Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3501) jakabtamas válasza Tommyka18 (#3500) üzenetére


jakabtamas
tag

Hogyan sikerült ?

(#3502) St3ven válasza jakabtamas (#3241) üzenetére


St3ven
addikt

Az új gyári rom alatt ( b898 ) mintha csökkent volna képernyő felbontása, de CM7 alatt is ez van. Nálatok nincs ilyen ?

Én a B899-nél tapasztaltam ugyanezt, és sajnos elég látványos a különbség. Sokkal gyengébb a kijelzőn megjelenített elemek minősége, pl. ugyanazok az ikonok az új ROM-mal durván "szőrözőbbek", azaz a kontúrjaik nem olyan élesek. Magyarul gagyibbak, mintha nem is ugyanazt a kijelzőt nézném.

Nem értem mi lehet az oka, gyári ROM-ról a legfrissebb gyári ROM-ra frissítettek szakszervizben.

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#3503) St3ven


St3ven
addikt

Az mennyire hihető, ha 14%-ról 1 óra töltés után azt írja, hogy "Feltöltve."?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#3504) whiskeys válasza St3ven (#3503) üzenetére


whiskeys
őstag

nekem is volt már ilyen. nem valós...

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#3505) DS39 válasza St3ven (#3503) üzenetére


DS39
nagyúr

nálam úgy szokott lenni hogy 90%-ig relatíve hamar eljut, majd utána kell még 1 óra hogy 100%-os legyen.
szóval nem valós, hagyd csak rajta még.

(#3506) jakabtamas válasza St3ven (#3502) üzenetére


jakabtamas
tag

Én amúgy emiatt is szeretnék downgradelni B889-re.

DS39: Nálam nincs ilyen probléma, egész este töltődik, és fix hogy reggel 100%-on lesz.

[ Szerkesztve ]

(#3507) St3ven


St3ven
addikt

Kösz a válaszokat. Rajtahagytam még plusz másfél órát.

Valami nagyon szakmai, akkumulátorokkal foglalkozó cikkben olvastam, hogy bekapcsolva érdemes tölteni a mai akksikat, azért próbáltam ki most így tölteni. Eddig mindig éjjel, kikapcsolt állapotban töltöttem.

(#3506) jakabtamas:
Nem megy a menüből "frissítés" egy korábbi verzióra?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#3508) DS39 válasza jakabtamas (#3506) üzenetére


DS39
nagyúr

én ezt nem problémaképp írtam, inkább csak érdekesség, hogy bekapcsolva töltve 2 óra alatt feltölt, 15-20%-ról feltölt 90-ig 1 óra alatt, majd a maradék 10-hez kell még egy óra.

(#3509) shootme2


shootme2
aktív tag

Jelenleg két ilyen telefon van nálam az egyiken érintetlen telenoros b889 van a másikon b898. Semmilyen minőségbeli vagy felbontásbeli különbség nem látható a kettő között. Az egyetlen különbség hogy a b889-ben nagyobbak az ikonok.

(#3510) jakabtamas válasza St3ven (#3507) üzenetére


jakabtamas
tag

"UPDATE FAILED!"és megáll a telepítés. Ez van a B889-re történő frissítéskor.

(#3511) St3ven válasza jakabtamas (#3510) üzenetére


St3ven
addikt

:(

@shootme2:
Gyári launcher? Tedd ki mondjuk az Opera Mini ikonját a főképernyőre, ott elég látványos a különbség. De nekem a Launcher 8-ban is. Frissítés előtt azt használtam, viszont most hányás lett az összes csempén lévő ikon.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#3512) shootme2 válasza St3ven (#3511) üzenetére


shootme2
aktív tag

Gyári launcher. Egyiken sincs opera mini a gyári ikonokat nézegettük semmit nem láttunk.

(#3513) shootme2 válasza St3ven (#3511) üzenetére


shootme2
aktív tag

Felraktam a launcher 8-at és az opera mini-t rájuk. Nézegettük vagy 5 percig de semmit különbséget nem láttunk.

(#3514) St3ven válasza shootme2 (#3513) üzenetére


St3ven
addikt

És az alap fehér Launcher 8 ikonok sem szőröznek nagy méretben az 1×1-es csempéken?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#3515) shootme2 válasza St3ven (#3514) üzenetére


shootme2
aktív tag

Ha az explorer, sms stb-re gondolsz azok is egyformának tűnnek.

(#3516) jakabtamas válasza shootme2 (#3513) üzenetére


jakabtamas
tag

Próbáld meg az óra ikonnal.

(#3517) Foose válasza DS39 (#3508) üzenetére


Foose
addikt

Nekem 29%-ról bekapcsolt állapotban másfél óra alatt feltölt.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#3518) shootme2 válasza jakabtamas (#3516) üzenetére


shootme2
aktív tag

Na annak az egynek tényleg csúnyább az ikonja. A többi továbbra is egyforma.

(#3519) St3ven válasza shootme2 (#3515) üzenetére


St3ven
addikt

Igen, azokra.

Most már kezdem azt hinni, hogy nektek azért nincs különbség a két ROM között, mert a régiben is ugyanúgy gyenge a képminőség, mint az újban. :(

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#3520) shootme2 válasza St3ven (#3519) üzenetére


shootme2
aktív tag

Neked nem 889 volt rajta gyárilag?

(#3521) St3ven válasza shootme2 (#3520) üzenetére


St3ven
addikt

Azt hiszem, igen. Tavaly nyári beszerzés, T-Mobile.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#3522) shootme2 válasza St3ven (#3521) üzenetére


shootme2
aktív tag

Akkor nem szabadna hogy más legyen. Ez is 889-es csak telenoros..

(#3523) DS39 válasza St3ven (#3521) üzenetére


DS39
nagyúr

Nem, a T-s 882-es

Az meg nincs fent sehol, így vissza sem tudnád tenni.

[ Szerkesztve ]

(#3524) Lacika0002


Lacika0002
aktív tag

Barátnőm telójára valószínű vissza kell rakni egy gyári romot, mert a CM7-el eléggé sok a baja. Melyik szerintetek a legjobb és legstabilabb gyári rom? Telenoros a készülék, arról a romról van egy CWM backup, érdemes lenne azt visszatölteni rá? Ha azt visszatöltöm minden visszaáll a CM7 előtti változatra, vagy ez igy már nem lehetséges?
A JB témás romot próbáltátok? :U
Bocs a sok kérdésért, de kint vagyok németben és ha hazaérek nem akkor akarok még guberálni hogy mit lenne érdemes a telóval kezdeni :DDD

(#3525) St3ven válasza DS39 (#3523) üzenetére


St3ven
addikt

OK, lehet, hogy 882-es volt. :B

Akkor a fenti hozzászólások alapján megpróbálom összeszedni az egyes ROM-okban tapasztalt képminőséget:
882 - szerintem
889 - jakabtamas szerint jó = shootme2 szerint jó
898 - jakabtamas szerint rossz <> shootme2 szerint jó (!)
899 - szerintem rossz

Szóval nem értem, shootme2 miért nem tapasztal különbséget a 889 és a 898 között.

Elég idegesítő, hogy szarabb telefont kaptam vissza a szervizből, elvégre a kijelzőt nézegetem egész nap! Persze ha nem láttam volna, előtte hogy nézett ki, nem lenne miről beszélni, de így különösen bosszantó.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#3526) Lacika0002


Lacika0002
aktív tag

Myhuawei.netre tettek fel pár javítást ehhez a telóhoz eddig még nem láttam itt igy belinkelem, hátha valaki kiprobálná.
Adreno Booster ez elvileg a video procit javítja, lehet választani hogy a képminősége legyen jobb, vagy az akku élettartam. Azt a változatot telepíted amelyik neked tetszik. Követelmények a linken.
SlaidMod elvileg gyorsítja a telót. Részletek a linkben.
Fly on modHasonló lehet mint az előző. Részletek a linkben.
Supremacy Trilogy Ugyszintén gyorsítja a telót. Részletek a linkben.
REmélem segített valamit.
És persze MINDENKI CSAK SAJÁT FELELŐSÉGRE PROBÁLJA KI!

[ Szerkesztve ]

(#3527) Tommyka18 válasza jakabtamas (#3501) üzenetére


Tommyka18
csendes tag

NAGY NEHEZEN ÚJRA ROOTOLTAM ÉS UTÁNA MÁR TUDTAM RÁ RAKNI RÁ 1 MÁSIK RENDSZERT

Tommy

(#3528) St3ven válasza Tommyka18 (#3527) üzenetére


St3ven
addikt

Így biztos mindenki hallotta. :U

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#3529) jakabtamas


jakabtamas
tag

Szerintetek lesz rá CM9 ?

(#3530) Lacika0002 válasza jakabtamas (#3529) üzenetére


Lacika0002
aktív tag

Ugy tudom hogy lesz rá CM9, de ez nem tuti :(
A cm7 is igencsak sok neki. Ez a telefon nem erre van kitalálva. Y300ra kellene beruházni, vagy egy y201-re. Arra már van 4.2.2 is, mert az elbírja. Ezzel a 256 mega rammal nagyon megvan lőve a téma, a proci még bírná de a ram elfogy. Nekem az ICS alapból semmi app telepítéssel többet foglal :S

(#3531) jakabtamas válasza Lacika0002 (#3530) üzenetére


jakabtamas
tag

Akkor megvárom lesz e rá CM9 , ha lesz, felteszem , ha lassú meg megy vissza a gyári GB.
Sajnos anyagi helyzetem miatt nem nagyon várható telóvásárlás.

Amúgy ha még németbe vagy szólhatnál NoName-nek hogy várjuk a CM9-et. :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3532) Lacika0002 válasza jakabtamas (#3531) üzenetére


Lacika0002
aktív tag

Ha látom tuti szólok neki :DDD
Amúgy minek rá a CM9? A CM 7 elég lenne ha rendesen meglenne írva rá. Javítanák a sok hibát, meg egy kicsit tovább fejlesztenék semmi baj nem lenne vele. Amugy meg ha nem tudod a gyári romot lecserélni, hogy akarsz rá CM9-et rakni? :F

(#3533) jakabtamas válasza Lacika0002 (#3532) üzenetére


jakabtamas
tag

Úgy, mint régen. Ehhez is van CWM, és lehet rootolni is. Bármelyik Custom ROM fölmegy.

(#3534) Lacika0002 válasza jakabtamas (#3533) üzenetére


Lacika0002
aktív tag

Akkor nem értem, miért irtátok hogy nem lehet downgrade-elni :U

(#3535) shootme2 válasza Lacika0002 (#3534) üzenetére


shootme2
aktív tag

Mert nem is lehet... A custom rom nem cseréli le az egész fw-t.

(#3536) tigipuf


tigipuf
senior tag

Nagyon csípem a 200-ast de ha tehetitek váltsatok y300-ra,szerintem kategória ugrás.

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#3537) whiskeys


whiskeys
őstag

gyári rom helyett ajánlanátok valami mást? köszi

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#3538) DS39 válasza tigipuf (#3536) üzenetére


DS39
nagyúr

hát az, de ahogy a topikot olvasom elég sok bugja is van. kamera, kijelző, szoftver, nincs alkalmazások menü, hang problémák...

közép kategóriásnak látszik, de ahhoz képest "olcsó húsnak híg a leve" jelenleg. a sebességén nem igazán látszik hogy két magos. nincs iránytű sem rds.

[ Szerkesztve ]

(#3539) mdani01


mdani01
aktív tag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, mióta feltettem a gyári B898-as ROM-ot azóta ha keresem a Időjárás és óra widget-et nem találom ha ki akarom rakni a kezdőképernyőre. Tudnátok ebben segíteni hogyan tehetném ki újra?

Köszönöm!

iPhone 6S SpaceGray

(#3540) jakabtamas


jakabtamas
tag

Valaki tudna nekem egy B889-es CWM backupot linkelni , amiből semmi nincs kitörölve ?
(Van még egy ötletem...)

(#3541) jakabtamas válasza mdani01 (#3539) üzenetére


jakabtamas
tag

Tedd fel a TotemWeather-t . Ez a gyári weather.

(#3542) mdani01 válasza jakabtamas (#3541) üzenetére


mdani01
aktív tag

Fenn van, de nem jelenik meg mikor a widget-et kiakarom választani.

iPhone 6S SpaceGray

(#3543) ricsi0307


ricsi0307
senior tag

Üdv.Valaki tudna nekem linkelni roothoz szükséges fájlokat?Már végignéztem egy csomó oldalt, hogy hogy kell de mindegyik az android-hilfe.de oldalra írányít ahol törölve vannak ezek a fájlok.

(#3544) cimp


cimp
senior tag

Sziasztok!

A fiam telefonját próbálom root-olni, de a hangerő le power kombó 10 másodpercig amig a boot logó lóg (google fordító) után bedugom az usb-t nem igazán fasza. adb devices pl egy nagy semmit listáz ki! Ennek megfelelően a root_v5.bat se tud mit kezdeni a cuccal!
Ilyenkor mi van?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi4 W. & Xiaomi Mi3 W. & Xiaomi MiPad & Xiaomi Mi2 & Xiaomi Redmi 1S & Xiaomi Piston & Xiaomi Piston 2 & Mi Headphones (Brutálisan gyönyörű hangzás!!!)

(#3545) jakabtamas válasza cimp (#3544) üzenetére


jakabtamas
tag

Szia !

Driverek fent vannak ?

(#3546) cimp válasza jakabtamas (#3545) üzenetére


cimp
senior tag

Fent. A windows eszközlistában látja.
Ha be van boot-olva akkor adb devices is látja!

Xiaomi Mi4 W. & Xiaomi Mi3 W. & Xiaomi MiPad & Xiaomi Mi2 & Xiaomi Redmi 1S & Xiaomi Piston & Xiaomi Piston 2 & Mi Headphones (Brutálisan gyönyörű hangzás!!!)

(#3547) jakabtamas válasza cimp (#3546) üzenetére


jakabtamas
tag

Milyen ROM verzió?

(#3548) cimp válasza jakabtamas (#3547) üzenetére


cimp
senior tag

Build.: U8655-1V100R001C00B897
Egyéni v.: CUSTHUNC85D001

Windows eszközlistában Android boot-loader ... nek ismeri fel a vol(le) + power után.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi4 W. & Xiaomi Mi3 W. & Xiaomi MiPad & Xiaomi Mi2 & Xiaomi Redmi 1S & Xiaomi Piston & Xiaomi Piston 2 & Mi Headphones (Brutálisan gyönyörű hangzás!!!)

(#3549) jakabtamas


jakabtamas
tag

#3540 Erre valaki ?

(#3550) cimp válasza jakabtamas (#3547) üzenetére


cimp
senior tag

Ötlet?

Xiaomi Mi4 W. & Xiaomi Mi3 W. & Xiaomi MiPad & Xiaomi Mi2 & Xiaomi Redmi 1S & Xiaomi Piston & Xiaomi Piston 2 & Mi Headphones (Brutálisan gyönyörű hangzás!!!)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.