Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2901) jakabtamas válasza tigipuf (#2894) üzenetére


jakabtamas
tag

Megy az, csak többször egymás után kell, de ha így sem megy, akkor próbáld meg a linkeltből (myhuawei)egy másikat.

(#2902) huaweiy200


huaweiy200
csendes tag

nem tudnál egy linket adni vagy elmagyarázni hogy hogy kell csinálni?

(#2903) vimes


vimes
senior tag

Szeretnék gyári visszaállítást (factory reset) csinálni egy ilyen ketyerén. Az volna a kérdésem, hogy "végeredményben" van e különbség, ha a "Beállítások/Adatvédelem/Gyári adatok visszaállítása" menüponttal csinálom, vagy így: http://www.youtube.com/watch?v=lu-SvZgvuCs , vagy pontosan ugyanaz történik mindkét lehetőség esetén?

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#2904) maroskah


maroskah
aktív tag

Sziasztok!

Öcsém ma kapott egy ilyen telefont, de kevés a ram benne és nem akarja futtatni a játékokat. Nem is értem, hogy lehet ilyen kevés ramot beletenni, de a lényeg, hogy pont arra nem tudja használni amire szeretné, azaz szinte semmit nem tud játszani..
Costum romot nem akarok neki rárakni, mivel ma kapta, na meg anyám se örülne neki, mert neki az számít, hogy megkapta azt már is b#szigálják.

A kérdésem az lenne, hogy lehet valamit csinálni vele gyári romon is? Vagy így felejtős a játék?
Előre is köszönöm.!:)

(#2905) DS39 válasza maroskah (#2904) üzenetére


DS39
nagyúr

attól függ milyen játékról van szó, elég sok játék (logikai, darts, biliárd, kártya, stb) megy rajta, de az ilyen 3d-seket/mászkálósakat felejtsd el.

(30k környékén azért lehetett volna jobb telót is választani ha játékra kell, Tipo, Mini 2 - na nem mintha ezeken GTA-zni lehetne, de a ram több bennük, van elég belső tárhelyük, igaz a CPU, GPU pont ilyen mint ebben)

(#2906) maroskah válasza DS39 (#2905) üzenetére


maroskah
aktív tag

Értem. Köszönöm!

És esetleg, ha rootolnám meg új romot teszek rá, jobban mennének?

Azért nem kapott jobbat, mert meglévő előfizetés mellé vették a szüleim 0Ft-ért. Tarifa csomagot meg nem akartak váltani. Csak most kezd rájönni, hogy nem ér vele sokat..

(#2907) DS39 válasza maroskah (#2906) üzenetére


DS39
nagyúr

ha rootolod, törlöd a felesleges appokat, amik így nem töltődnek be, nem eszik a memót, és még használsz ram expandert is, akkor jobban fognak menni, de komolyabb 3D-s játékok Adreno 200-as GPU-val, és egy max 1 GHz-re húzott procival sem lesznek csoda gyorsak, ha elindulnak.

de tényleg nem tudom mi az igény etéren, ha a te telódat nézem az SoC tekintetében még gyengébb ennél (kivéve ha lemaradt egy S a végéről), max a RAM szempontjából jobb.

(#2908) maroskah válasza DS39 (#2907) üzenetére


maroskah
aktív tag

Nem gondolt nagy dolgokra, de így még a Temple Run se fut a telefonján. Amiket néztünk játékok közül a Jetpack Joyride és a Subway Surfers nem ment még. Jelenleg a Speedx 3D és a Fruit Ninja ami megy rendesen.

(#2909) DS39 válasza maroskah (#2908) üzenetére


DS39
nagyúr

ezeket kompatibilisnek írja a Play, szóval max a kevés ram miatt léphet ki, általában ez szokott lenni a hiba, az újabb Angry Birds-öknél is, hogy amint betelik a memó kidob a játékból.
erre megoldás lehet, az itt már sokat tárgyalt, ram expander, ha van egy viszonylag gyors sd-kártyád,

(#2910) shinodas


shinodas
tag

Arra van otletetek, h a cleanbaserom#5 miert nem csatlakozik wifire? Illetve masik rom telepitesenel bootloop van. Az is fura :D

(#2911) zobika válasza shinodas (#2910) üzenetére


zobika
tag

Tedd fel hozzá az ockernelt, és lesz wifi rögtön:)

Illa-berek, nádak-erek, a Motorosok, jó emberek!

(#2912) kelemen93


kelemen93
tag

Üdv!

Nektek nincs panaszotok a gyenge anyagminőségre? "recseg a hátlap" és ez napról napra zavaróbb:S
Esetleg valakinek még hasonló észrevétel vagy talán valami ötlet?:

Zárd be a hideget mert bejön az ablak!

(#2913) saca23 válasza kelemen93 (#2912) üzenetére


saca23
aktív tag

Helo
Ennek a telonak rengeteg nyügje van de
az anyaghasznàlata az egész normàlis.
Nekem inkàbb màs bosszantó hibàival van tele a buràm.
Azt màr megszoktam hogy a play alkalazàsok
85% ezen a telon el sem indul.
Iszonyat hogy több mint 2éves telokon pl:g.minin több jàték indul el mint ezen.De lényeg hogy ips kijelzöje van csak szerintem ez nem ér 30e.ft.-ot t-nél.
Nem hiszem el hogy lehet droidos telot igy lebutitani ràdàsul tele van buggal a gyàri rom pl aksi kijelzés megbolondul 48 orànként
és csak ujraindítàs segit össze vissza jelzi a belsötàrhely méretét stb.
Ez a telo csak erös idegzettel ajànlott kb 10 rugoért. Hihetetlen mekkoràt csalodtam ebbe a teloba sajnos kényszer vàsàr volt de ez csak egy kiherélt okos telo ràdàsul nem is olcso a tudàsàhoz képest.

(#2914) kelemen93 válasza saca23 (#2913) üzenetére


kelemen93
tag

akkor ezek szerint neked nincs ilyen problémád a hátlappal?(gyenge szorítás hatására is recseg...:S)
Az akksival én sem vagyok kibékülve ezt egyébként korábban már kérdeztem itt de lehet csak félrevezet?:S
Sajnos nincs időm kitapasztalni.:S Playről eddig amit töltöttem minden működött(igaz ezek nagyrészt olyan alkalmazások amit itt ajánlottak vagy nagyon egy alapvető app) indult kivéve az officesuite ami megbízhatatlan leáll stb.. de már váltottam.

Zárd be a hideget mert bejön az ablak!

(#2915) DS39 válasza saca23 (#2913) üzenetére


DS39
nagyúr

a play
alkalazàsok
85% ezen a telon el sem indul.
Iszonyat hogy több mint 2éves telokon
pl:g.minin több jàték indul el mint
ezen

Ez azért nem így van. Már csak az ARMv7 vs ARMv6 miatt sem.

Az anyaghasználat nálam patent.

Az akku átlag használattal 2,5-3 napot elmegy, ami okosteló fronton kiemelkedő.

[ Szerkesztve ]

(#2916) kelemen93 válasza DS39 (#2915) üzenetére


kelemen93
tag

és mit gondolsz ezzel a problémával gariztathatom+ megemlíteném az akku gyenge üzemidejét.

[ Szerkesztve ]

Zárd be a hideget mert bejön az ablak!

(#2917) DS39 válasza kelemen93 (#2916) üzenetére


DS39
nagyúr

meg lehet próbálni.

(#2918) saca23 válasza DS39 (#2915) üzenetére


saca23
aktív tag

Az tudom hogy korszerübb a procija van,de mivel le van csonkitva ram és memoria téren igy nem sokat ér hogy modernebb
A kb 20 mega körüli vagy kicsit nagyobb alkalmazàsoktol meghasal.
Persze mutatja a play hogy leszedhetek pl temple runt is mivel armv7 de elindulni nem fog.
Rengeteg jàték van ami alà g.mini meg gio ir hogy megy nekik de ezen még be se tölt vagy vissza dob. pl az a szar angri space a komolyabb pàlyàkon màr kidob.
Mondom kb 10 megàs alkalmaÀsokkal bir el a telo.

(#2919) saca23 válasza kelemen93 (#2914) üzenetére


saca23
aktív tag

nem ilyen probléma nincs vele.
Meg az aksi megy 2 napot csak a visszajelzöje
bolondul meg idöszakonként.
Visza is vittem a t- hez ezzel a gondal de csak frissitették ês közölték ez ilyen.

(#2920) DS39 válasza saca23 (#2918) üzenetére


DS39
nagyúr

Nem az alkalmazás mérete a lényeg, 40-50 MB-os 100 Floors is megy simán. A ram használatuk a legyen a játékok zöme eszi rendesen.

Nem játék telefon, de nem is ettől okos egy telefon. :)

Aki játszani szeretne van Nintendo emulátor, haver azt használja Gio-n.

[ Szerkesztve ]

(#2921) wagnereszter válasza Bizsu1st (#2898) üzenetére


wagnereszter
csendes tag

Igen, keresőn van a bluetooth, mégsem találja. :(

A net csatlakozás megoldódott, bár azt is csak hotspoton keresztül tudja, a régi Samsung simán bluetooth-al is ment. :(

(#2922) Bizsu1st válasza kelemen93 (#2916) üzenetére


Bizsu1st
aktív tag

Felesleges gariztatni, vissza fogják dobni! Olvass vissza pár hsz-el korábban, hogy én hogy jártam! Pedig az enyém lötyögött...
Telenyomor, Telemax szervíz...

(#2923) kelemen93 válasza saca23 (#2919) üzenetére


kelemen93
tag

holnap megpróbálom max megmondják h mindenről én tehetek :D:D:D
Anno T-nél vásároltam egy Motorola Razr V3xx.et és nagyon rossz volt az akkuja annak is bevittem és miután visszajött a papíron az állt h sikeres javítás cserélt alakrészek: Főpanel :Y :D ( persze az akku ez után sem bírt 1 naptól többet) Remélem a Telenor nem lesz ilyen.

Bizsu1st:pontosan ettől tartok én is :F

[ Szerkesztve ]

Zárd be a hideget mert bejön az ablak!

(#2924) Bizsu1st válasza wagnereszter (#2921) üzenetére


Bizsu1st
aktív tag

De bluetooth-al csak modemként tudtad összekötni a géppel... Wifin egyszerűbb szerintem, mint beállítgatni a "kapcsolat varázslót" :D

(#2925) zobika válasza saca23 (#2918) üzenetére


zobika
tag

Viszont mindenre van megoldás, én vígan játszadozom a Temple Run 1, illetve a 2. részével is, akadásmentesen ezen a telón. :) Clean Base Rommal, proci 1GHz-re húzva, ram expanderrel, 3 napot lazán kibír, de ha kevesebbet használom még többet is...

Én nagyon elégedett vagyok a telóval, nagyon sok játék elfut rajta így, kicsit "tuningolva".
De minden mással elégedett vagyok vele, egyedüli gondom csak a kamera, az sajnos nem a legjobb.
De ennyi pénzért megérte, 15k-ért vettem "használtan" (pár órát használták). De még az új árán, 20k-ért is megérte volna.

Illa-berek, nádak-erek, a Motorosok, jó emberek!

(#2926) saca23 válasza zobika (#2925) üzenetére


saca23
aktív tag

Köszi a vàlaszt meg a segitséget de szerencsére màr nem kell szenvednem a teloval sokàig. Amugy sincs kevem nagyon romolgatni. Szeretek egy telefont csak simàn
belakni a pénzemér nem pedig nekem kelljen még összerakni hasznàlható àlapotra,
amugy nem ezen akarom a jàtszhanék vàgyam kiélni csak pàr mai modern alkalmazàst akartam volna telepíteni.
Hasznàltan 10 megéri de dominoba 31-ért nem.

(#2927) tigipuf válasza saca23 (#2926) üzenetére


tigipuf
senior tag

vegyél már használtan 10-ért akkor de fasza állapotút, 12-ért rögtön átveszem,,

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#2928) DS39 válasza saca23 (#2926) üzenetére


DS39
nagyúr

nézőpont kérdése, nem a játékképességet kell megfizetni, hanem azt hogy kapsz egy komplett multimédiás eszközt, amivel tudsz kommunikálni a világ bármely részén élő emberrel, telefonon és interneten keresztül, tudsz office dokumentumokat olvasni, szerkeszteni, megosztani/továbbküldeni bárkinek emailben, bluetoothon, tudsz fényképezni, zenét hallgatni, internetezni (akár kisebb flash alkalmazásokat futtatni), magyarul fel tudsz olvastatni vele e-bookot (svox) és még sorolhatnám. ezek miatt okos egy telefon, nem a játékok miatt. az csak egy plusz, melyet főleg a fiatalabb korosztály űz.
szvsz egy jó állapotú használt teló úgy 15-20 között simán megéri, annak akinek az általam felsorolt dolgokra kell, ehhez nem kell romolgatni sem.

(#2929) shootme2


shootme2
aktív tag

Látom többeknek recseg a hátlap. Két ilyen telefon van a közelemben a sajátomon kívül és mind a háromnak recseg a hátlapja. Duplára hajtottam egy post it-et és kivágtam belőle egy kis téglalapot majd beraktam a képen látható kis lyukba utána felraktam a hátlapot és azóta nem recseg.

KÉP

Más: clean base rom 5 fut a telefonomon amiben másabbak az ikonok és a feloldó képernyő is másabb mint a gyári. Hogy lehetne rávarázsolni a gyáriét?

[ Szerkesztve ]

(#2930) shinodas


shinodas
tag

Tudnátok linkelni egy kernelt, illetve egy how-tot? Mert már több módon próbáltam, de a cleanbase még mindig nem akarja a wifit használni... :W

(#2931) shinodas válasza shinodas (#2930) üzenetére


shinodas
tag

Megoldódott, a router volt a ludas! :)

(#2932) Bizsu1st válasza shootme2 (#2929) üzenetére


Bizsu1st
aktív tag

Linkelj már légyszi egy képet arról is, amikor benne van a lyukban a cucc! Köszi

(#2933) shootme2 válasza Bizsu1st (#2932) üzenetére


shootme2
aktív tag

Ahhoz a fényképezőgépem kevés ezt a képet is a netről szedtem...

(#2934) kelemen93


kelemen93
tag

Üdv ismét!

A következő az"újabb" problémám:D Jelenleg egy 2gb.os microsd van a készülékben ( van nagyobb is amit jelenleg kártyaolvasóban használok adathordozóként (8gb class10)) Szóval az lenne a probléma. hogy ki-be kapcsolást követően nem tölti be egyből az összes telepített alkalmazást tegnap délután óta.Eddig 1<perc kellett neki, hogy mindent betöltsön most pedig kell neki 5-7. :F elég sok playről letöltött alkalmazás van (25db kb) amit nem szeretnék letölteni ismét és nem is tudom lementeni mivel nincs rootolva. Létezik.e megoldás eme problémára?(formázni sem szeretném)

Zárd be a hideget mert bejön az ablak!

(#2935) Bizsu1st válasza shootme2 (#2933) üzenetére


Bizsu1st
aktív tag

Legalább akkor mondd el, hogyan csináltad :D A Hátlapon található fül mellé, vagy alá tetted a cuccot?

(#2936) kelemen93 válasza Bizsu1st (#2935) üzenetére


kelemen93
tag

én is próbálkoztam tegnap post-it.el de sikertelenül..:DDD

Zárd be a hideget mert bejön az ablak!

(#2937) DS39 válasza kelemen93 (#2934) üzenetére


DS39
nagyúr

miért ne tudnád lementeni? ott a biztonsági mentés gyári alkalmazás, azzal még az alkalmazásadatok is menthetőek. :K
de ha csak az apk kell arra egy total commander is elég.

amúgy az sd-vel kapcsolatban én megnézném jól illeszkedik-e, ill. egy töredezettségmentesítés sem árthat.

[ Szerkesztve ]

(#2938) kelemen93 válasza DS39 (#2937) üzenetére


kelemen93
tag

Köszönöm sikerült:R így is apk.t mentett le és még a gyári alkalmazásokról is :)
formázom aztán meglátom, hogy mentem.e valamire, miután vissza raktam az alkalmazásokat
ui: egyébként néztem a memokarit és nem volt elmozdulva, ki is vettem többször is de akkor is lassú volt, de remélem h nemsokára is írhatom, hogy csak VOLT! :DD

Zárd be a hideget mert bejön az ablak!

(#2939) shootme2 válasza Bizsu1st (#2935) üzenetére


shootme2
aktív tag

Alá a képen látható bekarikázott kis lyukba.

(#2940) Murloc


Murloc
tag

Sziasztok! Erre esetleg valaki? Nekem is ugyan ez a problémám. Köszi előre is!

(#2941) afraller válasza Lacika0002 (#2900) üzenetére


afraller
csendes tag

hogyan kell aroma-val fölrakni az oc kernelt? hova rakjam az oc-t sd-n hogy föl tudjam rakni aroma-val? (nekem se jó a wifi)

(#2942) Lacika0002 válasza afraller (#2941) üzenetére


Lacika0002
aktív tag

Le kell tölteni az OC kernelt és az aroma file manager 1.80-at. Felmásolod az SD kártyára, de ne tedd mappába, csak simán rá a kártya gyökerébe. Elindítod a telót CWM-be és install -zip for SD, Choose -zip for sd, kikeresed az aromát. Elindul egy file kezelő, a többi már a videóban benne van.
Ha kész, örülsz neki és wifizel :C

(#2943) yatta


yatta
csendes tag

Sziasztok!

Két gép tetszik..
Az egyik az Xperia tipo, a másik a Huawei Y200. A fényképező része egyik telefonnál sem érdekel.
A tipoban nagyon tetszik az Android 4.0.3 (Ice Cream Sandwich-el) és a nagy tárhely. Az Y200-nak a gyorsasága, az egyedi op.rendszere szimpatikus. Egy kicsit jobban hajlok a tipo felé, összhatásra meggyőzőbb (meg hardverileg is).

Kíváncsi vagyok a véleményeitekre.

(#2944) zobika válasza yatta (#2943) üzenetére


zobika
tag

Csak a RAM és az ICS miatt lehetne választani a Tipo-t, de nekem az már nagyon kicsi kijelzős, így eleve kiesett a választásból.(Sőt, már-már az y200 kijelzőjét is kicsinek érzem..) Huawei mellett szól a nagyobb, IPS kijelző, illetve a nagyon jó akku üzemidő. (Bár ez elvileg a Tipo-nál is jó)

[ Szerkesztve ]

Illa-berek, nádak-erek, a Motorosok, jó emberek!

(#2945) DS39 válasza yatta (#2943) üzenetére


DS39
nagyúr

a ram miatt a tipo, esetleg az Y200 nagytesója a G300. (nem sokkal drágább mint a Tipo)

(#2946) P.mini


P.mini
aktív tag

Hali! Rég nem jártam a fórumon, nem volt időm. Van valami fejlemény, új főzött ROM ami jól működik a CleanBaseRom5 után? :)

(#2947) jakabtamas válasza P.mini (#2946) üzenetére


jakabtamas
tag

Elkészült a Cyanogen Mod 7-es változata,és stabil. Nemsokára várható a CM9-is,No|Name készíti.

(#2948) zobika válasza jakabtamas (#2947) üzenetére


zobika
tag

CM9?? Ez komoly? Hol olvastál erről?
Ezen a telón jól fog futni a 256MB ram miatt az ICS?

Illa-berek, nádak-erek, a Motorosok, jó emberek!

(#2949) jakabtamas válasza zobika (#2948) üzenetére


jakabtamas
tag

[link] Persze nem 100% hogy kész is lesz, de ha igen fenn lesz az oldalon. Kitudja, a jövő titka.

(#2950) zobika válasza jakabtamas (#2949) üzenetére


zobika
tag

Köszi!
Ezt akkor figyelgetni fogom :)

Illa-berek, nádak-erek, a Motorosok, jó emberek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.