Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-07-20 08:35:33

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az alábbi téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2201) AllTheBest válasza Lacika2013 (#2200) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Elhiszed, hogy a kamera ugyan olyan sz@r fog maradni? Nem szoftveres a probléma... belassulásokat nem tudom hogy tudsz produkálni a telefonon, nekem még nem sikerült, meg én mindig pucolom a ramot(quick system info pro). Minden telefonnak megvannak a határai, a 2 giga ramot is könnyen tele lehet pakolni és akkor tud akadásokat produkálni...

[ Szerkesztve ]

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#2202) namilegyen válasza batai15 (#2195) üzenetére


namilegyen
tag

Az időzített némítást tudja. A gesztusokat passzolom. Két napja van még csak meg :)

(#2203) #56573440 válasza Lacika2013 (#2200) üzenetére


#56573440
törölt tag

Nalam csak ha valami jatekbol lepek ki vagy felzabalta valami mas a memoriat akad meg max vagy ha a teljesitmeny profil van minimumon. Mit csinaltal amikor belaggolt?

(#2204) Lacika2013 válasza #56573440 (#2203) üzenetére


Lacika2013
tag

pl ébresztés után,semmi nem fut a háttérben.

Elvileg ebben elég jó a kemera,de mégsem:)

(#2205) #56573440 válasza Lacika2013 (#2204) üzenetére


#56573440
törölt tag

Alarm clock xtreme van nalam semmi hasonlot nem lattam.

(#2206) Sanzaa


Sanzaa
senior tag

Egy kicsit én is csalódtam a kamerában, de ezzel már lehet csillagokat fotózni, meg a záridővel játszani. :)
A hátlapját nem lehet lecserélni valami libabőrösre vagy bambuszra, hoggy ne csússzon ennyire? Tokot rendeltem, de az csak növeli a súlyát és a méreteit... Ebayen nem találkoztatok ilyennel?

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#2207) rasky válasza Sanzaa (#2206) üzenetére


rasky
senior tag

kamera még elmenne, de eléggé melegszik tőle sajnos...feltudja fűteni.

(#2208) Sanzaa


Sanzaa
senior tag

Tokot milyet használtok?

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#2209) batai15


batai15
félisten

azé érdekes minden tesztbe jó a kamera ,erre ti itt lehordjátok.
egyébként xiaomi forsalen in stock a fehér és kék változat.

[ Szerkesztve ]

(#2210) purpledonkey válasza batai15 (#2209) üzenetére


purpledonkey
tag

Azt is nézd meg, hogy ki és milyen indokkal hordja le...
Sztem tök rendben van am.

(#2211) namilegyen


namilegyen
tag

A google térkép nekem néha leáll és csak a reinstall segít. Nem tudom mi lehet a gond.

(#2212) AllTheBest válasza batai15 (#2209) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Nem teljesen rossz, sőt... Ha a régi sony z-m képei mellé tennénk, akkor egyből lejönne, hogy sokkal jobb. Mivel nem vagyok jártas a fényképezés világában, ezért nem tudom megmondani, hogy mi van eltúlozva vagy mi nincs, de talán a vonalélességgel vannak gondjai. Nos mivel neked g2-d van, azt tudom, mondani, hogy rosszabb a g2-nél, de nem vészes.

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#2213) batai15 válasza AllTheBest (#2212) üzenetére


batai15
félisten

hát ez nem gond , mert a g2 rettentő lassú volt este, meg a manuális beállítások tetszenek .
multi task felületen lehet lockolni az appokat hogy azokat ne zárja be?
egyébként erősen gondolkodom , de anyagi oldal miatt :
redmi note 4g a legolcsóbb, utána a meizu. És tudnék 65be magyar garanciás mi3.at
g2 még mindíg nem kaptam vissza.
Ha már el adtam volna nem lenne kérdés mi legyen az utód.
mi3 melett szól hogy szintén nagyon jó, és folyamatos miui updatek vannak rá, dual boot is begyere.
aszony meg baszogat meg megint pótolni kéne. :( :(

[ Szerkesztve ]

(#2214) AllTheBest válasza batai15 (#2213) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Igazából nem értem miért szeretnél váltani g2-ről :D Ha jól tudom g2-re is van portolt flyme os, én is igazából azért adtam el a g2-t, mert elég komolyan megsérült a kijelzőm, szerencsére 50-ért el tudtam passzolni, aztán hozzáraktam egy kicsit és megvettem a meizu-t...

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#2215) batai15 válasza AllTheBest (#2214) üzenetére


batai15
félisten

olvass vissza :) nem a flyme rom miatt.

(#2216) namilegyen


namilegyen
tag

Flyme toolst használ valaki? Van tapasztalat?

(#2217) batai15


batai15
félisten

flyme launcher tud amugy widget átméretezést?

(#2218) namilegyen válasza batai15 (#2217) üzenetére


namilegyen
tag

Igen tud.

(#2219) l miki válasza batai15 (#2209) üzenetére


l miki
csendes tag

amúgy ha készleten van a telefon az előrendelésem státuszának nem kéne megváltoznia?
vagy másoknak is egy kis idő volt, míg feldolgozták?

(#2220) #56573440 válasza batai15 (#2213) üzenetére


#56573440
törölt tag

App lock van termeszetesetermeszetesen. Multitaskon meg felhuzod eegyet zazar lehuzod mindent kiveve amiben avagy vagy lockolt.

[ Szerkesztve ]

(#2221) janaman01 válasza l miki (#2219) üzenetére


janaman01
addikt

Na ez érdekes...illetve , nem :) az összes kis ferdeszemű megpróbál ügyeskedni....kiirják hogy in stock, megnézik kb mennyit ütnek le, majd berendelik azt a mennyiséget nehogy rajtukmaradjon mint a redmi note..:D

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2222) batai15 válasza #56573440 (#2220) üzenetére


batai15
félisten

sokszor nem értem amit irsz.

(#2223) Lacika2013


Lacika2013
tag

Mennyire undoríto a xiaomiforsale.
05.09 óta rendelésen volt egy kék 16gb-os változat. 189Euroért
Azóta semmi reakció.
erre ma van raktáron,de persze nem küldenék.
Ujra kellett rendelnem,most már 201 Euróért:)

Tiszta vicc

[ Szerkesztve ]

(#2224) batai15 válasza Lacika2013 (#2223) üzenetére


batai15
félisten

tegnap még 195 volt.na tőlük se rendelek.

(#2225) Lacika2013 válasza batai15 (#2224) üzenetére


Lacika2013
tag

Szállítással együttt 201
Akkor is bekaphatják.
Várom 1 hónapja az előrendelést.
Ott röhög a raktárban,de ujra kell rendelni persze,mert drágább lett:)
Kurva az anyjuk

(#2226) Lacika2013 válasza Lacika2013 (#2225) üzenetére


Lacika2013
tag

Vissza se küldöm gariba a másikat,inkább veszek egy uj kijelzőt,mert tuti nem cserélik ki

(#2227) #56573440 válasza batai15 (#2222) üzenetére


#56573440
törölt tag

Hoppá :) bocsi. App lock van, felhuzod a multitask bart es hosszan nyomod lakat kerul ra. Innentol ha nem felfele huzod hogy egyessevel zarjon hanem le akkor azon kivul kilep mindenhonnan.

[ Szerkesztve ]

(#2228) Indy1 válasza purpledonkey (#2173) üzenetére


Indy1
tag

gyors tipusvaltas okarol:
A ZTE beperelte a Meizut, Kinaban, mondvan hogy elloptak a kozepso gomb designjat a Nubia sorozatrol
ezert Meizu gyorsan kidobta a M2t minimalis valtozasokkal , de persze mas kozepso gombbal

[ Szerkesztve ]

(#2229) l miki válasza janaman01 (#2221) üzenetére


l miki
csendes tag

én is megijedtem, hogy trükközni akarnak, mert a régi, olcsóbb áron rendeltem meg, de úgy látszik csak türelmetlen voltam: ma a státusz már: COMPLETING (order is currently in preparation), szóval megindult valami :DD

ja és én május 22-én rendeltem

[ Szerkesztve ]

(#2230) judas13 válasza #56573440 (#2227) üzenetére


judas13
addikt

MX3-som van pár napja de köszi az infót mert ott is îgy müxik a dolog mint kiderült az olvasottak alapján!:)

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#2231) batai15 válasza #56573440 (#2227) üzenetére


batai15
félisten

ez valami flyme téma?
egyébként a téma storeban vannak legalább angol témák is vagy mind csirke lábas?

[ Szerkesztve ]

(#2232) #56573440 válasza batai15 (#2231) üzenetére


#56573440
törölt tag

Zooper csinalja. A temakat nem neztem eddig annyira nem izgatott :)

(#2233) Goose-T


Goose-T
veterán

Gyors beszámoló a kiegészítőkről, amiket vettem a telefonhoz, és tegnap végre megérkeztek a DX-től:

1. Xiaomi Piston 3: a kidolgozottsága alapján eredetinek tűnik, jó a hangminősége, bár még be kell járatni. Ami pozitívum, hogy mindenhol azt írják, nem működnek rendesen a gombjai a legtöbb androidos telefonnal, nos, ez az m1 note esetében nem igaz: működik a hangerőállítás és a számléptetés/megállítás/indítás is. Nagyon kényelmes a viselete az újfajta kialakításnak köszönhetően.

2. Nillkin TPU tok: ultrakirály, nagyon meg vagyok vele elégedve. Teljesen átlátszó, így szépen fehérlik benne a telefon, jól illeszkedik, és vannak rajta pordugók is az USB és a jack aljzatokhoz. A két oldalán recés felület van kialakítva, hogy ne csússzon. Mindenkinek csak ajánlani tudom, szerintem ez az ultimate tok a telefonhoz.

3. Minimál autós tartó: ettől féltem egy kicsit, miután realizáltam, hogy a kisebbik méretet rendeltem, elvileg 75mm szélességig jó, a teló pedig 75,2mm széles a speckók szerint, és még erre jön a tok is. Ennek ellenére pont passzentos, nagyon stabilan tartja a telefont. Autóban talán hétvégén fogom kipróbálni, majd beszámolok, hogy mennyire vált be. Van szélvédőre tapasztható telefontartóm is, csak ott nagyon melegednek a telefonok, mert folyamatosan ki vannak téve a napsütésnek, ezért gondoltam, hogy kipróbálok egy szellőzőre rögzíthető változatot is, ott meg a klímát kapja közvetlenül. :D

[ Szerkesztve ]

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#2234) purpledonkey válasza Goose-T (#2233) üzenetére


purpledonkey
tag

Ilyen tokom van nekem is és meg tudom erősíteni, valóban tök jó!

(#2235) zero977


zero977
tag

Írtam a xiaomiforsale-nek, hogy valóban van készlet, vagy olyan "kamukészlet" mint eddig?
Azt írták hogy valóban van, fehérből 10 db, kékből 20 db.
Úgyhogy megrendeltem újra utánvéttel, ami május 9-én még 56 655 ft volt most 63 339 ft-ra jött ki.
És azt írták hogy "We think you can control your mail tonight / tomorrow morning already for the tracking code :-)"
Remélem tényleg feladják, és nem szívatnak meg újra ....

(#2236) AllTheBest válasza zero977 (#2235) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Megszivatni újra? :F

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#2237) South Velen válasza AllTheBest (#2236) üzenetére


South Velen
addikt

Nem tudom mire gondolt, de ez aljasság amit a xiaomiforsale művel. Egyértelmű - triviális, hogy azok, akik egy hónapja megrendelték prioritást kellene élvezzenek azokkal szemben, akik még most nyomnak rá a rendelésre. Főleg, hogy nem is mindenki van éppen online, nem tudja újrarendelni. De ők szarnak rájuk mindenféle üzenet nélkül, mert kell az a plusz néhány euró készülékenként.

[ Szerkesztve ]

(#2238) Goose-T válasza South Velen (#2237) üzenetére


Goose-T
veterán

Utánvétes rendelésnél azért ez nem annyira egyértelmű szerintem.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#2239) purpledonkey válasza AllTheBest (#2236) üzenetére


purpledonkey
tag

... néha túlzás, ami itt megy...

(#2240) judas13 válasza South Velen (#2237) üzenetére


judas13
addikt

Én 19 óra alatt megkaptam (igaz MX3-at a Malltól 2 év garival)....

.....előtte M1-et akartam erősen csak ezek a hírek kissé elriasztottak így eleve csak EU-s úgymond vámmentes és pár napos DHL-es kiszállítással rendeltem volna meg a telót - ha nem jön közbe ez a fasza Mall-os ajánlat...

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#2241) Sanzaa


Sanzaa
senior tag

Tudtok olyan kamera appot, amelynél a záridőt ki lehet tolni 10mp-nél tovább?

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#2242) GZB01


GZB01
tag

Felgyorsultak a dolgok :C

(#2243) l miki válasza GZB01 (#2242) üzenetére


l miki
csendes tag

már nekem is shipped, pacsi :)

(#2244) AllTheBest válasza GZB01 (#2242) üzenetére


AllTheBest
senior tag

A sors iróniája, hogy néhányan mennyire fel vannak háborodva, hogy a xiaomiforsale mindenki lesz@r... Akik lemondták a rendelést azok így jártak... :D Ti meg gondolom régi áron kapjátok nem? :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#2245) LewSmith


LewSmith
csendes tag

Sziasztok!

Amikor nem rég a wifin keresztül a rendszer akarta frissíteni a spájszbúk messengert és a total commandert, valamiért mindig sikertelenre ment. Többször is próbáltam kézileg is. De nem jött össze, így egy előző verzióra kellett visszaállnom. Szerintetek nálam volt a gond vagyis valami szoftveres rendszerhiba vagy a szolgáltatóval volt a gond? A rendszer ezt állította, valammi kapcsolat nem jött létre a kiszolgálóval, de az internet ment wifin keresztül. Fényképet elfelejtettem lőni.

A másik, ha valaki tempered glasst vesz abból elég az 2-3 dolláros vagy inkább drágábbat érdemes venni?

Meizu m1 note, az első okos, LeEco Le Max 2 X820, másodszorra

(#2246) LewSmith válasza AllTheBest (#2244) üzenetére


LewSmith
csendes tag

Igen én például bevállaltam, és vissza is kaptam a pénzt. De már múlt hét csütörtökön 42 óra alatt megkaptam + ajándék tok + egy egyszerű védőfólia. 57 ezer helyett 70 lett, de totál lessszzszszom.
Viszont azok kapják meg szerintem akik ki is fizették akkor, akik előrendeltek utánvéttel azoknak kell új árat fizetni.

Meizu m1 note, az első okos, LeEco Le Max 2 X820, másodszorra

(#2247) l miki válasza AllTheBest (#2244) üzenetére


l miki
csendes tag

bizony, régi ár (szállítással 57e), utánvéttel rendelve!

(#2248) AllTheBest válasza l miki (#2247) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Akkor megérte kivárni :D Használd egészséggel a telefont :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#2249) LewSmith válasza l miki (#2247) üzenetére


LewSmith
csendes tag

Az tuti, akkor nem tudom, hogy az előttünk szólóknak miért kellett új ár mellett rendelni.
Amúgy, tuti a teló, csütörtök óta használom, és már hitték ííífón hatnak is. :DD :DD :DD

Meizu m1 note, az első okos, LeEco Le Max 2 X820, másodszorra

(#2250) AllTheBest válasza LewSmith (#2249) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Az már nálam is megvolt... :D Elég sokan hiszik iphone-nak, az új note-ot meg samsungnak ;]

[ Szerkesztve ]

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.