Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Konflikt válasza Konflikt (#698) üzenetére


Konflikt
addikt

wipe utan vagyok, valtozasok:

-2.1-es galeria
-jobb kamera/foto sw, sok uj settingsel, uj GUI-val
-egy auto system check pipa az about menuben uj sw csekkeles miatt
-uj weather widget
-help center (guide-ok, faq, tips, etc)
-uj voice dealer
-usb kapcsolodaskor atnevezett menuk
-fent kozepen kis korok vannak, es telt potty jelzi h melyik homescreen-en vagy eppen.
-menubol allithato a homescreenek szama: 3-5-7-9 db lehet(lehet h ez regebben is megvolt, csak nem lattam?)
-live wallpapers: van maps liveban hatternek! ossz. 10 fele live van. nexus one-os nincs. (2.1-es launcher, futoszalag szinten nincs)
-alap moto appok: corporate calendar/directory, moto car home, motonav, my sign, phone portal,

+nekem megoldodott par gondom, ami a wipe hianyabol jott: nincs fc, maps updatelheto 4.1-re (eddig azt jelezte, h not correctly signed:D), facebook sync-ol a contact list-tel, es jol is mukodik. (az utobbi ketto mar regota megvolt, az olasz 2.0.1 ota)

egyket plusz info:
-mivel 2.1, ezert nemszukseges a hackelt earth-ot hasznalni, marketbol letoltheto.
-browserben van pitch to zoom, es tordel is.
-mapsban szinten van pitch to zoom.
-root van, su mukodik terminalban.

amugy gyors, buggal eddig nemtalalkoztam. popecul megy minden, nagyon zsir :D

about-rol egy printscreen:

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#702) Konflikt válasza Mályki (#700) üzenetére


Konflikt
addikt

tegyel fel egy filekezelot (pl. astro) majd a /system/media/audio alatt talalod a gyari ringtone-okat, stb.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#703) MTbc válasza Konflikt (#701) üzenetére


MTbc
senior tag

Elképesztő,tetszik,már csak a Phone progit kell rendbe rakni, hogy jól használható legyen.MP3 bug nálam sincs.A 2.1 Lancher rávarázslásáról tudtok valamit? :R

(#704) Konflikt válasza MTbc (#703) üzenetére


Konflikt
addikt

2.1-es launcher is rarakhato, es megy is. innen le tudod szedni, majd felrakod, es ennyi:)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#705) MTbc válasza Konflikt (#704) üzenetére


MTbc
senior tag

Nagyon instabil,nem ajánlom, de köszi azért egy próbát megért. :R

(#706) Konflikt válasza MTbc (#705) üzenetére


Konflikt
addikt

az biztos, csak kiprobaltam en is, es szedtem is le. kerdezted, ezert irtam :) ugyanez ment 2.0.1-en is, ott megrosszabb volt, foleg elfordulaskor.

amugy is sok ramot eszik, ha stabil lenne se biztos h hasznalnam.

[ Szerkesztve ]

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#707) tibi666


tibi666
senior tag

fenébe, tényleg kell vennem egy milestonet.
ez a launcher micsoda?

(#708) #16820480 válasza Konflikt (#701) üzenetére


#16820480
törölt tag

tényleg vannak live wallpaper-ek, csak én azt hittem, hogy annak egy külön menüpontban kell megjelennie amikor hosszan nyomva tartod a kezdőképernyőt, közben meg simán a wallpapers alatt van :)
mondjuk nem tudom, hogy fogok-e használni ilyet, egyelőre nem hiszem. bár az a galaxis nagyon tetszik, de biztos sokat fogyaszt egy ilyen cucc futása...

(#709) MTbc válasza tibi666 (#707) üzenetére


MTbc
senior tag

Ez a menü.
Nem tudjátok hogy van-e valami mód ,hogy az aksit lássam százalékosan vagy ha van valami normális keveset fogyasztó Battery Widget az is jó de én eddig nem találtam.Meg hiányzik valami NetMeter szerűség amivel a mobilnetet tudnám figyelni. :R

(#710) #16820480 válasza MTbc (#709) üzenetére


#16820480
törölt tag

én akksi figyelésre a batterylife-ot használom, bár nem tudom igazából mennyit fogyaszt, de szépnek szép :)
mobilnet figyelésre meg ott a netcounter, ez figyeli bontva a wifi és mobilnetes forgalmadat is.

(#711) Konflikt válasza MTbc (#709) üzenetére


Konflikt
addikt

netcountert ajanlom en is. egyreszt kulon meri a wifi, es mobilnet adatforgalmat, masreszt tudsz hozzaadni egyedi tartomanyokat (pl. mai, tegnap, 2 nappal ezelotti, stb adatforgalom) es meg grafiikon is van a fogyasztasrol. nagyon jo. :)

akksira a battery indicatort ajanlom (pl. spican muszaj hasznalni mkepp vmit, nemjol mer a gyari indicator, bnom ezt hasznalja rajta)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#712) MTbc válasza Konflikt (#711) üzenetére


MTbc
senior tag

Szuper,köszönöm mindkettőtöknek. :R

(#713) tibi666


tibi666
senior tag

átlagos használat mellett hogy bírja az akku?
2 napot elmegy, ha keveset telefonálok?

(#714) #16820480 válasza tibi666 (#713) üzenetére


#16820480
törölt tag

nekem tegnap volt egy olyan 20-25 perc telefon, 2 óra zene, meg egy kevés nyomkorászás (sms, stb), és most van 80%-on. igaz, hogy én nem használom mobilnettel, tehát nem lóg folyamatosan neten, hogy frissítsen mindenféle cuccokat.

az új firmware egyébként szerintem lényegesen gyorsabb lett, mint a régi volt, egyedül a hosszú listák scrollozásánál tűnik nem túl folyamatosnak, de nem vészes. viszont az ébresztő megint nem ébresztett... nem tudom mire vélni már. a taskmanager nem nyírja ki (ignore listán van), mutatja, hogy be van állítva ébresztő, és egyszerűen nem aktiválódik reggel... de persze amint felélesztem a kijelzőt, rögtön beindul.

(#715) Konflikt válasza tibi666 (#713) üzenetére


Konflikt
addikt

en naponta ratoltok. gyenge hasznalattal elmegy sztem ket napot.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#716) Konflikt válasza #16820480 (#714) üzenetére


Konflikt
addikt

lehet ki kene probalnod az EU-s rootolot 2.1-et, de csak tipp. erdekes h neked meg ezzel is megvan ez a hiba.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#717) #16820480 válasza Konflikt (#716) üzenetére


#16820480
törölt tag

lehet, bár szerintem ennek a roothoz semmi köze nincs. továbbra is valami 3rd party appra gyanakszom, lehet, hogy elkezdem majd próbálgatni a dolgot, csak eddig igazából lusta voltam még hozzá :)

(#718) Konflikt válasza #16820480 (#717) üzenetére


Konflikt
addikt

igazabol az EU-n volt a hangsuly, nem a rooton. lehet egyik este mondjuk kene csinalnod egy wipe-ot, majd utana csak az ebresztot beallitani (semmi mas konfig, app telepites). reggel meg kiderul, h ebreszt-e tisztan v nem. :)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#719) #16820480 válasza Konflikt (#718) üzenetére


#16820480
törölt tag

igen, lehet, hoyg ez lesz a vége. bár amúgy most is más van fent, mint eredetileg: eddig HK volt fent, most Szingapúri, az elvileg nem ugyanaz...

(#720) Konflikt


Konflikt
addikt

amugy ugytunik h ebben az EU laked 2.1-ben (screenshot #701-ben) regebbi a baseband version, mint az olasz 2.0.1-ben volt:

-2.1 laked EU:
3GSMEPU91A_U_91.07.4EI

-2.0.1, olasz (01.14-es):
3GSMEPU91A_U_91.08.12I

-pulsar ban meg ez volt: (bar ez lehet meg regrol maradt, nememlekszem h a pulsar cserelte v nem)
3GSMEPU91A_U_91.08.15I

mod:
(#719) sheratan: ugyanaz a regio :D

[ Szerkesztve ]

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#721) tibi666 válasza #16820480 (#714) üzenetére


tibi666
senior tag

ez jól hangzik, mobilnetet én se vennék hozzá, csak wifit kapna otthon, meg munkahelyen.
hétfőn szerintem megrendelem.

(#722) tibi666 válasza tibi666 (#721) üzenetére


tibi666
senior tag

bár ez az android kínai nekem, majd privátban biztos érdeklődök egysmásról, ha megengeditek, mert nem szándékozok fizetni sok programért. :DDD

(#723) Konflikt válasza tibi666 (#721) üzenetére


Konflikt
addikt

pedig mobilnettel az igazi: akkor tudsz bhol, bmikor bmit csinalni vele. sztem innen mar az a havi 1-2K nemoszt nemszoroz semmit :) (annak ellenere h melohelyen, es otthon ha toltok vmit, stb, akk wifin hasznalom)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#724) #16820480 válasza Konflikt (#720) üzenetére


#16820480
törölt tag

a régió azonos, ahogy például a német-olasz-angol verziónál is, aztán mégis mennyire eltérő hibák voltak :) főleg eleinte.

(#725) Konflikt válasza tibi666 (#722) üzenetére


Konflikt
addikt

ha akarnal se tudnal fizetni, nalunk meg nem erheto el a market fizetos resze:) az appok nagyresze amugy is free. (joval nagyobb a free appok aranya az android marketben, mint az appstore-ban)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#726) tibi666 válasza Konflikt (#725) üzenetére


tibi666
senior tag

akkor gyakorlatilag igohoz, ndrivehoz, vagy sygichez csak illegális úton lehet hozzájutni?

még egy kérdés. autós tartót, illetve valami tokot, zoknit lehet kapni a telefonhoz?

[ Szerkesztve ]

(#727) #16820480 válasza tibi666 (#726) üzenetére


#16820480
törölt tag

nem tudom, szerintem meg lehet ezeket venni a marketen kívülről is, de amúgy nem tudom pontosan, mert sosem használtam navigációt telefonon.

zoknit biztosan lehet kapni hozzá :) én HK-ban láttam ilyen kemény műanyag tokot is, de szerintem marha ronda volt, nem is vettem (kb mint a PSP-re vannak ezek a kemény műanyag átlátszó héjak). viszont bőrtokot is biztosan találsz hozzá, szerintem az iphone tokjába is akár belemegy, ha ilyen övre csíptethetőre gondolsz.

(#728) CHIPman válasza tibi666 (#726) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Tudtommal egyik Androidos iGO nincs kereskedelmi forgalomban. A másik kettő megvásárolható. Persze nem marketben.
#701 Konflikt: A voice dealer az kicsit érdekes foglalkozás lehet. ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#729) golyóbis66 válasza tibi666 (#726) üzenetére


golyóbis66
csendes tag

Én tokot a Speedshop-ban vettem . Direkt a Motrola Milestonra gyártják. http://www.speedshop.hu/main.php?page=termek&iid=41901 meg is lehet rendelni, vagy személyesen a boltban vásárolni.

[ Szerkesztve ]

(#730) Konflikt


Konflikt
addikt

en ilyen media dock-ot szeretnek, csak nemnagyon lehet kapni nalunk :(
illetve nemsoka szuksegem lesz egy car mount-ra is. allat mind2.

@(#728) CHIPman : dialer akart lenni. a voice dealer meg..hangkereskedo :D

(#726) tibi666 : sztem is ugy mukodhet, mint ahogy fent is irtak: kulon direktben vasarolhato navi hozza.

(#724) sheratan : jah, az igaz. csak a wipe maradt, es tisztan check:)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#731) tibi666 válasza Konflikt (#730) üzenetére


tibi666
senior tag

jaja, tök jó.
bár igazából belegondolva, az autós tartó nekem felesleges. van gyári navigáció és kihangosító is a kocsimban.

megnéztem a speedshopos bőrtokokat, tényleg minőséginek tűnnek, de nekem nem tetszenek. inkább zoknit veszek neki. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#732) #16820480 válasza Konflikt (#730) üzenetére


#16820480
törölt tag

ez a media dock állat nagyon, de sajna drága is. kint néztem ilyesmiket hozzá, és elment nagyon hamar a kedvem a dolgotól :) de majd talán lesz olcsóbb idővel.

(#733) Mályki


Mályki
aktív tag

Mo.-n nem tudod használni a navigáciot...Vagy rosszul tudom.Remélem igen :D

K.M.

(#734) Mályki


Mályki
aktív tag

ÉN is megprószálom arrol a linkről felrakni a 2.1 et remélem összejön.QUERTY vagy QWERTZ t kell letöloteni?Érintőn QWERTZ van alul QWERTY.Remélem jót töltök.Köszi

K.M.

(#735) Karma válasza Mályki (#734) üzenetére


Karma
félisten

A fizikai billentyűzetnek megfelelőt kell tölteni.
A navigációt itthon semmire se tudod használni.

“All nothings are not equal.”

(#736) Konflikt


Konflikt
addikt

most tettem fel a spica-hoz kapott iGO myway-t, ami szepen fel is megy (mielott a motonav-ot leszedtem).
a probelma csupan ennyi. :D 320x480-ban fut, es nem lehet kirakni fullba. btw probaltatok mar az igo-t, v mas navit felrakni?

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#737) Karma válasza Konflikt (#736) üzenetére


Karma
félisten

Probaltad mar a Spica adat- es licencfajlokat kombinalni a MotoNavval? Mindketto iGO8. A WM-es terkepeket felismerte, de nem volt licenc hozza (nem fogadta el...)

“All nothings are not equal.”

(#738) Konflikt válasza Karma (#737) üzenetére


Konflikt
addikt

jam, mind2 igo8. csak epp letorolted a motonav-ot a microsdrol :P (egyedul a motonav apk kerult fel a 2.1-es rommal, de azt meg toroltem, mert az igo8 nemtelepult miatta)

ezt a kombinalast kiprobalom, de alapban aztirta a motonav, h kene neki az motonav sd, v gondolom a mappaja.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#739) Karma válasza Konflikt (#738) üzenetére


Karma
félisten

Jabocs :P
Azt hiszem a cégnél megvan a backupja, holnap átnézem a gépem :P

“All nothings are not equal.”

(#740) MTbc


MTbc
senior tag

Hmm, erre az IGO8 dologra én is ráállok már csak egy jó navigáció hiányzik nekem.

(#741) MTbc


MTbc
senior tag

Nektek nincs problémátok a Gmail sync -el nálam emailek nem akar jelezni mikor megjön vagy mégsem jön csak ha frissítem. :F

(#742) figeczkip


figeczkip
csendes tag

Sziasztok!

Korábban sok segítséget kaptam a telom kezeléséhez tőletek, a fórumot böngészve.
Köszönöm!

A IGO kérdéshez szólnék hozzá, talán segíteni is tudok.

Nekem gyárilag valami ázsiai térképpel volt szerelve, így nem tudtam használni.

megoldás:

1. 699# es hozzászőlásból (Konflikt) EU-s rooted rom
2. root explorer-ben (mounted as r/o mód) /system/app motonav.apk delete
3. motonav linken található 3 állomány közül nekem az utólsó kettő kellet. (töltsd le)
4. Motonav_JM-PPCW.apk telepítése
5. sdcard.rar tartalmát a kártyára másolod.
6. az sd kártyádra másolt motonav könyvtárat továbbá fel kell töltened térképpel. (legalább) én raktam rá domborzatot, magyar nyelvű hangos navigációt, poi-kat, 3d épületeket, stb
7. Térképek közül az új IGO myway, illetve az igo amigo térképei jók hozzá. Nekem a windows mobil kiadásra szánt térképeivel megy.
8. link: térképek

Jól működik, nem fagy.

Remélem sikerül nektek is!

A navigációra megoldás még a Sygic mobile maps, de ez nekem többször is kilépett, vagy el sem indult, csak többszöri próbálkozásra.

[ Szerkesztve ]

(#743) Konflikt válasza figeczkip (#742) üzenetére


Konflikt
addikt

szia, koszonjuk a hsz-t mi is!

btw tegnap ossze akartam dobni egy hsz-t az iGO-rol, de aztan nemjutottam el eddig.
ugyanis errol a linkrol feltettem en is tegnap, es tenyleg jol mukodik :) (bar en a tartalmakat az samu sipca-hoz kapott eredeti iGO microSD-rol masoltam at a motonav-hoz)

meg tegnap este hazafele probalgattam kicsit, jol megy, tenyleg nemfagy. viszont sztem kicsit lassu, de nemveszes. (legalabbis a megszokott mukodeshez kepest mindenkepp lassabb egy kicsit)

amugy en nemtalalom, v tenyleg nincs sebesseg-kijelzes a motonavban?

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#744) Konflikt válasza MTbc (#741) üzenetére


Konflikt
addikt

szerencsere nincs. allando neted van?

nalam most egy ilyen bug jott be, egy-ket napja megvan: bejovo hivas eseten van egy kis GUI error :D (incoming call GUI error, 3 utolso kep az albumban)

nemtudom mitol alakult ki (talan egyszer landscape allapotban kapott egy hivast, v ilyesmi), pedig a friss 2.1-es EU-val jo mukodott.

update: ujrainditottam, es eltunt :D

[ Szerkesztve ]

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#745) MTbc válasza Konflikt (#744) üzenetére


MTbc
senior tag

Közben megoldott On/Off játék + egy kis AutoSync On/off és most úgy néz ki megjavult. :R

(#746) szilasz007


szilasz007
aktív tag

Bator voltam es felflasheltem az Eus 2.1 leakelt romot. RSD Liteal.

Minden tokeletesen megy, es nagyon tetszik, az egesz telefon stabilabbnak es hangyanyival gyorsabbnak is (bongeszo).

Viszont kerdes, ne kovezzetek mert tapasztalatlan vagyok. Ergo ez a modszer kitakaritotta a telefont.

Viszont a galeria az ugyanaz ami a HK 2.01-ben volt. Baratomnak Nexusa van, neki csinosabb.

Nem tudom, ez a rombol hianyzik, vagy valamit elrontottam?

Gondolkodtam azon hogy felteszem a rootolt, market enabled customot. Az egy rar img fileokkal. Ha valakinek van egy gyors linkje, vagy nem sajnalja az idot, elmondana hogy mit lehet azokkal kezdeni? (Tudom hogy le volt irva regen, most munkahelyen nincs sok idom vissza lapozgatni, ezert ha vkinek tartana egy percebe egy linket kuldeni, az azert meg csak nem bun kerni? :) )

(#747) #16820480 válasza szilasz007 (#746) üzenetére


#16820480
törölt tag

nekem is a régi galéria van, szerintem nem rontottál el semmit. mondjuk nekem ez jobban tetszik, mint az új. még 2.0.1 alatt volt egy olyan rom, amiben az új geléria volt, de elég lassú meg nehézkes volt ehhez képest. szerintem ez jobban kezelhető.

(#748) Karma válasza #16820480 (#747) üzenetére


Karma
félisten

Érdekes, én meg 2.0.1 alatt is az újat használtam, egyszerűen jobban bejött minden szempontból, nomeg ott volt a Picasa szinkronizálás :)

“All nothings are not equal.”

(#749) #16820480 válasza Karma (#748) üzenetére


#16820480
törölt tag

most is ott van a picasa szinkronizálás, legalábbis 2.1 óta automatikusan szeretné azt is csinálni. mondjuk neked úgy láttam a sense is bejött, én meg jobban szeretem a sima alap androidot :D

(#750) MrTwister


MrTwister
őstag

Sziasztok!
Most jutottam egy ilyen telóhoz és a tulajdonostársaimtól szeretném kérdezni, hogy eddig az autós bluetooth-os Nokia CK7W kihangosítómat egy Nokia E52-vel használtam és e párossal szépen működött a hangtárcsázás ha a CK7W-nek hosszan megnyomtam a gombját akkor a telefon mindenféle matatása nélkül már csak az általam hívandó fél nevét kellet kimondanom és már tárcsázta is nekem a teló a számot. Kérdésem az lenne, hogy ki hogyan használja ilyen vagy ehhez hasonló kihangosítóval a Milestonját, esetleg van e az Android alkalmazásboltban valamiféle okosság, progi ami a hangtárcsázást segíti, amolyan Nokia kihangosító kompatibilissé teszi! Minden tippet, segítséget köszi! :R

(Tetszik a teló nagyon várom hozzá az Áprilisra ígért 10.1-es adobe flash frisítést! :D )

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.