Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2501) dokee78 válasza zobika (#2500) üzenetére


dokee78
félisten

Igen az összes azaz az ADB driver a drivers mappából.
At eszközkezelőben nincs sárga felkiáltójel semminél.

(#2502) SektorFlop válasza dokee78 (#2499) üzenetére


SektorFlop
aktív tag

a rózsaszín háttérnél rossz kombinációt nyomsz le:O Power+Hangerő le hogy ha a Fastboot modot akarod behozni, de nem olvastam az előzményeket, bocsi ha nem arról beszélek :D

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#2503) dokee78 válasza SektorFlop (#2502) üzenetére


dokee78
félisten

A rózsaszín háttér a Power + hang fel és az akku berakása lépésnél jön elő.
De más a gond,mert ott a parancssoros képen,hogy "device not found".

(#2504) SektorFlop válasza dokee78 (#2503) üzenetére


SektorFlop
aktív tag

hát az egyértelműen driver hiba lesz szerintem.

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#2505) dokee78 válasza SektorFlop (#2504) üzenetére


dokee78
félisten

Szerintem is,de ma már nem foglalkozok vele.
Holnap eltávolítom a drivert és újrarakom.

[ Szerkesztve ]

(#2506) jercsi válasza bluefox82 (#2492) üzenetére


jercsi
tag

Nekem pl 1 óra flottás beszélgetés után automatikusan szétkapcsolnak , ez nekik biztos jó ...

(#2507) Lacika0002 válasza dokee78 (#2499) üzenetére


Lacika0002
aktív tag

Nekem is azt írta amikor csináltam, de attól még működik a cwm :DDD

(#2508) Ti(p)lee válasza Ti(p)lee (#2494) üzenetére


Ti(p)lee
csendes tag

erre senki semmi?

(#2509) dokee78 válasza Lacika0002 (#2507) üzenetére


dokee78
félisten

Normál esetben hogyan kell behozni a CWM-et?

(#2510) zobika válasza Ti(p)lee (#2508) üzenetére


zobika
tag

Nekem tökéletesen működik a wifi, semmi problémám nem volt egyszer sem ezzel a ROM-mal.
Szóval passz..

Illa-berek, nádak-erek, a Motorosok, jó emberek!

(#2511) Lacika0002 válasza dokee78 (#2509) üzenetére


Lacika0002
aktív tag

Hangerő fel + bekapcs ha jól emlékszek :U

(#2512) dokee78


dokee78
félisten

Milyen dolog az,hogy csak akkor jön be a recovery,ha kikapcsolva dugja fel USB-re?

(#2513) SektorFlop válasza dokee78 (#2512) üzenetére


SektorFlop
aktív tag

Egyébként nem kell mind a két gombot nyomni egyszerre. Bekapcsolod, elengedheted nyugodtan a bekapcs gombot, és amikor rezeg egyet a teló, nyomod folyamatosan a hangerő fel gombot. De ha már van rom a telódon szerintem kikapcsolásnál fel ajánlja azt is hogy recovery-be lépjen be.

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#2514) dokee78 válasza SektorFlop (#2513) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi megnézzük,nem az enyém,távsegítségen át csináltam.

(#2515) Vesztor87


Vesztor87
senior tag

Sziasztok!

Ha unrootoltam a telót, akkor miért jön be bekapcsnál az a gyári szervizes vagy milyen menü, amikor reboot és egyéb beállítási lehetőség van?
Köszönöm!

(#2516) OGI-san válasza bluefox82 (#2481) üzenetére


OGI-san
csendes tag

A dual mic a hibás, néha nekem is csinálja. Valószinüleg nem jó a zajcsökkentés. Ki lehet kapcsolni:

A G300-as témájából loptam:
(#1776) emisi83
"akinek lenne még problémája a mikrofon hangerejével, illetve panaszkodnak hogy halk, azoknak itt a megoldás
-> Szerencsére a halk mikrofon problémára is létezik egy trükk, nálam bevált. A tárcsázóban írd be ezt: *#*#2846579#*#* Erre feljön egy szervíz menü, ott pedig lépjél be a ProjectMenu / Background setting / Dual Mic setting-be, és kapcsold ki a dual mic opciót (tedd (B)off(/B)-ra). Ha minden igaz, ezután már rendben lesz a hangerő beszélgetés közben."

Még annyit tennék hozzá, hogy ha kikapcsol a telefon, akkor szinte biztos hogy visszaállítódik bekapcsolt állapotra. Én hogy ne kelljen megjegyezni a számot felvettem névjegybe, annyi különbséggel hogy lehagytam az utolsó *-ot. Így amikor leütöm az első *-ot a tárcsázóban már mutatja is egy kis sávban a számot.
Remélem segítettem.
A módszert köszönjétek emisi83-nak.

(#2517) Alonso96


Alonso96
csendes tag

Sziasztok!
Nekem karácsony óta van meg a teló (első androidosom) és nagyon jó minden téren..
Kivéve pár játékot. Valamiért pár játékot szüneteltet játék közben kb 6 mp.-ként.. (angry birds,slanderman meg még jópárat). Pedig ahogy néztem sokkal többet tudna (http://www.youtube.com/watch?v=XrI_KDk4pSA)
Nagyon kezdő vagyok még légyszives magyarázzátok el hogyan érhetném el hogy minden játék amit bírnia kellene, hibamentesen fusson. (Pes011,DeadTrigger, meg hasonlók)
előre is köszi! :))

(a teló amugy még teljeseen gyári)

[ Szerkesztve ]

Faster than you -

(#2518) Dan-szan


Dan-szan
senior tag

Az sms csengőhangot sehogy sem tudom megváltoztatni :W ,hiába van más beállítva mindig u.a. szólal meg.Nincs rootolva,Go launchert használok ennyi a változtatás.De próbáltam úgy is ,hogy kiléptem a Go-ból,és a gyáriban állítottam át a hangot az sem változtatott a helyzeten!

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#2519) Alex_ válasza Dan-szan (#2518) üzenetére


Alex_
tag

talán:
ha a csengőhang sd kártyán van és leválasztod a kártyát akkor már én is észrevettem hogy visszaáll a gyárira, erre a megoldás, hogy a belső sd-n legyen a fájl.

(#2520) Alex_ válasza Alonso96 (#2517) üzenetére


Alex_
tag

csak félve kérdem, nem lehet hogy azért akad, mert közben a háttérben szabadít fel memóriát?

(#2521) Alex_ válasza Vesztor87 (#2515) üzenetére


Alex_
tag

valószinű azért, mert a superuser app (avagy jog) lett csak eltávolítva de a CWM (ClockWorkMod) az nem.

(#2522) Vesztor87 válasza Alex_ (#2521) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Mit tegyek ha vissza akarom csinálni? El fogom adni ugyanis....

(#2523) somé


somé
őstag

Vettem egy nagyobb kártyát (4GB) a ram probléma miatt, megfelelően megcsináltam a partícionálást, 1 GB-os ext2, link2sd-ben mindent megfelelően beállítottam, de a helyzet mitsem változott, nem tudok nagyobb appokat telepíteni, mert mindig azt írja ki, hogy nincs elég hely :W

Mi lehet a probléma?

(Egyébként nagyon jó telefon, főleg az üzemidő, de ez a kevés ram kiborít már)

[ Szerkesztve ]

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#2524) somé válasza somé (#2523) üzenetére


somé
őstag

Mi az az S-OFF :F

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#2525) Alex_ válasza Vesztor87 (#2522) üzenetére


Alex_
tag

gyári romot kellene felrakni. illetve részét ODIN-nal. milyen szolgáltatóé?
bár hozzáteszem a cwm mindenképpen előnyös hogy rajt a van. már csak a normális mentés-visszaállítás miatt. persze ez magánvélemény.

[ Szerkesztve ]

(#2526) Alex_ válasza somé (#2523) üzenetére


Alex_
tag

beállítás alatt azt érted, hogy át is mozgattad (linkelted) az alkalmazások nagy részét erre a partícióra?

(#2527) JMarty


JMarty
tag

Sziasztok!

Valahogy el lehet tüntetni a recovery amit ráflesheltem mert beszart az érintő panele és gariba tuti bukó lenne?

Köszönöm a választ

(#2528) Alex_ válasza somé (#2524) üzenetére


Alex_
tag

volt már szó róla S-off: Security Off. röviden ez kell hogy cserélni lehessen a boot loadert pl.
bővebb magyarázat

(#2529) somé válasza Alex_ (#2526) üzenetére


somé
őstag

A rendszer alkalmazások kivételével igen, bár nem kellett sokat, skype meg pár apróság. Amit át lehetett helyezni, azt áthelyeztem.

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#2530) somé válasza Alex_ (#2528) üzenetére


somé
őstag

Már olvasgattam róla, de hogyan kell ezt megcsinálni? Kell-e?
Egyébként nck kóddal véglegesíttett független a készülékem.

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#2531) Alex_ válasza somé (#2530) üzenetére


Alex_
tag

link2sd. előfordul hogy ha olyan alkalmazást linkelsz (mint pl rendszer, vagy használatban van widgetként) akkor a hely csak akkor szabadul fel, ha újraindítod a készüléket, de ha ez is kevés, akkor vagy root és törölgetni, vagy root és extended memory.
security offot akkor csináltál, amikor az adb driver után a root cmd fájl futásánál nyomogattad az entert. mert kell a roothoz.

(#2532) Vesztor87 válasza Alex_ (#2525) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Gyári room? Nem mókoltam mást, akkor is ennyire bonyolult?

(#2533) Alonso96 válasza Alex_ (#2520) üzenetére


Alonso96
csendes tag

szia!

nemtudom :(
hogyan tudnám ellenőrizni hogy ez-e a baj illetve ,ha ez ,akkor hogyan tudnám megcsinálni normálisra' ? :F
de amugy nem csak szünetelteti. van olyan játék amit pl. vinnie kéne (látom youtube-on hogy kellene,mert felveszik ahogy játszanak rajta), de megnyitás után bezárja. komolyan nem tudom mit kéne tennem hogy minden játékot amit kéne normálisan vigyen. :W :( :( :))

[ Szerkesztve ]

Faster than you -

(#2534) olivera88 válasza SzalaiG (#2298) üzenetére


olivera88
veterán

Megnyomod hosszan valamelyik betűt, és akkor megjelennek az ékezetes betűk fellette és csak ráhúzod az ujad arra amelyik kell.

Hoppá aktuális üzenetre válaszoltam, szétvolt esve a forum. :(

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#2535) Dan-szan válasza Alex_ (#2519) üzenetére


Dan-szan
senior tag

Azt hiszem nem ez a megoldás,hiszen magát a gyári csengőhangot nem tudom megváltoztatni :W

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#2536) jercsi válasza Dan-szan (#2535) üzenetére


jercsi
tag

Sztem nullázd le a telefont ... wipe .... hamarabb végzel mint mire rájössz a problémára

[ Szerkesztve ]

(#2537) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Próbáltam keresgélni itt a hozzászólások között, de nem találtam a választ a kérdésemre, ezért felteszem.

Hogyan lehet azt megoldani, hogy a háttérkép ne csúszkáljon jobbra-balra amikor a menü-képernyők között lépegetek jobbra-balra. Azt szeretném, hogy a kép maradjon fix, csak az ikonokat tartalmazó képernyők csúszkáljanak felette.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#2538) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Ja, még egy kérdés. Hogyan lehet kalibrálni az érintőképernyőt. A jobb oldalán eléggé balra érzékeli a nyomást, pl. a billentyűzetnél az l betűt alig tudom használni, állandóan a k betűt dobja föl helyette...

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#2539) jercsi válasza Donki Hóte (#2537) üzenetére


jercsi
tag

Sztem próbálj feltenni egy golaunchert , abban ha jól emlékszem lehet állítani ezt a dolgot pontosan most hol ne kérdezd ...ha felteszed akkor egyből tudni fogod ...gyári felületen nem próbáltam ....

(#2540) Donki Hóte válasza jercsi (#2539) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Köszi.

Kipróbáltam. Letöltöttem, telepítettem, aztán rá sem ismertem a telefonomra, úgyhogy töröltem is :(

Nincs egyszerűbb módszer ?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#2541) DS39 válasza Donki Hóte (#2538) üzenetére


DS39
nagyúr

normálisabb bill-ekben lehet ez kalibralni hogy jól lehessen gepelni,
smart keyboard pl.

(#2542) Donki Hóte válasza Donki Hóte (#2540) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Kész vagyok :(

Telepítettem, aztán eltávolítottam a Go Launchert. Erre elvitte magával a devnull-ba a Feladatkezelőt és a fentről lehúzható gyorsindító sávot is (ahol a WiFi-t, meg a GPS-t, meg az elforgatást lehet ki-be kapcsolni).

Azt hiszem, hogy a Go Launcher nem lopta be magát szívembe :W

Hogyan lehet a Feladatkezelőt, meg a fentről lehúzható sávot visszavarázsolni?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#2543) dokee78


dokee78
félisten

Létezik már gyárinál jobb custom ROM?

(#2544) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Van kipróbált, működő alkalmazás, amivel az értesítő LED működését lehet beállítani?

Próbáltam párat, egyik-másik teszt üzemben szépen villogtatta különböző szinekben a LED-et, de bármelyiket bárhogyan állítottam be, az eseményeket csakis a telefon gyári alkalmazása jelezte a gyári szinekben :N

-----
Szerk.:

Magamnak válaszolok :D

A fentről lehúzható beállítósávot úgy lehet visszaállítani, hogy

Beállítások -> Megjelenítés -> Értesítési beállítások (ide kell pipát tenni).

Viszont a Feladatkezelőt nem tudom visszarakni :O

[ Módosította: 7 ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#2548) jakabtamas


jakabtamas
tag

Heloo

Meg lehetne úgy oldani az OC kernel felrakását, hogy a CWM-ből rakom fel ?

Előre is köszi.

(#2549) zobika válasza dokee78 (#2543) üzenetére


zobika
tag

Szerintem a Clean Base ROM 5 jobb.

Azt használom a kezdetek óta.

[ Szerkesztve ]

Illa-berek, nádak-erek, a Motorosok, jó emberek!

(#2550) dokee78 válasza zobika (#2549) üzenetére


dokee78
félisten

Linket adnál róla?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.