Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) Karma válasza tibi666 (#898) üzenetére


Karma
félisten

Ez '98-ban még elment, de 2010-ben, a virtualizáció virágzása közben azért ez nem valami jó kifogás :U Én OSX alól flasheltem most már 2 Milestone-t is.

“All nothings are not equal.”

(#902) #16820480 válasza tibi666 (#900) üzenetére


#16820480
törölt tag

nekem (is) annyit ír, hogy "model: s flash omap3430, imei: n/a, connected..."
úgyhogy mennie kell, mert nekem már ment így kétszer is.

(#903) szilasz007 válasza Karma (#901) üzenetére


szilasz007
aktív tag

En meg Win7 64 bitrol. Gond nelkul.
Miert mondom? Mert olvastam hogy par embernek gondja volt flashelni win7-rol.

(#904) tibi666


tibi666
senior tag

failed flashing process. valami 39-es akármi nem egyezett, mikor ellenőrizte írás után. most próbálom újra. izgulok.

kerítettem egy xp-s laptopot a szomszédtól, ha nem megy, megpróbálom azzal.

[ Szerkesztve ]

(#905) tibi666


tibi666
senior tag

most jöhet az xp alól fless. ha ez se megy, meg kéne próbálnom valami más firmwaret esetleg?

(#906) #16820480 válasza tibi666 (#905) üzenetére


#16820480
törölt tag

próbálj meg egy 2.0.1-est is esetleg előbb, valami olyat írt Konflikt, hogy előbb azt kell feltenni, de szerintem ez nem kéne vonatkozzon a kábeles flashelésre.
melyiket próbáltad amúgy?

(#907) tibi666 válasza #16820480 (#906) üzenetére


tibi666
senior tag

2.1-es európait. most telepítem a dolgokat az xp-s laptopra, megpróbálom arról a 2.1-et.

(#908) tibi666


tibi666
senior tag

sikerült!!!
2.1 duruzsol a picin. :D

(#909) #16820480 válasza tibi666 (#908) üzenetére


#16820480
törölt tag

gratulálok :)

közben nézem, hogy kerültek fel újabb fw-ek arra a weblapra, és péládul a német meg a thai az már újabb build, mint amiket elsőre láttunk. lehet valami lényegi különbség? meg péládul mi a különbség a thai és a south asia közt? (én azt hittem, hogy Thaiföld az dél-ázsiai ország :) )

[ Szerkesztve ]

(#910) tibi666 válasza #16820480 (#909) üzenetére


tibi666
senior tag

köszi!

viszont a wifi ugyanúgy szar, ez a d-link router egy fos. kéne azon firmwaret frissíteni:D

(#911) tibi666


tibi666
senior tag

friss router firmware, a probléma továbbra is fennáll. ahogy olvastam a googlet, nem egyedi esetről van szó, ez szintén valami bug.

(#912) dirty.yakuza


dirty.yakuza
aktív tag

Ha valaki netalán megunta volna a Milestone-ját, esetleg lenne érte egy új Legendem! Jó lenne a qwerty! :)

(#913) #16820480 válasza dirty.yakuza (#912) üzenetére


#16820480
törölt tag

legendért soha :P esetleg egy nexus one vagy desire befigyelhet, de másért nem adnám oda jelenleg. majd csak talán a nexus two-ért, ha tényleg olyan lesz, mint a látványterveken.

(#914) dirty.yakuza válasza #16820480 (#913) üzenetére


dirty.yakuza
aktív tag

Nexus 1.-em volt előtte, nem nagy szám...:)

(#915) tibi666


tibi666
senior tag

na, elég sok mindent megpróbáltam, eddig talán a wep kikapcsolása volt a legjobb, de az sem volt tökéletes. most játszok, majd éjjel még szórakozok a routerrel. legrosszabb esetben veszek egy másikat. persze ettől lehet, hogy máshol még nem lesz jó, de legalább otthon, meg a munkahelyen (ott ugye jó most is) menni fog szépen.

(#916) fi:zi'k válasza dirty.yakuza (#914) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Csak kíváncsiságból. Mennyi ideig van nálad egy felsőkategóriás telefon? Vagy csak most megy ilyen gyorsan a cserélgetés?
Tényleg érdekel. :K

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#917) r4pid válasza tibi666 (#915) üzenetére


r4pid
tag

Hali!
Otthon nekem is d-link routerem van, nem emlékszem h milyen, de fatert ismerve a legjobb... Nekem a sebesség tökéletes, egyedül az a gondom vele h állandóan eldobja netet, (ezen az oldalon feljebb írtam pár hsz-szel ezelőtt). Eddig még nem tudtam hosszú távon másik neten tesztelni, ezért nem tudom h az én routerem a szar, vagy a telefonnal akad össze vmiért...

(#918) dirty.yakuza válasza fi:zi'k (#916) üzenetére


dirty.yakuza
aktív tag

Hát sajnos sűrűn cserélgetem, bár mondjuk ez és a N1 előtt iPhone 3G-im voltak kb. 1 évig. :D

(#919) tibi666 válasza r4pid (#917) üzenetére


tibi666
senior tag

nem tartanám kizártnak, hogy a telefonnal akad. elég sokaknak van problémája a wifivel, 70 oldalas fórum van a motorola support oldalán. szóval ez is valami bug, amit még nem javítottak. remélem előbb utóbb megcsinálják.

(#920) #16820480 válasza dirty.yakuza (#914) üzenetére


#16820480
törölt tag

lehet, de a legendnél jobb sokkal :P
illetve eredetileg olyat akartam, csak aztán nem lehetett értelmes áron kapni.

(#921) fi:zi'k válasza dirty.yakuza (#918) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

És miért sajnos? :F
Kényszerítenek rá, vagy nem találod a megfelelőt? :U

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#922) Konflikt válasza #16820480 (#909) üzenetére


Konflikt
addikt

igen, a nemet build nekem is piszkalja a fantaziam. :) kesobbi: SHOLS_U2_02.34.0

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#923) #16820480 válasza Konflikt (#922) üzenetére


#16820480
törölt tag

igen, ezt mondom, hogy újabb build, viszont brandelt elvileg. én gondolkozom, hogy leszedjem ezt a starhub-os fw-t, és inkább felpróbáljak valami south-asia verziót, de egyelőre lusta vagyok ilyesmivel szórakozni. remélem előbb utóbb kiteszik a hk-i fw-t :D
vagy amúgy van valami kínai verzió is, múltkor láttam egy kínai oldalon review-t róla, állítólag van egy kínai milestone (valami XT.... számon), és arra van kínai nyelvű, amiből egy rakás dolgot kiszedtek (gmail, market, stb), meg van benne pár új dolog (ezekre nem emlékszem, de valami exchange sync meg motorola market). azt is kipróbálnám :) bár persze azt nem értem, hogy a hk-i verzióban miért nincs kínai lokalizáció...

(#924) tibi666 válasza Konflikt (#922) üzenetére


tibi666
senior tag

én már fosok a szoftverfrissítéstől. :DDD

amúgy a német telefonok nem qwerty, hanem qwertz kiosztásúak ugye? szóval az elvileg nem jó ehhez, vagy tévedek?

(#925) Konflikt válasza #16820480 (#923) üzenetére


Konflikt
addikt

jam:) idom nekem sincs most sajna.
exchange az EU-s 2.1-ben is van (sot, mindegyik 2.1-ben van, ha az accountoknal nezed, es probalsz hozzaadni corporate acc-ot) de lehet vmi moto specifikus ize, mint alapban a corporate calandar, es a corporate contacs volt.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#926) #16820480 válasza tibi666 (#924) üzenetére


#16820480
törölt tag

majd beejössz :DD
amúgy a qwertz sem rossz, legfeljebb kényelmesebb magyarul írni. attól, hogy valami rá van nyomva a gombokra, még lehet akármilyen a billentyűzetkiosztás (én is most egy angol billentyűzetes laptopról írok magyarul :P )

Konflikt: nem tudom pontosan, csak futólag átolvastam, nem az egész review-t, de azt írták, hogy egyelőre nem olyan stabil, mint a sima fw, szóval gondotlam, hogy majd ha megcsinálják rendesen. annyira nem hiányzik amúgy, van remek billentyűzetem erre is, szóval elvagyok :)
meg közben rájöttem, hogy minden 2.1-ben van exchange, csak ott azért emelték ki, mert azzal elvileg ugyanúgy be lehet állítani a gmail-es levélletöltést, mint a gmail alkalmazással. bár azt sem értem, mert az email-ben is tök jól be lehet állítani, én azt használom.

[ Szerkesztve ]

(#927) Konflikt válasza tibi666 (#924) üzenetére


Konflikt
addikt

az rsd-s szoftverupgrade egyszeru, sheratan szajbaragos howto-javal meg 100% h menni fog.

na igen, ez is problema lehet. (pont 2 napja irt ram Karma, vki milestone-jat flashelte epp, es ez volt a problem. de aztan meghekkelte a QWERTY-t QWERTZ-re: kezzel atir vmi kcm file-t valahol. szval meg lehet oldani a cseret, ha arrol van szo. :)

btw, ha megsem lehetne se lenne nagy baj: pl. cegben nalunk ossze vissza van: fizikailag eng, es de billentyuk, de mind3 nyelvet hasznalnom kell hu-eng-de, es eleg gyakran valtogatom oket altshiftel.
szval ez az y-z csere annyira nem nagy problem am :D

[ Szerkesztve ]

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#928) tibi666 válasza Konflikt (#927) üzenetére


tibi666
senior tag

tudom, hogy nem bonyolult, de nekem majdnem letérdelt tőle ma a telefonom, úgyhogy legközelebb is a szomszéd laptopján fogom csinálni, arról megy szépen. :DDD

(#929) psn


psn
tag

Ha minden igaz, ide is érkezik egy készülék holnap :))
Már nagyon várom, talán csak tibi666 lelkesedése nyomna le :D

Attól, hogy sok ember mond hülyeséget, attól az még hülyeség marad!

(#930) Karma válasza tibi666 (#924) üzenetére


Karma
félisten

Ha majd megcsináltad a frissítést, és kitaláltad, hogy milyen billentyűzeted van, mit kaptál frissítés után, és milyet szeretnél, keress meg, megoldjuk.

“All nothings are not equal.”

(#931) tibi666


tibi666
senior tag

na most már kezd rohadtul elegem lenni a router restartokból, wep, wpa kulcsok bepötyögéséből. valamit nagyon elqrtak a droid hálózati kódjában/wifi driverében.

(#932) szige válasza #16820480 (#926) üzenetére


szige
tag

Tényleg, a push email működik? Mármint a magyar szolgáltatóknál.

(#933) Konflikt válasza tibi666 (#931) üzenetére


Konflikt
addikt

anno G1-el ugyanilyen gondom volt wepel/wpa-val: kinyirta a routert, restrart kellett. akar 1 ora alatt 2-3x. (es nemcsak nalam, hanem ha vkinel voltam, ottis garazdalkodott:D) ha tud, akk wpa2-psk legyen, es aes. aztan asszem utana mar nemnagyon jott elo.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#934) Konflikt válasza szige (#932) üzenetére


Konflikt
addikt

gmaillal megy.
magyart nemis probaltam. de ha nem is menne, akkor sincs baj: atiranyitod a fiokod gmailra, ott meg van.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#935) tibi666


tibi666
senior tag

ez nem kinyírja a routert, mert minden eszközön megy tovább a net. felcsatlakozik, kap ip-t, de a nem, vagy csak nagyon-nagyon lassan megy. mindent kipróbáltam, az összes titkosítási módszert, több csatornát, a performance rész alatt is álítgattam a routert, tényleg, gyakorlatilag amit a motorola support fórumán az emberek írtak, hogy esetleg segíthet, azt megcsináltam és semmi. ugyanúgy nem megy.

ja és ma 7 óra helyett 7:18kor ébresztett a telefon. ollé.

(#936) #16820480 válasza tibi666 (#935) üzenetére


#16820480
törölt tag

igen, ez az ébresztó nagy talány, ma nekem is rossz volt, nem ébresztett időben.
de azt nem értem, hogy mi alapján kapcsol be később?

(#937) tibi666 válasza #16820480 (#936) üzenetére


tibi666
senior tag

Enemy tudom, de nekem most megy itthon a wifi, ezt a milestonerol irom eppen. :)

a szerkesztést már laptopról. megint nem megy. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#938) Karma válasza tibi666 (#937) üzenetére


Karma
félisten

Kapcsold ki az autokorrekciót :P

“All nothings are not equal.”

(#939) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Nem tudom lesz-e ott milestone tulaj, de ha igen, akkor megostromoznátok a Motorolát a hibákkal? Hátha így élőszóban jobban megy.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#940) #16820480 válasza fi:zi'k (#939) üzenetére


#16820480
törölt tag

nem is rossz ötlet :D aztán majd jönnek, hogy miért a szingapúri verziót használom :N

(#941) fi:zi'k válasza #16820480 (#940) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Még gyorsan felrakhatsz egy eu verziót :P
Amúgy a Ázsiában nem szoktak felkelni az emberek? Szerintem tök mindegy melyik verzió. Egyrészt működjön, más részt ha jól rémlik a hsz-ek alapján, akkor különböző verzióknál ugyanúgy megvan.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#942) tibi666 válasza #16820480 (#940) üzenetére


tibi666
senior tag

wifi hibát mondd légyszi és említsd meg, hogy nem egyedi hiba, a motorola support fóruma is tele van vele, a legkülönbözőbb routerekkel jön elő, és mindenkinek más segít, ha segít egyáltalán.

az ébresztőt gondolom nem kell kiemelnem, azzal te is szenvedsz. :D

(#943) #16820480 válasza fi:zi'k (#941) üzenetére


#16820480
törölt tag

igen, mindenhol fel kell kelniük az embereknek, csak ez egy ürügy lehet arra, hogy a magyar képviselet miért nem foglalkozik a dologgal.
mindegy, egy próbát megér. remélem nem felejtem el. Konflikt, megrohanjuk majd a motorolás standot, ugye? vagy ki jön még a milestone tulajok közül? :)

[ Szerkesztve ]

(#944) fi:zi'k válasza #16820480 (#943) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Mint esélyes leendő tulaj, megyek..ha ez számít vmit :D

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#945) tibi666 válasza #16820480 (#943) üzenetére


tibi666
senior tag

én fogorvosnál leszek, de lelkiekben a motorolát okolom majd a fájdalmakért. :DDD

(#946) Konflikt válasza #16820480 (#943) üzenetére


Konflikt
addikt

persze, megnezzuk a moto standot is:) azert is mert akarok majd live video stream-et nyomni az event-rol, es foleg az desire-rol, es az X10-rol.

bar nekem most nincs semmi problemam:) btw, sztem akik kintlesznek: marketingesek, pr-esek, fogalmuk sem lesz arrol h milyen mobilban milyen hiba van, es nemis nagyon tudnak vele mit kezdeni.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#947) Karma válasza Konflikt (#946) üzenetére


Karma
félisten

"btw, sztem akik kintlesznek: marketingesek, pr-esek, fogalmuk sem lesz arrol h milyen mobilban milyen hiba van, es nemis nagyon tudnak vele mit kezdeni."

Ja, szerintem is. Nyomhatnánk egy kör FREE THE BOOTLOADERt, de szerintem csak az estét rontanánk el vele :P

“All nothings are not equal.”

(#948) fi:zi'k válasza Konflikt (#946) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Legalább lehet tesztelni őket, hogy mennyire felkészültek :P

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#949) Konflikt válasza Karma (#947) üzenetére


Konflikt
addikt

kivalo otlet. :D
kar h nincs mar ido oriasi transzparanseket csinalni, amiken of course "FREE THE BOOTLOADER" felirat all. aztan meg a stand elott tuntetni :DDD

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#950) #16820480 válasza Konflikt (#946) üzenetére


#16820480
törölt tag

azért nem biztos, hogy tök süketek lesznek. nekem volt pozitív tapasztalatom is ilyen illetővel. még régebben, amikor a T szervezett nyíltnapot a vörösmarty téri (azóta megszűnt) üzletükben, akkor ott dumáltam sokat a(z akkorm ég létező) Siemens Mobile itthoni képviselőjével, több alkalommal is voltam azon a rendezvényen. aztán később volt egy Benq-Siemens sajtókonferencia, ahova valamilyen apropóból meghívást kaptam én is, és ott is összefutottam az illetővel véletlenül, aztán jól összehozott dumálni a BS régiómenedzserével. ha nem is ért hozzá, de elő lehet kultúráltan adni a problémákat, biztos nekik is kell számítson azért a felhasználók véleménye...

ja, meg csináltathattunk volna ilyen pólókat is, amit egyszerre veszünk fel, meg 10 pontos követelést (aminek minden pontja hogy "free the bootloader" ) :)

fi:zi'k: az a lényeg csak, hogy ne felejtsem el, mert mostnaában lyukas az agyam, szóval persze természetesen jó ha jössz :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.