Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#7101) geprombolo válasza Eastman (#7100) üzenetére


geprombolo
senior tag

Miért időszakos és miért al?

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7102) Eastman válasza geprombolo (#7101) üzenetére


Eastman
őstag

Mert nem mindig vagyok itt.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#7103) geprombolo válasza Eastman (#7102) üzenetére


geprombolo
senior tag

Asztatat észrevettük. Akkor időszakos alkancellár. Jó. Ha vagy, akkor kancellárkodol nekünknek. Ha nem, akkor értelemszerűen nem. :DDD Észrevetted, hogy elvitted a százast? :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7104) Eastman válasza geprombolo (#7103) üzenetére


Eastman
őstag

OK.

Igen, igen!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#7105) geprombolo válasza Eastman (#7104) üzenetére


geprombolo
senior tag

Beírtalak, tekintsd meg magad. [L:http://logout.hu/bejegyzes/geprombolo/a_galaktikus_pingvinbirodalom_kialakulasa_es_fejlo/hsz_1-50.html]Katt. [/L]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7106) Eastman válasza geprombolo (#7105) üzenetére


Eastman
őstag

[link]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#7107) geprombolo válasza Eastman (#7106) üzenetére


geprombolo
senior tag

Most néztem meg, hogy elsz@rtam a linket, de jó lett. :DD
Tényleg, hova lett talmida?

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7108) Eastman válasza geprombolo (#7107) üzenetére


Eastman
őstag

Fél egykor bent volt a PH-n. :U Biztosan jön majd errefelé is...

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#7109) geprombolo válasza Eastman (#7108) üzenetére


geprombolo
senior tag

Rég nem járt felénk, azért kérdeztem. Lehet, hogy elvesztette a linket és nem talál szegényke vissza. :W

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7110) Vakegérke válasza geprombolo (#7109) üzenetére


Vakegérke
veterán

87.796 letöltés pillanatnyilag. 5-én volt 80.000. Több, mint 400 letöltés naponta.
Szép? Szép. :K

Birodalom, két tartomány.
Szép? Szép. :K

Délben leszek 58 éves.
Szép? Szép a francot. Nem hiszem el. :N

Van már anyunk, van már pecsétnökünk, van már nyuszink, aki pingvinné kíván fejlődni.
Van már itt minden, és mindenki. Jól van ez így.
Ja, és van egy megtért ,,no name" is. Hiszem, hogy jó társunk lesz, ha kibírta a kritikusai által lekevert maflásokat, és volt ereje önkritikát gyakorolni.

Cóval gyünik a 100.000-res letöltés, és gyünik a 10.000-res hozzászólás.
Százalékos arányban mennyi a súlyunk, tudja valaki?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7111) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Van egy észrevételem is. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7112) concret_hp válasza Vakegérke (#7110) üzenetére


concret_hp
addikt

boldog szülinapot :) fiatal vagy még ;)

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7113) vwpolopg válasza Vakegérke (#7110) üzenetére


vwpolopg
őstag

Boldog szülinapot! :))

(#7114) concret_hp válasza concret_hp (#7112) üzenetére


concret_hp
addikt

nemtom itt van-e egyáltalán off téma, de btw szívesen legurítanék veled valamikor egy sört mást nem ennek örömére, eléggé tiszteletre méltó az élethez való hozzáállásod :R

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7115) Infranyuszi


Infranyuszi
tag

nyuff .. kávécigitüdőrák .. *hörpint,pöfékel* :U

(#7116) Fadam válasza Vakegérke (#7110) üzenetére


Fadam
csendes tag

Boldog szülinapot. Faterom is 58, csak ő nem ma született :K

[ Szerkesztve ]

(#7117) Infranyuszi


Infranyuszi
tag

Boldog cüüüliiiinapoot! :C

(#7118) Infranyuszi


Infranyuszi
tag

Egyszer volt hol nem volt ...

Volt egyszer egy pingvin. A pingvin vidám volt. Így eléggé. :DD Ugrabugrált meg szögdécselt (igen, g -vel szögdécselt) és akkor egyszer csak megbotlott és lefejelt egy követ. De ő nem sírt, nem volt az a fajta. Kitörött az egyik kisfogacskája :DDD de ő örült. Arra jött rá, hogy bár erdőben él a trópusokon, ha neadjisten egyszer halászni menne, akkor nemis kéne kinyitni a száját ahhoz, hogy halat fogjon, mert ügye a lyukon a halak simán bekúsznakmásznak. Így vidámka volt és ugrabugrált meg szögdécselt tovább. G-vel. Aztán még elmélkedett ezen a lyukasszájas-foghíj(ly?)as,halas dolgon és rájött, hogy ő nemis szereti a halacskát.. Kétségbe esett :(( és úgy gondolta, hogyha megpróbálja nagyon nagyra nyitni a kis száját, akkor be tudja kapni az egész világot és akkor annyit tud enni egyszerre, hogy sohatöbbé nem kell halat fognia,mert nem lesz már sohasenem éhes, így hát próbálkozott. :O És csak próbálkozott meg csak próbálkozott amíg egyszer csak akkora lett a szája, hogy be tudta kapni az egész világot. És le is nyelte, jól. Vidáman ugrabugrált meg szögdécselt (g-vel) tovább, ám egyszer csak vmi hirtelen megcsikizte belűlről a pocakját, ami kacsintásra késztette őt. ;) és megint. ;) és onnantól kezdve folyton csak kacsingatott, így ugrabugrált tovább vidáman. Ám egyszer csak hirtelen hamar rájött arra, hogy nem akar abbamaradni a kacsintgatás. És már fájt a kis szeme. (Köztudottan a pingvinek kacsintgatnak csuklás helyett, ha csikizi valami a pocijukat). Nagyon zavarta ám már őt a kacsintgatás éshát úgy döntött, hogy ki kell találni valamit, hogy ez elmóljon. Ugrabugrált meg szögdécselt (g-vel) és csaknemmúlt el. De ügye nem volt nála visin szemcsepp meg ilyenek, mert az egész világot bekapta, ezért nem nagyon tudott mit tenni. Ám egyszercsak a világmindenségből hirtelenhamar egy hullócsillag esett az orrára. De tovaszállt, mintegy lepkepillangó. Kispingvinünk ugrabugramugratugrálva el kezdte követni és próbálta megfogni. Csak az volt a baj, hogy ügye a fél szemével nemlátott,és amikor megpróbálta elkapni a lepkepillangóhullócsillagot mindig becsukta a szemét. így. :C .
De ő nem bánta. Mert elvolt vele. szóval. azóta lepkepillangóhullócsillagot próbál elkapni ugrabugrálva szögdécselve (g-vel) és persze csukott szemmel.

ez jutott eszembe így ma reggel.
hehe.

(#7119) rarri


rarri
senior tag

Boldog Születésnapot Kívánok Vakegérke !

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#7120) geprombolo


geprombolo
senior tag

Én is kívánok Boldog Szülireggelt Vakegérke!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7121) Infranyuszi


Infranyuszi
tag

éniskapok az ünnepi tortából?

(#7122) geprombolo válasza Infranyuszi (#7118) üzenetére


geprombolo
senior tag

Látom, visszataláltál hozzánk és hoztál egy szép értelmezést is, méghozzá pingvineset! Nagyon jó lett. G-vel :DDD
A tortából mindenkinek jut egy-két szelet :C

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7123) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Köszönöm szépen a tojtákat (j-vel), kezdjünk falatozni. Gyejtek (j-vel), etyünk (ty-vel). ;)

Liteonka: Jó kis történetet kerekítettél, teccik (c-vel). :K

Munkaadóm is kedveskedik nekem, eldöntötte, ha ma is melózni akajok (j-vel). :O

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7124) Infranyuszi


Infranyuszi
tag

Én ma reggel addig röhögtem a főnököm viccén, amíg megértettem, hogy ez lesz a mai feladat ..

(#7125) Infranyuszi


Infranyuszi
tag

kispingvinek..

ti szoktatok életbenis találkozni? vannak ilyen talik ? nemmintha csak értitek, felmerült. Mint a vízből a zwackos fickó. erről jot eszembe. unicum. *szájszéletnyal,áldoz 10másodperc csendet az isteni nedü emlékének tiszteletére*

(#7126) Vakegérke válasza Infranyuszi (#7125) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ki nyalja kinek a szája szélét?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7127) Infranyuszi válasza Vakegérke (#7126) üzenetére


Infranyuszi
tag

mindenki a sajátját. jóesetben más az enyémet. :c)

(#7128) geprombolo válasza Infranyuszi (#7125) üzenetére


geprombolo
senior tag

Majd egyszer összehozunk egy összbirodalmi találkát, addigis itt a Birodalmi Internet azon keresztül tartjuk a kapcsolatot. :K
Más? Akkor az nem mi vagyunk? :O

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7129) Vakegérke válasza geprombolo (#7128) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mivel nem vagyunk Liteonka, ezért mások vagyunk. Na de nem a másság jegyében ám... :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7130) Infranyuszi


Infranyuszi
tag

úgyéhezem :(

(#7131) Eastman válasza Vakegérke (#7110) üzenetére


Eastman
őstag

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#7133) Badman 4ever válasza Vakegérke (#7129) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Nagggyyon Boldog Születésnapot!!! :) :C

A Tuxok is velünk ünnepelnek. :))
Liteonka: Szuper jó a sztorid!! :C :C

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#7134) Infranyuszi válasza Badman 4ever (#7133) üzenetére


Infranyuszi
tag

köszi :c)

(#7135) Infranyuszi


Infranyuszi
tag

Kétszer volt hol nem ..

:D Találtam egy fekete filctollat a recepción. Alkoholosat, naná.
:DDD njalogattam. Fejembe szállt az alkoholtartalma, egész vidám lettem, ezenfelbuzdulva kifestettem a középső fogamat.
:(( a tükörbe nézve nem tűnt olyan viccesnek. De nemis ezvolt a baj. Hanem,hogy az összes fogam fekete lett
:O bőgtem a tükör elött, demég mindig nem látszottak a fogaim,csak a feketeség üvöltőtt a számból
;) felhívtam a fogorvost és azt mondta, hogy ha dorotynak bejött a csapkodd össze a sarkad dolog, akkor nekem bejöhet a kacsintás. Kacsintsak hármat és eltűnik a feketeség a fogamról.
:C és eltűnt. Weeeeeeeeeeeee :c)))))))))))

[ Szerkesztve ]

(#7136) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Boldog születésnapot kívánok szeretett Vezérünknek! :C :R ;)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7137) Infranyuszi


Infranyuszi
tag

hogytudok nekem avatar képet berakni? vmimást?

(#7138) geprombolo válasza Infranyuszi (#7137) üzenetére


geprombolo
senior tag

Jobb oldalt felül, az alatt, hogy Bejelentkeztél, Liteonka, van az Adataim menüpont. Azon belül ráböksz a pingvinre, leokézod és annyi. :C

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7139) Infranyuszi


Infranyuszi
tag

jóde én akarok feltölteni képet,érted :c)

(#7140) Badman 4ever válasza Infranyuszi (#7139) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Olyat nem lehet... :N Az őstagok igényelhetnek itt maguknak egyéni avatart, de az a döntés végleges, utána nem lehet nekik többet képet cserélni. :)

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#7141) Infranyuszi válasza Badman 4ever (#7140) üzenetére


Infranyuszi
tag

óértem :(
pedigénúgyszeretnék :(

(#7142) vwpolopg válasza Infranyuszi (#7141) üzenetére


vwpolopg
őstag

még párszáz nap, párezer hsz. és meglesz :)

(#7143) Infranyuszi válasza vwpolopg (#7142) üzenetére


Infranyuszi
tag

nemvoltjóötletbetláttam

[ Szerkesztve ]

(#7144) geprombolo válasza Infranyuszi (#7141) üzenetére


geprombolo
senior tag

Egyetlen megoldás van. Itt a topicban közzéteszed a kívánt avatárt és én beteszem ide. Na jó, kell mellé egy rang is, amit kitalálsz magadnak és én, mint a Galaktikus Pingvinbirodalom uralkodója, nagylelkűen (mindig az vagyok) jóváhagyok. :C na, mit szólsz?

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7145) vwpolopg válasza Infranyuszi (#7143) üzenetére


vwpolopg
őstag

Dehogynem jó ötlet, csak gyúrni kell rá egy picit:D Aztán majd ha eljön az ideje igényelsz egyet:))

(#7146) geprombolo válasza Infranyuszi (#7143) üzenetére


geprombolo
senior tag

Persze, hogy jó 5let! Néhány hónap, meg sok hsz meg sok türelem. Én már rég lehetnék akár PH! kedvence is, annyi időm van, de a hsz-eim nem elegendőek hozzá. Így várok türelemmel. :W :W :W
A hsz-ed felett rábőksz a nevedre és megnyílik egy ablak, abban írja a mindenkori hsz-eid számát.

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7147) Infranyuszi válasza geprombolo (#7144) üzenetére


Infranyuszi
tag

tündércicamicavirágszálhörcsimörcsiszörcsimókusfaroknyuszifülpingvintappancsvagy :c)

(#7148) geprombolo válasza Infranyuszi (#7147) üzenetére


geprombolo
senior tag

néhatördeljmerthatúlhosszúranyúlikakkorlemaradaszóvégemintazelőbbiesetben :Y

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7149) Badman 4ever válasza Infranyuszi (#7147) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Ezt jól megmondtad. :D

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#7150) Infranyuszi válasza geprombolo (#7148) üzenetére


Infranyuszi
tag

+szpészigényszerint
:c)
oks amúgy !

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.