Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-07-20 08:35:33

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az alábbi téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) janaman01 válasza Firpo (#1550) üzenetére


janaman01
addikt

Gps jónak mondható , tartja a jelet , a hivószámot nem lehet állitani hogy elküldje avagy sem, pl nekem az egyikben kártyás a másikban előfizus van, az előfizusat alapbólbelküldte, a kártyásat nem...hiába engedélyeztettem a szolgáltatónálba hivószám elküldését, megoldás az volt hogy letiltattam, majd újra engedélyeztettem azbelküldést a szolgáltatónálbés azóta jó....
Ui: gps t nagyobb városban magasabb épületek környékén pl B.P. még nem próbáltam..m

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#1552) interstart válasza Firpo (#1550) üzenetére


interstart
tag

A hívószám kijelzést meg lehet oldani, ha a szolgáltató gépi ügyfélszolgálatán beállítod, hogy elküldje a hívószámot vagy pedig be kell írni a szám elé néhány karaktert (talán az összefoglalóban benne van)

(#1553) AllTheBest válasza motoflug (#1535) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Elég sok sorozatot nézek telefonon, kb 10-20 részenként rakom a telefonra, van pár zene és kész, ha videózok valamit akkor azt gépre másolás után törlöm is, így jól el lehet férni :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#1554) Firpo válasza janaman01 (#1551) üzenetére


Firpo
tag

janaman és interstart köszi a válaszokat! Remélem a szolgáltatói dolog működni fog, mert az elég vicc lenne 2015-ben hogy karaktereket irogassak a telefonszámok elé, hogy működjön a hívószám küldés. :Y :N

csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...

(#1555) janaman01 válasza Firpo (#1554) üzenetére


janaman01
addikt

Biztos hogy működik:) én se irogatnék kódokat a számok elé...:D

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#1556) batai15


batai15
félisten

Most out of Stock a xiaomi for salen is. Kb meddig lesz készlet hiány? Ennyire jól fogy?

(#1557) Goose-T válasza Firpo (#1550) üzenetére


Goose-T
veterán

A GPS nagyon pöpec benne, tudja a GLONASS-t is, gyorsan talál pozíciót net nélkül is és nagyon pontosan tartja. Runkeeperrel futottam egyet múlt héten, és nagyszerűen lekövette a futópálya vonalát a Népligetben, nem voltak kilengések.

A hívószám elküldését pedig sosem a telefon határozza meg, hanem a szolgáltató telefonközpontja. A legtöbb telefonban van arra opció, hogy USSD-kódokkal ki-be kapcsolgassa a központi szolgáltatásokat (hívószám elküldése, hívástovábbítás, hívásvárakoztatás stb.), a Flyme OS-ből pont kimaradt a hívószám elküldésének a kapcsolgathatósága. Ettől függetlenül ha felhívod a szolgáltatód ügyfélszolgálatát, ott az IVR rendszerben tudod aktiválni a hívószám elküldését. Még egyszer leírom: a telefonnak semmi köze a hívószám elküldéséhez, kizárólag a központ határozza meg, hogy tovább küldje-e a te számodat a hívott félnek, vagy sem.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#1558) robi1979 válasza LewSmith (#1545) üzenetére


robi1979
aktív tag

Az én angolom is az, elég ha ennyit írsz nekik:

"Hello,

I have already ordered last week the Meizu m1 note 16gb white from you, but the package status is:"preparation in progress".

When can you ship my package?

Best Regards,
XxX"

Én ennyit írtam, remélem hamarabb ide ér a teló mint ahogyan válaszolnának :R

(#1559) Firpo válasza Goose-T (#1557) üzenetére


Firpo
tag

Köszi a részletes választ! :)

csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...

(#1560) AllTheBest válasza batai15 (#1556) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Mindig aznap elkapkodják az összeset, szerencse kell ahhoz, hogy megtudd venni, érdemes előrendelni és akkor egyből küldik amint ismét van raktáron

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#1561) batai15 válasza AllTheBest (#1560) üzenetére


batai15
félisten

Simán tegyem kosárba ha úgy van ?

(#1562) robi1979


robi1979
aktív tag

Mit érdemes még az m1 hez rendelni? Tok, fólia? Tényleg, fólia kell rá vagy jól bírja a gorilla glass? Olyan tokot ami tetszik is egyedül az aliexpresszen találtam (az a Ranvoo féle kék), viszont ott nem tudok paypallal fizetni, a Raifeisenes start okos kártyám meg nem dombornyomott pedig a bank oldalán ezt írják:

" használhatja készpénzfelvételre, vásárlásra, sőt az interneten is vásárolhat vele,"

Kipróbáltam de nem engedi így ez kilőve. Aliexpresszen nincs más fizetési mód vagy ti mit használtok vásárlásra?

(#1563) LewSmith válasza robi1979 (#1558) üzenetére


LewSmith
csendes tag

Köszi a választ! Én is valami hasonló választ írtam, de a tiéd lényegretörőbb így átírom, ne kelljen túl sokat gondolkodniuk. :DD Most délelőtt el is küldöm, aztán ha lesz válasz megírom ide mindenkinek okulásul. :K

Meizu m1 note, az első okos, LeEco Le Max 2 X820, másodszorra

(#1564) batai15


batai15
félisten

Elő rendelni hogy kel? Prémium order menü nincs. Fizetni lehet után vettel is majd?
Erre a telefonra is jönnek heti v milyen frissitesek?

[ Szerkesztve ]

(#1565) rasky válasza batai15 (#1564) üzenetére


rasky
senior tag

Simán megrendeled és ha lesz, akkor küldik. Heti frissítés jó ideje nem jött (sőt amióta megvan, kb 1 hónapja nem jött még :) )...talán mert közeleg a lollipop júniusban.

Fizetni utánvéttel is lehet, GLS futár kezébe.

[ Szerkesztve ]

(#1566) batai15 válasza rasky (#1565) üzenetére


batai15
félisten

Oké meg győztetek. Eladom a g2 és akkor jövök szerintem. Mx3 van még esetleg de ha valóban egy árba vannak akkor ezzel jobban fogok járni.
Igen g2 után akku fontos. Kék szín amúgy mennyire ritka? Nehéz beszerezni?

[ Szerkesztve ]

(#1567) rasky válasza batai15 (#1566) üzenetére


rasky
senior tag

Egyébként látom, hogy gondolkoztál az mx3 vs note között. Volt mx3 nálam, nem ajánlom, főleg G2 után...az akku siralmas...

Kéket a legkönnyebb, legalábbis az mindig tovább volt raktáron.

[ Szerkesztve ]

(#1568) AllTheBest válasza batai15 (#1566) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Kék van nekem is, jól néz ki, az akksiidő jobb mint a g2-nél

[ Szerkesztve ]

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#1569) #56573440 válasza AllTheBest (#1568) üzenetére


#56573440
törölt tag

az messze baba. átlag bő két napot bír nálam a tepsi, elég sokat nyomkodva folyamat wifi vagy mobilnet mellett. tegnap reggel vettem le és még 52% van benne. játszani mondjuk nem játszok, de exchange folyamat esik be, fb chat fixen megy, zenelejátszó is elég sokat... nincs kímélve, de szerintem filmezve is elzakatolna egy napot

(#1570) Goose-T válasza robi1979 (#1562) üzenetére


Goose-T
veterán

Az Oppomarton van ugyanolyan Ranvoo tok, amilyet keresel, bár fizetni kell a szállításért, viszont azzal együtt kerül centre pontosan ugyanannyiba, mint az aliexpressen "ingyen" szállítással. Ja, és az Oppomarton tudsz PayPallal fizetni.

Én kaptam hozzá egy gumitokot, nekem az egyelőre elég, de már útban van egy ilyen, ezen vannak pordugók, azzal jobban véd. Fóliát nem raktam rá, az előző két gorillás telefonomra (Motorola Defy+, Jiayu G4) sem raktam, és három év alatt nem karcolódtak össze észrevehetően. Az előző telómat (Jiayu G4) úgy vettem, hogy fólia volt rajta, de hamar leszedtem, és utána sokkal jobban reagált az érintésre.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#1571) AllTheBest válasza #56573440 (#1569) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Pár hete raktam ki ide egy képet amin 5 óra kijelzőidőm volt, még 30% felett volt az akksi. Folyamatos 3g vagy wifi mellett persze, nagyrészt youtube mrg chrome vitte

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#1572) motoflug válasza Goose-T (#1570) üzenetére


motoflug
őstag

Azt tudod esetleg,hogy magát a készüléket mennyiért szállítja az oppomart, illetve, hogy megbízható-e az üzlet? :R

(#1573) Goose-T válasza motoflug (#1572) üzenetére


Goose-T
veterán

40 dolcsit ír szállításra, 219 a 16GB-os, +50$ 32GB-tal. Kékben és fehérben van náluk. Szóval elég drága, a telefont nem érdemes megvenni náluk.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#1574) cinemazealot


cinemazealot
addikt

Új találgatás látott napvilágot egy esetleges utódról. :)

(#1575) batai15 válasza cinemazealot (#1574) üzenetére


batai15
félisten

Pont linkelni akartam. Kifejezetten utalom az ilyen híreket, főleg az ilyen fiatal telefon esetében mint a note. Ez fel veti azt hogy nem sokáig lesz támogatva a telefon. Mx3 kapcsán azért azt mondták hogy sűrven jön update . Ne értsétek félre, nem erre gerjedek, csak remélem lesz még egy ideig támogatva. G2 esetében legalább ott cm ha esetleg nem foglalkoznak vele már.

(#1576) AllTheBest válasza batai15 (#1575) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Szerintem nem kell félni ettől... Még mindig viszik a note-ot mint a cukrot, nem hiszem, hogy jó fényt vetne a gyártóra, ha egy friss telefonnál megszüntetnék a támogatottságot, az 5.0 biztos hogy jön még rá

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#1577) batai15 válasza AllTheBest (#1576) üzenetére


batai15
félisten

Nekem nem lényeg hogy hányas android. Inkább az hogy az esetleg új flyme ficsőrök legyenek majd. Nyilván nem 2 évig várható ez el. Na csak paszolnam el a g2 tudnám rendelni.

(#1578) robi1979 válasza Goose-T (#1570) üzenetére


robi1979
aktív tag

Jaja, ezt én is láttam, viszont az Alin adnak hozzá screen protectort is, ezért is kérdeztem hogy kell e nekem a fólia ;]

(#1579) robi1979


robi1979
aktív tag

Az oppomart is kínában van helyileg vagy EU-n belül található és nagyon gyorsan küldenek mindent?

(#1580) interstart válasza robi1979 (#1578) üzenetére


interstart
tag

Én egy sima szilikon tokot vettem hozzá, meg egy Tempered glass-t (asszem edzett üveg a neve magyarul), majd meglátjuk hogy lesz-e rá szükség. Csak legyen már készleten a telefon... :U

(#1581) robi1979


robi1979
aktív tag

Közben válaszolt a szájomiforsz@r: "Hello!

The delivery is already at the european airport but has to pass all necessary controls! All orders will be sent hopefully this week!

Thank you for being patient :)"

Magyarul: sepregetik az európai reptéren az AirPort :W Aztán lehet - remélhetőleg - még a héten postázzák...

[ Szerkesztve ]

(#1582) purpledonkey válasza robi1979 (#1562) üzenetére


purpledonkey
tag

Helló!

kb 1 hónapja van meg nekem. Olyan átlátszó szilikon hátlaptok van rajt, amilyet Goose-T linkelt: [link]
Nemrég rendeltem hozzá tempered glass-t is, de az még nem jött meg. Szal 1 hónapja csak a gorilla védi és eddig sikeresen, nincs rajt karc, de azért rápattintom az üveget, ha megjön.

Aliexpressen Alipay van, én azt használom. Természetesen nem az igazi kártyámmal, hanem webkártyával, amin mindig csak annyi zsé van, amennyibe a rendelendő cucc kerül.

(#1583) batai15 válasza robi1979 (#1581) üzenetére


batai15
félisten

Nekem meg azt hogy kék sehol nincs, de igyekeznek

(#1584) LewSmith


LewSmith
csendes tag

Sziasztok!

Nekem is válaszolt a sziaomiforszell. Reggel 8 körül írtam 12 után már válaszoltak.

Röviden, sajnálják de kék 16gébés hiánycikk :( , és azt is sajnálják, hogy amikor rendeltem és in stock volt az már nem volt igaz mert még nem frissített a rendszer. :W Reménykednek, hogy a héten megkapják a resztokkot és amint lehet küldik. :K

Kívánom, hogy mindenki legkésőbb jövőhétre már a nottjáról lője a fórumot! :DDD :)) :DD

Amúgy spájszbúkon is bombázzák őket rendesen! :C

[ Szerkesztve ]

Meizu m1 note, az első okos, LeEco Le Max 2 X820, másodszorra

(#1585) batai15 válasza LewSmith (#1584) üzenetére


batai15
félisten

Ja nekem is ezt írták. Sajnos utol ért a kijelző sargulás és gariztatni kell a g2 telómat. Szóval pár hét elnapolás..
Többet sose veszek sargulos telefont.. Pedig nem is nagyon játszottam.

[ Szerkesztve ]

(#1586) interstart válasza batai15 (#1585) üzenetére


interstart
tag

Hát akkor a Samsungos Amoledes kijelzőket is felejtsd el, ugyanis az oled kijelzők egyik nagy baja, hogy a 3 szín élettartama nagyon különbözik. Nyilván még ez is sok idő ahhoz, hogy x év után zavaró legyen, de idővel "fakulnak" ott is a színek. LG G2-nél meg szerintem hőelvezetés miatt megy tönkre a kijelző, legalábbis amilyen képeket láttam róla, az kb olyan. Sony is egy kisebb szériánál eljátszotta ezt, hogy a MicroUSB csati környékén beégett a kijelző, de itt a Meizunál is akad egy két képernyőhibás változat.

@LewSmith

Én is írtam nekik kollektíven a "magyarok" nevében, de nyilván ha nem érkezik meg a cucc hozzájuk, akkor ők se tudnak mit tenni. Nyilván a pénz az nekik is pénz, szóval nem hiszem, hogy a párnájuk alatt dugdosnák a Meizukat :)

[ Szerkesztve ]

(#1587) janaman01 válasza batai15 (#1585) üzenetére


janaman01
addikt

erről a sárgulásról tudnál képet lőni valahogy ? érdekelne a jelenség ...köszi

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#1588) batai15 válasza janaman01 (#1587) üzenetére


batai15
félisten

fehér háttérnél látszik egy sárga rész a kijelzőben. ragasztó. imádtam a telefont, de pont ettől féltem ha lejár a garancia rajta ez lesz. ez az eggyik ok amiért inkább eladom és és veszek vatta új telefont.

(#1589) janaman01 válasza batai15 (#1588) üzenetére


janaman01
addikt

szabályos sárga csik vagy mosott ? illetve felül alul középen? mert amit visszaküldtem meizut az is sárgásodott felül...tehát ha kiraktam egy fehér háttérképet akkor nem egységes volt a fehér, hanem felül sárgásabb volt és lefelé ment át a szinátmenet fehérbe

csak ha lefotóztam az nem adta úgy vissza...azért kérdeztem ha te lefototózod az visszaadja e?

szerk : oké köszi értem

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#1590) batai15 válasza janaman01 (#1589) üzenetére


batai15
félisten

felső sarkába bal oldaliba egy csik.
ha lehül a telefon akkor nem lászik. kb 10ből 8 g2 elszenvedi ahogy nézem a fórumot.

[ Szerkesztve ]

(#1591) #56573440


#56573440
törölt tag

akit érdekel ilyen belülről :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1592) janaman01 válasza #56573440 (#1591) üzenetére


janaman01
addikt

ez marha jó :C

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#1593) #56573440 válasza janaman01 (#1592) üzenetére


#56573440
törölt tag

ha lesz időm csinálok egy rendes képet amit háttérnek is be lehet tenni ;] nekem pont ideális lenne :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1594) janaman01 válasza #56573440 (#1593) üzenetére


janaman01
addikt

ja ezt Te csináltad ? mivel hogyan ? még a végén kiderül hogy nagy vámos vagy :D

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#1595) #56573440 válasza janaman01 (#1594) üzenetére


#56573440
törölt tag

röntgen szervizmérnök vagyok ;)

(#1596) janaman01 válasza #56573440 (#1595) üzenetére


janaman01
addikt

igy már érthető :) akkor ez a munkád jól sikerült :K

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#1597) LewSmith válasza interstart (#1586) üzenetére


LewSmith
csendes tag

Én is vágom, ha nincs akkor nem tudják küldeni, :( de én azért írtam mert amikor rendeltem, ki is fizettem kártyával és in sztokk volt zölddel és elvileg legkésőbb tegnap kellett volna megérkeznie. :(((
Szóval érdekelt mire számíthatok. ;)
De megnyugtattak és válaszoltak 4 órán belül. :C Az Emagnál volt, hogy 1 napot is várnom kellett a válaszra, de az még mindig jobb amikor egy banktól kérdezel és várnod kell egy hónapot.... :O

Meizu m1 note, az első okos, LeEco Le Max 2 X820, másodszorra

(#1598) interstart válasza LewSmith (#1597) üzenetére


interstart
tag

Hát igen...pozitívan állok hozzá a dologhoz, mint kiderült a rendszer nem zárt le időben, így túlrendelés lett a vége. Ezt le is írták. Nem tudni mikor postáznak, ami nyilván mindenkinek bosszantó, főleg azoknak akik előre fizettek. Már nem mondom innentől előre, hogy a héten lesz belőle, mert in-stock nem lesz egy jó darabig szerintem az előrendelések miatt. Az meg hogy kinek lesz hamarabb telefonja abból ami majd esetleg megérkezik az rejtély. Írták ugye hogy a kínai raktárban is hiánycikk a telefon, nemhogy az EU-sban. Úgyhogy most szerintem az játszik, hogy vagy várunk és várunk, vagy ha valaki nem tud várni az ír nekik és felmondja a rendelést. Kicsit vicc és egyben komoly dolog, hogy egyébként a fórum nagy része ebből áll ki, hogy vagy szeretne venni, vagy valaki már rendelt, de még nem küldték ki.

...a maradék meg boldogan tapicskolja a készüléket gond nélkül :D

(#1599) batai15 válasza interstart (#1598) üzenetére


batai15
félisten

Hát én is gondolkodom hogy most mi legyen. Addig amíg nem zárul le a g2 javítása és esetleg ki tudja mikor adom el, nem merem be rendelnihogy lehet 2 hét múlva már küldenek. Aszony meg ölne. Viszont apropól nem akarok venni mert minek ha ennyiért meg kapom a xiaomi rol . nem baj tudok várni kicsit. Majd jobb lesz legalább.

[ Szerkesztve ]

(#1600) batai15


batai15
félisten

Egyébként mi igaz ebből hogy nem követi rendesen az erinteseket? Most olvasgatom a topikot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.