól: gyorshívásra miért azt mondja, hogy nem engedélyezett?

(#766) #16820480 válasza Karma (#761) üzenetére


#16820480
törölt tag

nekem a pcsuite nem volt hajlandó egy 6110N-ról készített backup-ot rátenni egy N78-ra, pedig elég sokáig próbálkoztam. a legegyszerűbb szerintem a beépített szinkronizáló alkalmazás, azzal BT-n át tudja húzni a szükséges dolgokat.

(#767) Karma válasza #16820480 (#766) üzenetére


Karma
félisten

Nekem meg a beépített szinkronizáló cucc nem volt hajlandó E51-N78 között szinkronizálni. E51-N95 között ment, de csak negyedjére sikerült végignyomni, mivel mindig összeomlott valamelyik telefonon.

Mellesleg nem is arra gondoltam, hogy a backupot ráhúzni a másik telefonra, szerintem elég triviálisan blőd :U Inkább arra, hogy Outlookkal szinkronizálni mindkét telefont.

“All nothings are not equal.”

(#768) ALI_G válasza csutkaa (#756) üzenetére


ALI_G
veterán

tényleg :) tegnap még azt írta, hogy 2 nap.

(#769) ALI_G válasza zso79 (#753) üzenetére


ALI_G
veterán

zsír! ha valaki venne náluk, ki lehetne nagyjából szűrni, hogy a made in hungary recseg-e.

(#770) ALI_G válasza zso79 (#765) üzenetére


ALI_G
veterán

MGSM-nél vetted?

(#771) csutkaa válasza ALI_G (#769) üzenetére


csutkaa
senior tag

nekem made in hungary van és nem recseg 1 hetes lesz holnap :C

(#772) ALI_G válasza csutkaa (#771) üzenetére


ALI_G
veterán

és te hol is vetted? (hétvégére lehet hozatok magamnak is egyet mgsm-ből)

(#773) Magnum_ válasza csutkaa (#771) üzenetére


Magnum_
nagyúr

görgetése milyen? gyorsasága, tapicskolása? irtad már és elsiklottam felette?

I humbly and respectfully decline™

(#774) #16820480 válasza Karma (#767) üzenetére


#16820480
törölt tag

ja, nem úgy értettm, nekem is vagy tizedjére sikerült csak, mert folyton összeomlott (lehet, hogy hülyeség, de ha engedtem bekapcsolni a képernyőkímélő módot, akkor zakkant meg). de pcsuite segítségével egyáltalán nem sikerül viszont. lehet, hogy blőd a backupos dolog, de akkor nem volt jobb ötletem, adtam neki egy esélyt.
de péládul N78-ról nem is tudok backupot csinálni, mindig megszakad a kapcsolat (kábelen), szóval valami nagoyn nem kerek ott. de ezt én akkor betudtam a kezdeti szoftvernek. amióta meg újabb van, azóta nincs windows-om, így nem nagyon próbáltam.

(#775) No.01


No.01
őstag

Tudom, h ez rajtam kivul senkit sem erdekel, :U de vki megnezne nekem a kis fuzet hatuljaba a SAR adatot?

Koszonom elore is!

(#776) Magnum_ válasza No.01 (#775) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nem vagy egyedül :B

I humbly and respectfully decline™

(#777) Pilács válasza Balli (#724) üzenetére


Pilács
senior tag

A szakszerű csavarmeghúzás annyit takar, hogy nyomatékcsavarhúzóval a gyári értékre beállítva kell meghúzni, valamit van csavarmeghúzási sorrend is, nem mind1 melyik csavarral kezded és folyatatod. Szeretnék kézbe kapni egy ilyen hibás telót, kideríteni mi a baj. Lehet a "szokásos" jófajta hangszóró okozza a hibát. Gondolom ki be kapcsolással nem változik meg az állapot? A 3120c-nál pl szoftveresen behalkul a készülék a 7-es sw-vel, de már az újban javították.

Ajándék szesznek ne nézd a fokát!

(#778) SM1 válasza Magnum_ (#776) üzenetére


SM1
csendes tag

Hat ennek orlok, bar meglepodtem, h ez tenyleg foglalkoztat mast is :)
Azthiszem irok is egy levelet Bog-eknak, h a tesztekbe tuntesek mar fel ezt az informaciot is.

(#779) Pilács válasza Balli (#747) üzenetére


Pilács
senior tag

Ha európai régión kívül esik a készülék eredeti értékesítési piaca, akkor elvileg nem nyúlnak hozzá mintaboltokban. Imei szám alapján kikereshető honnan származik, ha pl európai de nem Magyar (nem a gyártási hely), akkor javítják kp-re. Ha jól tudom sw pl 6000 péz. Hangszóró csere kb 7000 ft lehet. ;)

Ajándék szesznek ne nézd a fokát!

(#780) felleg


felleg
csendes tag

Próbáltátok már esetleg BT karórákkal irányítani e szépséget? Kezelik rendesen? Videó esetén is?
Rég kinéztem a SE MBW-150-et, most jó áron meg is tudom venni, de még nincs meg a tela, így nem tudom kipróbálni. Elvileg az 5800 is megfelel az a2dp-nek, szal tulajok, kérlek súgjatok! Köszi

*Commodore 64 * floppy meghajtó! * magnó * 2 joy * peros Junoszty *** preszpléjontép!

(#781) csutkaa válasza Magnum_ (#773) üzenetére


csutkaa
senior tag

[link]
[link]
[link]

ezeket lesd meg :D szerintem gyors a telefon tapicskolósa... és jól reagál :K

(#782) Magnum_ válasza csutkaa (#781) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:C :C

simpson téma 9,3-ra nincs?

I humbly and respectfully decline™

(#783) Zune válasza felleg (#780) üzenetére


Zune
csendes tag

Ez engem is érdekelne.

A zsenialitásnak vannak határai, bezzeg a hülyeség az nem ilyen korlátozott.

(#784) No.01 válasza SM1 (#778) üzenetére


No.01
őstag

Mégegy ember hihetetlen! :DD Ez az irjuk egy levelet s szerkesztőknek dolog nekem miért nem jutott eszembe? :U

Még egy kérdes ugrott be: Mi a legujabb sw a telefonhoz? (lehet holnap veszünk egyet a hugomnak Mgsm-nél és jó lenne tudni)

(#785) Karma válasza No.01 (#784) üzenetére


Karma
félisten

A kedvenc forrásom szerint 11.0.008.

Valaki leírná röviden, mi a SAR érték, és miért fáj ennyire? :DDD

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#786) No.01 válasza Karma (#785) üzenetére


No.01
őstag

Én azért foglakozok vele mert E71 ota tudom, h megfájdul tőle a fejem. Ezt vagy hiszitek vagy nem de igy van. Hozzá tartozik, h sokat telefonálok, de elötte nem volt gond.
A mutarom T650-e meg egyenesen kiakaszt! Na ezutan jöttem én rá az igazsagra. Persze ez nagyon egyénfüggő, de engem érdekel.

(#787) No.01 válasza No.01 (#786) üzenetére


No.01
őstag

csak a kérdésre nem válaszoltam :DDD a SAR az nem mas, mint a sugárzása a telefonodnak. W/Kg-ba mérik és elvileg 2 W/Kg a megengedett maximum.

(#788) zso79 válasza No.01 (#784) üzenetére


zso79
őstag

Én ott vettem ma egy kéket, ebben 10.0.010 van Azt mondták mind ugyanaz.

(#789) csutkaa válasza ALI_G (#772) üzenetére


csutkaa
senior tag

én az edigitalban vettem!! hozass csak ;] imádni fogod a telót :C

[új videó]

[ Szerkesztve ]

(#790) ALI_G válasza csutkaa (#789) üzenetére


ALI_G
veterán

na most már elegem van a videóidból.
nekem is kell egy ilyen :) 50-et adok a tiedért :K :DDD

(#791) csutkaa válasza ALI_G (#790) üzenetére


csutkaa
senior tag

:DDD nem áll szándékomban megválni tőle :P még 50-ért sem ;]
milyen videót csináljak még?? :U

(#792) Magimano válasza csutkaa (#791) üzenetére


Magimano
aktív tag

esetleg hogy nem "ceruzával" hanem ujjal írsz sms-t :)

@ Nokia N95 @  iPhone 3GS @  MacBook White @ Mi ez? Hagymásbab? NEM KRUPLISHAL! @

(#793) Karma válasza csutkaa (#791) üzenetére


Karma
félisten

Böngészős videó van közöttük? (Bocs a láma kérdésért, vizsga miatt még nem volt időm megnézni őket :B)

“All nothings are not equal.”

(#794) csutkaa válasza Magimano (#792) üzenetére


csutkaa
senior tag

TÉNYLEG :B na ez jó :R

Karma: olyan sincs :B na akkor holnap ill. ma lesz még dolgom :C

[ Szerkesztve ]

(#795) Magimano válasza csutkaa (#794) üzenetére


Magimano
aktív tag

köszi :)

@ Nokia N95 @  iPhone 3GS @  MacBook White @ Mi ez? Hagymásbab? NEM KRUPLISHAL! @

(#796) KFChicken


KFChicken
tag

és csutkaa hogy bírod akksival? :R

[ Szerkesztve ]

(#797) csutkaa válasza KFChicken (#796) üzenetére


csutkaa
senior tag

kedd reggel megadta magát... 4 napig bírta.. :)
a kedd délutáni videókat már feltöltve csináltam!!

[ Szerkesztve ]

(#798) Balli válasza Pilács (#777) üzenetére


Balli
őstag

Neked van ilyen spéci csavarhúzód és "szakember" vagy az ilyen telefon szétszedés/csavarozás témában? Mert ha igen és pesti vagy akkor összehozhatunk valamikor egy talit kideriteni a hiba forrását ;)
Bár szerintem a hiba forrása tényleg ez lehet amit korábban linkeltek, itt nagyon jól le van irva a javitas menete:
[link]
Azaz ki kell venni a hangszorojat és a két meghajlott érintkezőt kell óvatosan kiegyenesiteni, ami itt a képen látható: [link] Azt irjak ez működiik, nem kell más csak a plectrum (amit én nem kaptam) egy csipesz és némi kis hozzáértés (ami nekem hiányzik)

Athens 2004

(#799) Pilács válasza Balli (#798) üzenetére


Pilács
senior tag

Mindenem meg van hozzá, csak nem Pesten :N így sajnos nem tudok segíteni... De valóban nem nagy a gond, az amit írnak megállja a helyét.

Ajándék szesznek ne nézd a fokát!

(#800) ALI_G válasza zso79 (#788) üzenetére


ALI_G
veterán

na még annyi, hogy a csomagban van minden (pengető, hordtáska / hordtok, tv-kábel, stb)?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.