Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-07-20 08:35:33

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az alábbi téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2101) judas13 válasza rasky (#2100) üzenetére


judas13
addikt

Még lázasan gyűjtöm az infot...hátlap csere v tok amugy ia lenne barmelyiknel.. Aksi....az mindig gond saja...

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#2102) thenameless válasza purpledonkey (#2079) üzenetére


thenameless
tag

ez rohadt jó, meg is vettem, öröm bódogság... DE:
ha aktiválom, nem megy a home gomb vissza funkciója, meg az alkalmazás váltó sem... fakk :(((

(#2103) judas13 válasza rasky (#2100) üzenetére


judas13
addikt

Nagyon bejön ez a fém hátlap...ez lesz hozzá...

[link]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#2104) l miki


l miki
csendes tag

40 percen belül a pandawillen happy hour keretében 187$ lesz az m1 note!

(#2105) Lacika2013 válasza l miki (#2104) üzenetére


Lacika2013
tag

És onnan mennyi a szállítás?

Gondolom ott is rámegy a vám plussz stb.
Akkor már jobban megéri a honorbuy

(#2106) l miki válasza Lacika2013 (#2105) üzenetére


l miki
csendes tag

szállítás ingyenes, 10% a vámbiztosítás, ami azt jelenti ha megvámolják, akkor küldöd nekik a bizonylatot és kifizetik neked
így 204 dollárra jönne ki

(#2107) rasky válasza l miki (#2106) üzenetére


rasky
senior tag

kezelési költségen kívül, ami 2k.

(#2108) l miki válasza rasky (#2107) üzenetére


l miki
csendes tag

igen, az is benne van, meg persze most a dollár is az egekben van
nekem sajnos nincs paypal-om, de ellenben türelmes vagyok, és kivárom a xiaomiforsale-ről, ami talán már nem is lesz olyan sok idő, ha mindenki lemondja :D

(#2109) Goose-T


Goose-T
veterán

Aki nem bírja kivárni a Xiaomiforsale-t, az megveheti szűk 4 euróval drágábban a DealExtreme EU direct-ről. Itt sem raknak rá már sarcot, mert Hollandiából szállítanak.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#2110) janaman01 válasza l miki (#2106) üzenetére


janaman01
addikt

204 dodo és ha áfázzák, akkor csak reménykedhetsz higy visszakapod, igen tudom egy két emberke visszakapta már, de az csak egy kettő....nem is tudom be kell próbálni..de az us mire megjön...illetve valóban van e nekik? Mert ők is szoktak.kamuzni...sőőt...

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2111) janaman01 válasza Goose-T (#2109) üzenetére


janaman01
addikt

Próbáltál már onnan rendelni ? Tapasztalatból mondod? Mert más tapasztalatból mondja hogy csak a nevük eu....szóval onnan nehogy rendeljetek !!!!

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2112) Goose-T válasza janaman01 (#2111) üzenetére


Goose-T
veterán

Épp most várok két csomagot tőlük, itt a nyomkövetésük: 1, 2. Ami nincs raktáron, azt Kínából szállítják át Hollandiába, de melyik cég nem? A megrendelő csomagja pedig már Hollandiából indul, és ott már ki van rá fizetve minden.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#2113) l miki válasza janaman01 (#2110) üzenetére


l miki
csendes tag

pandawill-ről mi rosszat hallottál?
nincs személyes tapasztalatom velük, de eddig jókat olvastam róla

(#2114) janaman01 válasza Goose-T (#2112) üzenetére


janaman01
addikt

oké :R :R , várom a beszámolót !!

l miki: az összes kezd elqurvulni, mindegy egy a lényeg paypal !!!! :D

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2115) Goose-T válasza janaman01 (#2114) üzenetére


Goose-T
veterán

DX-en van PayPal, szóval ezért már jár nekik egy piros pont. :D Amúgy csak pár apróságot rendeltem, nem is tudom, hogy az összesen 35$-nyi cuccom vám- és ÁFA-köteles lenne-e egyáltalán

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#2116) janaman01 válasza Goose-T (#2115) üzenetére


janaman01
addikt

na igen az már piros pont, de a kinaiaknak nem lehet 100% an hinni....sokszor elmondtam már :D

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2117) kidnou válasza l miki (#2106) üzenetére


kidnou
senior tag

Vagy nem... Az áfa nem vám, volt már hogy erre hivatkozva nem fizettek. De legyen szerencséd volt aki visszakapta

(#2118) robi1979


robi1979
aktív tag

Boccs, hogy ide írom de sürgősen segítséget szeretnék kérni paypal dispute ügyében. Még sosem nyitottam disputot, így nem tudom mi a teendőm, holnap meg lejár a határidő. A történet röviden: rendeltem valamit dealextremen, ami nem úgy működik mint ahogyan kellene, nyitottam paypalon egy disputot, a dealextreme azóta semmit sem reagált, a paypal tegnap küldött egy "felszólítást" nekem:

"Your dispute for the payment you sent to dealextreme will automatically
close on 6/5/2015.

We will assume that the dispute is resolved and will automatically close it
unless you log in to the Resolution Center and escalate it to a PayPal
claim before 6/5/2015.

By escalating to a claim, you would be asking PayPal to review the case and
decide the outcome. Keep in mind that a closed dispute cannot be reopened
or escalated to a PayPal claim.

Thank you,"

Mi a teendőm? Mit kell tennem ilyenkor?

[ Szerkesztve ]

(#2119) janaman01 válasza robi1979 (#2118) üzenetére


janaman01
addikt

ide is beirom...na ugye inditottál vitát, most az eladó vagy reagált vagy nem...ha lejár az idő, akkor a paypal automatikusan bezárja a vitát az adott időpontban és az eladó javra dönt, ha ez alatt a 2 hét alatt nem tudtatok megegyezni, akkor mielőtt lejár az idő, nyomni kell escalate gombot, és benyújtani a bizonyitékokat azzal kapcsolatban amiért a vitát inditottad, hogy a paypal döntse el kinek van igaza...
eszkalálod azaz kiterjeszted a vitát ugyanis nem tudtatok megegyezni..

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2120) Goose-T válasza robi1979 (#2118) üzenetére


Goose-T
veterán

Be kell jelentkezned a PayPal Resolution Center-be, aztán eszkalálni kell az esetet PayPal követeléssé (escalate it to a PayPal claim). Ha nem teszed, akkor lezárják az ügyet, és minden marad, úgy, ahogy volt. Ha eszkalálsz, akkor a PayPal kivizsgálja az ügyet, és dönt, valószínűleg a te javadra, ha már a DX nem reagált semmit.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#2121) Sanzaa


Sanzaa
senior tag

Sziasztok!
Vettem egy használt M1 Note-ot vaterán. Az előző tulajnak benne van a Flyme fiókja. Gyári beállítások visszaállítása nem hozza helyre. Azt írja, hogy be kell jelentkezni, majd ki kell jelentkezni, azután lehet lecserélni a fiókot. Feltételezem, hogy emiatt nem tudom használni a google szolgáltatásokat sem. Kérdeztem az eladót, de még nem írt. Mit tudok tenni?

[ Szerkesztve ]

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#2122) LewSmith


LewSmith
csendes tag

Sziasztok! Ma megjött a honorbuy-ról a teló! :DD

Így nézett ki a szállítás:

Honor statuszok:

Date Status
2015-06-04 09:22:53 Shipped
2015-06-03 09:06:21 In preparazione Slovenia
2015-06-03 04:48:30 Preparation in EU Warehouse
2015-06-02 17:50:58 Payment accepted

És az utolsó DHL státusz: :R

Thursday, June 04, 2015 Location Time Piece
14 Delivered - Signed for by : /Az átvevő neve.../ /A városom/ 10:51 1

41, 42 óra alatt kiszállították a rendeléstől számítva, 220 Eurót fizettem paypalon.

Na most már majd jönnek a szakmai kérdések is mint friss okostelefon felhasználó.
Igen, ez az első! (ami az enyém) :)

[ Szerkesztve ]

Meizu m1 note, az első okos, LeEco Le Max 2 X820, másodszorra

(#2123) janaman01 válasza LewSmith (#2122) üzenetére


janaman01
addikt

:C :Y gyorsabbak voltak mint nálam :) ez igen..pedig az enyém is marha gyors volt, ( mind a kettő):)

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2124) AllTheBest válasza LewSmith (#2122) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Üdv a klubban :) Igyekszünk majd megfelelő választ adni minden kérdésedre :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#2125) gretzky77 válasza Sanzaa (#2121) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia a google szolgáltatások szerintem nem emiatt nem mennek! Pár hsz-el feljebb már írtam,hogy ha jól emlékszem be kell lépni a flyme fiókba ott a fiókhoz társítva van a telefon és ott törölni kell,ezután tudsz majd flyme fiókot csinàlni.

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#2126) Sanzaa válasza gretzky77 (#2125) üzenetére


Sanzaa
senior tag

Csinálni csináltam, de az előző tulajé van fent. Nem tudom az előző tulaj jelszavát, így anélkül nem tudok belépni. A netre csatlakozik, minden gond nélkül, így más tippem nincs arra, hogy miért nem megy a Play gyári reset után.A készüléken ezt nem lehet meghackelni valahogy?

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#2127) cinemazealot válasza LewSmith (#2122) üzenetére


cinemazealot
addikt

Légy üdvözölve! :)

(#2128) janaman01 válasza Sanzaa (#2126) üzenetére


janaman01
addikt

szerintem töröld az összes gugli cuccot, majd rakd fel a google installer apkt-t és rakd újra az összes play cuccot

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2129) LewSmith


LewSmith
csendes tag

Sziasztok!

A 2000 hozzászólásból sajna nem találom, hogyan kell az elején a kínai appokat letakarítani ás hogyan kell az újakat feltenni.

Le tudjátok ide írni vagy belinkelni az erre vonatkozó hozzászólás számát?

Előre is köszönöm!

wifi megy és az élethez elengedhetetlen internet működik! :D

Meizu m1 note, az első okos, LeEco Le Max 2 X820, másodszorra

(#2130) janaman01 válasza LewSmith (#2129) üzenetére


janaman01
addikt

hogy mi ? hát öö a kinai appok ikonját megfogod és felhúzod a kuka ikonra, vagy a beállitásokban, az alkalmazásokon belül katt rá és eltávolitás, az újakat meg ( milyen újakat) , a play áruházból feltelepited, ha már megcsináltad a google fiókodat..

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2131) LewSmith válasza janaman01 (#2130) üzenetére


LewSmith
csendes tag

Lehet hülye kérdés volt. :P
Amit lehetett kukába húztam de van néhány amit sehogy sem tudok oda tenni. Ezek szerint azok maradnak.

Meizu m1 note, az első okos, LeEco Le Max 2 X820, másodszorra

(#2132) AllTheBest válasza LewSmith (#2131) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Van egy-kettő, amit tényleg nem lehet, de azok nem sok vizet zavarnak :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#2133) janaman01 válasza janaman01 (#2119) üzenetére


janaman01
addikt

Robinak nem szokása reagálni ha már megkapta az infót..:(

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2134) Sanzaa válasza janaman01 (#2128) üzenetére


Sanzaa
senior tag

Köszönöm a segítségetek!
Már mennek a gugli holmik. Kamera zárhangot ki tudom kapcsolni valahogy?Mert nem találom
Opera Minit használok, de az alsó gombok nem jelennek meg a flyme vissza gomb miatt feltételezem. A menü funkciót hogy csinálom ezzel a home gombbal? Azt veszem észre, hogy térerőben jobb a Lenovo A850-nél, de beszédhangban nem.

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#2135) janaman01 válasza Sanzaa (#2134) üzenetére


janaman01
addikt

Beállitások/hang/rendszerhang

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2136) interstart


interstart
tag

Nos, úgy alakultak a dolgok, hogy ma büszke tulajdonosa leszek ennek a kütyünek a xiaomiforsale jóvoltából. Szerdán adták fel a készüléket délután, ma pedig reggel ébresztett a futár, hogy jelenlétét tenné a házunknál. Ez tehát 2 napot jelent in-stock állapottól számolva (már 1 hónapja rendeltem, de ha lenne akkor gondolom ugyanígy zajlana a dolog), a végösszeget tekintve pedig ugyanannyit kell fizetni, mint amit az oldal kiír, ha átállítod a pénznemet forintra (56875ft) - régi ár persze. Megy majd az unboxing ha megjön, esetleg ha valakit érdekel teszek fel képeket, hogy mennyire korrekt az oldal, elvégre én még nem láttam itt ilyet fent, mindenesetre megnyugtató, hogy tényleg azt kell fizetni, amit írnak végösszegnek. :)

(#2137) l miki válasza interstart (#2136) üzenetére


l miki
csendes tag

na, ez jó hír, várjuk a képeket és a beszámolót! :)

(#2138) DJosef válasza interstart (#2136) üzenetére


DJosef
őstag

Se áfa, se vám?

Szerencsés voltál, hogy átcsúszott, vagy ezek már benne vannak az árban?

[ Szerkesztve ]

Forget about it

(#2139) l miki válasza DJosef (#2138) üzenetére


l miki
csendes tag

EU-s raktárból jön (Csehország), így ezek nem terhelik

(#2140) zero977 válasza interstart (#2136) üzenetére


zero977
tag

Mázlis vagy, nekem ma azt írták hogy nem nagyon lesz nekik készülék, úgyhogy töröltetem a rendelést, és elment 1 hónap a semmire .... :((

"we have a bad news about Meizu M1 Note, it is totally sold out even on chinese market we are trying to do our best to catch few pieces for EU market!
Would you like to replace it?"

(#2141) interstart


interstart
tag

Nos hát az első tapasztalatok a megérkezést követően. Minden a helyén volt, EU adapter a doboz mellé be volt dobva, a készülék lefóliázva gyárilag érkezett, alapból le volt merülve a telefon, így csak egy pár percnyi rátöltést követően tudtam bekapcsolni a telefont. A rendszer szélsebes, igazából semmi kivetnivaló nincs, amit fel tudnék negatívumként írni, DE! hogy legyen valami üröm az örömben is, nem hibátlan a telefon.

A legjobban a kijelzőtől féltem, hogy szar lesz és lám...sikerült belehúznom. Hálistennek maga a kijelző nem sérült és nincs semmi baja, viszont az üveg előlapon van egy alig látható fekete csík, ami kb 0,5mm vagy még annyi sem. Ha forgatom a kijelzőt, akkor látszik, hogy az üvegben van a hiba és nem az lcd panelen, így dead pixel és társai programok nem játszanak, mert a "kosz" alatt az lcd vígan ragyog. Namost még gondolkodok rajta, hogy jelentsem-e a xiaominak, hogy ilyen a cucc, mert alig látható és együtt lehet ezzel élni, de persze egy kicsit zavar is, hogy itt a tok meg az üvegfólia már két hete és egyből így kezdődik a történet. Még megpróbálom azt a koszt kitisztítani, hátha nem nagy a baj, de eddig nem sikerült.

(#2142) DJosef válasza l miki (#2139) üzenetére


DJosef
őstag

Így jogos a vámmentesség, de az áfa? Viszont így tényleg baráti az ár. Gondolkodóba estem 😃

Forget about it

(#2143) janaman01 válasza DJosef (#2142) üzenetére


janaman01
addikt

vám alapból nincs telóra csak áfa, viszont euból áfa nincs! stimm?
no akkor gyorsan rendeld meg , ha nyár végéig meg akarod kapni :D
de az az régi ár..most 195 euro...

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2144) Sanzaa


Sanzaa
senior tag

A mall.hu-ról 63990-ért lehetett rendelni nemrég. Már elfogyott, most a legolcsóbban 71e itthon. Én a vateráról vettem egy ilyen mall.hu-sat fehérben 60ért+2e a szállítás. Jó, mert garis és tiptop állapotú. Nem bántam meg. De az "earphone is not included" papírka tetszett a dobozban 😃Most rendeltem rá egy 350ft-os átlátszó szilikontokot meg fóliát. Tetszik a vékonysága, csak a hátlap csúszik nagyon.

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#2145) Sanzaa


Sanzaa
senior tag

A lezárás jelkóddal funkció nem működik nálam. Pin kódot kér.

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#2146) namilegyen


namilegyen
tag

Kezemben a cucc. Honorbuyról 2 és fél nap alatt. Korrektek. Első blikkre ez a flyme oh my god. Samsungról váltok. Hát lesz mit faragni rajt. Azért a szamus kényelmi extrák hiányozni fognak.

(#2147) LewSmith


LewSmith
csendes tag

Sziaomi ít és visszaküldik a pénzt. Állításuk szerint 3-4 napon belül vissza jön és csekkoljam majd a számlám.

Közben már nyüstölöm a telót rendesen. Szerintem jól szól a hangszóró, fülhallgatóval pöpec. Gyors, eddig semmi nem akadt rajta, max a jútyúb videjó, de az csak a letöltés miatt és az is csak félmásodpercre se. A képek szépek a videót is jót csinál. Bár nem sok összehasonlítási alapom van, de be jön eddig az összhatás. :DD Még csak ismerkedem az oprendszerrel, de vannak mindig apró meglepetések amiket csinálni. Az eddig telepített alkalmazások mind jól futnak. Biztos belelehet kötni dolgokba de jól össze van rakva. Remélem semmi baja nem lesz és én is tudok majd rá vigyázni mert eddig nagyon bejön.
Ami meg tényleg szép az a kijelző, ez a full HD nekem bőven elég. :C

Már csak az a kérdés, hogy van e arra lehetőség, hogy valahogy az alkalmazások között ugráljak vagy ahhoz kell egy alkalmazás kezelő. Mert van ami futni fut mikor ki lépek belőle, pl rádió megy tovább. Viszont olyan kéne ami hasonlóan a böngészők lapjainál valamit háttérbe tesz, amit használsz az meg elöl van. Ami meg nem kell azt meg eldobod.
Lehet én nem jöttem még rá. :))

Beragasztottam egy képet, arról mi volt a csomagban amit a honorbuy küldött. :Y
Igazából nyitva volt a telefon doboza, de a gyári tyúklábas fólia rajta volt. Gondolom bekapcsolták előtte próba képpen. Volt ami kiesett a dobozból, pl e töltőfej és a kábel és a teló is egy kissé ki volt csúszva.
Az egész egy karton dobozba volt belebugyolálva. De semmi sem volt sérült, és a telefon kijelző sem karcos. Nem látszott használtnak csak trehánynak a csomagolás. :W
Kaptam hozzá egy fekete tokot és egy nem tempered kijelzővédőt ajándékba! Igen nem rózsaszínt! :D

Meizu m1 note, az első okos, LeEco Le Max 2 X820, másodszorra

(#2148) janaman01 válasza LewSmith (#2147) üzenetére


janaman01
addikt

A képernyő alját elkezded simogatni felfele egy ujjal...előjön nek a futó alkalmazások sáv, ha lepöckölöd akkor az összeset bezárja, vagy egyesével fölfelé"kidobálod" őket:
Ui: nekem le volt körbe fóliázva a doboz , igy nem birt kicsusszanni a teló. Ird meg nekik ott azon a részen ahol vetted , details és irjad hogy oké minden de trehányan volt becsomagolva...

Ja irták hogy felbontják mindegyiket mert az alapvető funkciókat ellenőrzik...nekem is mindkettő úgy jött, de mindkettő vacsi új volt..csak az egyik gyari hibás...

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2149) janaman01 válasza namilegyen (#2146) üzenetére


janaman01
addikt

Milyek samuról váltottál ?:)

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2150) namilegyen válasza janaman01 (#2149) üzenetére


namilegyen
tag

S3 lte. Kicsit már viseltes volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.