Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3201) DS39


DS39
nagyúr

mi a különbség a T-Mobile-os gyári és a Huawei oldalán lévő között? erről van vmi leírás az pontosan mit tartalmaz? a zipben lévő leírás csak a telepítésről szól. (amúgy vicces abban 2012-11-20 szerepel, de csak most pár napja rakták fel az oldalra :D)

(#3202) shootme2 válasza somé (#3196) üzenetére


shootme2
aktív tag

Nekem van recovery és be is lehet lépni root-olni is lehet és másoknak is működik. Arra gondoljon hogy valamit rosszul csinál.

(#3203) lacu75 válasza woodworm (#3200) üzenetére


lacu75
csendes tag

Nagyon Köszönök mindent lecseréltem az image fájlt és így mar sikerült rootolnom.
Most teszek rá valami custom romot,esetleg tudtok valami jó romot?

Még egyszer Köszönöm!!!! :C

(#3204) lacu75


lacu75
csendes tag

Segítsetek!
A telefon rootolt,fen van a custom room,de a wifi nem tökéletes,hogyan kell az oc kernelt felrakni,hogy a telefon ne fagyon le?
Mert nekem lefagy.

(#3205) lacu75 válasza SektorFlop (#1588) üzenetére


lacu75
csendes tag

légy szíves a recoveryt azt honnan tudom letölteni?

(#3206) St3ven válasza St3ven (#3114) üzenetére


St3ven
addikt

Végül a következő rommal kaptam vissza a szervizből:

1V100R001C00B899

Természetesen tele van minden szeméttel: Google Play (a jó öreg Market helyett), Adatfolyamok, új Google+, sőt, még valami MasterCard app is, ami ráadásul folyamatosan fut. :W

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#3207) lacu75


lacu75
csendes tag

Segítsetek!
Fölraktam ezt a romot Modified Rom RC1 by michelkovacic fel is ment,ahogy kell viszont a wifi nem nagyon működik. Ezért próbáltam felrakni az oc kernelt cvm-böl viszont utána a telefon nem indul a kezdő képernyőnél megáll. Már próbáltam a terminálal is akkor sem működik. Hogyan kell felrakni,hogy jó legyen????

(#3208) DS39 válasza St3ven (#3206) üzenetére


DS39
nagyúr

tedd fel akkor azt ami a Huawei honlapján van. ahhoz elvileg nem kell root hogy feltegyed.

(#3209) chungee


chungee
addikt

Napot!

Az ébrsztés csengőhangját hogyan tudom megváltoztatni mp3-ra:F

(#3210) St3ven válasza DS39 (#3208) üzenetére


St3ven
addikt

Egyelőre megnézem, hogy teljesít ez a förmedvény, jelentkeznek-e ezek a hibák, aztán meglátom.

Mondjuk egyelőre reggel óta többet merült, mint az előző rommal két nap alatt, szóval nem valami biztató.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#3211) St3ven válasza chungee (#3209) üzenetére


St3ven
addikt

[link]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#3212) chungee válasza St3ven (#3211) üzenetére


chungee
addikt

Köszöntem szépen :R

(#3213) St3ven válasza chungee (#3212) üzenetére


St3ven
addikt

Szívesen. :K

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#3214) andreina


andreina
csendes tag

Üdv A documents to go -t probléma mentesen le lehet törölni?

(#3215) delofeu válasza andreina (#3214) üzenetére


delofeu
csendes tag

Igen!

Egytál, kéttál, hánytál?

(#3216) jakabtamas


jakabtamas
tag

Segítség elrontottam a telom!

Nem indul el mióta flesheltem ezt [link] segitsetek

[ Szerkesztve ]

(#3217) andreina válasza P.mini (#3118) üzenetére


andreina
csendes tag

Telepítettem a quick office, de sajna csak a próba verzió ingyenes és csak 7 napig :-( utána kulcsot kér.
Valaki véletlenül tudja hogy lehet feloldani vagy valami másik tényleg ingyenes programot ajánlani?
Előre is köszi

[ Szerkesztve ]

(#3218) andreina válasza delofeu (#3215) üzenetére


andreina
csendes tag

köszönöm

(#3219) shootme2 válasza jakabtamas (#3216) üzenetére


shootme2
aktív tag

Az sd kártyára tedd fel az új B898 szoftver dload mappáját majd kikapcsolt állapotban nyomd a hangerő le a hangerő fel és a bekapcsoló gombot egyszerre így frissíti a szoftvert ugyanúgy mint a Beállítások - tárhely - szoftverfrissítés menüből.
Ebben az új romban másabb kernel van ezért nem megy az oc kernellel meg kell várni amíg ehhez is írnak.

(#3220) jakabtamas válasza jakabtamas (#3216) üzenetére


jakabtamas
tag

Megoldódott!

Gyári bootimage B898: [link]

[ Szerkesztve ]

(#3221) jakabtamas válasza shootme2 (#3219) üzenetére


jakabtamas
tag

Köszi de már megoldódott

(#3222) SektorFlop válasza lacu75 (#3207) üzenetére


SektorFlop
aktív tag

Szia! Sikerült megoldani a problémát?

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#3223) jakabtamas


jakabtamas
tag

OC Kernel B898 :[link]

(#3224) St3ven válasza St3ven (#3206) üzenetére


St3ven
addikt

Az új rommal jobb lett az akkukezelés, legalábbis már nem ugrál össze-vissza a százalék, illetve egyebletesebbé is vált a merülés kijelzése. Eddig 40%-ig elment 3-4 napot, majd ugyanolyan használat mellett 40%-tól lefelé mélyrepülésbe kezdett, és alig bírta végig a 4. vagy 5. napot.

Üzemidőt tekintve úgy néz ki, marad az átlag négy nap, szóval ha nem lesz semmi kellemetlen meglepetés (pl. a szerviz előtti újraindulások, szellemhívások), akkor nem piszkálom.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#3225) delofeu


delofeu
csendes tag

Sziasztok!

Az uj romban (B989) csak en nem talalom az energiatakarekos modot, vagy tenyleg nincs benne?
Nagy kar lenne erte, jol jott, mikor egesz napot kellett kihuzzak vele..

Amugy, szerintem erezhetoen gyorsabb lett a telefon, nincs tele szemettel a telefon, csak az ertesitesi sav kapcsoloit hianyolom, de, eddig nem bantam meg a valtast. :)

Egytál, kéttál, hánytál?

(#3226) breda1985


breda1985
csendes tag

Sziasztok! Egy olyan problémám van, hogy a galériát megnyitva nem találhatók a mappák, csak egy felirat, hogy Nincs elegendő hely.. a képek nem tűntek el, a fájlkezelőn keresztül el lehet érni őket, de a galéria egyszerűen nem tölt be semmit, csak ezt a feliratot. Ráadásul vagy 190 MB szabad hely van a SD kártyán. Szeptember óta megvan a teló, egy hete csinálja ezt a szarságot. Valakinek valami ötlet?

(#3227) DS39 válasza breda1985 (#3226) üzenetére


DS39
nagyúr

elsőnek töröld a Galéria alkalmazás adatait az alkalmazáskezelőben ill. az SD-kártyán az "Android/data/com.cooliris.media" mappa tartalmát.

(#3228) breda1985 válasza DS39 (#3227) üzenetére


breda1985
csendes tag

Köszi szépen, így már működik újra!

(#3229) St3ven válasza St3ven (#3224) üzenetére


St3ven
addikt

Nem kellett sokat várni az első komolyabb hibajelenségre. :(

Ma hívás közben kihangosítóra akartam tenni a hívást, de abban a pillanatban fogta magát a telefon, és újraindult...

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#3230) vimes


vimes
senior tag

Van egy Huawei Y200-am, ami össze van kapcsolva egy Google fiókkal. Az a problémám, h a telefonon teljesen működik a Play Áruház appja, letöltök, telepítek, értékelek appokat hiba nélkül, illetve megjelenik a Saját alkalmazások menüpont alatt a telefonnal társított fiók alatt az összes eddigi alkalmazás, amit valaha feltelepítettem. De ha gépen bejelentkezek akkor az eszköz kompatibilitásnál azt írja ki minden appnál, ha megnézem, h "Nincsenek eszközei." A beállításoknál is ez fogad.Viszont az értékeléseim megjelennek minden appnál. Miért írja ezt ki? Vmi ötlet, megoldás?

Most csináltam factory resetet ezen a héten (feleslegesen, mert később kiderült nem volt probléma a készülékkel), nem tudom, h akkor lehetett-e vmi (szinkronizácós, vagy mittudomén) hiba mikor bejelentkeztem a fiókba. Bár akkor meg miért működik a telefonon normálisan? :F :( Ha telefonon böngészővel lépek be az Áruházba (nem a külön alkalmazással), akkor is fennáll a dolog bár az kb. = mint a gépes bejelentkezés. :F

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#3231) DS39 válasza vimes (#3230) üzenetére


DS39
nagyúr

biztos hogy ugyanazzal az email címmel jelentkezel be a PC-n, mint amihez az appok vannak szinkronizálva?

ha igen, én elsőnek a Play alkalmazás adatait törölném, frissítések eltávolítása, majd újra bejelentkezés az appba, akkor frissíti is az appot persze a legújabb. aztán megint csekkold a böngészőt. ha továbbra sem jó, csinálj egy másik gmail fiókot azt megadod alapértelmezettnek a telóben, a Play alkalmazást azzal használd. akkor oda is szinkronizálja a cuccaidat. kis idő múlva nézd meg böngészőben hogy látszik-e a készülék ennél az új címnél és az appok.

[ Szerkesztve ]

(#3232) vimes válasza DS39 (#3231) üzenetére


vimes
senior tag

Köszönöm, kipróbálom h működik-e.

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#3233) vimes válasza DS39 (#3231) üzenetére


vimes
senior tag

Féig-meddig a te módszereddel sikerült. Az adatok törlése a Play Áruházból nem vezetett eredményre, így hát létrehoztam egy másik fiókot a telefonon. Mikor azzal az új fiókkal jelentkeztem be az Play Áruházba, és megnéztem az Irányítópultot, ott virított az Android Devices résznél a telefon. Kijelentkeztem abból a fiókból majd be a másikba, és nem tudom hogyan, de ott is ott volt a felirat, valahogy visszakerült nem tudom, h hogyan. Töröltem a frissen létrehozott fiókot, de semmi nem változott, ugyanúgy ott van, és most már kiírja normálisan az eszközkompatibilitásnál, a telefont. Köszönöm ezt a fiókos ötletet, ha nem is pont úgy ahogy gondoltad, de segített! kösz mégegyszer! :C :R :))

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#3234) DS39 válasza vimes (#3233) üzenetére


DS39
nagyúr

Nincs mit. Örülök hogy megoldódott :)
(A régi fiókod befosott hogy lecseréled, és összekapta magát :D)

(#3235) andreina


andreina
csendes tag

Az SD kártyára felraktam egy csomó zenét, gondoltam albumonként ugyanolyan sorrendben fogom megtalálni a telefononom, hát tévedtem.
Saját albumokat gyártott, még a logikáját se sikerült megértenem. Hogy tudok, úgy zenét felrakni rá, hogy ez a probléma ne jelentkezzen?
A telefonon van olyan, hogy lejátszási lista, de hát azzal egy kicsit hosszadalmas lenne. Vagy lehet valahogy a számítógépen keresztül is szerkeszteni ezt?
Előre is köszi a segítséget

[ Szerkesztve ]

(#3236) DS39 válasza andreina (#3235) üzenetére


DS39
nagyúr

gondolom nincsenek rendesen megírva az mp3 fájlok id3 tagjei.
tedd rendbe ezeket egy számítógépen erre a célra szolgáló programmal (pl MP3tag), vagy leszedsz a Play-ről egy olyan appot, ami képes mappa szerint lejátszani (pl MortPlayer)

egyébként a gyári zenelejátszó albumon belül tojik az tracklist szerinti sorrendre és cím szerint abc-ben játssza le a számokat, úgyhogy azt én amúgy is hanyagolnám. van rengeteg alternatívája, én a PlayerPro-t használom, korábban a Winamp-ot.

[ Szerkesztve ]

(#3237) vimes válasza DS39 (#3234) üzenetére


vimes
senior tag

Jaja, úgy valahogy... :DD :DDD

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#3238) huaweiy200


huaweiy200
csendes tag

fog kijönni valami CM9 rá?

(#3239) Lacika0002 válasza huaweiy200 (#3238) üzenetére


Lacika0002
aktív tag

Szerintem esélytelen... :(

(#3240) huaweiy200


huaweiy200
csendes tag

egy olyan problémám lenne h CM7 van az enyémen és rátettem aromaval egy másik kernelt h tudjam húzni a procit de azóta alig akar csatlakozni a géphez ha rádugom mindíg újra kell indítani meg amikor rajta van és rányomom h USB-tár bekapcsolása akk meg fogja magát és újraindul magától.másnak is van ilyen problémája?

(#3241) jakabtamas


jakabtamas
tag

Hello.

Az új gyári rom alatt ( b898 ) mintha csökkent volna képernyő felbontása, de CM7 alatt is ez van. Nálatok nincs ilyen ?

(#3242) EnoMan válasza jakabtamas (#3241) üzenetére


EnoMan
csendes tag

fel ne tegyétek a b898-at mert utána csak szívás van, ha szeretnél oc_kernelt+root-ot+visszarakni a régi stock romot.én is már téglából hoztam vissza a telót a mytoolbox módosításával.szerencsére van már recovery + kernel hozzá

(#3243) Peso


Peso
csendes tag

Sziasztok! Az fm rádiót és a touchpalt nem tudom törölni! Ezeket nem lehet törölni?

(#3244) jakabtamas válasza EnoMan (#3242) üzenetére


jakabtamas
tag

Hát sajnos nem lehet downgradelni. :(

(#3245) Peso válasza Peso (#3243) üzenetére


Peso
csendes tag

Sikerült !

(#3246) shootme2 válasza EnoMan (#3242) üzenetére


shootme2
aktív tag

Recovery+root+oc kernel kb. 5 perc. Mi ebben a szívás? Régi romot tényleg nem lehet visszatenni de tekintve hogy a b898 is jól működik (szerintem még jobb is) ez nem olyan nagy probléma.

[ Szerkesztve ]

(#3247) EnoMan válasza shootme2 (#3246) üzenetére


EnoMan
csendes tag

én visszatudtam rakni a régi stock romot, igaz bűvölni kellett a masinát.Ez a b898 kicsit még olyan kezdetleges, hogy alig vannak hozzá cuccok.Egyébként nálam az a kombó nem működött amit te leírtál.

[ Szerkesztve ]

(#3248) shootme2 válasza EnoMan (#3247) üzenetére


shootme2
aktív tag

Közzé tehetnéd hogyan sikerült visszarakni a 889-et. Pár embert biztos érdekelne.

(#3249) jakabtamas válasza shootme2 (#3248) üzenetére


jakabtamas
tag

+1

(#3250) lacu75


lacu75
csendes tag

Nem tudjátok a b898 as ba,hogyan lehet feltenni a lehúzható értesítési sávot.
Mert ebben nem találom,mint a gyári romban volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.