Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2451) EnoMan


EnoMan
csendes tag

Nem rég vettem én is egy ilyen masinát.Boldogan használtam majd gondoltam lökök fel rá valami jobb romot, mert a gyári nem igazán jött be.Megcsináltam mindent a leírások alapján és feltoltam a cleanbaserom-ot.Észrevettem nem megy a mobilnet.Nézelődtem minden beállítás szuper de mégse megy.Semmi gond felraktam ma rá a ICS OS [GB 2.3.6] romot.Ezzel is ugyan az a probléma.Találkozott már valaki hasonlóval? :(

(#2452) ErrorTech válasza DS39 (#2449) üzenetére


ErrorTech
csendes tag

Köszönöm :R :R

A halkuló fény illatának milyen íze lehet? :))

(#2453) ErrorTech válasza DS39 (#2449) üzenetére


ErrorTech
csendes tag

Sajna nem lett jó :( , valakinek van valami ötlete hogy kéne visszarakni az eredeti témát??

A halkuló fény illatának milyen íze lehet? :))

(#2454) ErrorTech válasza ErrorTech (#2453) üzenetére


ErrorTech
csendes tag

Lehet kellene a hozzá tartozó .odex fájl is?! :F Valaki eltudná aztis küldeni? :R

A halkuló fény illatának milyen íze lehet? :))

(#2455) mdani01 válasza Alex_ (#2446) üzenetére


mdani01
aktív tag

És ha utána unrootolom akkor is működni fog? Ha ott vannak a fájlok neki akkor elvileg mennie kell?!

iPhone 6S SpaceGray

(#2456) DS39 válasza ErrorTech (#2454) üzenetére


DS39
nagyúr

[link]

egyébként nem magát a huawei gyári launchert törölted?

[ Szerkesztve ]

(#2457) somé


somé
őstag

Nem sikerül a root. :(

Leírás szerint csinálom, a probléma itt van:

"Ha minden rendben zajlik, néhányszor entert kell nyomni a batch fájl futása során, más teendő nincs."

Amikor elindítom, egyszer kell "nyomjon egy billentyűt", aztán azt írja, hogy 'Waiting for devices'. Innetől semmit nem csinál, vártam vagy 10 percet, de meg sem moccan.
Mi lehet a probléma?

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#2458) Alex_ válasza somé (#2457) üzenetére


Alex_
tag

a telefonhoz mint eszközhöz tartozó adb drivert felraktad?

(#2459) Alex_ válasza mdani01 (#2455) üzenetére


Alex_
tag

jó kérdéseid vannak, írtam, hogy én nem próbáltam ki. s nem is unrootolom, szóval passz. :)

(#2460) jercsi válasza somé (#2457) üzenetére


jercsi
tag

sztem is a drivert kellene feltenned ...ha az nincs fent akkor ezt a hibát fogja dobni ...

(#2461) somé válasza Alex_ (#2458) üzenetére


somé
őstag

Természetesen, az első mozzanatok egyike, ahogy a leírás tartalmazza.

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#2462) somé válasza somé (#2461) üzenetére


somé
őstag

Sikerült, az első bekapcsolásnál a hangerő le helyett a fel gombot nyomtam, utána minden ment papírforma szerint, checker-rel ellenőrizve, root-olva. :K

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#2463) Alex_ válasza somé (#2461) üzenetére


Alex_
tag

s meg is jelenik az eszközkezelőben ezek után a telefon Android Composit ADB Interface néven? mert ha nem akkor az usb eszközkezeléssel lesz bibi.

(#2464) somé válasza Alex_ (#2463) üzenetére


somé
őstag

Köszönöm, már sikerült, 1-gyel feljebb írtam. :K

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#2465) trouble


trouble
senior tag

Sziasztok. Ha valakinek van ötlete kérem segítsen.A home gomb a legszélső lapra dob vissza(ahol nekem semmi nincs) egy ideje, nem középre ahol a dolgaim vannak. Hogy lehet ezt korrigálni a régi állapotra(középső lapra dob). Minden fele próbálkoztam de nem bírok rájönni! Köszi.

(#2466) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Sziasztok!

Csengőhang - sms jelző:
Honnan-hogyan lehet megszerezi erre a telefonra a klasszikus telefon csengést és a régi nokiás sms hangot?
Keresném még azt a témát ami olyan mérőműszer szerű.
Aki tudja kérem linkelje őket!

(#2467) ErrorTech válasza DS39 (#2456) üzenetére


ErrorTech
csendes tag

A launcher megvan, látom is a programok közt, ezt a file-t töröltem ki véletlen mást nem. Köszönöm :) :R

A halkuló fény illatának milyen íze lehet? :))

(#2468) DS39 válasza ErrorTech (#2467) üzenetére


DS39
nagyúr

Szívesen. ;)

SzalaiG: pont ugyanúgy mint bármely más telefonra, Google-be beírod: "classic phone ringtone mp3 download", az a mérőműszeres téma nem tudom milyen, de Google Play áruházban nézz körül hátha találsz olyat.

[ Szerkesztve ]

(#2469) jercsi válasza SzalaiG (#2466) üzenetére


jercsi
tag

Klasszikus csengőhang azt hiszem van benne ...

(#2470) SzalaiG


SzalaiG
addikt

A tekerősé kellene.
Plusz az alap Nokia sms hang.

(#2471) ErrorTech válasza DS39 (#2468) üzenetére


ErrorTech
csendes tag

Hiába cseréltem file-okat, semmi :( Mindegy, valahogy csak elhasználom ezt, úgyis új ROM-ja lesz :DD

A halkuló fény illatának milyen íze lehet? :))

(#2472) DS39 válasza ErrorTech (#2471) üzenetére


DS39
nagyúr

csere után újra indítottad a telót?

(#2473) ErrorTech válasza DS39 (#2472) üzenetére


ErrorTech
csendes tag

Újraindítottam többször is próbáltam telepíteni is de dobott egy pipát és kiirta hogy az alkalmazás nincs telepítve. Köszönöm a segítséget.

A halkuló fény illatának milyen íze lehet? :))

(#2474) eurolac válasza SzalaiG (#2470) üzenetére


eurolac
senior tag

Szia! Én eddig a zedge.net-en szinte minden hangot megtaláltam amit kerestem. ha megvannak már be lehet tenni őket....

Eurolac

(#2475) Alex_ válasza trouble (#2465) üzenetére


Alex_
tag

az öt képernyő közül a home kijelölése huawei launcherben: vagy a vissza gombbal, vagy átlós csiptetéssel bejön az öt alapképernyő. mindegyik alján van egy szürke házikós rész, ahova rányomsz az narancssárga lesz, s az lesz a home.

(#2476) trouble válasza Alex_ (#2475) üzenetére


trouble
senior tag

Köszi, sikerült, szuper! :C

(#2477) yoghurt00111


yoghurt00111
csendes tag

Sziasztok!
Szóval remélem tudtok segíteni a problémámban!
Én is hasonló telefonhoz jutottam nemrégiben.
Sikerült is kirootolni csak viszont én hülye fejemmel nem csináltam előtte egy biztonsági mentést, mert nekiálltam mindent vadul letörölgetni sikerült a google szolgáltatásokat és a sns-szolgáltatásokat is letörölnöm.
Végén már a telefonkönyvben a névjegyeknél a telefonszámot se akarta megjeleníteni, a google playre se akart föl lépni. De viszont a wifi meg a mobilnet működött rajta. Gondolkoztam magamban, hát akkor csinálok egy hardresetet mert miért ne.
Megcsináltam minden tök jó ameddig bebootolt. Ott megjelent a kis android hiába nyomogattam nem történt semmi se. (a nyelvet és hasonlókat betudtam állítani és itt még észlelte hogy volt mobilnet usb-t is tudtam csatlakoztatni)
Beütöttem a pinkódott de a telefon állandóan foglaltat jelzet.
Most arra jutottam hogy felraktam a Clean Base Rom 5#-öt azzal végre elérhetővé tudtam tenni ezt a drágalátos telefont de viszont a se a wifi-re se a mobilnetre nem akar fölcsatlakozni...
Nézegettem a Link2SD-ben de viszont nem találtam ezt az sns-szolgáltatást
Valami ötlet???

Ui.: A wifinél azt csinálja hogy látja a hálózatokat beírom a jelszót csatlakozik utána lekéri az ip-t az sikeres utána meg azt írja ki hogy letiltva. Ezt csinálja nyílt hálózatnál is. Légyszi ha tudtok segíteni azt nagyon megköszönném.

Üdv

(#2478) ErrorTech


ErrorTech
csendes tag

Üdv. tettem új romot a telóra, szépen megy is, sokkal gyorsabb mint eddig DE nincs wifi (pont mint az előző hozzászólónál) viszont a mobilnet meg megy, meg minden más is, valami ötlet, mit tudok ilyenkor tenni? Köszönöm előre is.

A halkuló fény illatának milyen íze lehet? :))

(#2479) jakabtamas válasza yoghurt00111 (#2477) üzenetére


jakabtamas
tag

GYÁRI ROM & Annak visszarakása :

1. Letöltöd ezt :[link]
2. SD kártyára felmásolod a step 1-ből a dload mappát.
3. Menü - Tárhely - Szoftverfrissítés - Frissítés SD-ről
4. Ha végzett akkor : step 2-ből a dloadot SD-re
5. Menü - Tárhely - Szoftverfrissítés - Frissítés SD-ről

Teljesen gyári szoftver. ( Ha volt CWM már nincs, és a rootot is eltünteti.)

[ Szerkesztve ]

(#2480) Bizsu1st


Bizsu1st
aktív tag

Sziasztok! Vettem én is egy ilyen telót, 1hetesen kéz alól! Nem rossz, teljesen meg vagyok elégedve a sebességgel, viszont a multitasking nem mindig tökéletes a ram miatt, nah, de ezt tudtam előre! Olyan kérdésem lenne, hogy lötyög-e valakinek a hátlap? Nem tudom, hogy csak az enyém gyári hibás, vagy ez széria! Szemből nézve, jobb oldalt egyik pöcök sem tart semmit a hátlapon! Felül se az igazi, viszont balról és alul passzentos! Nincsenek letörve/megkopva, teljesen gyári állapotú és mégis lötyög! Nagyon idegesítő! Tapasztalt valaki ilyet?

(#2481) bluefox82


bluefox82
csendes tag

Sziasztok! Tapasztalta már más is, hogy néha gondol egyet a teló és nagyon halk lesz a mikrofon, illetve a másik fél számára szinte érthetetlen lesz a beszédünk? Van rá megoldás (rom vagy beállítás) vagy inkább egyenesen szervíz? Tapasztalta ezt már más is? Nagyjából úgy tűnik a dolog mintha méterekről beszélne az ember normál hangon.

[ Szerkesztve ]

(#2482) shootme2


shootme2
aktív tag

Sziasztok

Ha felteszek egy oc kernelt utána vissza tudom tenni az eredetit? Tehát lementhető a telefonról vagy letölthető valahonnan az eredeti?
Aroma file manager-el hogy lehet feltenni? Procit nem akarom húzni RAM Expander végett kellene.

(#2483) jakabtamas válasza bluefox82 (#2481) üzenetére


jakabtamas
tag

Nem fogtad be a hátsó mikrofont vagy az alsót ?

(#2484) jercsi válasza Bizsu1st (#2480) üzenetére


jercsi
tag

A hátlaplötyögés sztem csak a tieden van , nekem masszív a teló kaszniilag ...

(#2485) jercsi válasza bluefox82 (#2481) üzenetére


jercsi
tag

Biztos a telefon nem a szolgáltató ?

Meg ennél a telefonnál nagyon figyelni kell arra hogy hogyan tartod a szád elé , nekem ha nincs rásimulva az arcomra teljesen akkor nálam is ezt tapasztalom...alig hallanak
jó hát nézzük el huawei éknek , szépen lassan de ott lesznek a csúcskategória közt ...

[ Szerkesztve ]

(#2486) chungee


chungee
addikt

Napot!

Van 1 zaklatóm. Hogyan tudom letiltani a számát:F

(#2487) zobika válasza Bizsu1st (#2480) üzenetére


zobika
tag

Nekem is ilyen, és csak a jobb oldalon. De nekem a turbo sim miatt ilyen. Ha az nincs benne, akkor rendesen rápattan a hátlap, és akkor tökéletes. De hát kell a turbo sim...

Illa-berek, nádak-erek, a Motorosok, jó emberek!

(#2488) SektorFlop válasza chungee (#2486) üzenetére


SektorFlop
aktív tag

Play áruházban van egy BlackList nevű alkalmazás, azzal letudod tiltani.

Rom területén van valami újítás? Elég rég jártam erre. És mióta megvettem a telefont (szeptember környékén) azóta ICS_OB_07-et használok, csak most előjött vele egy kis probléma a Logcat-el kapcsolatban, amit nem tudok sehogy se orvosolni. Ezért elgondolkoztam a rom cserén.

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#2489) chungee válasza SektorFlop (#2488) üzenetére


chungee
addikt

:R :C

(#2490) shinodas


shinodas
tag

Sziasztok!
Nem nagyon ismerem még ezt a telefont, ezért kérdezném, hogy mi az aktuálisan használatos custom ROM? Illetve egy linket kaphatok e hozzá? :) A felrakás módja úgy megy, mint bármilyen másik telefonon? (bocsi, a hülye kérdésekért! :D ) :)

(#2491) shootme2


shootme2
aktív tag

Üdv

Valaki el tudná magyarázni hogy hogyan kell aroma file managerrel oc kernelt feltenni és ram expandert beüzemelni? Ha valami gond lenne vele vissza lehet tenni az eredeti kernelt? A telefon rootolt.
2 hete próbálok választ kapni sikertelenül jó lenne ha megoldódna.

(#2492) bluefox82


bluefox82
csendes tag

Köszönöm a tippeket jakabtamas és jercsi. Tegnap kipróbáltam, de még letakart másodlagos mikrofon mellett is tökéletesen hallott a másik fél. Ráadásul még azt is kipróbáltam hogy egy méterről beszéltem, és akkor is tökéletesen hallottak. Ilyen megbízhatatlan a teló, vagy csak a szolgáltatónál lehetett zavar?

(#2493) KamuMazsola válasza bluefox82 (#2492) üzenetére


KamuMazsola
őstag

A telenornál a napokban én is találkoztam a szolgáltatás akadozásával, elsősorban a mobilnettel volt bajom, ill a viberrel, de már helyreállt. Amúgy a telót augusztus óta használom és igen meg vagyok vele elégedve.

Üdv.: KamuMazsola

(#2494) Ti(p)lee


Ti(p)lee
csendes tag

Sziasztok!

Egy problémán lenne, felraktak ezta clanbase romot,minden rendben van csak épp nem megy WIFI.
Látja a wifi pontokat csak csatizni nem akar4

Valami megoldás rá!!!
(látom többen kérdezték ezt a hibát,de választ nem találok rá)

Kösz a segitséget előre is!

(#2495) Bizsu1st válasza zobika (#2487) üzenetére


Bizsu1st
aktív tag

Nekem is a sim felőli oldal a cinkes, pedig nincs turbo-sim! Rásimul szépen, csak a fülek nem fognak semmit! Szó szerint ropog a kezemben... Elég ciki! Már beszéltem a telenorral, elvileg a héten beviszem szervízre! Kiváncsi vagyok, mit tesznek vele...

(#2496) Lacika0002


Lacika0002
aktív tag

CWM-ből probálta már valaki telepíteni az OC kernelt?
Igy is lehet elvileg. Ha valaki próbálta írja már meg hogy jó e vele a wifi :R

(#2497) dokee78 válasza St3ven (#615) üzenetére


dokee78
félisten

Nem jön be a Recovery csak rózsaszín háttér.
Pedig mindent jól csinálunk.
Muszáj a gyári kábel?

[ Szerkesztve ]

(#2498) Lacika0002 válasza dokee78 (#2497) üzenetére


Lacika0002
aktív tag

Szerintem a kábel teljes mindegy :U

(#2499) dokee78 válasza Lacika0002 (#2498) üzenetére


dokee78
félisten

Akkor mi lehet a gond?

Error device not found azaz nem találja.

(#2500) zobika válasza dokee78 (#2499) üzenetére


zobika
tag

Összes driver fel van telepítve?

Illa-berek, nádak-erek, a Motorosok, jó emberek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.