Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) sbazsi válasza Karma (#650) üzenetére


sbazsi
veterán

azért egy 5800 után asszem mindkettő felüdülés lenne... :U

egyébként ezek már stylus nélkül is tökéletesen kezelhetőek, ügye?!
még lapát kézzel is.
a samsung i900-tól emiatt menekültem. :B

az a 64 mega különbség tényleg olyan sokat számít?
és itt a mono/stereo mikrofon elírás, ügye? gondolom nem tettek monot a desire-be... vagy a nexusban is az volt, nem mintha nagy jelentőssége lenne egy beszélgetés folyamán...

[ Szerkesztve ]

(#652) Karma válasza sbazsi (#651) üzenetére


Karma
félisten

Nekem se vékonyak az ujjaim, és semmi bajom nincs már jó ideje a kapacitív panelekkel. Az iPod Touch vezet még mindig nálam.

“All nothings are not equal.”

(#653) Karma válasza sbazsi (#651) üzenetére


Karma
félisten

A szerkesztést csak most láttam.

A RAM mindig jól jön, bár 384-est sem tudtam tesztelni eddig. Majd jövő hónapban :) Nem elírás, tényleg volt róla szó, hogy a zajszűréshez használt második mikrofon hiányzik a Desire-ről.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#654) sbazsi válasza Karma (#653) üzenetére


sbazsi
veterán

és a második mikrofon hiánya mekkora érvágás? :B

egyébként a hardveres bill is érdekes kérdés, az i900-ra jól jött volna, és az 5800-n sem szeretek hosszabb szövegeket írni.
viszont most, hogy az 5800 szervízben van, kaptam egy N95-öt, amit kb 2 nap után parkolópályára tettem. ez a szétnyílós dolog nem tetszett benne. bár az is igaz, hogy ott az alapfunkciók is a nyitós billentyűzeten voltak, itt meg csak gépelésről lenne szó...

[ Szerkesztve ]

(#655) #16820480 válasza sbazsi (#654) üzenetére


#16820480
törölt tag

hát azértz az N95 ótvar műanyag kialakítását nem lehet egy lapon említeni a Milestone-nal! szerintem elég egyszer megtapizni, és rájössz a különbségre.
én mondjuk szeretem a billentyűzetet, végülis egy opció. péládul az nagyon jó, hogy nem takar ki a képernyőből, hanem mindent rendesen látsz, nem kell annyit scrollozni (ezt pl. gyűlölöm az 5800 billentyűzetén, hogy az egész képernyőt eltakarja, és egy lőrésbe kell írjál, még szerkeszteni is nehézkes, mert nem látod át, amit írsz)

a második mikrofonról: ez egy remek feature, de eddig kb semelyik telefonon nem volt, szerintem túlélnéd, ha a következőn sem lenne. nem hiszem, hogy ez alapján kellene választani. :) igzaából a Nexus -Desire kettősból leginkább az elérhetőség és ár alapján érdemes dönteni, mert lényegében azonosak. illetve a Milestone esetében a billentyűzet az előny, ha szükséged van rá.

(#656) sbazsi válasza #16820480 (#655) üzenetére


sbazsi
veterán

nyilván nem lehet összehasonlítani n95 vs milestone, már csak azért sem, mert ott a kezeléshez sem árt a bill, amit folyton nyitogatni kell. a milestone meg elmegy nélküle, csak amolyan jó ha van jelleggel lehet használni

meg az is kérdés, hogy adott esetben mennyiért tudok hozzájutni a milestone-hoz...
desire mikortól lesz kapható kis hazánkban? ha jól látom, olcsóbb lesz, mint a nexus.

(#657) #16820480 válasza sbazsi (#656) üzenetére


#16820480
törölt tag

persze, mert a Nexus az viszonylag nehezen beszerezhető. Hong Kongban amikor kérdeztem, hoyg mennyiért tudnak hozni, mindenhol 5000hkd-s árat mondtak rá, pedig ha simán megrendelem a netről, akkor 4100 lett volna (csak az arányok kedvéért). és ez igaz az itthoni gsm boltokra is. a Desire meg ugye több helyen elérhető lesz, és nem csak közvetlen google accounton lehet rendelni.

úgy hallottam, hogy elvileg a Desire olyan 1-2 héten belül startol itthon, és olyan 140 ezres kezdőáron. én mondjuk ennyit nem adnék érte, de 100-ért jó vétel lenne mondjuk.

mondjuk egyébként még gondolkodom rajta nagyon, hogy esetleg megváljak a Milestone-tól, mert hamarosan megjön a szervízből a Meizu, illetve vonz azért az a Nexus, de még nem tudtam dönteni...

[ Szerkesztve ]

(#658) sbazsi válasza #16820480 (#657) üzenetére


sbazsi
veterán

vajon az a 140-es kezdőár mennyi idő alatt megy lejjebb?
Lesz hatása a nexus árára?

tudom, jókat kérdezek... ;]

(#659) Mályki


Mályki
aktív tag

Én 107990 ért vettem az oktogonnál a telót.Nagyon csipem bár egy két dolog lehetne jobb is.Pl a blutusznál...ha a notebookommal megy állandoan megbolondul...Zene nálam is ugrálgat.Fm rádió elférne rajt,valami jobb camdriver sem ártana...Ja meg hát a GPS.Nincs mobilnetem csak wifis...A GPS t meg nem lehet magyarra állitani.Bennt a Motorola szalboltbna ott azt mondták ezek az adroidos cuccok az év végén forrrnak ki igazán.

K.M.

(#660) #16820480 válasza sbazsi (#658) üzenetére


#16820480
törölt tag

attól tartok, hoyg a Nexusra semmilyen hatással nem lesz, mert az kijelölt régiókban kapható csak, és ott is csak a googletől, tehát fiksz ára van. igazából szerintem a Desire sem kéne ilyen drága legyen, csak itthon most a nemhivatalos ára ennyi. meg mert Mo.-on minden drágább...

(#661) Mályki


Mályki
aktív tag

Rendeltem U.K. bol ilyen láthatatlan védelmet a telóra(invisible shield)Elég jokat irnak rola...Nem tudna nekem valaki segiteni felrakni?Nem nehéz gondolom.De ha esetleg valami szakember lenne itt szivesen rábiznám a dolgot..:)

K.M.

(#662) sbazsi válasza Mályki (#659) üzenetére


sbazsi
veterán

Apropo, android mennyire kiforrott?

(#663) Karma válasza sbazsi (#662) üzenetére


Karma
félisten

Mi számít kiforrottnak?

“All nothings are not equal.”

(#664) sbazsi válasza #16820480 (#660) üzenetére


sbazsi
veterán

Bécsben is lehet kapni... ;)

N1 lesz itthon?

(#665) sbazsi válasza Karma (#663) üzenetére


sbazsi
veterán

Mennyire bugos?
Mennyi prog van rá?
Stb

(#666) Mályki


Mályki
aktív tag

Mi az a bug?Jó ez a telo nagyon csak net nélkül 30% osan tudjuk kihasználni a gépet.Akksija lehetne bivalyabb bár nem tudom ilyen gépeknél a napi töltés az jó e.Egy cimbim azt mondta nagyon jó..Bár a k850 emet 4 naponta kellett tölteni.Igaz a kijelzője kb 6 x elfét a mérföldköén:) :P

K.M.

(#667) kaller1 válasza sbazsi (#665) üzenetére


kaller1
veterán

Mennyi prog van rá? Sok.

.::> <::.

(#668) Karma válasza sbazsi (#665) üzenetére


Karma
félisten

Mennyire bugos? Az 5800-hoz képest semennyire.
Önmagában nézve azért van pár szaftosabb.

Lásd a topik előző 600 hozzászólását :P

“All nothings are not equal.”

(#669) #16820480 válasza sbazsi (#665) üzenetére


#16820480
törölt tag

egy-két bug van, ami eddig perzisztens, de alapvetően nem egy symbain, az biztos :)

a progikat meg tudod nézni netről is, például a http://www.androlib.com/ vagy http://www.cyrket.com/ oldalakon.

(#670) Mályki


Mályki
aktív tag

Jó reggelt!Akkor nem tud senki segiteni ebben a Full Body - s védelem felrakásában?Mo. sajna még nem is forgalmazzák..

K.M.

(#671) MTbc válasza Mályki (#670) üzenetére


MTbc
senior tag

Üdv, ügyes kezek,türelem,szerencse,és youtube a technikákra. :)

(#672) Mályki


Mályki
aktív tag

A böngészőt nem lehet valahogy a háttérbe tenni?Ha pl smst irok vagy bármi mást cisnálok visszalépek ujra a kezdőlappal nyit.Nem lehet vagy én nem tudok valamit.. :) Az alapértelmezett google.hu t nem lehet valahogy kivenni?:)

K.M.

(#673) #16820480 válasza Mályki (#672) üzenetére


#16820480
törölt tag

ha a házikó gombbal mész vissza a kezdőképernyőre, akkor csak háttérbe teszi. más kérdés, hogyha annyira sok cucc fut, hogy elfogyna a memória, akkor bezárja az éppen nem használt dolgokat.

(#674) #16820480


#16820480
törölt tag

felraktam tegnap azt a kissé alakított, 2.1-re hajazó fw-t, amit még Konflikt linkelt pár oldallal visszább. úgy tűnik, hogy ezzel működik rendesen az ébresztő, bár még egy alkalom után nem nyilatkoznék róla teljes magabiztossággal.

(#675) Mályki


Mályki
aktív tag

Még minben jobb ez a 2.1 es szoft?Ezzel is ugrál a zene?Általában házikóval meygek ki a böngészőböl mégis a kezdőlappal indit.Lehet mert felraktam rá a firefoxot?Azt használom bár kétlen hogy ez lenne a probléma..

K.M.

(#676) Karma válasza Mályki (#675) üzenetére


Karma
félisten

Ez nem 2.1-es szoftver. Csak egy módosítgatott 2.0.1 - természetesen ebben is rossz a zenelejátszás, ennyitől nem fog megjavulni.

Nem kavar be a Firefox, egyszerűen így működik... :(

“All nothings are not equal.”

(#677) Mályki


Mályki
aktív tag

Valami equalezeres zenelejátszó progi nincs véletlen erre a telora.Tudom hogy nagyon sok program van a telohoz a marketen de neveket nem ismerek.Vagy valami akustic program ami dob a hangerőn...SE k850 emen buheráltak valamit és hangosabb lett pár decibellel :D

K.M.

(#678) Karma válasza Mályki (#677) üzenetére


Karma
félisten

Dehogynincs, úgy hívják, hogy Music :U
Frissítsed fel 2.0.1-re és ott lesz az ekvalizered.

“All nothings are not equal.”

(#679) Mályki


Mályki
aktív tag

Bocsi de looser vagyopk az ilyen dolgokhoz.Marketen keresztül tudok frissiteni vagy ez a dolog egy külön műfaj.Elrontani nem lehet a telót?Inkább rábiznám valakire.Te nem vagy pesti véletlen?Segithetnél ebben:) A 2.0.1 ben alap az equalézer??Vagy külön progi.

K.M.

(#680) Karma válasza Mályki (#679) üzenetére


Karma
félisten

Ez külön műfaj, a telefon szoftverét kellene frissítened.

Pesti vagyok, de azért a készülék saját belső frissítőjét még Te is biztos tudod kezelni - menj be a Settings - About phone-ba, és ott bökj a frissítésre. Combos mobilnet vagy wifi nem árt hozzá.

2.0.1-ben alap az ekvalizer, Audio Effects néven jelenik meg az alkalmazások között.

“All nothings are not equal.”

(#681) Konflikt


Konflikt
addikt

ujra kezdhetunk egy kicsit jobban remenykedni: 10 000 user-nek a holnap nagy nap lesz: hivatalosan megkapja a DROID-juk a 2.1-et!

a rollout pedig igy nez ki:

The rollout schedule for the Droid 2.1 OTA is:

The first batch of 1,000 updates will be pushed out at 9 a.m. PDT.
Assuming all goes well, another 9,000 updates will go out at 8:59 p.m. PDT.
After that, there’s a 24-hour waiting period (to make sure all’s still well.)
Then 200,000 updates will go out on Saturday, March 20.
Another batch of 200,000 goes out after that, until everyone has the update.

meg azis lehet, h milestone-nak a beigert 2.1 Q1-re lehet megelsz, vagy csak kicsit kesik:)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#682) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Üdv. Xvid-támogatás még mindig csak yxplayerrel van?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#683) Karma válasza CHIPman (#682) üzenetére


Karma
félisten

Mert szerinted mi változott múlt hét óta? :U
Remuxold és jólvan.

A cucc neve egyébként yxflash Player.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#684) Konflikt válasza CHIPman (#682) üzenetére


Konflikt
addikt

eddig is volt xvid tamogatas, (tobbszor volt rola szo) akar a nativ lejatszoval is. de font van kereso.

[ Szerkesztve ]

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#685) Konflikt


Konflikt
addikt

Amugy ma reggel nekem is elojott (vagy eppen h nem jott elo) az eberszto. (v lehet, h csak nemhallottam? bar nemhiszem.) 1 oraval kesobb keltem, nemis rossz. koszonom Motorola :D

btw az mp3 bugot a legegyszerubb ugy megkerulni, h mikor zenet hallgatsz, valszeg nem netezel. szval apndroiddal kilosz mindent, majd zenehallgatas utan meg vissza.

[ Szerkesztve ]

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#686) CHIPman válasza Konflikt (#684) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Simán az avi nem megy, muszáj MP4-be rakni? Akár AAC hanggal.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#687) Karma válasza CHIPman (#686) üzenetére


Karma
félisten

Így van.

“All nothings are not equal.”

(#688) Konflikt válasza Konflikt (#681) üzenetére


Konflikt
addikt

ez az egesz mar szanalmas: megse jon a 2.1 DROID-ra, csuszas van megint: Droid does delays: No 2.1 update today :(

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#689) #16820480 válasza Konflikt (#685) üzenetére


#16820480
törölt tag

milyen progik vannak fent nálad? van olyan, amit most tettél fel a napokban? elképzelhető, hogy valami 3rd party cucc okozza az ébresztős hibát.

[ Szerkesztve ]

(#690) Konflikt válasza #16820480 (#689) üzenetére


Konflikt
addikt

hm, mit is tettem fel mostanaban..van 1-2. lehet lekapodom oket. bar nemhinnem h lenne jelentosege

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#691) #16820480 válasza Konflikt (#690) üzenetére


#16820480
törölt tag

hát, ki tudja... de ha elárulod, akkor esetleg megpróbálhatunk közös pontot keresni, amit mindketten használunk/-tunk.

(#692) Konflikt válasza #16820480 (#691) üzenetére


Konflikt
addikt

okes, ment pm.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#693) Mályki


Mályki
aktív tag

A gyári csengőhangot miért nem találom a csengőhangok között??Valamikor bedobja magától de amugy nehéz rátalálni.Tud esetleg segiteni valaki?Köszi:)

K.M.

(#694) Konflikt


Konflikt
addikt

par perce raktam fel a tegnap kiszivargott 2.1-es romot (nandroiddal a rootoltat) milestone-ra (thx Karma a linket).

hihetetlen, de megis igaz, vegre MEGSZUNT AZ MP3 BUG!!!! :Y

OMG.. nemterek magamhoz :C (utalom ezt a smile-t, de itt a helye :D)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#695) #16820480 válasza Konflikt (#694) üzenetére


#16820480
törölt tag

én a szingapúri alap 2.1-est tettem fel, eddig pozitívak a tapasztalatok :) meglátjuk az érbesztőt, meg ha jól sejtem, akkor ezzel már nem lesz mp3-as probléma.

viszont nincs live wallpaper, ahogy elnézem, és a programlista is maradt a régi. leglaábbis ezen, amit én tettem fel.

(#696) MTbc válasza Konflikt (#694) üzenetére


MTbc
senior tag

Szuper,végre :DD

(#697) MTbc válasza Konflikt (#694) üzenetére


MTbc
senior tag

Szia,te melyiket raktad fel,mert ami linkelve van a fórumban amit linkeltél az thailand verzió (rootolt!),neked pedig Olasz mint nekem.Ha más honnan van dobsz egy linket ha megkérlek?

(#698) Konflikt válasza #16820480 (#695) üzenetére


Konflikt
addikt

nalam van live wallpaper (de azis lehet h meg anno a pulsarbol maradt, v vhonam mashonnan) de most mar tenzleg kell egy wipe-ot csinalnom, mert elso inditaskor kb. 5 popup fogadott fc-vel :D meg a maps sem megy:D

ujdonsagok cimszavakban:
-2.1-es galeria
-jobb kamera sw, sok settingsel
-egy auto system check pipa uj sw csekkeles miatt
-uj weather widget
-help center
-uj voice dealer

meg meg jokerdes. biztos van, wipe utan kideul

mp3 bugra: kb feloran at hallgattam zenet, es kozben bkv-ztam: alatta netezes, letoltes, apk install gtalk volt. egyetlen egyszer reccsent, egy nagyobb apk telepitese kozben. az meg valszeg nem a bug miatt volt, hanem cpu.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#699) Konflikt válasza MTbc (#697) üzenetére


Konflikt
addikt

a topicot linkeltem, van benne tobb rom is. :)
en konkretan ezt raktam fel, ez EU-s, rootolt.

az amugy mindegy, h a telo milyen, ramegy a singapore is sztem.

[ Szerkesztve ]

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#700) Mályki


Mályki
aktív tag

Szóval akkor hol találhatom az eredeti gyárri csengőhangot ha a csengőhangok között nem?:)Minden kikapcsolásnál ujat tesz be.Nehéz rátalálni az eredetire.Ha tud valaki segiteni azt megköszönönöm.

K.M.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.