Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-07-20 08:35:33

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az alábbi téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2351) #56573440 válasza batai15 (#2348) üzenetére


#56573440
törölt tag

Downgrade van. Azt a verziot huztam ra amit akartam. Mondjuk szinte mindegy is volt... Az 5.5 nekem meg hamar lett kicsi, most pihentetem a fiokban amig jon hozza valami update, aztan meglatjuk melyik marad meg...

(#2352) cinemazealot válasza robi1979 (#2347) üzenetére


cinemazealot
addikt

Az m1 note és az m2 note SIM tálcái nem kompatibilisek egymással. Az m1 note micro SIM-eket fogad, az m2 note nano SIM-eket, ráadásul a Meizu is leírta (sajnos már nem emlékszem, hol), hogy ha megpróbálsz az m1 note SIM tálcájába micro SD kártyát tenni, azzal tönkreteheted a készüléket.

(#2353) kidnou válasza zero977 (#2235) üzenetére


kidnou
senior tag

Ma én is rájuk irtam és azt válaszolták hogy valos a készletük. Érdekes hogy 10db nem fogyott el ennyi idő alatt...

(#2354) zero977


zero977
tag

Ez egy príma telefon, megérte ezt választani. A Flyme sem olyan vészes, egyelőre a "vissza" gomb hiányzik, de a villogó home gomb kárpótol.
A telefonon már meglévő időjárás meg naptár progrikat le lehet szedni?

(#2355) Sanzaa


Sanzaa
senior tag

Adásvételit kell csinálni a vaterás vásárlásról az eladóval, akitől a mall.hu-s meizut vettem. Csak akkor juttatják vissza hozzám szerviz után. Nagy szerencse, hogy így vettem, nem külföldről. Remélem meg tudják csinálni, mert ebben az árban nem találok jobbat és megkedveltem. Meg a tok és a fólia is úton van hozzá.

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#2356) #56573440


#56573440
törölt tag

Megjott a tok hotza... Kozepesen jo minosegu de jol all neli :)

(#2357) janaman01 válasza #56573440 (#2356) üzenetére


janaman01
addikt

:C

na most ez kamu vagy már lehet 5,1 ?

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2358) AllTheBest válasza janaman01 (#2357) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Az nagyon jó lenne, ha egyből az 5.1 jönne :D Akkor megemelném a nemlétező kalapom és hűséget fogadnék a gyártónak :D

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#2359) Haneto válasza janaman01 (#2357) üzenetére


Haneto
tag

Túl szépnek tűnik de kitudja. Lehet tényleg hivatalos. Nem lenne rossz. Amennyiben nem ront a telefonon a Lali!

Xiaomi Mi 9T Pro

(#2360) AllTheBest válasza Haneto (#2359) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Szerintem nem rontják el, mert nem ronthatják el. A nagyobb samsunghoz és a többihez mérve ők nem engedhetik meg maguknak azt a luxust, hogy egy hibás rendszert adjanak ki, főleg az egyik legjobban fogyó telefonjukra

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#2361) Haneto válasza AllTheBest (#2360) üzenetére


Haneto
tag

A próféta szóljon belőled!

Xiaomi Mi 9T Pro

(#2362) #56573440 válasza janaman01 (#2357) üzenetére


#56573440
törölt tag

heh... biztos hogy kamu vagy nagyon el van rontva az az antutu, mert ezzel a verzióval nálam épp 39254-et futott a telefon 0.6 i-vel, tehát ott nagy előrelépést nem mutatott ;]

ezzel szemben egy snap 800 40k fölött ment nálam, tehát max 1k-val többet, az ultrában, viszont a rendszer sebessége fényévekkel gyorsabbnak hat... remélem a 64 bitet nem ilyen frankón aknázzák ki mint a képen látszik, és kicsit gördülékenyebb is lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#2363) AllTheBest válasza #56573440 (#2362) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Kicsit gördülékenyebb? Neked mi a bajod a telefon teljesítményével? Snapi 800-ról jövök és semmi lassulást nem érzek ahhoz képest, pedig nagyon allergiás vagyok a legapróbb akadásokra is...

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#2364) janaman01


janaman01
addikt

igen mondjuk a jiayu s3 a béta lalival 44 , 45 öt teljesit ugyanezzel a hardverrel...hát nem is tudom, én mint nagy rom tesztelő se merem egyelőre felrakni , ezt az updatét...."olvasgatom" inkább az oroszokat :D

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2365) #56573440 válasza AllTheBest (#2363) üzenetére


#56573440
törölt tag

a teljesítményével kb semmi bajom, jól látszik hogy szinte pariban van a 800-al, pedig azért az elég tápos még mindig. a görgetések darabosak nekem. a taskváltó is darabos, ahogy felúszik, ha váltok más taskra akkor a beúsztatás, a ph-n fórum görgetés is, a névjegyek között, a maileknél... hiába van max teljesítményen a rendszer akkor is. de ez csak a görgető animáció hülyesége szerintem, és valószínűleg csak engem zavar picit :)

programok indításában pl nem igazán érzek difit, a gördülékenység mondjuk az ilyen apróságokra vonatkozik nálam :) viszont a 64-bites proci kihasználása valszeg hatékonyabb lesz :)

(#2366) janaman01


janaman01
addikt

hát gyerekek kinai forumon is megtaláltam , ez valóban a Flyme4.5 基于安卓5.1内测固件 lali lesz béta verzióban ..Június 10. firmware
innen is le lehet tölteni , pass: 6p7f

egy a lényeg lesz lalipop hamarosan.. :C

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2367) rasky válasza janaman01 (#2366) üzenetére


rasky
senior tag

nem teszed fel? :P

(#2368) AllTheBest válasza janaman01 (#2366) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Én megvárom amíg a telefon fel nem dobja nekem, hogy van frissítés, de azért szerintem jó dolog, hogy egyből 5.1 lesz :D

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#2369) janaman01 válasza rasky (#2367) üzenetére


janaman01
addikt

Ööö....nem merem :D
AllTheBest: na igen mit vacakoljanak a sima 5 el ..:D

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2370) monti0222w


monti0222w
addikt

Sziasztok, megérkezett a mai nappal a párom teloja, örül is az asszony neki, de viszont nem tudunk belépni a Flyme OS-be légyszi segítsetek. A másik bajom meg az nincs semmi google alkalmazás rajta, se Play, semmi azt honnan kell telepíteni? A válaszokat előre is megköszönőm. :K

(#2371) interstart válasza monti0222w (#2370) üzenetére


interstart
tag

A Flyme az maga az Androidos rendszer, szóval ha meg tudtad nézni, hogy nincsen rajta a Google Play, akkor be tudtál lépni a rendszerbe, szóval másra gondolhattál, de rosszul írhattad le :)

Play telepítés: Alkalmazás központot megnyitod (kék ikon), és rákeresel a "Google Installer"-re, lásd kép. Azt felteszed és van play.

UI: van google play külön is az alkalmazásközpontban ha rákeresel, de ne azt tedd fel, mert nem lesz jó.

[ Szerkesztve ]

(#2372) janaman01 válasza monti0222w (#2370) üzenetére


janaman01
addikt

A flyme os be? Talán a flyme fiókba ? Nem ? :) az egyelőre nem is kell ....azthiszem már itt a fórumban belinkeltem a google installer apk t , azt letöltöd, felmásolod valahová a telóra, majd a fájlkezelőben megkeresed , installálod, majd megnyitod és mehetnek fel a gugli cuccok...
Szerk: megelőztek, az mégegyszerűbb

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2373) monti0222w válasza janaman01 (#2372) üzenetére


monti0222w
addikt

Igen arra gondoltam a fiókra, de OS lett végülis, na mindegy a fiókba nem megy telszámot kér meg jelszót, beírtuk és nem fogadja el, ilyenkor mi :F van?

(#2374) janaman01 válasza monti0222w (#2373) üzenetére


janaman01
addikt

Regisztrálni kell egy flyme fiókot ahogy mondjuk egy google fiokot, de ha be is lépsz annyi haszna lesz hogy root jogot adsz a telónak illetve lesz flyme tárhelyed , ez az utolsó amit elég lesz megcsinálnod, de ha nagyon akarod szerintem ne számmal regisztrálj hanem egy névvel , és pc n böngészőben csináld ha telón nem megy ..googliban flyme account..

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2375) monti0222w válasza janaman01 (#2374) üzenetére


monti0222w
addikt

Köszönőm szépen mindkettőtöknek, sikerült. :R :C Törölni a kínai appokból melyiket érdemes, lehet egyáltalán?

[ Szerkesztve ]

(#2376) janaman01 válasza monti0222w (#2375) üzenetére


janaman01
addikt

Ezekszerint az U s rommal kaptad , amelyiket engedi azt fel tudod húzni a kukába ha hosszan nyomsz rá...azok mehetnek is, az összes egy kettőt nem fog engedni azok maradnak a gyűjtőben:)
Akku legyen legalább 30% on és a frissités ben nézd meg van e újabb verzió , ha van petölti és mehet fel(újra fog indulni)

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2377) monti0222w válasza janaman01 (#2376) üzenetére


monti0222w
addikt

Azt, hogy U-s hol tudnám megnézni?

(#2378) interstart válasza monti0222w (#2377) üzenetére


interstart
tag

Beállítások --> A telefonról --> Rendszer: Flyme OS 4.2.0.5U (legalábbis ez a legfrissebb stabil idáig, de a kolléga a sok kínai app miatt tudja, hogy U-s rom van rajta)

Az appokból pedig töröld azt, amit nem szégyellsz, a kínaiakból mind töröltem én is ami fent volt rajta, kivétel 1-2, de annak van angol címe és amúgy se lehet letörölni :)

(#2379) Falatkable


Falatkable
csendes tag

van valakinél olyan gond, hogy elkezd csörögni a teló, rezeg de a képernyő sötét úgy három másodpercig? Nagyon idegesít :(

(#2380) monti0222w válasza interstart (#2378) üzenetére


monti0222w
addikt

Köszönöm szépen :R még egy kérdés, a frissítés előtt kell a biztonsági mentés vagy nem muszáj?

Falatkable:amint tudom megnézem

[ Szerkesztve ]

(#2381) janaman01 válasza Falatkable (#2379) üzenetére


janaman01
addikt

Emelkedő csengőhangot ki kell venni belőle, root jog kell, leirtam hogy megy, keress rá itt.
Monti: nem fontos mentés, nem lesz gubanc ha fel van töltve.

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2382) Atomcsirke


Atomcsirke
aktív tag

'onorbáj vagy sájomiforszél? Előbbinél van 32GB-os modell (ordenáré drágán), utóbbinál viszont jóval olcsóbb a 16-os modell. Gariztatási tapasztalatokat gondolom felesleges még kérdezem, bár egyébb modellekkel már lehettek ezeknél a webshopoknál.

--- Lenovo P770 & Xiaomi Redmi 3s & Meizu M6 Note, Realme 6s ---

(#2383) motoflug válasza Atomcsirke (#2382) üzenetére


motoflug
őstag

Szém dilemábban vagyok, de akárhogy rágtam át magam a dolgon, nekem nem elég a 16gb.

(#2384) janaman01 válasza Atomcsirke (#2382) üzenetére


janaman01
addikt

Onorbáj paypal... de ahigy érzed ;)

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2385) Atomcsirke válasza janaman01 (#2384) üzenetére


Atomcsirke
aktív tag

Elvben a sájomiforszél is asszondja hogy:
"Payment Methods
Currently it is possible to pay using the GoPay payment gateway and PayPal."

Mondjuk checkoutot nem toltam végig a fizetési opciókig, hogy ott is felajánlja-e, de nehogymáne'

[ Szerkesztve ]

--- Lenovo P770 & Xiaomi Redmi 3s & Meizu M6 Note, Realme 6s ---

(#2386) janaman01 válasza Atomcsirke (#2385) üzenetére


janaman01
addikt

Akkor onnan egy3rtelmű, ha lehet , de kizárólag paypal

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2387) Falatkable válasza janaman01 (#2381) üzenetére


Falatkable
csendes tag

Nem emelkedő csengőhang a baj. Hanem nyomkodom a telefont és csörög meg rezeg, de nem jelenik meg a képernyőn maga a hívás. Vagy ha sötét képernyővel csörög, ugyanez, nem tudom felvenni. Vagy ez az emelkedő csengőhang miattenne? :O

(#2388) janaman01 válasza Falatkable (#2387) üzenetére


janaman01
addikt

igen de mindez 3 másodpercig , nem , ? próbáld ki vissza tudod állitani ha nem az miatt van, ugye akkor visszairod 1 re

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2389) monti0222w


monti0222w
addikt

Sziasztok, újabb kérdések, azt hol lehet megnézni, hogy milyen progik vannak a ramban, illetve a törlést hol lehet végre hajtani?

(#2390) janaman01 válasza monti0222w (#2389) üzenetére


janaman01
addikt

Alúlról fölfelé felpöckölöd az újaddal a kijelzőt és egy fekete sávban lesznek a futó alkalmazások...ha lepöckölöd, akkor üriti, de egyesével is ki lehet őket húzni felfelé.. a vissza gomb meg ( ha tele képernyőn vagy) akkor a középső gomb mégpedig úgy hogy nyomvatartod és felfelé húzod majd kitapasztalod:)

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2391) janaman01 válasza janaman01 (#2390) üzenetére


janaman01
addikt

Van egy olyan ikon hogy tippek....katt rá érdemes átbogarászni

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2392) sharkypeti


sharkypeti
aktív tag

Debreceni illetőségű (vagy környékbeli) fórumtársat keresnék, aki szánna rám pár percet, és megmutatná alaposabban a telót. Akár be is ülhetünk valahova, a kávét, sört, üdítőt vagy bármit természetesen én állnám.
Többit priviben, előre is köszönöm!

OnePlus 12

(#2393) monti0222w válasza janaman01 (#2391) üzenetére


monti0222w
addikt

Köszi, megvan. :)

(#2394) janaman01 válasza monti0222w (#2393) üzenetére


janaman01
addikt

Szivesen :) ismerkedni kell vele az biztos , nem egy hétköznapi ez a flyme :)

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2395) RGida85


RGida85
tag

Sziasztok! Szeretnék rendelni behajthatós tokot a telefonomhoz. Melyiket ajánljátok? A dupla ablakosat amin alul is van egy sáv, vagy az egy ablakosat, esetleg az a nélkülit.? Linkelek párat amiket találtam:

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Bocsi hogy kicsit sok lett, de nem tudom melyik legyen! :) köszi előre is a véleményeket!

[ Szerkesztve ]

(#2396) Atomcsirke


Atomcsirke
aktív tag

Egy "out-of-the-box" Flyme mennyit hagy szabadon a 16 GB ROM-ból?

Dillemázgatok 16 vs. 32 alapon. A Note 2 nem szimpi, leginkább a fizikai "Samsung-gomb", azaz a +1 hibalehetőség miatt. A gyengébb GPU nem vág mellbe, max. filmezek rajta, játék semmi.

--- Lenovo P770 & Xiaomi Redmi 3s & Meizu M6 Note, Realme 6s ---

(#2397) purpledonkey válasza RGida85 (#2395) üzenetére


purpledonkey
tag

Az ablakos megoldások sztem jól néznek ki. Kérdés, hogy a flyme mennyire jól kezeli ezt a fajta megjelenítést. Van ilyen irányú tapasztalata valakinek?

(#2398) cinemazealot válasza Atomcsirke (#2396) üzenetére


cinemazealot
addikt

A 16 GB-os háttértárral rendelkező készüléken kidobozolás után kb. 11 GB használható fel szabadon.

(#2399) rasky


rasky
senior tag

Felkerült a "kis" testvér is, 65-ért elég húzós, tekintve, hogy gyengébb.

(#2400) cinemazealot válasza rasky (#2399) üzenetére


cinemazealot
addikt

Ilyenkor szoktam megnyugodni, hogy amikor megrendeltem az m1 note-ot, az nem egy fellángolás miatti kapkodás volt, hanem egy nagyon jól időzített és jól meggondolt döntés. :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.