Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-07-20 08:35:33

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az alábbi téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2251) batai15


batai15
félisten

egyébként muzik kollegánál 64 ezer. 1 hét alatt meg van. xiaom for sale 62re adja ki az árat.
2 ezer már meg ér tőle meg venni mert ő rendezi a garanciát.
valszeg nekem is tőle lesz majd.

(#2252) janaman01


janaman01
addikt

Akkor m3g mindig honorbuy a legdrágább..most 66e körül van (lentebb ment egy pöppet a dodo) viszont van némi ajándék :)
Na ezt rendesen kiveséztük azthiszem...
Beszéljünk inkább arról miért nem jön frissités az U, A romokra?
Batai15: még mindig nem döntötted el mit veszel?:)

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2253) batai15 válasza janaman01 (#2252) üzenetére


batai15
félisten

mivel még a g2 vissza se jött szervízből így még eggyiket se.
amugy mi3 és e közt vacilálok, de még nem tudtam dontetni .
meizu jobban tetszik , a flyme feület is . olcsóbbis valamivel.
a mi3 meg a miui heti updatek miatt , de már néztem h tul van hízva rendszer.
na meg kisebb is. 5 coll.

[ Szerkesztve ]

(#2254) hunaqua válasza LewSmith (#2245) üzenetére


hunaqua
addikt

"A másik, ha valaki tempered glasst vesz abból elég az 2-3 dolláros vagy inkább drágábbat érdemes venni?"

Nekem van 1 eladó,ha érdekel dobj egy Pü-t.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#2255) #56573440 válasza janaman01 (#2252) üzenetére


#56573440
törölt tag

I re se jott 0.6nal frissebb. Gondolom faragjak az 5os droidot.

(#2256) #56573440 válasza batai15 (#2253) üzenetére


#56573440
törölt tag

Folyamatos a bugfix heti szinten nezz changelogot. Vagy rettenet bughalmazkent indult vagy menet kozbe kerulnek be paran... Nezegesd vegig a frissitesekben mit tudnal hasznalni minek lenne funkcioja nalad. A tobbi mese szerintem

(#2257) dagabor


dagabor
tag

Sziasztok!

Olvasom a közelmúlt béli tapasztalatokat a xiaomiforsale-ről, hogy igen sokat kell várni a telefonra...
érdeklődnék, hogy akik várakoznak hosszú ideje, azoknál a megrendeléskor volt raktáron a készülék? vagy az csak egy "kamu" dolog, hogy kiírják van raktáron, minden esetben ennyire elhúzódik onnan a szállítás??

Egy ismerősöm szemezget ilyen telefonnal, de a veszerzés az én reszortom lesz, ezért keresgetek megbízható (gyors) beszerzési forrást, ha lehet EU-s raktárból... igen tudom, ez így elég nagy elvárás :D

Előre is köszi

"semmi nem tud olyan jól más böngészőt letölteni mint az internet explorer"

(#2258) batai15 válasza #56573440 (#2256) üzenetére


batai15
félisten

tudom- na meg mint mondtam tul van hízva a rendszer.

(#2259) LewSmith válasza dagabor (#2257) üzenetére


LewSmith
csendes tag

Szia! Amikor én rendeltem akkor in stock volt zölden. 3 hét után rákérdeztem és azt mondták nem látnak most rá esélyt, hogy érkezik raktárra. Ezért visszakértem a pénzt és megvettem honorbuy-ról, bár a szállítás miatt drágább volt, de megérte, mert 42 óra alatt rendeléstől megkaptam a telót, mellette egy tok, meg egy védőfólia és az eu-s adapter a töltőhöz. Szóval nem bántam meg. Most úgy néz ki ha várok még egy hetet akkor jövőhétre megkapnám és 13 ezerrel olcsóbb lett volna, de kb 1hét használat után azt kell mondjam megérte.
A xiaomi sem rosszabb vagy jobb a többinél, egyszerűen nálam így jött ki a lépés.

Meizu m1 note, az első okos, LeEco Le Max 2 X820, másodszorra

(#2260) Atomcsirke


Atomcsirke
aktív tag

Urak, "gyári" dialerben van-e

- diktafon gomb, amivel a beszélgetés tetszőleges részét rögzíted
- és bluetooth fülessel is megy-e, nem csak drótossal vagy a telefonnal magával

Lenovo P770 simán tudta ezt, de a Samu S5-el megszívtam. Vagy rootért nyavalyog, hogy aktiválhassak ilyen megoldásokat, ami meg megy anélkül, az bluetoothról csak sistergést rögzít. Pedig pont vezetés közben nem tud az ember jegyzetelni, és jönne jól ez a 'fícsör'... :U

--- Lenovo P770 & Xiaomi Redmi 3s & Meizu M6 Note, Realme 6s ---

(#2261) LewSmith válasza hunaqua (#2254) üzenetére


LewSmith
csendes tag

Köszi, de megrendeltem tegnap este mert találtam egy olcsót. Kiváncsi vagyok bár, soha ne legyen majd rá szükség. [link]

Meg egy ilyen tokot: [link]

Ha majd a tok nem műkszik akkor veszek egy újat.

Meizu m1 note, az első okos, LeEco Le Max 2 X820, másodszorra

(#2262) cinemazealot válasza Atomcsirke (#2260) üzenetére


cinemazealot
addikt

Erre én is kíváncsi voltam, ezért most iziben ki is próbáltam. Működik a BT headsettel való telefonálás is és a gyári tárcsázóban van beépített hangrögzítő is. :)

(#2263) Atomcsirke válasza cinemazealot (#2262) üzenetére


Atomcsirke
aktív tag

Királyság, akkor már csak 32GB-os példányok feltűnését kell kiböjtölni, kóser forrásnál! :DDD
Lehetőleg, mielőtt lecseréli az m2, mert az a Samu-féle középső gomb nembejövős ... :U

--- Lenovo P770 & Xiaomi Redmi 3s & Meizu M6 Note, Realme 6s ---

(#2264) LewSmith válasza Atomcsirke (#2260) üzenetére


LewSmith
csendes tag

Szia en nem probaltam ki de van benne gyarilag.

Meizu m1 note, az első okos, LeEco Le Max 2 X820, másodszorra

(#2265) batai15 válasza Atomcsirke (#2263) üzenetére


batai15
félisten

nekem tetszik, plusz sd bővítés is ott van.. viszont gyengébb gpu.. szóval ha dönteni kéne nem tudom hogy m1 vm2 .

(#2266) LewSmith


LewSmith
csendes tag

Itt van a kep:

Bocs csináltam képernyő fényképet de nem tudom jól átméretezni mert nem kicsinyíti hanem levágja a részeit ha próbálom átméretezni, hogy ide beférjen. Telgalább is eddig nem sikerül. Amúgy mind ezt a meizun csinálom. :))

[ Szerkesztve ]

Meizu m1 note, az első okos, LeEco Le Max 2 X820, másodszorra

(#2267) LewSmith válasza Atomcsirke (#2263) üzenetére


LewSmith
csendes tag

Na végre sikerült. :)

Elküldtem magamnak emailben aztán gépen sikerült bettenni. Ugyan is nem volt nálam adatkábel... :D

Meizu m1 note, az első okos, LeEco Le Max 2 X820, másodszorra

(#2268) l miki válasza AllTheBest (#2248) üzenetére


l miki
csendes tag

köszi-köszi, már izgatottan várom, ez lesz az első "okostelefonom" :))

sd-kártya bővíthetőségről: van ez a videó, ahol a kedves indiai kolléga azt mondja, hogy mégis bővíthető az m1 note, csak a hagyományos kártyák nem jók hozzá, speckó kell, amit pl a sandisk gyárt [link]

mondjuk így hogy ez a kártya 40 dollár, ha működik, akkor se éri meg nagyon

(#2269) Lacika2013 válasza l miki (#2268) üzenetére


Lacika2013
tag

Itt max a formázással különbözhet a többitől.

(#2270) interstart válasza l miki (#2268) üzenetére


interstart
tag

El ne hidd, hogy azt a kártyát ehhez a telefonhoz direktben gyártották. Majd ha fel lesz véve videóra, hogy betuszkolja a microSD kártyát a sim foglalatba és megy...na majd akkor elhiszem. De így ez csak egy nagy sebességű UHS kártya, ami semmiben nem különbözik pl egy Samsung Evo-tól. Nem véletlenül nincs fent videó az m1 bővítéséről, de ha nem hinnétek nekem, akkor itt egy hivatalos válasz a Meizutól.

Magyarul tönkrevágod vele a telefont, ha megpróbálkoznál microSD kártyát tenni bele. OTG viszont megy, ennyi a pozitívum.

[ Szerkesztve ]

(#2271) l miki válasza interstart (#2270) üzenetére


l miki
csendes tag

akkor marad az OTG pendrive, megy majd arra a zene :U

(#2272) zero977 válasza zero977 (#2235) üzenetére


zero977
tag

Nem hazudtak a xiaomiforsale-esek, tegnap rendeltem, ma már "COMPLETING (order is currently in preparation)" ... ezek tényleg azért nem szállítottak, mert időközben gyengült a forint és nem akartak bukni.

(#2273) Sanzaa


Sanzaa
senior tag

Az akkumulátor üzémidővel nagyon nem vagyok megelégedve. Reggel vettem le 7 után a töltőről és 52%-on áll 13:00-kor. Most lekapcsoltam a 4G hálózatról, de így is gyér az üzemidő. Energiatakarékosra van beállítva, a fényerő közepes(ha már a szenzor nincs benne):( Kb egy órát neteztem rajta és öt percet telefonáltam. Többet vártam volna egy 3100mAh akksitól. Rosszabb, mint a Lenovo A850-em 2500mAh akksis üzemideje. Ott új korában két napot bírt. Már 51%...

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#2274) AllTheBest válasza Sanzaa (#2273) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Nincs valami alkalmazás beragadva? Nálam közel sem ilyen eredményeket produkál a telefon

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#2275) batai15 válasza Sanzaa (#2273) üzenetére


batai15
félisten

kijelző idő?

(#2276) l miki


l miki
csendes tag

csak holnapra vártam, de ma váratlanul megérkezett a telefon! :DD
a dobozban nem féltégla volt, azonban így is megijedtem mekkora a telefon :D

első reakció: nagyon szép!, most pedig ismerkedünk :)

[ Szerkesztve ]

(#2277) #56573440 válasza Sanzaa (#2273) üzenetére


#56573440
törölt tag

Folyamat wifi vegeig nyomkodva telefonalva vagyok 68... Valami nalad van beragadva...

(#2278) rasky válasza Sanzaa (#2273) üzenetére


rasky
senior tag

milyen szenzor nincs benne?

fényérzékelő van...nekem auto állítja.

(#2279) namilegyen válasza Sanzaa (#2273) üzenetére


namilegyen
tag

Ugyanilyen használat mellett nekem 77%. Push céges email. Napi kb 100 db. Telefonálás. Mobilneten forex. Viber. Valami ott beragadt.

(#2280) Sanzaa válasza rasky (#2278) üzenetére


Sanzaa
senior tag

Egy Star Warsos game fogyasztotta jobban talán az üzemidőt. De a készenlétis 7%-os fogyasztás is soknak tűnik nekem.
Látod is a kijelzőt, hogy növeli/csökkenti a fényerőt, vagy csak be van kapcsolva? Mert nálam is be van, de nem állít rajta semmit :/

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#2281) GZB01 válasza l miki (#2276) üzenetére


GZB01
tag

Pacsi nekem is ma jött meg !!!

[ Szerkesztve ]

(#2282) #56573440 válasza Sanzaa (#2280) üzenetére


#56573440
törölt tag

Kimegyek a napra maxra kapcsol. Nalam megy. 48 szazalek kozel 4 ora kepernyovel, ebbol sok kulter max fenyero. Wifi, rengeteg nyomkodas...

(#2283) AllTheBest válasza Sanzaa (#2280) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Én mostanában naponta kb 2 órát szoktam rajta filmet/sorozatot nézni, meg közbe néha youtube. Mellette persze chrome, facebook meg ilyenek, bár keveset használom mostanában a telefont, de nap végére sose megy 70% alá, csak akkor ha videózok vagy aktívabban használom... Ja és wifi és 3g folyamatosan megy

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#2284) Sanzaa válasza AllTheBest (#2283) üzenetére


Sanzaa
senior tag

4G-t lekapcsoltad? Mert én használnám, de bosszantó, hogy ennyire merül egy új telefon. Küldjem be szervizbe vajon? Mall.hu-s

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#2285) AllTheBest válasza Sanzaa (#2284) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Sose használok 4g-t :D

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#2286) #56573440 válasza AllTheBest (#2285) üzenetére


#56573440
törölt tag

Nalam viszont megy. 5 ora kepernyonel rosszabbat nem hoztam ossze. Az gyakran inkabb 6-7. Az leginkabb 2 kover nap.

(#2287) AllTheBest válasza #56573440 (#2286) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Ez az átlag szerintem, nekem ha nagyon nyúzom akkor 6-7 óra kijelzőidőt ki lehet hozni a telefonból :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#2288) janaman01 válasza #56573440 (#2286) üzenetére


janaman01
addikt

nálam, is 5-6 óra a kijelzőidő...semmi bajom az akkuval..szerintem jól teljeseit, és egésznap megy valamilyen net, délelőtt inkább 4g, d.u. meg wifi , fényerő meg inkább 80% an megy átlagban

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2289) Sanzaa


Sanzaa
senior tag

A szervizt igazából a fényszenzor miatt gondoltam, csak a munkahelyi kapkodásban ezt nem sikerült leírni. Most 39%on van, egy kicsit mérséklődött a fogyasztás, hogy letöröltem az appot. Két simmel használom, ti is?

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#2290) janaman01 válasza Sanzaa (#2289) üzenetére


janaman01
addikt

én igen

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2291) batai15


batai15
félisten

remélem azzal mindenki tisztába van hogy bármilyen mobil hálózaton rosszabbul teljesít a telefon mint othol a wifin? ez az akku idő abszulút nem para nekem is ennyi van kb g2vel..
ja hogy 2 sim? akkor még inkább ne csodálkozz.. :U :U

[ Szerkesztve ]

(#2292) rasky válasza Sanzaa (#2289) üzenetére


rasky
senior tag

Nyomj egy restartot, lehet beakadt az érzékelő. Estétől reggelig repülőben van, akkor nálam is kb 5-6% a merülés, azt kicsit én is sokallom.

(#2293) Unsign válasza Sanzaa (#2289) üzenetére


Unsign
tag

A szenzor nekem sem remekel szerintem, bár nem zavar, észre sem vettem eddig. Én szoftveres gondra tippelnek

(#2294) Haneto


Haneto
tag

Egy újabb m1 note tulaj fórumra jelentkezik. :)

Xiaomi Mi 9T Pro

(#2295) janaman01 válasza Haneto (#2294) üzenetére


janaman01
addikt

:C

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2296) Kowi84


Kowi84
aktív tag

Sziasztok

Mennyire teljes a telefonban a magyar nyelv?

(#2297) cinemazealot válasza Kowi84 (#2296) üzenetére


cinemazealot
addikt

Itt-ott teljes, másutt teljesen használhatatlan. :D

(#2298) Falatkable


Falatkable
csendes tag

Nekem is megérkezett ma a telefonom! :)
Nézegetem a fórumot, azthiszem nem volt még a kérdés. Ha a kijelő alján lévő nyíllal lépek ki, akkor bezárja a programot? Meg lehet nézni, mi van nyítva, úgy mint az iOSben? Vagy csak valami alkalmazáskezelővel? (Sosem volt androidos okostelefonom)
És ha gyorsan merül (beragadt valami) akkor egy újraindítással meg lehet oldani a dolgot általában?

(#2299) cinemazealot válasza Falatkable (#2298) üzenetére


cinemazealot
addikt

Mindenek előtt üdv a klubban! :)

Ha a képernyő alján lévő nyíllal lépsz ki, azzal általában bezárod a programot, de úgy tudom, az talán a programtól is függ, hogyan kezeli le ezt az eseményt. Az viszont, hogy egy programot bezársz, nem feltétlenül jelenti azt, hogy az kikerül a futó alkalmazások listájából (valamilyen szinten cache-elve marad, de ez is alkalmazástól függ).

Ha a Home gomb mellett (tőle jobbra vagy balra) a fekete felületről a képernyőre húzod az ujjad, akkor alul megjelenik az alkalmazáskezelő, itt látod a memóriában lévő programok listáját. Ha itt egy programot felfelé húzol, akkor azt a programot kilövöd. Ha a programot lefelé húzod, akkor nemcsak azt, de az összes alkalmazást kitakarítod a memóriából. Ha egy programra hosszan böksz rá, azzal rögzíted, így azt csak a program felfelé húzásakor, azaz a program explicit kilövésével tudod kilőni, a lefelé húzással (a le nem zárt alkalmazásokkal ellentétben) nem fog kiürülni a memóriából.

Ha esetleg butaságot írtam, bocs mindenkitől. :)

[ Szerkesztve ]

(#2300) zero977


zero977
tag

Nekem is megjött, 9-én este rendeltem, ma délután hozta a futár. :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.