Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Karma válasza Claurnis (#550) üzenetére


Karma
félisten

A facebookon egy srác kérdezte a Motorolát, hogy várható-e magyarországi forgalmazás - a válasz egy határozott "nem tudjuk, majd értesítünk ha van valami". Azaz nem fűznék hozzá nagy reményt.

“All nothings are not equal.”

(#552) Claurnis válasza Karma (#551) üzenetére


Claurnis
csendes tag

Köszönöm szépen!

(#553) Konflikt válasza CHIPman (#544) üzenetére


Konflikt
addikt

ez nem ido.. egy 20perces ~170MB-os sorozatot avibol atnyomott nalam egy core2 1,8 GHz-en kb 1 perc alatt mp4 kontenerbe, es aac hangba, amit ugye visz, ahogy Karma is irta.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#554) Konflikt válasza MTbc (#546) üzenetére


Konflikt
addikt

androidban eddig csak a spica ilyen afaik (rahuztam egy avi klippet, es viszi minden nelkul, nativban)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#555) CHIPman válasza Konflikt (#554) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Elég szomorú, hogy a kicsi tudja, a nagy egyik sem. :F

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#556) [Anduriel] válasza Karma (#551) üzenetére


[Anduriel]
aktív tag

Számomra érthetetlen, hogy van egy telefon ami külföldön sikeres és itthon is nagyon sokan várják. Ennek ellenére a kutya se akarja forgalmazni hivatalosan. Miért? :F

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#557) Karma válasza [Anduriel] (#556) üzenetére


Karma
félisten

Konkrétan maga a Motorola se nagyon törődik velünk, az itt a para.

Meg igazából se a nyugat-európaiakkal, se a latin-amerikaiakkal, se a kanadaiakkal... Bár ezeken a régiókon legalább device van.

“All nothings are not equal.”

(#558) #16820480


#16820480
törölt tag

úgy vettem ma észre, hogy ennek a zene akadásnak nincs sok köze a hsdpa-3g váltáshoz. csak 2g-n használva is akadozik, mégpedig ahányszor valami aktivitás van, például cellát vált a teló, vagy mondjuk jön egy sms kézbesítési értesítés. az meg külön szép, hogy bejövő üzenetnél nem szünetelteti a lejátszást amíg eljátsza az üzenethangot, hanem a háttérben megy tovább a zene, és amikor vége az üzenethangnak, akkor újra bekapcsolódunk a lejátszásba. illetve nem lehet számot léptetni a telefon elővétele nélkül (például a kamera gomb simán csinálhatná ezt aktív zenelejátszó mellett, úgysem jó semmi másra).

félig off: tud valaki normális minőségű fülest, amin van mikrofon is? egyszerűen nem találok mást, csak egy Sennhaiser van ilyen, de az elég drága sajna. más normális gyártó meg úgy tűnik, hogy nem foglalkozik a témával :(

(#559) MTbc válasza #16820480 (#558) üzenetére


MTbc
senior tag

Sennheiser No.1 vagy AKG talán itt van is

(#560) #16820480 válasza MTbc (#559) üzenetére


#16820480
törölt tag

én az akg-t kultiválom inkább, de nekik nem láttam olyan fülest, amin mikrofon is van, és 3 eres jack dugaszban végződik, hogy a telefonba be lehessen dugni :(

(#561) MTbc válasza #16820480 (#560) üzenetére


MTbc
senior tag

AKG ,370;390-NC.Amiben van mikrofon az mindig 3 érintős.

(#562) #16820480 válasza MTbc (#561) üzenetére


#16820480
törölt tag

igen, közben rájöttem én is, csak már nem tudtam szerkeszteni :) amikor utoljára néztem a választékot, akkor ezek a modellek nem voltak még.
majd körülnézek mennyiért lehet kapni, mert amiket eddig láttam árakat, azt egyelőre nem nagyon engedhetem meg magamnak sajna...

(#563) Konflikt válasza #16820480 (#558) üzenetére


Konflikt
addikt

na igen, ez egy vicc h nemtudtak tenni a fulesre par dolgot: pl. mint a G1-emen volt: mikrofon, hangeroszabalyzo, es egy gomb: pause/play ill. hivaskor accept/terminate funkciokkal.
ez olyan nehez lett volna?

nemis ertem h tudtak egy ilyen szar fulhallgatot mellecsomagolni, vicc.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#564) #16820480 válasza Konflikt (#563) üzenetére


#16820480
törölt tag

mondjuk nekem elég lenne egy gomb a fülesen, ha az hosszú nyomásra play/pause, két lenyomásra meg előre léptetés funkcióval rendelkezne, de ez utóbbi nincs benne. így mindig elő kell venni a telefont, feléleszteni a kijelzőt, hogy számot tudjak váltani.
illetve a másik baj, hogy már nagyon megszoktam az agybadugós füleseket, és ez amit mellé csomagoltak, nem valami jó ilyen szempontból, ráadásul kényelmetlen is egy idő után. az otthoni metrón kifejezetten lehetetlen vele zenét hallgatni, mert akkora a külső zaj...

(#565) Konflikt válasza #16820480 (#564) üzenetére


Konflikt
addikt

jah, akar az is eleg lenne..:/

mas: a facebook contact sync nektek megy?
nalam ket lehetoseg van: (egyik sem mukodik)

-ha letoltom a fb appot a marketrol, es utana probalom a contactsoknal hozzaadni, akkor felvillan egy kep, es visszalep. ennyi.
-ha kibanyaszok egy regebbi fb apk-t vmi G1-re szant 2.1-es rombol es felteszem, akkor hozza tudom adni fb a accountot a contacts-oknal, tud sync-olni (kerdezi h mit: mind/csak a letezoket). viszont nem mukodik. azaz semmitsem pakol be a letezo kontaktokhoz. csupan berak egy view fb profile ikont, es ha ramesz a sajat profilod jon be. ha erre az apk-ra akarom rarakni az ujat, a marketrol, akkor nem engedi: az app nem signed.

g1-en ez a 2.1-es romokban pedig jol ment.
ja es francia 2.0.1 van fent.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#566) Konflikt


Konflikt
addikt

par oraja kiszivargott a 2.1 a droid erisre, majd enmsokkal kesobb droidra is! (videoval, de 2.1 launcher, es live wallpaperek nelkul. mondjuk a launchert mar most is fel lehet tenni, a 2.1-est hasznalom, de ezis bugos: szoveg neha rossz, mikor atmegy landscape-be, ill. neha csak ugy so nelkul kilep)

par perce pedig ezt talaltam: Howto: Motorola Milestone updaten naar Android 2.1

na kivancsi vagyok:)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#567) #16820480 válasza Konflikt (#566) üzenetére


#16820480
törölt tag

ez jó hír! akkkor gondolom küszöbön a hivatalos frissítés is :)

(#568) Karma válasza #16820480 (#567) üzenetére


Karma
félisten

Én szkeptikus vagyok ezzel a 2.1-gyel kapcsolatban.

A Pulsar nevű borzadály is csak egy német 2.0.1 volt, aminek átírták a build.prop fájlját, hogy 2.1-nek (API level 7) hazudja magát, így fel lehet tenni a Google Earth-öt és más Nexusos dolgokat.

Az európai 2.0.1 késése miatt képzelem, mikor jelenik meg a 2.1...

“All nothings are not equal.”

(#569) psn


psn
tag

lehet buta kérdés, de a GSM shoppos "olcsó" árakban benne van a navigáció? igo.
vagy épp emiatt - vagyis ennek a hiánya miatt - olcsóbb?

[ Szerkesztve ]

Attól, hogy sok ember mond hülyeséget, attól az még hülyeség marad!

(#570) szilasz007 válasza psn (#569) üzenetére


szilasz007
aktív tag

A navigacio ingyenes, de!

Attol fugg honnan importaljak az adott telefont. Nekem gyarilag HK-s firmware volt rajta, azsia szereles, AFRIKAI terkepekkel (lol).

Az elozo telefon, ami vegul ment szervizbe olasz volt... az gondolom olasszal toltott.

Ergo, en azt hiszem amernnyiben nem hivatalos magyarnak szant telefont kapsz kezhez, a terkepet bukod a Motonavhoz.

(#571) Karma válasza psn (#569) üzenetére


Karma
félisten

A PartneroGSM-esen rajta van a MotoNAV (iGO), de Magyarország nincs benne, csak Nyugat-Európa. Ahogy szilasz007 írta, magyar régióba szánt telefon híján nem valószínű, hogy lenne Mo. térképes Milestone egyáltalán.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#572) psn válasza Karma (#571) üzenetére


psn
tag

ok, gyárilag nincs rajta.
rá lehet varázsolni?

Attól, hogy sok ember mond hülyeséget, attól az még hülyeség marad!

(#573) #16820480 válasza Karma (#568) üzenetére


#16820480
törölt tag

hát, tudod, a remény hal meg utoljára...
bár igazából szerintem nem sok olyan újítás lenne benne, aminek igazán örülnék, mert amik engem zavarnak, azokkal látszólag nem törődik a google. péládul nevetséges, hogy nem képes egy ázsiai karakterekből álló listát abc sorrendbe tenni. viszont mivel ez a gmail-ben is így van ősidők óta, így gyanítom nem fog változni.
ettől függetlenül mondjuk kíváncsi vagyok a frissítésre, úgy megszoktam már a meizunál, hogy szinte naponta jött valami új meglepi :)

(#574) Karma válasza psn (#572) üzenetére


Karma
félisten

Ennek sok köze van az eredeti kérdéshez :U

Próbáltam egy WM-es iGO8-ból átrakni a térképeket, majd a licencfájlokat, sikertelenül. Persze nem is értek hozzá, csak másolgattam. Lehet a Spicás verziót rá lehet varázsolni, nem tudom és nem is érdekel.

sheratan: A Motorola is hozott ma meglepetést.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#575) #16820480 válasza Karma (#574) üzenetére


#16820480
törölt tag

mondjuk ebben nem tudom mi a meglepetés annyira. viszont nem zavarna, hogy így van, ha ütemesen és ésszel fejlesztenének. mondjuk ha márciusban kijön egy 2.1-es fw, az már végülis jónak számít.

(#576) Karma válasza #16820480 (#575) üzenetére


Karma
félisten

Persze, annyira én se gerjedek a főzött ROM-okra, de három szempontból azért mégis jól jött volna: 1) Az MP3 bugot még csak nem is erősítették meg hivatalosan, képzelem mennyire fontos a listájukon a kijavítása. Talán valaki hozzáértő meg tudná tákolni. 2) A Droid nyílt maradt. Bár olvastam olyan spekulációt, hogy lehet csak azért, mert kapkodtak. 3) A 2.0.1-gyel is sokat késtek, és nem is biztos, hogy minden régióban lesz 2.1.

Részemről az anyukájukat.
A néhai telefonom most már Konfliktot boldogítja.

“All nothings are not equal.”

(#577) #16820480 válasza Karma (#576) üzenetére


#16820480
törölt tag

igen, megértem abszolut az álláspontodat. én is gondolkoztam rajta, hogy esetleg nem volt jó választás, de alapvetően azért használható, és amik vannak vele problémáim, azok az egész rendszerre igazak, nem csak erre a telefonra. meg legfeljebb nexus-t vennék helyette, de azt nem olyan egyszerű beszerezni :( mondjuk a qwerty hiányozna szerintem.

mondjuk az mp3 bug valóban idegesítő, dehát zeneileg az egész android elég vacak, pedig vannak benne jó ötletek, de összességében még nagyon nagyon sokat kéne dolgozni rajta, úgyhogy ez már szinte apróság.

[ Szerkesztve ]

(#578) Konflikt válasza #16820480 (#575) üzenetére


Konflikt
addikt

azert ez a nyilatkozat kibaszottgaz. bar mar targyaltuk ma delelott ezt a "buy htc" megnyilvanulast Karma buzz-jaban, szval nem irom le megegyszer mit gondolok errol.

a legjobb androidos qwerty-s mobil lehetne, es igy elbaszni..hihetetlen. :(

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#579) psn


psn
tag

köszi a válaszokat

Attól, hogy sok ember mond hülyeséget, attól az még hülyeség marad!

(#580) #16820480 válasza Konflikt (#578) üzenetére


#16820480
törölt tag

valahol üzletpolitikailag érthető azért a húzás. nézd meg hány symbianos telefonra lehet custom romot tenni. vagy mennyire próbálják írtani a szifon esetén is. illetve kíváncsi leszek én, hogy mennyire fogják engedni majd a wp7 esetében, de gyanítom, hogy ott is ezt a vonalat követik majd...

(#581) MTbc


MTbc
senior tag

Ti mivel szoktatok videót konvertálni rá?ingyenes? :R

(#582) Karma válasza MTbc (#581) üzenetére


Karma
félisten

Avidemux-szal könnyen és gyorsan lehet, az előbb már írtam egyszer.

“All nothings are not equal.”

(#583) #16820480 válasza MTbc (#581) üzenetére


#16820480
törölt tag

én is azt használom, a legjobb szoftver linuxra! (bár laptopon nem olyan veszettül gyors, mint szeretném, de amúgy más baja nincs)

(#584) #16820480


#16820480
törölt tag

lehet, hogy hülye kérdés, de a fotókat hol tárolja a telefon? meg lehet adni esetleg saját mappát?

(#585) joey04 válasza #16820480 (#577) üzenetére


joey04
titán

egyszerű beszerezni a nexust, csak drága! :O

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#586) laci06


laci06
senior tag

Sziasztok!
Szerintetek miért kéne a milestone-t választanom a hero, illetve a liquid-el szemben?
A bill valóban nagy előnynek tűnik, de én kicsit ennek már e méretétől félek. Mennyire kényelmes/kényelmetlen zsebben hordani, főleg tokban?

(#587) Karma válasza #16820480 (#584) üzenetére


Karma
félisten

Memóriakártya, DCIM könyvtár.

Úgy tudom ezt a gyári fényképezőszoftverrel nem tudod állítani, de egyébként is valami szabványos könyvtár ez.

laci06: A Hero hardveresen már akkor is elavult volt, amikor megjelent. (Mondjuk jól megmutatta, hogy nem a hardver, hanem a WM gyenge a többi HTC eszközön.)

A Liquid baromi erős hardver (még a Milestone-nál is erősebb sokkal), de a szoftver csak az 1.6-os Androidnál tart, és vannak elég kemény hibái. Pl. a könnyen elpattanó LCD a jobb felső sarokban.

Ettől függetlenül a Liquid nálam az egyik esélyes most a Milestone után.
A másik, valószínűbb, valami BB.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#588) Konflikt válasza #16820480 (#580) üzenetére


Konflikt
addikt

nemcsak arrol van szo, h signed fw miatt nem rakhatsz fel custom romokat. (bar ez is franko lenne). hanem inkabb arrol, h ha moto kepes lenne megirni normalisan (rohadt bugok: mp3, meg a veletlen ujraindulasok egymas utana akar 3-4x is), es idoben (mint ahogy a 2.0.1 is kesett) a telefonjaira, akkor nembiztos h szukseg lenne custom romokra.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#589) laci06 válasza Karma (#587) üzenetére


laci06
senior tag

Értem..
Nagyjából akkor a helyzet a következő...:)
A milestone szerintem kicsit nagy lenne zsebbe hordáshoz, és mivel van egy Ipod Touch-om, ezért a multi-touch annyira nem is hiányzik jelenleg...
A liquid egy baromi jó telefon, de mivel a kijelzője nagyon érzékeny, és én zsebbe hordanám, kulcsomóval is akár, ezért nem lenne tól jó választás, mert ha jól tudom, az Acer nagyon gyakran visszadobja ezeket a készülékeket..
A hero-t elavultnak mondjátok, pedig állitólag most is gyorsabb, mint a Spica, és ha minden igaz a 2.1 még egy nagy gyorsulást hoz, illetve sztem a ram mérete elég jó... Tehát az androidhoz bőségesen elég az a hardver ami alatta van...
Mondjuk mivel az u600-am tönkrement, ezért kénytelen vagyok valamit venni...:( És jelenleg úgy áll a helyzet, hogy egy negyedik befutó lesz, mégpedig a Spica, mivel függetlenül az új 60k, és azzal biztosan kihúzom akkor legalább a Legend-ig..

(#590) Konflikt válasza laci06 (#589) üzenetére


Konflikt
addikt

hat nemtudom ki irta, h a hero gyorsabb mint a spica. bar a hero kevesebbet volt a kezemben, spica meg van a haznal - de az biztos h a spica is nagyon gyors. (+nativ avi lejatszas: xvid, ac3 is!) ja es a spica is kapja a 2.1-et, ki is szivargott egy elozetes abbol is. szval jo valasztas, ajanlani tudom.

mod: off

[ Szerkesztve ]

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#591) #16820480 válasza Karma (#587) üzenetére


#16820480
törölt tag

köszi, és tényleg! nem értem miért nem vettem észre magamtól ezt a könyvtárat...

Konflikt: alapvetően egyetértek, és ezt írtam én is. amúgy nálam nincsenek újraindulások, egyszer sem csinált még ilyet. csak néha nem ébreszt (ami mondjuk elég nagy baj önmagában is). most erre próbálok megoldást találni. volt olyan, hogy beállítottam másik órát is, biztos ami biztos. és amikor a másik ébresztett (kb 5 perccel a milestone beállított ébresztője után), akkor megnyomtam a bekapcsolót a telón, és amint életrekelt a képernyő, elkezdett ébreszteni, de magától nem. máskor meg rendesen megy... :F

(#592) Konflikt válasza #16820480 (#591) üzenetére


Konflikt
addikt

hm, ez nagyon erdekes. nekem ezzel a rommal napi szinten forul elo, es ha elofordul akkor igy zsinorban 3-4-5x, vagy addig, ameddig ki nem szedem az akksit. aztan van amikor akksikiszedes utan is 2-3x ujraindulgat meg, majd csak utana indul be. semmi rendszert nemtalaltam meg, h minek a hatasara csinalja..:/ rohadt idegesito :(

ilyen ebreszto problemam nekem eddig nemvolt meg szerencsere. mit is hasznalsz most: hk 2.0.1? mod: jah, ott az alairasodban, ok :D

de asszem most felrakom ezt: HowTo: Motorola Milestone update to Android 2.1 (Nexus One style)

[ Szerkesztve ]

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#593) #16820480 válasza Konflikt (#592) üzenetére


#16820480
törölt tag

hát igen, azt meg tudom érteni, hogy idegesítő az újraindulás... lehet, hogy ki is vágtam volna már a fenébe, ha ilyet csinál. mondjuk az ébresztő is idegesítő, de legfeljebb ismét beruházok egy 100 forintos órára, aztán kész...

azt nem tudod véletlenül, hogy a szifon fülesével kompatibilis-e? mármint hogy lehet-e vele távirányítani a zene részét a telónak, vagy sem. szeretnék valami normális headset-es fülest venni, de ugye mind csak szifon kompatibilis (legalább is csak ezt írják rájuk). mondjuk sajna jó drágák az ilyen cuccok, szóval lehetséges, hogy csak sokára lesz meg.

amúgy a telefonon tényleg nem lehet saját playlistet létrehozni, vagy csak én néztem megint valamit be?

(#594) Konflikt válasza Konflikt (#592) üzenetére


Konflikt
addikt

nem 2.1, (ahogy Karma is sejtette) hanem a Pulsar az alapja. meg nem indult ujra:D

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#595) #16820480 válasza Konflikt (#594) üzenetére


#16820480
törölt tag

én meg közben rájöttem, hogy lehet, hogy nem is hk-i fw van rajta...
gas_emea_usashls00rthksg_p007 a fw version.

amúgy az sms értesítéseknél nálad sem írja ki a kontaktok nevét, csak a számát? elég zavaró ez is, mert fejből a fene sem tudja, hogy kié a szám, ha éppen esetleg több emberrel üzengetek.

(#596) Konflikt válasza #16820480 (#595) üzenetére


Konflikt
addikt

szifon fules: nemtudom sajnos, meg ennek a gyarijat sem probaltam ki.

sms ertesites: ugyemlekszem h megjelenik az sms thread-ban egy kis info ikon ha megkapta, es ha arra ramesz, akkor van vmi info benn, talan mobilszam, meg idopont, de ebben nem vagyok biztos. eleg, ha a kis ikon megejelenik, akkor mar tudom h megkapta a cimzett.

playlist: lehet letrehozni playlistet, es lehet hozzaadni bmelyikhez szamokat: bemesz a songsba, majd kivalasztod a szamot amit akarsz, es menu->add to palylist, majd megkerdezi h current/new/v ha mar krealtal, akkor azok nevei is ottvannak a listaban.
szval eleg korulmenyes, mert egyenkent kell minden szamot hozzaadni. (legalabbis nemtalaltam olyat, h csoportosan lehetne hozzadani egy listahoz szamokat, de lehet h van iylen is)

a pulsar 1.2.1-hez:

igy par ora alatt ami lehet rola mondani: gyors, rakas 2.1 cucc benne van (galeria, lanucher, live wallpapers, stb) de neha a lanucher beakadt. ja es a marketben mar latszik az earth - nemkell a hackeltet sd-rol felrakni -, meg par live wallpaperes cucc is. valszeg ez azert van, mert az aboutba is azt irtak h ez 2.1-es rom, igy a market enegedi ezeket. ujraindulas nem volt egyszersem. facebook accot tovabbra sem lehet hozzaadani a contact-okhoz, felugrik egy feher kepernyo, es visszalep az accounts&sync settingsbe. mp3bugot nemtudtam probalni, mert bent csak edge van, igy netezeskor sem lep fel 3g/hsdpa-ra. majd kint, este ugyis koncert:) viszont a root megszunt!

de miutan megvolt a rootolas, egybol kaptam a restartokat: egymasutan 4x, (ilyenkor csak a pin keresig jut el, vagy addig, h eppen h bejon a homescreen, es ujraindul). szval en arra gyanakodom, h lehet a root miatt vannak a restartok.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#597) MTbc


MTbc
senior tag

Nektek tényleg ilyen sűrűn újra indulgat?Hmm nem nagyon bírnám :((( kopp-kopp

(#598) Karma válasza Konflikt (#596) üzenetére


Karma
félisten

Ha airplane módba váltasz, akkor is megreccsen a hang. Ezzel lehet gyorsabban reprodukálni. Nem hiszem, hogy az ex-telefonom Nálad máshogy viselkedne, nekem a Pulsartól nem múlt el sajnos :(

“All nothings are not equal.”

(#599) Konflikt válasza Karma (#598) üzenetére


Konflikt
addikt

jam, mar elo is jott:/

amugy megegy hiba, ha fent van a beautiful widget, akkor neha egyszeruen nem lehet balra-jobbra valtogatni a homescreenek kozott, csak az ujrainditas segit.

@(#597) MTbc:
be tudnad irni h melyik romot hasznalod?

illetve sheratan, MTbc: rootolva vagytok?

mod: kozben kaptam megint 2 restartot, epp most indul ujra 3.szorra :((

[ Szerkesztve ]

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#600) Konflikt válasza Konflikt (#599) üzenetére


Konflikt
addikt

holnap felrakok egy masikat, vagy ugyanezt, de nem rootolom. nagyon gyanus nekem h a rootolas okozza a restartokat..

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.