Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-07-20 08:35:33

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az alábbi téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) bigapu


bigapu
tag

én sem bátam meg,írtam Lampard-nak,utaltam,és másnap nálam volt.

mást lát a szem, és mást az ész, a látvány csalfa, és lépre mész

(#1702) RGida85 válasza bigapu (#1701) üzenetére


RGida85
tag

Nekem is hasonlóképpen! Én is tőle vettem! ☺pár nap alatt már a kezemben volt!

[ Szerkesztve ]

(#1703) RGida85 válasza erik88 (#1674) üzenetére


RGida85
tag

Neked melyik flyme van fent?

(#1704) r4dek


r4dek
csendes tag

A Flyme A-ból mely appokat lehet eltávolítani gond nélkül?

(#1705) Lacika2013


Lacika2013
tag

A kameran a vaki nektek is allandoan le van kapcsolva?
Beallitom automatara,a kovetkezo indulasnal megint kivan kapcsolva

(#1706) rasky válasza Lacika2013 (#1705) üzenetére


rasky
senior tag

Kaptál egy másik készüléket? Elvileg te visszaküldted.

(#1707) cinemazealot válasza Lacika2013 (#1705) üzenetére


cinemazealot
addikt

Én is ezt tapasztalom, de csak azután, hogy az app teljesen kiürül a memóriából. Fura, hogy nem menti a beállításokat.

(#1708) Lacika2013 válasza rasky (#1706) üzenetére


Lacika2013
tag

Meg nem kuldtem vissza,de a jovo heten kuldom.
Azota a kijelzom, is kezd elmosodni..

(#1709) janaman01 válasza Lacika2013 (#1708) üzenetére


janaman01
addikt

Te hol vetted?
( az enyém a tracking szerint már a cimzett városában van a postán...és át is vehetné....de inkább kivárja a lusta olasz hogy kedden kivigyék neki... :W :W )

vagy legalábbis gondolom ez azt jelentené olaszul :F

Inviato dal centro postale di UDINE CP a UD EUROPA CPD in data 22-MAG-2015

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#1710) Lacika2013 válasza janaman01 (#1709) üzenetére


Lacika2013
tag

Xiaomiforsale.

Csehorszagba kell visszakuldenem

(#1711) janaman01 válasza Lacika2013 (#1710) üzenetére


janaman01
addikt

és mit irtak cserélik vagy javittatják ?

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#1712) robi1979 válasza Lacika2013 (#1710) üzenetére


robi1979
aktív tag

Te is utánvéttel kérted a xiaomiforsale-ről? Én ezért akarom lemondani a rendelésem mert utánvéttel kértem nem tudtam payapallal kifizetni és ha bármi gond van akkor így nincs buyer protect. Gondoltam lemondom és megrendelem ismét paypallal csak biztonságosabb így, gondolom én, nehogy a végén sz@rjanak a garira.

Janamannak és a paypal beállításoknak hála így már nem számol fel a paypal 2500ft-ot plusszban :-)

Ilyenkor ha gond van a telóval a postaköltség kit terhel? Ti fizetitek?

[ Szerkesztve ]

(#1713) janaman01 válasza robi1979 (#1712) üzenetére


janaman01
addikt

igen én fizettem, mondjuk EU ba küldtem 500 gramm alatti, 3000 ft volt elsőbbségivel trackingel ajánlva, de ez az elsőbbségi felér egy nagy kalap xarral..már elnézést...megnéztem térképen olaszország azon részére kellett küldeni ahová pl autóval 6,5 óra alatt kint lettem volna...( kivittem volna céges kocsival jobban jártam volna) :D

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#1714) LewSmith


LewSmith
csendes tag

Sziasztok!

A meizu MX4 és az m1 note között van akkora különbség, hogy érdemes legyen érte fizetni +30-35 ezer ropit?

Nekem bejön mind a kettő, a 16gb-ből az egy 57e a másik meg 92e mindennel együtt.
Ha a számokat nézem az előlepi kamerán és a dual simen kívül az mx 4 jobb, de volt e már valakinek mindkettőhöz és van e összehasonlítási alapja?

Meizu m1 note, az első okos, LeEco Le Max 2 X820, másodszorra

(#1715) South Velen válasza LewSmith (#1714) üzenetére


South Velen
addikt

Nekem volt mindkettő.

Nagyon nem ér meg annyival többet az MX4. Amiben jobb az a fémkeret, és fenomenális (!) kijelzője van. Ilyen szép IPS kijelzőt, mint ami az MX4-ben volt még sohasem láttam. Picit jobb a kamerája is.

A mindennapi használat során viszont jobban bevált az M1 Note: nem melegszik (az MX4 nagyon fel tud forrósodni), jobb akkuidő, jobban össze van rakva (igaz a glossy-t nem szeretem de az m1 unidoby ezért nem recsegett, az MX4 igen) sebességben pedig nem éreztem különbséget.

[ Szerkesztve ]

(#1716) janaman01 válasza South Velen (#1715) üzenetére


janaman01
addikt

Melyiket tartottad meg végül? Vagy egyiket se?

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#1717) South Velen válasza janaman01 (#1716) üzenetére


South Velen
addikt

Egyiket sem.

Huawei Ascend g7-et vettem, és nagyon örülök neki. Minőségi ház, semmi bug és 8-9 óra kijelzőidő. Eszméletlen jó. Nyilván kijelzőben és nyers erőben elmarad ezektől, de az általános minőségérzet, hibátlan működés és jó akksi fontosabb.

[ Szerkesztve ]

(#1718) janaman01 válasza South Velen (#1717) üzenetére


janaman01
addikt

Értem . Köszi!

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#1719) LewSmith válasza South Velen (#1715) üzenetére


LewSmith
csendes tag

Köszi a választ! Én is így gondoltam, de kíváncsi voltam olyannak a véleményére is akinek volt szerencséje mindkettőhöz! Bár más fórumon olvastam, volt olyan akinek egyáltalán nem melegedett az MX4. De lehet nem ez a jellemző.

Meizu m1 note, az első okos, LeEco Le Max 2 X820, másodszorra

(#1720) Lacika2013 válasza janaman01 (#1711) üzenetére


Lacika2013
tag

Bevizsgaljak.

De mostmar a kijelzo is kezs szetesni kicsit,behomalyosodik.
Szoval ha nem cserelik,akkor reszemrol eleg csunyan lejaratjak magukat.Szerintem egy ekkora ceg nem fogja lejaratni magat azzal,hogy osszeganyoljak.remelem csere lesz.

(#1721) robi1979


robi1979
aktív tag

Na ma kaptam egy választ a szájomiforsz@rról miután kb. másfél hete írták hogy már "itt van európában csak éppen a reptéren várakozik"

"Hi,

we are sorry about this situation but Meizu M1 Note is totally sold out, even in chinese market, we are trying to do our best to catch some pieces for european market as soon as possible."

(#1722) janaman01 válasza robi1979 (#1721) üzenetére


janaman01
addikt

azt ugye tudjuk hogy az összes kamuzik, de legalább ne irták volna annó hogy euban van már a reptéren :)

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#1723) purpledonkey válasza janaman01 (#1722) üzenetére


purpledonkey
tag

Nem biztos, h kamu. Lehet eladta a pilóta :K

(#1724) janaman01 válasza purpledonkey (#1723) üzenetére


janaman01
addikt

az is lehet, és a fórumtársnak egyszerűen nincs szerencséje :(

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#1725) South Velen válasza janaman01 (#1724) üzenetére


South Velen
addikt

Majd eladják neki lacika példányát. ;]

rossz vicc, tudom.

(#1726) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Kicsit változtatva lett az összefoglaló

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#1727) janaman01 válasza South Velen (#1725) üzenetére


janaman01
addikt

szerintem meg itt akadt el :D

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#1728) South Velen válasza janaman01 (#1727) üzenetére


South Velen
addikt

:DDD

(#1729) janaman01 válasza South Velen (#1728) üzenetére


janaman01
addikt

ez meg a parkoló másik oldala...whehehehe kerülj bele gugli maps be
najó nem offolok

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#1730) zero977 válasza robi1979 (#1721) üzenetére


zero977
tag

Nekem meg ezt írták:

"the item is totally sold out even on chinese market and we are trying to do our best to catch some pieces of it for european market! So, right now we cannot promise any certain date."

:(

(#1731) robi1979


robi1979
aktív tag

Na ajánljatok gyorsan valami másik boltot ahonnan meg tudom rendelni kb ilyen árban és qrvagyorsan itt van mert az ilyen "elakadtareptérenvagynemisvolt" mesékhez már túl öreg vagyok.

Esetleg másik típus ami hasonló ár/érték aránnyal rendelkezik? Az sem baj ha 5" csak jó legyen, kevés meghibásodással típuson belül. Komolyan mondom már kezd tetszeni a Lenovo S90 meg a k3 note...ILLETVE ZTEv5 MAX-ról mi a vélemény?

(#1732) janaman01 válasza robi1979 (#1731) üzenetére


janaman01
addikt

én a felsoroltakból egyiket se venném......ebben az árban jobbat nem kapsz..várjál vele, ha most kellene rendelnem ennyiért nagy bajban lennék...
én a honorról csak azért rendeltem mert sürgősen kellett egy teló, igaz 2 nap alatt itt volt de baxhatom, mert vissza is ment a feladóhóz illetve a jiayu se áll még sehogy de már több pénzem nincs ezekre a foshokra :D
a párom már igy is a plafonon van..

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#1733) batai15 válasza robi1979 (#1731) üzenetére


batai15
félisten

aza baj hogy ennyiért mást nem kapni ami ezt tudja.
nem tagadom, ameddig nem adom el a telefont, nézelődök még alternatívák felé...
látván hogy van aki lassan1 hónapja vár a telefonra..
de eddig sem használtan, újonnan meg főleg nem találtam ami meg közelíti a telefont.. max mx3.. de szvsz sok mindenbe gyengébbb..

[ Szerkesztve ]

(#1734) AllTheBest válasza batai15 (#1733) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Hát igen... Én is majdnem MX3-at vettem, de az elég gyenge telefon. Érdemes kivárni az újabb készletet, vagy többet rááldozni és megvenni lampard-nál(garanciával) vagy mall.hu-n, esetleg pingdigitalnál

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#1735) batai15 válasza AllTheBest (#1734) üzenetére


batai15
félisten

lampard kollegánál sajna 1 darab volt ha meg van még neki.
Meg mondom őszintén én nem szívesen fizetném ki a többletet ha már énis meg tudom innen venni kp-ra magyar forintal..
szóval remélem 1-2 héten belül sikerül a g2 eladni, és addigra meg hátha pont lesz készlet. pár hetet tudok várni még esetleg.
azé a ping digital 84 ezres ára se kutya...

[ Szerkesztve ]

(#1736) AllTheBest válasza batai15 (#1735) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Hát igen... van ára magyar földön... Lampard-nál nem tudom, hogy most mennyi van, de azt tudom, hogy korrekt és ha hibás a telefon, és ez kiderül az első pár napon, akkor egyből cseréli, meg hát vállal ár egy év garit...

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#1737) focus


focus
csendes tag

Sikerült már valakinek usb mass storage módot beállítani a telefonon és így file-okat másolni?

A gyerek régi telefonjáról másoltam a képeit az új m1 note-jára, de az mtp mód miatt minden file dátuma a másolás időpontja lesz. Lehet ezen valahogy segíteni? :W

(#1738) batai15 válasza AllTheBest (#1736) üzenetére


batai15
félisten

mert a xiaomiforsale nem ?
nem ellene akarok beszélni, mert pl a k3 lenovo jó árba van..
csak innen én is meg tudom rendelni .. ha kináról lenne szó akkor bevállalnám mert onnan még én se rendeltem . Apropó k3 note esetlegesen még szóba jöhet..

(#1739) AllTheBest válasza batai15 (#1738) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Lampard-nál kicsit egyszerűbben mehet a gariztatás, főleg mivel ő magyar földön szervizelteti ha jól tudom

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#1740) batai15 válasza AllTheBest (#1739) üzenetére


batai15
félisten

mint mondtam nem ellene akartam beszélni.

(#1741) cinemazealot válasza focus (#1737) üzenetére


cinemazealot
addikt

Úgy tudom, ez globális probléma a KitKat óta. A Google akkor kapcsolta ki az USB Mass Storage módot az Android-ban. Nem tudom, KitKat-ben született-e erre azóta megoldás.

(#1742) vH2


vH2
újonc

Szep jo eset.

Erdekelne egy ilyen M1 Note, kb egy hete meg is rendeltem a xiaomiforsale oldalarol, azonban a paypalommal volt vmi gond, es idoben nem ment ki a fizetes, ezert a megrendelest lemondta a szoban forgo oldal.
Olvastam fentebb h Kinaban is hiany cikk pillanatnyilag, ezert abban szeretnek segitseget kerni, h milyen masik oldalrol erdemes rendelni? Az etotalk-n lattam hasonlo aron, csak az ugye kelet:)

Nagyon megkoszonnem a segitseget, az en telefonom megadta magat(egy ZTE v970) kb egy hete es azota az asszony telefonja van nalam, az o legnagyobb sajnalatara. Ja es fogytan a turelme:)

Udv,
Barna

(#1743) AllTheBest válasza vH2 (#1742) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Összefoglalót tessék elolvasni

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#1744) janaman01 válasza AllTheBest (#1726) üzenetére


janaman01
addikt

Most vettem észre , jó hogy frissitgeted, köszi sztem a többiek nevében is :)

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#1745) AllTheBest válasza janaman01 (#1744) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Igyekszem :D

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#1746) Altradan


Altradan
tag

Sziasztok!
Ha esetleg volt szerencséje ehhez a telefonhoz, illetve a G2-höz, elmondaná a véleményét? E két készülék között vacillálok. Jelenleg tesco-féle open dottom van, de sajnos nagyravágyó vagyok :D

(#1747) AllTheBest válasza Altradan (#1746) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Összefoglaló! :) G2-vel valamennyire összehasonlítottam

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#1748) Goose-T


Goose-T
veterán

Érdekes módon most az I verziósoknak jött egy új firmware, innen letölthető. Elég sok dolgot javítottak benne.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#1749) Lacika2013 válasza Goose-T (#1748) üzenetére


Lacika2013
tag

Melyik az I verzios?

(#1750) Goose-T válasza Lacika2013 (#1749) üzenetére


Goose-T
veterán

Az az International verzió, olyan valószínűleg senkinek sincs itt, mert a kínai webshopokban olyat nem lehet kapni. Errefelé az A és az U verziók mennek.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.