Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-07-20 08:35:33

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az alábbi téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2501) rasky válasza Firpo (#2500) üzenetére


rasky
senior tag

Én a titanium backup progival jegeltem őket, így az alkalmazások között sincs ott.

(#2502) janaman01


janaman01
addikt

Na megjött az mhl kábel....nem tudja a teló sajnos.....szóval ahol irták az kamu...

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2503) robi1979 válasza janaman01 (#2502) üzenetére


robi1979
aktív tag

Amióta ilyen kütyük téteznek HDMI-be, azóta MHL, Micro HDMI kuka. Ez visz mindent, képet, hangot wifin és plus funkcióként vagy 10.000webrádió van benne :R

Egyedül az x264 kódolást nem szereti, ezen kívül mindent hibátlanul lejátszik. Nekem ilyen van, annó meg pont ezért vettem micro HDMI-s motorolát hogy rá tudjam kötni a tv-re. Ez meg wifin minden készülékemmel megy.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#2504) janaman01 válasza robi1979 (#2503) üzenetére


janaman01
addikt

Tudom nekem is van ezcastos miracast , csak ki akartam próbálni mert valaki kérdezte, meg olvastam egy leirásban hogy tudja...de nem tudja...

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2505) OCs_Csabi


OCs_Csabi
csendes tag

Sziasztok!

Tegnap óta magam is tulajdonosa vagyok egy m1 note-nak, a sok kérdésem közül a jelenleg legfontosabb: hogyan tudom megoldani hogy T-mobilos SIM kártyával használva kijelezze a számom a hívott félnek? A T-nél ez alapértelmezettként tiltva van, és a menüben nem találtam erre vonatkozó beállítást! Köszi előre is a válaszokat!

(#2506) AllTheBest válasza OCs_Csabi (#2505) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Üdv, összefoglalóban benne van, hogy ez nincs (még) benne a Flyme OS-ben. 5.1-ben ez már benne van, ami nemsokára elvileg mindenki számára elérhető lesz. Jelenleg vagy a szolgáltatódnál kéred a számkijelzést vagy minden telefonszám elé beírod, hogy *31#.

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#2507) monti0222w válasza janaman01 (#2504) üzenetére


monti0222w
addikt

Szia nálad hogy kezdődött a hang probléma, azért kérdezem, mert a párom arra panaszkodik, hogy a hang ereje le-fel megy beszéd illetve zene hallgatás közben is! Van erre megoldás?

(#2508) janaman01 válasza monti0222w (#2507) üzenetére


janaman01
addikt

Mármint meizun? Ott csak annyi volt a problémám hogy halk volt a hátsó hangszóró, de az újon már tökéletes, a jiayun meg a beszédhangszóróval volt bajom illetve van is, sistereg zizeg rezeg beszélgetés közben , de úton van már az új receiver:) ilyen hullámzás egyiken se volt

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2509) monti0222w válasza janaman01 (#2508) üzenetére


monti0222w
addikt

OK., de mi válthatja ki ezt? :F

(#2510) janaman01 válasza monti0222w (#2509) üzenetére


janaman01
addikt

Hát ez jó kérdés , a legelső telómon volt ilyen hullámzás , egy klón s4 en, nem tudtam.rájönni, gyorsan el is adtam..:). Talán ezy gyári visszaállitást csinálhatsz ha az se oodja meg akkor gari...

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2511) AllTheBest válasza monti0222w (#2509) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Próbáljatok nyomni egy factory resetet, lehet valami szoftveres hiba okozza

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#2512) janaman01 válasza AllTheBest (#2511) üzenetére


janaman01
addikt

Jaja, nagy valoszinuseggel jo is lesz

Más : azt vettem.észre hogy egyes alkalmazásokat lehet a tyari app marketbőlnis frissiteni, pl a youtube playon nem.ajánl fel frissitést, az alkalmaz@s központ pedig igen...fel is frissitettem, pl a youtube hamarabb nyilik meg utána, és ugyanúgy telhes értékű, a quick pic ben megjelenik oldalt egy kis csúszka és dátum alapján tudom görgetni a képeket...azaz....ha onnan frissitem az appokat jobban szaladnak és van egy két plusz benne...egyedül a gugli térkép áll le hibaüzenettel de van lehetőség akármelyik elöző verzió visszatérésre..
Nálam.ez megint egy plusz pont a meizunak.

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2513) janaman01 válasza janaman01 (#2512) üzenetére


janaman01
addikt

Bocsi a félregépelésért remélem.értitek..

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2514) AllTheBest válasza janaman01 (#2512) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Gondolom a jobb használhatóság miatt kicsit alakítanak az appokon, vaaaaaaaagy tele vannak vírussal és figyelik, hogy este horkolsz-e ;]

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#2515) janaman01 válasza AllTheBest (#2514) üzenetére


janaman01
addikt

Ehehehe , abba beleőrülnek szerintem , mármint a horkolásomba:D

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2516) purpledonkey válasza janaman01 (#2512) üzenetére


purpledonkey
tag

Wow ez új info, köszönöm! Eddig sose mertem onnan frissíteni. Méretben eltérnek az alkalmazások a playes verzióktól? Sztem nem rakják tele bloatmalspyware-ekkel, mondjuk ha megszerzik a banki adataim akkor utalhatnának egy kis zsét a számlámra :-)

(#2517) OCs_Csabi válasza AllTheBest (#2506) üzenetére


OCs_Csabi
csendes tag

Köszi a választ!

A *31#-es trükköt ismertem, csak nagyon nem szeretném minden egyes kontakthoz beírogatni, ezért valami programot keresnék amit feltelepítve tudja orvosolni a problémát. Play áruházat már túrom egy ideje, se semmi hasznos, megnézek még 1-2 dolgot, aztán ha nem akkor feladom. Úgyis csak céges kártya, majd kitalálja az illető hogy ki keresi :) Remélem a Lollis verzió f*sza lesz, mert eddig ami láttam itt -tudom még csak béta van kint- kapott rendesen hideget, meleget! :)

(#2518) AllTheBest válasza OCs_Csabi (#2517) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Én konkrétan tegnap(vagy talán tegnap előtt) raktam fel az 5.1-et. Vannak hibái, de én együtt tudok velük élni, szóval nem panaszkodom :) Szerintem jó lesz a rendszer, teljesítményre nem rossz :D

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#2519) OCs_Csabi válasza AllTheBest (#2518) üzenetére


OCs_Csabi
csendes tag

jól gondolom, hogy mire a hivatalos, OTA-n is elérhető verzió is megjelenik, ezeket azért ki fogják javítani?

(#2520) janaman01 válasza purpledonkey (#2516) üzenetére


janaman01
addikt

Igen méretben eltér, de tök jól mennek, sajnos egy két appot nem frissit , nem indul el a letöltés, pl mx player, megnézném azokat is szivesen

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2521) AllTheBest válasza OCs_Csabi (#2519) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Nyilván :D Ez csak egy béta, csak saját felelősségre telepíthető :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#2522) janaman01 válasza AllTheBest (#2521) üzenetére


janaman01
addikt

Pár nap használat után , egyéb észrevétel a lalipopról?

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2523) AllTheBest válasza janaman01 (#2522) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Nos... Automata fényerő gyorsabban észleli a változásokat és gyorsan állítja a fényerőt, hangszóró szerintem kicsit szebben szól, akksi rendben van, 50%-on vagyok 3 és fél óra kijelzőidővel, automata fényerő mellett, folyamatos wifi vagy 3g mellett... Messenger nem nagyon tetszik neki, viszont a többi alkalmazással nincs gond.
Kamerát nem próbálgattam, mikrofon rendben van, és a rendszer is folyamatosan fut, nincsenek akadozások

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#2524) janaman01 válasza AllTheBest (#2523) üzenetére


janaman01
addikt

Köszi, akkor nem lesz ezzel gond ! A kis hibákat megvremélem javitják! Arról tudni valamit mikor jön a hivatalos? Illetve ha érkezik a tiedre frissités , és a rezgés már abban jó lesz , jelezhetnéd itt mert akkor tuti fellököm mégegyszer :)

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2525) interstart válasza janaman01 (#2524) üzenetére


interstart
tag

(#2526) AllTheBest válasza janaman01 (#2524) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Naponta nézem, hogy jön-e hozzá frissítés, ha lesz érdemleges változás akkor szólok :D
Végre kiélhetem a mókolási hajlamaim ;] Megtaláltam a régi galay mini-m a fiókomban :D

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#2527) lesoma


lesoma
csendes tag

Szisztok!
Azt tudom hogy az A-s és U-s ROMok cserélhetők egymással. Ezeket honnan tudom letölteni? Igazából U-sat szeretnék lecserélni A-ra. Ilyenkor is kell mindent cleanelni? Nem lehet semmi probléma belőle? Új vagyok még nagyon ehhez a flymehoz. :)

(#2528) janaman01 válasza interstart (#2525) üzenetére


janaman01
addikt

Ja , oké köszi , akkor már kivárom azt a párnapot :)

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2529) janaman01


janaman01
addikt

Ha huzamosabb ideig youtube zok akkor sokszor megakad a hang illetve a kép...ez mitől lehet, közben egy alkalmazás se fut...net az jó :)

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2530) Sanzaa


Sanzaa
senior tag

[link]

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#2531) cinemazealot válasza Sanzaa (#2530) üzenetére


cinemazealot
addikt

Az szép, MX3 30k-ért... :) Mondjuk, az MX3-nak sosem értettem a képernyő felbontását: 1800x1080? Ez így vajon hogy jött?

[ Szerkesztve ]

(#2532) AllTheBest válasza Sanzaa (#2530) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Haverom épp telefont akar venni, gyors el is küldöm neki :D Köszönöm! :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#2533) janaman01 válasza Sanzaa (#2530) üzenetére


janaman01
addikt

Igen ezek a visszaküldöttek szvsz, irja is a mall hogy alig használt :D

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2534) janaman01


janaman01
addikt

Nagy a csönd úgy látom mindenkinek megy flottul a telója, ahogy nekem is :D

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2535) monti0222w válasza janaman01 (#2534) üzenetére


monti0222w
addikt

Mit ne mondjak, kicsit irigykedek az asszonyra, tényleg jól sikerült a mobilt alkotott a Meizu. :C

(#2536) AllTheBest válasza janaman01 (#2534) üzenetére


AllTheBest
senior tag

5.1-es rendszerrel egész jó az akksiidő :D Ma 2 és fél órán keresztül néztem filmet a telefonon, mellette youtube-on podcastet hallgattam, mai 720p-ben ment auto fényerő mellett és így kijött az, hogy most vagyok 29%-nál és 6óra 9 perc kijelzőidő :D

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#2537) Killk


Killk
csendes tag

Az android 5.1-es rendszert honnan tudom letölteni?

(#2538) 0vak válasza Killk (#2537) üzenetére


0vak
csendes tag

https://meizufans.eu/forum/topic/2309/m1-note-official-leaked-firmware-flyme-os-4-5-3a-20150623020840-links-updated (ez elvileg valami beta) innen ,,,,de érdemes 30 ig várni hátha az offcial patc életképesebb lesz

Nagy az isten állatkertje, és alacsony a kerítés .

(#2539) Killk


Killk
csendes tag

Köszönöm, akkor holnapig még mindenképp várok! :)
Egy kérdésem volna még. Valahogy az új frissítésben (vagy akár a mostani kiadásban) van arra lehetőség, hogy az alsó menüsáv "vissza" gombja ne bal oldalt legyen? Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem így elég kényelmetlen.
Tudom, a smarttouch-al megoldható a dolog, de annak meg a helyét folyton változtatni kell a különböző alkalmazások alul elhelyezett funkciói miatt..(mivel nekem csak alul kényelmes).. Na lényeg a lényeg, hogy egyszerűbb volna ha a menüsáv jobb oldalára lehetne varázsolni azt a vissza nyilat :)
Valaki próbálkozott már ezzel? Vagy csak engem zavar? :D

(#2540) interstart válasza Killk (#2539) üzenetére


interstart
tag

Nekem 2 opció van, egyrészt nagy lapát kezem van hál'istennek a telefonhoz, így még elérem a vissza gombot, de igen...kicsit messze van, erre is van megoldás, mégpedig hogy megtanulod a home gombról felcsúsztatást. Ha nem kell 100oldalt visszalépkedni, akkor kényelmesen meg lehet oldani a lépkedést, egy idő után én úgy vettem észre, hogy rááll az ember keze ezekre a Meizus dolgokra. (kb annyira, hogy reflexből már csúsztatással próbáltam meg vagy 10x feloldani egy másik telefont, ami ugye a szokásos gombos módszerrel ment,DE! nem tűnt fel hogy nem úgy kéne... :D )

(#2541) cinemazealot válasza Killk (#2539) üzenetére


cinemazealot
addikt

Ha nagyon messze érzed mind a szoftveres vissza gombot, mind a fizikai home gombot, kapcsold be a SmartTouch-ot. Ez a képernyőre helyez egy pöttyöt, ami picivel még többet is tud, mint a home gomb, de ami a legszebb: oda teszed a képernyőn, ahova szeretnéd ... praktikusan a kezed (ujjad) ügyébe.

(#2539) Killk
+1, nekem is bejön ez a "home gomb felfelé csúsztatva = vissza" dolog. És én is próbálkoztam már vele véletlenül másik telefonomon, aztán kapcsoltam, hogy ez még a hagyományos elven működik. :)

(#2542) OCs_Csabi


OCs_Csabi
csendes tag

Hello mindenki!

Nem akarok ünneprontó lenni, de azt hiszem megvannak azért ennek a készüléknek is az árnyoldalai... nyilván gyanús, hogy a 130-140 ezer Ft-os kategóriát megszégyenítő hardware-rel szerelt telót 60 ezer körül hozzávágnak az emberhez, de azét bosszantóak számomra a hibái mert nem feltétlenül lenne drágább tőle ha ezek normálisan működnének. Azért is írom le őket, mert a a sw-es dolgokra megoldási javaslatot várok:

- legfájóbb pont: kijelzőt nyomkodva (nem mint a barom, de az érintéshez képest picit határozottabban) recseg, ropog a keret és a kijelző találkozásánál... kiábrándító :(
-Dual SIM kezelés butácska, kevés a beállítási lehetőség
- több programnál tapasztaltam (pl hivatalos facbook is ilyen) hogy nem jön elő a "három pötty egymás felett" ikon, ami az adott dolog beállításait hivatott megnyitni. Ezáltal a program alapértelmezett beállításain képtelen vagy változtatni, ha nincs neki külön dedikált ikonja erre a célra.
- ha hátteret állítok be, valamiért kinagyítja találomra, (nem a kijelzőhöz igazítja) levág a tetejéből, aljából, középen meg csúnya, pixeles lesz a kép ha nem egy FullHD vagy még nagyobb felbontásút használsz.
-tudom már téma volt, T-mobilos SIM-nél nincs számkijelzés, ígéret szerint lollival már jó lesz (de akkor is! 3:) 20 éves NOKIA már tudta! )
-hangszóró recseg, sz@r minőségű a hangja és halk
-Tárcsázója, telefonkönyve nagyon buta és nehézkes (jó, ezt lehet play-es progikkal orvosolni)
-emelkedő hangot nem lehet kikapcsolni (WTF?????)

Tehát most nem tudom mi tévő legyek... küldjem vissza gariba? vagy ez ilyen, ennyit tud, ilyennek kell lennie ennyiért? azon is gondolkodtam hogy eladnom :( ha valaki tud segíteni hálás köszönetem!

(#2543) janaman01 válasza OCs_Csabi (#2542) üzenetére


janaman01
addikt

Amiket felsoroltál kb nem hibák...párat kivéve, nálam már járt kettő is, sajnos az egyio hibás volt , 3n is szidtam hogy milyen halk, de a mostani cserekészülékem ahhoz képest üvölt, akármilyen erősen nyomkodom a kijelzőt, nagyon egyben van ...sehol nem recseg nem ropog , sőt minős nagyon....emelkedő csengőhang kb 2 perc alatt kikapcsolható csak vissza kell keresni, ugyanúgy mint a hivószámkijelzés is...

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2544) namilegyen válasza OCs_Csabi (#2542) üzenetére


namilegyen
tag

A hátteret tudod kicsinyiteni, nagyítani. Nekem nem recseg. Nagyon egyben van. Én samsung galaxyról váltottam. A samsung softwere kezelőbarátabb, de nekem abból csak a jobbra slide a contacton indítja a hívást hiányzik. Ilyen árban ennyire jó telefont nem fogsz kapni.

(#2545) AllTheBest válasza OCs_Csabi (#2542) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Nem tudsz ünneprontó lenni, mivel ezeket a köröket már lefutottuk többször is az új felhasználókkal...
Recsegés egyedi probléma, az enyém sose nyekkent vagy adott ki furcsa hangot, a hangszóró is nálam tökéletes.
5.1-et használok, ebben benn van már a szám kijelzés is és az emelkedő hangerőt is ki lehet szedni.
Én mindig 1 sim-et használa ma telefonban, így azzal kapcsolatban nem tudok nyilatkozni...
A hardverről megannyit, hogy nem szégyenít ez emg semmit se... csak a számok hangzanak durvának: úristen!!4négy! 8 mag!!! Biztos kegyetlen durva44!!!négy!. Ha használtál már androidos telefont, akkor tudhatnád, hogy egy 2 magos szutyokból is ki lehet hozni laggmentes működést.Optimalizáció kérdése(amit a meizu jól megodlott, ugyanis nálam sosincs akadás, pedig erre érzékeny vagyok...). A 8 mag szépen doglozik, szinte sosincs teljes terhelésen, a ramot jól kezeli, de mivel medietak proci van benne, ezért olcsó, ha kapott volna egy s800-at vagy s801-et, akkor valószínűleg egy 15-tel több lenne az ára...
Mégis mit vársz attól, hogyha egy kis felbontású képet egy fhd-s panelra akarsz kirakni háttérnek? próbálj ki egy fhd-s monitorra 360p-s képet kirakni háttérnek...
UI: Nem akartam ünneprontó lenni, de ez van...

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#2546) OCs_Csabi válasza janaman01 (#2543) üzenetére


OCs_Csabi
csendes tag

Szia, az emelkedő csengőhang és a hívszószám kijelzés is megoldható lenne a kitkat alapú "régi" flyme-n is? A *31# megoldás helyett lenne tényleges? Mert akkor átnézem újra a fórumot :-D a Recsegés meg... Nem tudom mit tegyek... Gari milyen átutalással működik honobuy-nál? Soká jön meg a csere készülék?

(#2547) OCs_Csabi válasza AllTheBest (#2545) üzenetére


OCs_Csabi
csendes tag

Nem volt még telefonom ami ilyen szépen futtatta volna a ui-t. Volt nálam kölcsön Samu s3 is, magam egy thl w8s-t nyúztam 2 évig, mielőtt meglett volna az m1 note. Nem vagyok benchmark-nazi, de az AnTuTu eredmények igazán meggyőzőek, és azok alapján is megállja a helyét a dupla ilyen árú telókkal szemben is.

(#2548) OCs_Csabi válasza AllTheBest (#2545) üzenetére


OCs_Csabi
csendes tag

A háttérképre: nem egy kis felbontású képet akarok használni, a kép a galériában kiba' jól néz ki, még nagyítva is! De amint alkalmazom háttér képnek, akkor csak a középső része kerül be tapétának, de az már csak egy pixeles csúfság. A w8s is full HD volt, (igaz csak 5") és ha háttér volt egy kép vagy a galériában néztem, az ugyanolyan volt. Nem vágta le az alját és a tetejét. A nagy felbontás miatt főleg nem értem miért vág le a meizu a képből ha háttérként alkalmazom.

[ Szerkesztve ]

(#2549) AllTheBest válasza OCs_Csabi (#2547) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Azt tudni kell, hogy a mediatek név hallatán elég sok ember a régi(elég gagyi) procikra gondol, ami most már nem igaz. Ezért az ára jóval alacsonyabb, mint a nagyobb márkák által használt megoldások. Ezért ilyen olcsó, konrkétan ezt az mt6752-es cuccot rendesen eltalálták, és ezt úgy mondom, hogy ez az első medtiatek-es telefonom, ráadásul s800-ról(lg g2) váltottam erre.
Tartunk már ott, hogy ennél erősebb telefon nem igazán kell az embernek, egy átlag felhasználó soha az életben nem fogja kihasználni azt, amit ez is tud. Főleg, mivel a Meizu elég jól összepakolta a Flyme OS-t és így a telefon csak nagyon ritka estben akad meg, az is inkább az alkalmazásoknak a hibája.
Az s800 is csak akkor volt nálam teljes terhelésen, amikor tv-re kinyomva, közben scr-el vettem fel fhd-ban videót a dead trigger 2-ről. ÉS akkor sem akadt meg, csak kegyetlenül melegedett...

Háttérkép: Én mindig zedge-ről töltök le háttérképet, és sosem volt ilyen jellegű problémám :)

[ Szerkesztve ]

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#2550) janaman01 válasza OCs_Csabi (#2546) üzenetére


janaman01
addikt

Persze én is 4.4 en vagyok még, ha nem találod , holnap leirom,
A hangta meg max azt tudom mondani, hogy frissités megvolt e , illetve ha igen, akkor csinálj egy factory resetet, gyári visszaállitást. Az talán
még helyrehozza...
Szerk: ahogy visszaküldtem és kiért, egyből feladták dhl el 2 nap és a kezemben volt a teló

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.