Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3451) jakabtamas válasza Lacika0002 (#3443) üzenetére


jakabtamas
tag

Nem működik. :(

(#3452) Foose válasza jakabtamas (#3451) üzenetére


Foose
addikt

Köszönjük,mi már akkor nem próbáljuk meg :C :U

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#3453) Lacika0002 válasza Foose (#3447) üzenetére


Lacika0002
aktív tag

Hát igen, eléggé elcseszték ezt a telót ezzel a pici rammal, tehát ha valaki hozzá akar majd nyúlni nem ilyet vesz. De majd a y300-al lehet mit kezdeni, kicsit komolyabb hw lesz lenne, arra majd szerintem sokkal komolyabb romok jönnek ki.

(#3454) Foose válasza Lacika0002 (#3453) üzenetére


Foose
addikt

Y300... Na igen,ahhoz képest hogy május 3-i cikk szerint a T-nél 40.000ft kártyásan,már egész jó :) Ennyiért nem tudom most lehet-e kapni ilyen kategóriájú telót?! :U De az y200 azért kicsit vacakul sikerült,bár ez is úgy terjedt el,hogy árához képest jó. Csak épp a kevés RAM miatt mondhatni használhatatlan. Sajnos én kényszerből vettem ezt,nem is nagyon szeretem,(szeretek pl fotózni,de ezzel nem fogok)de attól ami ezelőtt volt,sokkal jobb. (mert ugye bizniszeltem az Xperia Mini Pro telómat egy Defy-re,ami két nap után meghalt.)

Ha nem bánjátok,ez épp egy tegnap készült kép,csak úgy teszteltem mire képes a kamera. Sajnos az autófókusz hiánya miatt a háttér élesebb,mint az előtérben levő hamuzó.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#3455) DS39 válasza Foose (#3454) üzenetére


DS39
nagyúr

hát gyári állapotában azért elég jól használható a teló, de hamar el lehet érni a korlátait ha ki akarjuk használni az android appok nyújtotta lehetőségeket. :(

az Y300-zal sem lehet jó képeket lőni, sőt, szerintem ugyan pixelekben jobb, de amúgy rosszabb képeket csinál, mint az Y200-as. (lásd teszt fotók a tesztben)

én ezért várom az L5 II tesztet, meg hogy Telenorhoz bekerüljön, (jó lenne ha az is 40k-s áron mozogna és nem 50, mint a T-nél), az méretileg jobb, külsőre elegánsabb, és elvileg szebb képeket is csinál. (a kijelzőre jegyzetelés funkció meg külön tetszik)

[ Szerkesztve ]

(#3456) Foose válasza DS39 (#3455) üzenetére


Foose
addikt

Ez az,most én is gyári rommal használom,(bár rootolva van) de hamar küszködni kezdek vele,ha több dolog fut egyszerre. Márpedig android lévén több dolog fut,ha tetszik,ha nem :D Én nem biztos hogy egy tesztben bemutatott tesztkép sorozatra alapoznék,eleve 5 megapixeles autófókuszos,szóval nem hiszem hogy rosszabb képet lőne az Y300 mint az Y200. (eleve sok dologtól függ,milyen képet csinál egy teló. Időjárás,beállítások stb) Életem első androidos telója Lg Optimus volt,és 1 (!) hónap után meghalt a kijelzőpanel,azóta semmi pénzért nem vennék optimust,de lehet még LG-t sem. (egy zsír új telótól nem azt várom,hogy 1 hónap után szervizelni kelljen. 24 órás szolgálatban voltam,de még csak felvenni sem tudtam a hívást stb,engem az ilyen élmények gyorsan eltántorítanak)

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#3457) DS39 válasza Foose (#3456) üzenetére


DS39
nagyúr

egy negatív tapasztalat miatt nem szar az egész LG :D

(#3458) Foose válasza DS39 (#3457) üzenetére


Foose
addikt

Nekem pont elég volt. Mert ha egy használt telefonnal jártam volna így,még talán. De egy teljesen új készüléktől többet várok. Nem csak LG,akár más is lehet! Szerintem Te sem lennél boldog,ha veszel egy telefont (főleg mint én,előfizetéssel vettem) sok pénzért,és 1 hónap múlva szervíz. Az nem arra utal,hogy minden teljesen rendben van a gyártónál. (mellesleg miután szervíz gariban cserélte a panelt,el is adtam egy gsm boltos havernak,aki 2 nap múlva mondta,hogy ugyanígy jártak ők is egy másik Optimussal)

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#3459) DS39 válasza Foose (#3458) üzenetére


DS39
nagyúr

nyilván nem jó marketing nekik, de pont ezért van a garancia, ill. ezért érdemes gyári garanciával venni telefont (vagy bármilyen más eszközt).
az LG minőségileg sokat javult szvsz, nem véletlen az sem hogy a Google velük gyártatja a Nexust. (próbáltam már a Nexus 4-et és az S4-et is, hát egyértelmű ha szánnék ennyi pénzt egy telefonra az LG-t venném, az S4 annyira "gagyi" hatású és a rendszer sem olyan pörgős rajta, viszont a kijelző nagyon baba)

[ Szerkesztve ]

(#3460) St3ven válasza Foose (#3454) üzenetére


St3ven
addikt

Y300... Na igen,ahhoz képest hogy május 3-i cikk szerint a T-nél 40.000ft kártyásan,már egész jó Ennyiért nem tudom most lehet-e kapni ilyen kategóriájú telót?!

Sőt, most május 19-ig az Y300-at dominósan 19% webshop kedvezménnyel 32k-ért adják.

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#3461) mdani01


mdani01
aktív tag

Sziasztok!

Rootoltam a telefont de mikor töltőre dugom akkor bejön a recovery mód, unrootoltam de még sajnos ugyanez a gond. Tudnátok segíteni ebben? Remélem nem rontottam el a telefont :(

iPhone 6S SpaceGray

(#3462) woodworm válasza mdani01 (#3461) üzenetére


woodworm
veterán

Szerintem ez a recovery csere eredménye és nem a rootolásé. Hiába unrootolod, amíg nem rakod vissza a gyári recoveryt, addig így marad.

(#3463) DS39 válasza mdani01 (#3461) üzenetére


DS39
nagyúr

CWM csere miatt van ez úgy tudom, így nem lehet kikapcsolva tölteni. (ezért is ódzkodom a rootolástól, néztem ezt a batch fájlt, szvsz simán ki lehetne hagyni a cwm cserét, az su és superuser.apk-t akkor is fel lehetne rakni vele a telóra. bár majd jaxer vagy más hozzáértő kisegít lehet-e ilyet.)

[ Szerkesztve ]

(#3464) mdani01 válasza woodworm (#3462) üzenetére


mdani01
aktív tag

Bonyolult visszarakni? T-mobilos a telefon.

iPhone 6S SpaceGray

(#3465) Foose válasza DS39 (#3459) üzenetére


Foose
addikt

Nekem anno erre volt lehetőségem,és így tudtam venni,Telenornál előfizuval. Nálam ezzel a "húzással" nagyon elvágta magát az LG,azóta félek tőle. :D Oké,Nexus-S4. És?? Ez nekem (mint olyan aki 1 hónap múlva a rövidebbet húzta) nem sokat jelent,bár azért én is olvasok az említett telókról sokat. Csak ettől függetlenül nem hiszem hogy mernék venni LG-t,minden nap eszembe jutna hogy jártam :U (S4 helyett meg inkább Htc One. Bár ott meg az Ultrapixel nem győzőtt meg,de ez már más tészta...)

(#3460) St3ven Még nem is néztem,az már korrekt ár :)

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#3466) woodworm válasza mdani01 (#3464) üzenetére


woodworm
veterán

Nem bonyolult. Némelyik rootoló csomagban van eredeti recovery és egy original batch fájl is, amivel vissza tudod tenni. De ezzel a leírással is visszatehető.
Az egyetlen probléma, hogy találj a te buildedhez való recoveryt. Ahogy olvasgattam a hozzászólásokat, a t-sekre mintha nem lenne biztos a 889-es. Végső esetben a legújabb gyártói rom felrakásával kezelhető a helyzet.

A fastboot parancsok:
fastboot erase recovery
fastboot flash recovery recovery.img
fastboot reboot

[ Szerkesztve ]

(#3467) kocka88


kocka88
tag

Üdv! Segitséget szeretnék kérni. Ismerősöm y200-a folyamat újraindul, hard reset után is.
Hardveri hiba lehet vagy próbáljam meg újratelepiteni?Usb-re dugva megállás nélkül restart... Elfogyott a belső tárhely még a hard reset előtt , de az se oldotta meg..
előre is köszönöm.
Üdv !

|iPhone 15 Pro Max | Samsung Galaxy S21 Ultra | Apple watch Ultra II | Airpods pro II

(#3468) mdani01 válasza woodworm (#3466) üzenetére


mdani01
aktív tag

Build számnál a vége 897 nem tudom ez jó vagy sem. Viszont lövésem sincs, hogyan találok hozzá ehhez való recoveryt.

iPhone 6S SpaceGray

(#3469) Andi-74


Andi-74
tag

Sziasztok!
Minden frissítéskor megtelik a telefonom. Egyesével ha eltávolítom a frissítéseket akkor onnantól megint csendben van, és nem kiabál hely miatt. Hogyan tudnám eltávolítani, kilőni, hogy ne frissítsen? Ha lehet részletesen írjátok le a menetét...
Örök hála!
Köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#3470) St3ven válasza Andi-74 (#3469) üzenetére


St3ven
addikt

Én még egyszer sem léptem be a Play-re, így egyik alkalmazásom sem frissül soha. Ha valamiből mégis kellene frissítenem, csak felteszem a telóra az új verziót, és manuálisan lefrissítem.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#3471) Andi-74 válasza St3ven (#3470) üzenetére


Andi-74
tag

Én járok a Play-ra, és sűrűn frissíti a progikat.... De elég ha Netre lépnek és máris frissít :( - nem Play függő szerintem...

(#3472) St3ven válasza Andi-74 (#3471) üzenetére


St3ven
addikt

Nem tudom, nekem minden (gyári) progim alapállapotban van, pedig folyamatosan neten lóg a telefon.

Szerintem nagyon is összefügg a két dolog, azaz a frissítés csak akkor történik meg, ha a telefonod regisztrálva van a Play-en.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#3473) DS39 válasza Andi-74 (#3471) üzenetére


DS39
nagyúr

Play app-ban kikapcsolható ez, ill. ha nem kell a háttér adatok szinkronizálását kapcsold ki.

(#3474) DS39


DS39
nagyúr

A töltési bug elkerülése végett, lehet úgy rootolni a telefont hogy a gyári recovery megmarad? Tehát csak az su és a superuser.apk kerül felflashelésre.

(#3475) Andi-74 válasza DS39 (#3473) üzenetére


Andi-74
tag

Értem. Hol tudom kikapcsolni?
Amúgy én tényleg nem regiztem a Play-ra :F

(#3476) DS39 válasza Andi-74 (#3475) üzenetére


DS39
nagyúr

Akkor nem is tudnál letölteni ha nem lenne Google account-öd.

Amúgy fiókok és szinkronizálás illetve a Play app beállításaiban.

(#3477) Andi-74 válasza DS39 (#3476) üzenetére


Andi-74
tag

Hát ez akkor ciki, hogy nem tudtam... bocsánat.
A Fiókok és szinkronizálás beállításánál a Háttéradatoknál kell a pipát eltávolítani?

(#3478) DS39 válasza Andi-74 (#3477) üzenetére


DS39
nagyúr

Igen de az csak akkor jó megoldás ha nem használod a Play-t.
Mert ha belépsz úgy is engedélyezni kell, és akkor települni fognak, szóval a Play app beállításaiban kapcsold ki az alkalmazások automatikus frissítését. :K

#3474-esre vki?

[ Szerkesztve ]

(#3479) jakabtamas válasza DS39 (#3474) üzenetére


jakabtamas
tag

Elvileg ezekkel a parancsokkal flashel a batch file :adb su remount
adb push su /system/xbin/su
adb shell chmod 6755 /system/xbin/su
adb push Superuser.apk /system/app
adb su remount
adb push su /system/xbin/su
adb shell chmod 6755 /system/xbin/su
adb push Superuser.apk /system/app
adb su remount
adb push su /system/xbin/su
adb shell chmod 6755 /system/xbin/su
adb push Superuser.apk /system/app

Rootoló file-ból kimásolva.

(#3480) DS39 válasza jakabtamas (#3479) üzenetére


DS39
nagyúr

és vajon miért kell 3x kiadni ugyanazt a 4 parancsot? :F

(#3481) jakabtamas válasza DS39 (#3480) üzenetére


jakabtamas
tag

Hogy megértse a teló :DDD

(#3482) woodworm válasza DS39 (#3480) üzenetére


woodworm
veterán

Talán azért, mert közben újra lett mountolva.

(#3479) jakabtamas
A su parancsról azt írják, hogy csak rootolt telefonhoz csatlakozva működik. Lehet szükség van a CWM-re, hogy az adb root jogokkal csatlakozzon rootolatlan telefonra is. A puding próbája az evés, valakinek ki kell próbálnia.

Egy remount lemaradt az elejéről, nekem legalábbis ott van. (Ja, csak fel van csúszva.)

[ Szerkesztve ]

(#3483) jakabtamas válasza woodworm (#3482) üzenetére


jakabtamas
tag

De lehet hogy S-OFF is kell.

(#3484) jakabtamas


jakabtamas
tag

Vki tudna nekem egy gyàri recoveryt linkelni B898 hoz ?

(#3485) woodworm válasza jakabtamas (#3484) üzenetére


woodworm
veterán

Most nem érem el a gépem, de a romból is ki lehet szedni. Találtam ugyan egy kicsomagoltat, abban csak a boot image van.

(#3486) woodworm válasza jakabtamas (#3484) üzenetére


woodworm
veterán

Nem tudom sikerült-e találnod, én molyoltam egy kicsit vele. Szétszedtem a romot és felraktam a boot, recovery és a kernel, ramdisk fájlokat. Találtam bitre ugyanekkora recovery.img-t, de a beltartalma nem ugyanaz, a származási helye miatt valószínűleg a 8655-51-es, dél-amerikai készülékre való.

(#3487) jakabtamas válasza woodworm (#3486) üzenetére


jakabtamas
tag

Köszi,ha lesz időm kipróbálom.

(#3488) jakabtamas válasza jakabtamas (#3487) üzenetére


jakabtamas
tag

Működik. :)

(#3489) chungee


chungee
addikt

Reggelt!

Sms számláló progit tudtok ajánlani:F Van havi 20 ingyen sms-em. Szeretném tudni ha túlléptem.

(#3490) Foose válasza chungee (#3489) üzenetére


Foose
addikt

Szerintem ezt a kérdés inkább itt tedd fel! :U

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#3491) chungee válasza Foose (#3490) üzenetére


chungee
addikt

Köszi

(#3492) Foose


Foose
addikt

Van valakinek tapasztalata,hogy milyen játékot érdemes felrakni erre a telóra? Bár inkább lehet az android játékok topicba kellene,de most inkább arra támaszkodnék ki-mit próbált már,ami a kevés RAM ellenére is fut szépen. pl tegnap döbbentem rá,hogy a dolphin browsert is inkább kukázzam,mert elég durván fagyott néha a teló. (ugyebár a sima dolphin inkább erősebb telókra való) Muszáj volt a dolphin mini-t feldobni,de azt meg egy éve nem frissítették. Ez viszont nem fagy

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#3493) jakabtamas válasza Foose (#3492) üzenetére


jakabtamas
tag

Minecraft,
Gangstar West Coast Hustle,
Parking Challenge,
Dirt Road Trucker 3D,
Where's My Perry ,
Fruit Ninja,
Cut the Rope,

Nekem ennyi van fent, és jól működnek.

(#3494) Foose válasza jakabtamas (#3493) üzenetére


Foose
addikt

Köszi a listát! :U

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#3495) Tommyka18


Tommyka18
csendes tag

fel szeretném rakni a 898-as romo... rámegyek h Telepítés az SD-kártyáról és azt irja ki h Nem található tanusítványfájl az SD kártyán :/ ez mi ? mit tudok ilyenkor csinálni ?
PLS HEEEEEEEEEEEEEELP

Tommy

(#3496) Tommyka18


Tommyka18
csendes tag

most már olyan gondom is akadt h bekapcsolom a telefont aztán billentyűzárba van a telefon, feloldom a zárat és 1 fekete háttér jön be és nem tudok csinálni semmit csak kikapcsolni tudom :( valaki legyen szives és segitsen !!!!!!!!! köszönöm

Tommy

(#3497) jakabtamas válasza Tommyka18 (#3496) üzenetére


jakabtamas
tag

Letöltöd ezt :[link]

Ez egy hivatalos B898 software.

- Felmásolod az SD-re.
- Telót kikapcsolod.
-Egyszerre nyomod a [POWER] [VOL-] [VOL+] gombokat.

Bejön egy fekete képernyő közepén rózsaszín csíkkal, megvárod amíg végez . Utána teló magától újraindul.

Ha a mostani szoftban a beállításokba sem tudsz belépni, akkor (ha van) CWM-ben mounts & storage menüpont alatt mount USB storage és így rá tudod másolni.

(#3498) Tommyka18 válasza jakabtamas (#3497) üzenetére


Tommyka18
csendes tag

fekete képernyő közepén rózsaszín csík helyett nekem full rózsaszín háttér van és nem csinál semmit :(( a cwm-be se tudok belépni nem tudok csinálni semmit fogalmam sincs h mi lett vele mert ezt 1ik napról a másikra csinálta :@

Tommy

(#3499) jakabtamas válasza Tommyka18 (#3498) üzenetére


jakabtamas
tag

Rootolt volt a telefon ?
Az USB hibakeresés be volt kapcsolva ?
Gyors boot ki vol kapcsolva ?

(#3500) Tommyka18 válasza jakabtamas (#3499) üzenetére


Tommyka18
csendes tag

már sikerült megoldani a problémát köszönöm szépen a segítséged

Tommy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.