Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) pach-adams


pach-adams
tag

Üdv mindenkinek!

Nekem egy Goophone X1-em van, amin jelenleg nincs magyar nyelv.
Próbáltam követni a leírást, de sajnos nem sikerült összehozni a dolgot.
Ha valakinek elküldöm a CWM recovery-ből készült mentésből származó system.ex4.tar állományt, akkor össze tudná hozni a magyarosítást?
Nem kérném ingyen!

Kérem segítsetek! :R

Porból lettél, s majdan porrá leszel :R

(#152) pach-adams


pach-adams
tag

Neki ugrottam még egyszer és tüzetesebben átolvasva a kommenteket rájöttem a nyitjára.
Most ott tartok hogy kamera, galéria és hasonló appok magyar nyelven szólnak,viszont a rendszer beállítások sajnos angol nyelven maradtak :/

Porból lettél, s majdan porrá leszel :R

(#153) Upo


Upo
addikt

Van egy másik fordító is, magyar fejlesztés.
http://www.androidlangproject.com/
Felraktam, és van benne egy rakat Lenovo app-hoz is magyar string, xml formátumban.
Nem tudom hogy lehet-e átemelni dolgokat oda-vissza, aki jobban vágja a témát belenézhetne.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#154) muchacoado válasza f.attila16 (#149) üzenetére


muchacoado
aktív tag

Nekem sem sikerül, lefut minden szépen, de csak angol/kínai lehetőség van.

(#155) muchacoado válasza muchacoado (#154) üzenetére


muchacoado
aktív tag

mármint a miui v5

(#156) muchacoado


muchacoado
aktív tag

Másnál is rosszul jelenik meg a jbart? A szélei nem látszanak :(

(#157) muchacoado válasza muchacoado (#156) üzenetére


muchacoado
aktív tag

Sikerült!

Tehát a miui v5 fordításához a "repo.miui.v4.main.conf" fájlba ezt a sort kell beilleszteni:

github::vagyula1/miui-v5-hungarian-translation-for-miuiandroid=hun miui v5

(#158) 105kacsa válasza muchacoado (#157) üzenetére


105kacsa
őstag

Neked sikerült magyar nyelvet rakni a miui v5-be ezzel?Milyen telefonra?

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#159) muchacoado válasza 105kacsa (#158) üzenetére


muchacoado
aktív tag

(#160) colonia


colonia
aktív tag

Sziasztok!

Visszaolvastam de nem találtam rá választ.
Lehet ezzel a módszerrel a Jiayu G2 MTK6577 RAM 1GB-os változatát magyarosítani?
Előre is köszönöm a válaszokat!

Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy Watch6 Classic

(#161) paolinho


paolinho
őstag

colonia: igen, lehet, én ezzel magyarosítottam a csajszim G2-jét.

Ezt még szokta Hungobungo javítgatni, vagy a nyelvi frissítés megrekedt a májusi állapotnál (ami a semminél azért még mindig jobb)? :)

[ Szerkesztve ]

(#162) paolinho válasza colonia (#160) üzenetére


paolinho
őstag

Egész pontosan EZZEL A MÓDSZERREL együtt sikerült a gyári ROM-ot lefordítani.

(#163) Vicu21


Vicu21
tag

Sziasztok,
segítség kellene.
Jbartttal már fordítottam és frissítettem is rom-ot, az egy kpt a5-ös volt. Most lecseréltem a telefonomat, jiayu g3s-em van, minden lépést végigcsináltam, ahogyan le vagyon írva és csináltam régebben is, de nem jön össze.
újraindul a telefon recovery-ben kiválasztom az update.zip-et és azt mondja, hogy E:can not mount /sdcard/update.zip.
Mi lehet a gáz?
köszönöm előre is a válaszokat

(#164) muchacoado válasza Vicu21 (#163) üzenetére


muchacoado
aktív tag

Ez memóriakártya? Nekem csinált ilyet hogy néha nem ismerte fel a memóriakártyát a teló recovery módban, akksi-ki-be és jó lett.

(#165) muchacoado


muchacoado
aktív tag

Egyébként erre válaszolna valaki? :R

(#166) colonia válasza paolinho (#162) üzenetére


colonia
aktív tag

Köszi az infót! :)

Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy Watch6 Classic

(#167) Vicu21 válasza muchacoado (#164) üzenetére


Vicu21
tag

már két kártyával is megpróbáltam :( semmi

(#168) Upo válasza Vicu21 (#167) üzenetére


Upo
addikt

Nem lehet hogy sérült a zip? Winzip-winrar-7zip-el megnyitnám és egy tesztet lefuttatni hogy hibátlan-e?

G3S friss romot átküldtem a jbart-on, letölthető:
http://logout.hu/tema/jiayu_g3s_mtk6589/hsz_2185-2185.html
(Ha nem megy a letöltés akkor át kell húzni saját drive-ba és onnan megy)
vagy
https://www.dropbox.com/s/bxnwy0lz1wtx1se/Stanner_mod_20130813_V1.3_translate_hu.zip

Nekem is ez van most fent.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#169) Upo válasza muchacoado (#165) üzenetére


Upo
addikt

Nem tudom mit értesz szélei alatt.

Nekem alapból ilyen:

Ha kijjebb húzom akkor meg ilyen:

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#170) muchacoado válasza Upo (#169) üzenetére


muchacoado
aktív tag

Ok köszi! Csak hiányoltam az "online" és a "local" füleket a széléről de ezekszerint már nincs benne:

http://i.imgur.com/LY4w2si.png

[ Szerkesztve ]

(#171) M1Bali


M1Bali
tag

Sziasztok!

Link:

Ezt a romot szeretném magyarítani, de sehogy sem sikerül.
Pedig másikat már sikeresen lefordított nekem, igaz az nem miui volt.
Lehet hogy hiányzik belőle valami, vagy én vagyok hozzá béna???
Valakinek sikerült esetleg ezt magyarra bírnia?

[ Szerkesztve ]

(#172) #18193920 válasza M1Bali (#171) üzenetére


#18193920
törölt tag

Ezt megcsináltad?
[link]

"Tehát a miui v5 fordításához a "repo.miui.v4.main.conf" fájlba ezt a sort kell beilleszteni:
github::vagyula1/miui-v5-hungarian-translation-for-miuiandroid=hun miui v5"

[ Szerkesztve ]

(#173) muchacoado válasza #18193920 (#172) üzenetére


muchacoado
aktív tag

Plusz mindenképpen a legfrissebb Jbartal csináld, én most ezzel optam hogy a múlt havi jbart lefordította ugyan de hibákat dobált a kész rom. a legfrissebbel sikerült hibátlanul.

(#174) Lampard19


Lampard19
tag

Segítsetek légyszives, szereték magyarítani de a leírást követve még elinduli se tudok.
Egyrészt nincs is olyan fájl amibe beilleszteni kellene, de a settings pipái alapján nyilván a mainf-be kell tenni, de azt próbálom mindenféle módon beilleszteni, de a listámban akkor se lesz ott a magyar nyelv androidra.

Hogyan kell a listába betenni a magyar nyelvet??
Utána jön, hogy a settings-ben a languages-t magyarra meg az időzónát valamire, na az a két rublika pedig üres. Semmit se lehet ott választani bele.
Első két lépés messze a megoldástól, pedig a többi része sem tűnik nehéznek de érdekes, hogy még elindulni sem tudok.

Egy kis segítséget kérnék. Köszi.

(#175) M1Bali válasza #18193920 (#172) üzenetére


M1Bali
tag

Köszönöm, próbálkozom :R :R

(#176) muchacoado válasza Lampard19 (#174) üzenetére


muchacoado
aktív tag

hungobungo levette rólunk a kezét, ő megmutatta a helyes irányt, innen már egyedül kell boldogulnunk :)

Viccet félre téve a Jbart a fejlécben levő leírás óta nagyon sokat változott, fejlődött, ráférne egy frissítés :K

jBART-master\data\settings\repo.android.v4.main.conf amit keresel.

A fájl szerkesztéséhez ajánlom a Notepad++ progit.

[ Szerkesztve ]

(#177) Lampard19 válasza muchacoado (#176) üzenetére


Lampard19
tag

Igen azt szerkesztettem, mondjuk csak egy vacak jegyzettömbbel próbáltam, de sehogy se lett jó.
Megpróbálom majd a notepaddal délután. Van esetleg más is amire vigyázni kell mert más lett?

(#178) Lampard19 válasza muchacoado (#176) üzenetére


Lampard19
tag

Megőrülök ettől, hogy azt se tudom menne e vagy sem a rom, mert elkezdeni se tudom. Hogy kerül bele a listába a magyar nyelv??? Hihetetlen, evvel a programmal akarom lefordítani a szoftvert de magyar nyelv sehol.
Beleraktam notepaddel úgy ahogy a readme írta hogy "url::", beleraktam anélkül is, de ez semmit se csinál. Ha ez egészet kitörlöm akkor is ugyanazok a dolgok vannak a listában.

Valaki eltudná mondani, hogyan fogadná el??

(#179) muchacoado válasza Lampard19 (#178) üzenetére


muchacoado
aktív tag

Gyere privátra segítek.

[ Szerkesztve ]

(#180) NÓPARA


NÓPARA
aktív tag

Hali!

A jbart-l próbálok magyarítani és a SETTING-be nem tudok magyar nyelvet és időzónát állítani. Nálam csak üres hely marad mikor megnyitom.:( Mi lehet a gond?

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA

(#181) muchacoado válasza NÓPARA (#180) üzenetére


muchacoado
aktív tag

Nálam is, ne s foglalkozz vele, attól még megcsinálja a dolgát.

(#182) NÓPARA válasza muchacoado (#181) üzenetére


NÓPARA
aktív tag

Oké!

Köszi a gyors választ. Még annyi lenne a kérdés hogy ha egy romot magyarítottam akkor azt megtudom valahogy nézni felrakás előtt hogy tényleg magyarul is tud?

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA

(#183) muchacoado válasza NÓPARA (#182) üzenetére


muchacoado
aktív tag

Megkell enni a pudingot :N

(#184) NÓPARA válasza muchacoado (#183) üzenetére


NÓPARA
aktív tag

Oké!

Ez azt jelenti hogy telefonra fel kell tenni és kiderül:) :R :R :Y :C

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA

(#185) gabomail


gabomail
csendes tag

Android 2.3.5 (MAUI.11AMD.W11.37.SP.V6.P2.2012/03/16) GB romot szeretnék magyarosítani. Online módban nem tudok magyart kiválasztani. Offline módban megoldható? Hogyan?

(#186) muchacoado válasza gabomail (#185) üzenetére


muchacoado
aktív tag

Már nincs offline mód az új verzióban, kövesd a leírást, olvasd el a hozzászólásokat és menni fog.

(#187) gabomail


gabomail
csendes tag

Az új verzióval is próbáltam. De nem sikerült. ICS vagy JB romokhoz meg tudtam csinálni, de GB-hez nem akar össze jönni. Van akinek sikerült? Hogyan? Leírás GB-ről nincs.

(#188) hunaqua


hunaqua
addikt

Nem jön össze a P780-ra a Xiaomi Magyarrá tétele,ill tökéletesen lefordítja a Jbart,de eltűnik a "képernyőzár". :W
Csak a képernyő van az órával,még feloldani is lehet,csak nincs meg az ikon.Rábökök a helyére,lehúzom és működik is.A többi dolog meg tökéletes.

...nem értem egyszerűen,hogy a Jbart mit változtat meg. :F

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#189) hunaqua válasza hunaqua (#188) üzenetére


hunaqua
addikt

Xiaomi= MIUI :B

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#190) muchacoado válasza hunaqua (#188) üzenetére


muchacoado
aktív tag

Próbáltál egy másik témát betenni?

(#191) hunaqua válasza muchacoado (#190) üzenetére


hunaqua
addikt

Felrakom az eredeti Rom-ot,hibátlanul működik minden.Átküldöm a Jbart-on,lefut tökéletesen.Felrakom,nagy booodogcág ,majdnem minden Magyar! Újraindítom,akkor már nincs képernyőzár ill. nincs meg a grafikája.A nagy semmit lehúzom,akkor felold tökéletesen :F
Más meg minden jó! Szerintem abban akar valamit fordítani,ami nem sikerül,és itt lesz valami gubanc vele.

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#192) gabomail


gabomail
csendes tag

A GB (2.3.5-ös Rom-hoz) valakinek ötlete a magyarosításra?

(#193) muchacoado válasza hunaqua (#191) üzenetére


muchacoado
aktív tag

Amikor felrakod a magyarított romot első indulásnál ne a magyar nyelvet cálaszd hanem az angolt és így léptesd végig a telefont a kezdeti beállításokon egészen a miui aktiváló sms ig, nekem ez volt hogy segített.

(#194) hunaqua válasza muchacoado (#193) üzenetére


hunaqua
addikt

Felraktam egy másik gépről,most jó! :)

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#195) gabomail


gabomail
csendes tag

Nem magyarosított itt senki 2.3.5 -ös ROM-ot? Egy Vodafon-os telefont korábbi hozzászólásban kérdeztek, de arra sem érkezett válasz.

(#196) hzx0


hzx0
aktív tag

Ha mtk teló. Engedd rá a 4est. Én nemrég csináltam egy Spedrumot 4.0.3 de ezekbe csak kamubol van bele irva. Kinézetre menü meg minden 2.3as 80% ban magyar lett

(#197) arpadmagic


arpadmagic
csendes tag

Sziasztok

Innen http://www.jiayu.es/software.php?soft&jiayu=G4A letöltöttem a ROM Oficial Jiayu.es 20130907-000001-20130816-151656 romot.

A Jbart mastert végigfuttatva nem jelenik meg a magyar nyelv. Mi lehet a gond?

(#198) colonia


colonia
aktív tag

Sziasztok!
Rendelve lett a gyereknek egy Lenovo A390-es mobil és ha minden igaz nincs benne Magyar nyelv.
Ezzel e megodással lehet rá varázsolni?
Előre is köszönöm a válaszokat!

Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy Watch6 Classic

(#199) muchacoado válasza colonia (#198) üzenetére


muchacoado
aktív tag

Igen.

(#200) hunaqua


hunaqua
addikt

A LEWA cuccot tudott már valaki érdemben fordítani?Nekem az nem jön össze.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.