Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#323) #01993216


#01993216
törölt tag

Mostmár tényleg tökön szúrom magam! Hogy nekem semmi sem sikerül! :W

Nem megy az a rohadt magyarítás, gondoltam semmi gond, nekiállok majd én és egyesével lefordítgatom.

Kibontottam a ZIP formátumú ROM-ot. Kivettem belőle próbaképp az FMRadio.app-ot. Kibontottam az APK Tool-al, létrehoztam benne a megfelelő mappát. Az eredeti angol mappából áthúztam a strings.xml fájlt és lefordítottam magyarra. Azután visszacsomagoltam APK formátumba az APK Tool-al, belemásoltam a ROM system/app mappájába, felülírtam a régit gyakorlatilag. Aztán visszacsomagoltam az egészet a WinRAR-al ZIP formátumba és feltettem a telóra. Gondoltam majd felteszem a Morelocale 2 nevű progit, az megtalálja majd a mappámat és kiderül hogy sikerült a fordítás. Nos a ROM feltelepítése után egyáltalán nem volt FM Rádió alkalmazásom.

Gondoltam biztos az a baj, hogy nem szignóztam le. Nem csináltam meg, mert ugye elvileg a CWM nem kényes az ilyesmire. Sebaj, nekiálltam újra. Kibontottam, fájlcsere, ezúttal digitálisan aláírtam egy általam készített keystore kulccsal, aztán megint felülír, visszacsomagol, telepít. Semmi sem változott! Még mindig nincs FM Rádió app-om a telepítés után. Gondoltam felmásolom egy fájlkezelővel az SD kártyára és telepítem manuálisan. Hibával kidobott!

Na most mit csináljak? Elrontottam valahol a folyamatot? Vagy ennyire kényes ez a MIUI?
Annyit szivat, hogy lassan elmegy tőle a kedvem, hiába tetszik és a stock rom-ot fogom használni, mint eddig! :o

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.