Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-07-20 08:35:33

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az alábbi téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2601) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Sziasztok!

Hol érdemes most venni egyet, ha nem akarom, hogy megtréfázzák?

xiaomiforsale-en láttam EU warehouse-ból 195€-ért, lehet most ennél jobb áron beszerezni biztos forrásból, garanciával?

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#2602) motoflug válasza MittuDomain_ (#2601) üzenetére


motoflug
őstag

Jobb áron nemigen van máshol. Egyébként Honorbuy még EU raktáras, de ott húzósabb a szállítási ktg.

(#2603) OCs_Csabi válasza MittuDomain_ (#2601) üzenetére


OCs_Csabi
csendes tag

enyém is a Honor-ról van, igaz hogy 40 dolcsi a kiszállítás, de 2 nap alatt itt van és jobbakat olvastam itt a fórumban a Honorbuy-ról (pl garancia ügyintézés!), Xiaomiforsale-t sokan szidják... mérlegelni kell :)

(#2604) l miki válasza MittuDomain_ (#2601) üzenetére


l miki
csendes tag

ha van raktáron, xiaomiforsale.com-ról is 3 nap a szállítás
most megnéztem, 16gb-os kék van raktáron, 16gb-os fehér pedig kínában van raktáron, és azt írja onnan ~7 nap míg európába ér
nekem semmi gondom nem volt a xiaomiforsale-el, csak hetekig nem volt készleten telefon, a sok fórumtárs azért húzta a száját

(#2605) AllTheBest válasza MittuDomain_ (#2601) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Xiaomiforsale-t merem ajánlani :) Onnan rendeltem, utánvéttel, rendelés leadása után 3 nappal már nálam is volt a telefon.

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#2606) cinemazealot válasza AllTheBest (#2605) üzenetére


cinemazealot
addikt

+1
Az enyém is xiaomiforsale.com-ról származik, de én bevállalós voltam és kártyával fizettem előre (nem PayPal-lal). Két nap alatt már jött is a futár, a készülék pedig hibátlan. Kop-kop-kop :)

Hozzáteszem, szerencsém volt, mert amikor rendeltem, akkor pont volt EU-s raktáron az, amelyiket kinéztem (16 GB-os fehér).

[ Szerkesztve ]

(#2607) Goose-T


Goose-T
veterán

Gyerekek, felraktam a Flyme 4.5.3A 06.29-es változatát. Hát ez veretesen gyors! Egyelőre ennyi. :D

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#2608) kidnou válasza Goose-T (#2607) üzenetére


kidnou
senior tag

Ez felmehet simán a 4..2.0.5U romra? Bocs a láma kérdésért, de új a teló és még ki kell ismernem a romolást, ez teljesen más mint az előző volt

(#2609) Goose-T válasza kidnou (#2608) üzenetére


Goose-T
veterán

Nekem 4.2.0.5A volt fent, de elvileg kompatibilisek az U és az A verziók egymással. Ha elindul recovery módban a telefon a telepítéshez, a Clear data-t mindenképpen kapcsold be. Előtte biztonsági másolatokat készíts. Sokan panaszkodtak arra, hogy nem megy rendesen a Gmail, nekem viszont tökéletes több fiókkal is (két magán-gmail, egy céges gmail és egy yahoo). Persze előtte fel kell tenni Google Installerrel a Google szolgáltatásokat. A Titanium Backup eléggé hiányosan működik, nem lehet vele sem fagyasztani, sem uninstallálni, a restore-ban is csak a Data only opció működik, de az is elég. Ha volt egy alkalmazásod, csak újra fel kell telepíteni a Play-ről vagy apk-ból, és ha nyomsz rá egy Restore data-t, akkor visszaáll minden benne.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#2610) kidnou válasza Goose-T (#2609) üzenetére


kidnou
senior tag

Köszi. Hétvégén feltolom remélem jó lesz :)

(#2611) purpledonkey


purpledonkey
tag

Urak! Azt tudja valaki, hogy a gyári sms appban hogy lehet egy beérkező üzenetet a notices-ből átteni a personal-be? Köszi!

(#2612) Goose-T válasza purpledonkey (#2611) üzenetére


Goose-T
veterán

Felveszed a küldő telefonszámát a telefonkönyvedbe, és akkor már a Personal részen fogja mutatni.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#2613) purpledonkey válasza Goose-T (#2612) üzenetére


purpledonkey
tag

Sajnos nem így történt, de köszönöm. Két dolog lehetséges akkor. Az egyik, hogy mivel a google fiókba mentem a névjegyeket, esetleg egy restart kell neki, a másik meg a nemtom.

[ Szerkesztve ]

(#2614) Haneto


Haneto
tag

Ti milyen szolgáltatónál vagytok és nektek milyen a mobilnet. T-vel nagyon gyenge. Nehezen hoz be bármit is. Telenor viszont Ok. Az sem az igazi de jobb.

Xiaomi Mi 9T Pro

(#2615) purpledonkey válasza Haneto (#2614) üzenetére


purpledonkey
tag

Meg kellett néznem mégegyszer a topic címét. Az nem inkább hely és lefedettség függő, mint készülék? Telekomos vagyok én is, de itt full 4g van, pörög mint a ventillátor. Vagy most mi? :F

(#2616) #56573440 válasza Haneto (#2614) üzenetére


#56573440
törölt tag

normális lefedettséggel nincs bajom. ha vonaton vagy pályán megyek ott meg olyan amilyet kapok...

(#2617) OCs_Csabi


OCs_Csabi
csendes tag

T-vel a 4G brutálisan gyors Bp. szerte, máshol nem próbáltam. Előző tapasztalataim alapján (igaz csak 3G-s volt a telóm akkor) Telenor nagyon gyenge. Itt ahol lakom sokszor telefonálni sem tudok, mert akadozik a vonal ha nem vagyok közel az ablakhoz, ezzel együtt a T-nek még a pincében is van lefedettsége, még net is van. Bp-en belül természetesen ez is.

(#2618) cinemazealot válasza Haneto (#2614) üzenetére


cinemazealot
addikt

Egyszerre használod a két kártyádat? Nem lehet, hogy a T azért gyengébb Nálad, mert az a 2G-s SIM slot-ban van, míg a Telenor a 4G-sben? :)

(#2619) Haneto válasza cinemazealot (#2618) üzenetére


Haneto
tag

T a barátnőmé. Övé a telefen. Csak én vettem neki és én foglalkozok vele mert ő nem ért úgy hozzá. Szóval én követem nyomon ezt a topicot is. Nagyon meg van vele elégedve és csak a mobilntere panaszkodik. Meizufans.eu-n pedig olvastam, hogy sokan panaszkodtak 3g/4g-re és úgy egyáltalán a mobilnetre. Ezért érdeklődtem kinek milyen. Azóta bele tettem az én telenoros kártyám és azzal jobb de még mindig nem olyan jó mint az én telefonomban.

Ja és vidékről beszélünk.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro

(#2620) AllTheBest válasza Haneto (#2619) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Vidéken lakom én is, az utóbbi pár hónapban volt nálam nexus 4, sony z, lg g2, nokia 520, iphone 4 és ez a meizu és az összesnél ugyan olyan sz&r a mobilnet :( (Telekom)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#2621) Kowi84


Kowi84
aktív tag

Voda mobilnet az megy rendesen?

(#2622) namilegyen válasza Kowi84 (#2621) üzenetére


namilegyen
tag

Nálam hasít. Igaz Pesten.

[ Szerkesztve ]

(#2623) kidnou


kidnou
senior tag

Az alkalmazás központ mennyire megbízható? Napok óta jelzi hogy van frissítés programokra ( messenger firefox YouTube stb..) de a Play szerint a legfrissebb van fent a telón

(#2624) namilegyen válasza kidnou (#2623) üzenetére


namilegyen
tag

A playnek higgy.

(#2625) bigapu


bigapu
tag

nálam (Győr) ilyen ez jónak számít?

[ Szerkesztve ]

mást lát a szem, és mást az ész, a látvány csalfa, és lépre mész

(#2626) purpledonkey válasza kidnou (#2623) üzenetére


purpledonkey
tag

volt szó róla

namilegyen ez nem hit kérdése.

[ Szerkesztve ]

(#2627) janaman01


janaman01
addikt

Nálunk vidéken most engedték rá a b20 at telekomék
Ezért sokszor jó lenne ha tudná az m1.....a 3g vel a 10 mega le, az jónak mondható, bár
Győrben nem hiszem hogy ne lenne 1800..?
A jiayu ezt tudja B20 on vidéken

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2628) namilegyen válasza purpledonkey (#2626) üzenetére


namilegyen
tag

Nálam csak rossz tapasztalat van. Amit onnan frissítettem az force close. Térkép YouTube stb... De persze nem rögtön hanem némi használat után. Érdekes.

(#2629) janaman01 válasza namilegyen (#2628) üzenetére


janaman01
addikt

A térképet valóban elkuffantja , viszont nálam a youtube tökéletesen működik már kb 1 hónapja, és szerintem gyorsabban is nyitja meg.

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2630) kidnou válasza janaman01 (#2629) üzenetére


kidnou
senior tag

Befrissitettem párat majd meglátom milyen lesz

(#2631) janaman01 válasza kidnou (#2630) üzenetére


janaman01
addikt

egyébként vissza tudsz állni előző verzióra, ugyancsak az áruházból ( mármint nem a playból :) )
én a térképnél álltam vissza, vagy letörlöd és felrakod megint playról..egy próbát megér, ja :K

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2632) janaman01


janaman01
addikt

mhl kábel re illetve támogatására visszakanyarodnék, ugyanis, most párom egy samsung note 3 at használ, ami ugye tutira tudja az MHL t, kipróbáltam ezzel a kábellel azt is de az se megy, szóval lehet tudja a teló, majd beszerzek egy másik kábelt megnézem azzal is..

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2633) kidnou válasza janaman01 (#2631) üzenetére


kidnou
senior tag

Köszi. Youtube és a messenger eddig stabilan működik, remélem így is marad.

Más. Rom csere elötti rendszermentés itt hogy működik? Csak a csak a beállitásokban található Backup phone data opció van? Ha jól olvasgattam a fórumot akkor itt nincs cwm vagy hasonló mentési lehetőség

(#2634) janaman01 válasza kidnou (#2633) üzenetére


janaman01
addikt

csak az van igen, arra ügyelj hogy ha pl android 5 öt próbálsz , akkor a recoveryben a tisztitás is legyen bejelölve, az U és az A s romok cserélgethetőek egymással..kb ennyi :) de már U ra ne rakjál I romot...

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2635) kidnou válasza janaman01 (#2634) üzenetére


kidnou
senior tag

Egyenlőre nem rakom fel az 5 öt, nem igazán találok hibát ebben a romban. 5 napja van meg a készülék minden működik rajta rendesen a mobilnet is szaguld. Egyedül az irrital kicsit hogy újrainditásnál kiirja a 2. Sim hiányát és az értesítési sávban is ott viritt az ures sim ikonja.

(#2636) janaman01 válasza kidnou (#2635) üzenetére


janaman01
addikt

ha ez zavar akkor rakd fel az A s romot, ugyanaz mit az U csak nincs benne kinai sallang , illetve nem jelzi ki a nem használt simeket...

ja és a bootanimáció nem kinai lesz hanem meizus :)

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2637) kidnou válasza janaman01 (#2636) üzenetére


kidnou
senior tag

Köszi akkor feldobom ezt. Ennél nem kell recoveryben a tisztitás elötte? Bocsi a láma kérdésekért de az előző telcsi teljesen más volt

(#2638) purpledonkey válasza kidnou (#2637) üzenetére


purpledonkey
tag

Jó kérdés, ez sajnos nekem sem tiszta. A mezufan fórumon páran jeleztek olyan hibát, hogy U- A váltás után a telefon jobban melegedett és gyorsabban merült. Mindegyiktől azt kérdezték, hogy nyomott-e clear data-t?
Szerintem nem láma, hanem lényeges az általad feltett kérdés.

Mindjárt jön janaman01 és megmondja nekünk a tutit :)

[ Szerkesztve ]

(#2639) janaman01 válasza purpledonkey (#2638) üzenetére


janaman01
addikt

nem kell nyomni, igazából én egy párszor megcsináltam ezt a müveletet oda vissza, de egyszer sem csináltam cleart, sőt A s rommal kaptam az egyik meizumat :)

más...közben megjavult a jiayu s3 is, valamelyiktől meg kell válnom...nehéz döntés, met a meizuhoz már jobban húz a szivem, viszont a jiayu tudja a 4g t vidéken is...még agyalok..

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2640) kidnou válasza janaman01 (#2639) üzenetére


kidnou
senior tag

közben felraktam clear data nélkül, eddig működik minden amit próbáltam.

(#2641) RGida85


RGida85
tag

Sziasztok! Akkor egyenlőre nincs dátum hogy mikor jelenik meg a végleges verzió? A betához milyen gyakran jönnek a javitások? Ugyanugy lehet frissíteni ezt is a frissítés menüpontból?

(#2642) janaman01 válasza RGida85 (#2641) üzenetére


janaman01
addikt

Nincs, igazából szerintem nyáron, nem lesz olyan nagy mozgólódás rom ügyileg, bár lehet tévedek

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2643) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

,,Végre,, én is megtapasztaltam a melegedést a telefonnál... A nyári hőség és a kicsit furcsa 5.1 meghozta a hatását :( Lehet, hogy Estefelé én is visszatérek a 4.4-re...

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#2644) namilegyen válasza AllTheBest (#2643) üzenetére


namilegyen
tag

Nekem a kamera körül szokott melegedni kicsit amikor a Mortal kombat x van nyúzás alatt hosszabb ideig.

(#2645) AllTheBest válasza namilegyen (#2644) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Mondjuk nálam is főleg akkor ha mxplayerben videót nézek szoftveres dekódolás mellett. Nyilván a a kamera körül van ott az mt6572 és azért melegszik ott :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#2646) bigapu


bigapu
tag

toljátok Real racing 3-at.....néha le kell tennem olyan meleg, de bírja:)

mást lát a szem, és mást az ész, a látvány csalfa, és lépre mész

(#2647) bigapu


bigapu
tag

na közben megjött a Xiaomi-m is

[ Szerkesztve ]

mást lát a szem, és mást az ész, a látvány csalfa, és lépre mész

(#2648) Kowi84


Kowi84
aktív tag

Az M1 Note és az M2 között van egy olyan különbség, hogy eltűnt az M2-nél az un. "smart bar". Ez a megváltozott home gomb-nak köszönhető, vagy a lollipop alapú rendszer miatt van?

Minden szempontból nagyon szimpatikus ez a teló csak iszonyatosan zavar a "képernyő aljára odaragadt vissza nyíl sáv", és ha ezt kiküszöböli a hamarosan érkező 5.xxx rendszer, már rendelem is :-)

(#2649) namilegyen válasza Kowi84 (#2648) üzenetére


namilegyen
tag

A home gomb felhúzása kiváltja. Eleinte engem is zavart. De most már kézreáll a tapicskolás.

(#2650) Kowi84 válasza namilegyen (#2649) üzenetére


Kowi84
aktív tag

Engem az zavar, hogy a kijelző "hasznos" felületéből vesz el. De mit vált ki a home gomb felhúzása? Attól még ugyanúgy ott lesz, nem?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.