Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#12355) Tulipanti


Tulipanti
tag

Sziasztok!
Már pontnak használják őket!: [link] :DDD

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#12378) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

no name kitakarítva... :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#12379) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Most csak nálam van zárva a topic? Legalábbis BLOGOUT-on zártként jelenik meg, de írni tudok...

SZERK: oké, újra nyitva, megnyugodtam. Kösz Race.

[ Szerkesztve ]

(#12380) Cthulhu Dawn válasza Racecam (#12378) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Hát ez érdekes volt. :U

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#12381) Taknyoshal


Taknyoshal
tag

Basszus lemaradtam. :O

(#12383) Vakegérke válasza Racecam (#12378) üzenetére


Vakegérke
veterán

A pi:L:Lanatnyi topiczárás megrémített. De tény:Leg.
Kis kihagyás, és é:Lhetünk tovább békében. Megéri!

Bepanaszo:Ltam a modker rovatban a do:Lgot, tekintsd semmisnek.

És köszi! :R

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12384) Racecam válasza Vakegérke (#12383) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Láttam utólag, mert már dolgoztam a problémán közben, csak mindent akkurátusan leellenőriztem előbb. :K

Javaslom, hogy nem vesztegessetek több szót rá, nehogy már nem is tagja a fórumnak és mégis róla legyen szó. :U

Egyébként zéró tolerancia van vele szemben, ezért mindegy, hogy mikor jön vissza, a nickje és az összes hozzászólása megy a levesbe.

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#12385) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Végre vége... Fe:Lejtsük e:L, végső soron Karácsony, meg Újév jön, szóva:L i:Lyesmivel ne fog::La:Lkozzunk. :)
Megint 6 kijött...

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#12386) Taknyoshal válasza Badman 4ever (#12385) üzenetére


Taknyoshal
tag

Nekem holnaptól szünet. Tök jó, nagyon örülök. :C

(#12387) zH. válasza Taknyoshal (#12386) üzenetére


zH.
senior tag

Nekem is. Bár így is elég szívás volt ,hogy egyes iskolákban nem kellett menni ,másokban viszont igen. De nincs gond ,bőven van időm kipihenni magam. :)

[ Szerkesztve ]

just be

(#12388) Ice!? válasza Racecam (#12378) üzenetére


Ice!?
őstag

Köszönjük.:R:P

Taknyosfish: Itt is szünet :Lesz. E:Lvi:Leg csak 4.-én ke:L:L újra menni. Egyik szemem sír, másik.. (: De mindegy, nagyon jó:L fog esni ez a kis pihi.:K

[ Szerkesztve ]

(#12389) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Akkor legyen itt a képzeletbeli vonal, többet szó ne essen a.. Kiről is? (nehogy merjen valaki válaszolni rá.. :D Még te se Race :DDD )

███████████████████████████████████████████████████

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#12390) Vakegérke válasza Racecam (#12384) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nézd...
Itt öreg cimbora :Lett volna, csak nem mertem :Leírni. Na mindegy.

Részemrő:L a kiccsákó nincs. De kicsoda is se nem nincsen? Affene, rom:Lik a memóriám.
De hiszen neve sem vo:Lt.

Virtua búcsúztatok egy kis senkit, aki bár nyomot hagyott bennem, hamar kimú:Lik memóriámban.

Ennyi, és nem több.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12391) Badman 4ever válasza Taknyoshal (#12386) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Nekem is pihi van ho:Lnaptó:L, de erre már szükségem is vo:Lt. Szünet után meg :Lesz sza:Lagavató afterpartyva:L. Na az még megér egy misét. :DDD

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#12392) Gergő_ válasza Vakegérke (#12390) üzenetére


Gergő_
őstag

az oké hogy nem beszélünk róla, de szerintem attól még vissza fog jönni minden nap.

@noname(tudom hogy olvasod)
nem késő azt a csajt lesmárolni, akiről írtál
Áldott Karácsonyt kívánok tiszta szívemből! kicsit pihend ki magad a szünetben, jót fog tenni!

(#12393) Racecam válasza Vakegérke (#12390) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Te:Ljesen :Le vagyok nyűgözve. Gondo:L hattam vo:Lna, hogy ennyire megértőek :Lesztek. csak azt nem tudom, mikor kerü:Lnek fe:L a betűim, i:L:Letve én, végre arra a bizonyos :Listára... :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#12394) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Hé srácok! A vonalam! Légyszives írjátok már fel Race-t.. Erre gondolsz khhmm.. Barátom? ;]

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#12395) Taknyoshal


Taknyoshal
tag

Gyors volt.

gamerkiller: Túl keskeny és túl rövid a vonalad, ezért könnyen megkerülhető. :P

[ Szerkesztve ]

(#12396) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Akkor innentől tényleg felejtsük már el.. (nesze neked vékony és rövid vonal..
Túl sokat nem akarok, még kikapok.. :DDD

███████████████████████████████████████████████████
███████████████████████████████████████████████████
███████████████████████████████████████████████████

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#12397) Vakegérke válasza Racecam (#12393) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha egy :Listára gondo:Lunk, akkor tú:L:Lősz a cé:Lon.

Itt a :Lényeg.
Hat "kyra" egy pont, és gépzúzó barátunk rögzíti az eredményt. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12398) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Arra nem fogadunk kié lesz az év utolsó hozzászólása? :)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#12399) Vakegérke válasza gamerkiller (#12398) üzenetére


Vakegérke
veterán

És mi :Légyen a tét?
Mert ha fogadás, ke:L:L fe:Lhajtó erő is. Ané:Lkü:L nem ér semmit.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12400) Racecam válasza Vakegérke (#12397) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Tudok ról:La, már te:Le vagyok pontokka:L, de eddig senki nem írta :Le a nevem a megfe:Le:Lő he:Lyre. :O

Com'è diverso il mondo visto da qui

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.