Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3301) Foose válasza Foose (#3300) üzenetére


Foose
addikt

Nem értem. Nálam még mindig nem engedi eltávolítani a touchpal-t :W

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#3302) Foose válasza Foose (#3301) üzenetére


Foose
addikt

Megoldottam. RO-ról RW-re állítottam a mappát amiben a cucc van,root explorerrel. Sikerült törölni.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#3303) Foose válasza St3ven (#3298) üzenetére


Foose
addikt

Áruló! :D :C

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#3304) St3ven


St3ven
addikt

@Foose
Még teszek ezzel a telefonnal egy utolsó kísérletet.

Új - pontosabban egy másik - SD kártyát szeretnék beletenni a telómba.
A kérdésem, hogy milyen fájlrendszerre és hol (számítógép, telefon) formázzam meg előtte?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#3305) Foose válasza St3ven (#3304) üzenetére


Foose
addikt

Én amondó vagyok,hogy a telóban formázd,mert így a neki megfelelő formát "alakítja" a teló. Vagy hogy mondjam :D De javítson ki valaki,ha tévedek... :U

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#3306) DS39 válasza St3ven (#3304) üzenetére


DS39
nagyúr

Szerintem mindegy, én Windowszal szoktam FAT32-re. (ilyen volt alapból is amikor megvettem a kártyát.)

(#3307) St3ven válasza DS39 (#3306) üzenetére


St3ven
addikt

& Foose:

Megformáztam az előző telóban, majd a Huawei-ben (fogalmam sincs, milyen fájlrendszerre), remélem ez így megfelel majd neki hússzútávon is.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#3308) Foose válasza St3ven (#3307) üzenetére


Foose
addikt

Annak akkor jónak kell lennie így. :K

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#3309) Foose


Foose
addikt

Na,ki mit javasol,milyen főzött romot használjak? Bár már egész tűrhetően belaktam a telót,de ha főzött rommal kicsit több memóriát érek el,akkor lehet megpróbálkozok vele. CM7 kell szerintem nekem,de ettől még nem tudom,pontosan mit érdemes ami esetleg olyan,hogy működik minden. (mert találkoztam már olyannal [bár lehet nem erre a telóra] hogy nem működik a rádió stb)

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#3310) Foose válasza Foose (#3309) üzenetére


Foose
addikt

Ez az ICS OS egész tetszetős,de nem erről írt valaki hogy nem 100-as a cucc? Ez csak annyi hogy letöltöm a zipet,wipe-kat megcsinálom,aztán install zip-el feltöltöm az ICS OS zipet?

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#3311) Foose válasza Foose (#3310) üzenetére


Foose
addikt

Ez mi az ICS OS telepítés leírásnál?
"-wipe cust partition for custom Boot Animation"
"-mounts and storage/format system + cache
-mounts and storage/mount system + mount data"

Vagy ne ezt rakjam??? :U

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#3312) St3ven válasza Foose (#3308) üzenetére


St3ven
addikt

Remélem is. Fél napja nem indult újra a teló, kezdek reménykedni. Bár volt, hogy szervizelés után 3 nappal tette meg, minden előjel nélkül.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#3313) Foose válasza St3ven (#3312) üzenetére


Foose
addikt

az szerintem nem a memóriakártya miatt van,hogy újraindul... :U

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#3314) St3ven válasza Foose (#3313) üzenetére


St3ven
addikt

Másik topicban a SIM kártyára gyanakodnak. Van valaki, aki nagy chipes SIM-mel használja a telefonját?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#3315) jakabtamas válasza St3ven (#3312) üzenetére


jakabtamas
tag

Mennyi idős a SIM ?

(#3316) St3ven válasza jakabtamas (#3315) üzenetére


St3ven
addikt

2006. évi.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#3317) jakabtamas válasza St3ven (#3316) üzenetére


jakabtamas
tag

Sztem próbálkozz egy új SIM-mel. Nekem is hagyományos van, de tavalyi telenoros.

(#3318) jaxer válasza Foose (#3280) üzenetére


jaxer
tag

Vazzeg ADB csak van linuxon is??? Néézétek meg, hogy mit is csinál a .bat fájl és azt írjátok át shell scriptre. Ha ez gondot okoz, akkor felesleges a linux, felesleges a root... Bocs, kicsit nyers voltam. De ha valaki a sült galambot várja az picit mindig felidegesít.

Különben nagyon egyszerű:
fastboot-al új recoveryt (CWM) flashel, majd újra kell indítani a telót recovery módban. Itt a telóhoz az adb root jogokkal csatlakozik. ezután adb push-al felmásolni a megfelelő helyre a Superuser.apk-t és a bináris su-t, majd a megfelelő engedélyeket beállítani és kész is. Nézzétek meg a batch fájlt... ;)

[ Szerkesztve ]

3PO by Andrew ROM -> letöltés: http://huawei.blogger.hu Kövess a Twitteren: @jakabandras

(#3319) jaxer válasza Foose (#3311) üzenetére


jaxer
tag

Én ezt használom, a saját szám íze szerint átalakítva. Amúgy a cust-os rész akkor kell csak, ha a standard boot animációt is le akarod cserélni a ROM-ban lévővel. a többit csináld meg mindenképp.

3PO by Andrew ROM -> letöltés: http://huawei.blogger.hu Kövess a Twitteren: @jakabandras

(#3320) jaxer válasza jaxer (#3318) üzenetére


jaxer
tag

ADB és fastboot binárisok 64-bites linux rendszerekhez: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1067273

3PO by Andrew ROM -> letöltés: http://huawei.blogger.hu Kövess a Twitteren: @jakabandras

(#3321) Foose válasza jaxer (#3318) üzenetére


Foose
addikt

Erre most inkább nem reagálnék semmit,pláne ha kicsit visszább olvasnál,rájönnél hogy az említett dolgon rég túlléptem... (egyébként nem pont egy telefon rootolásához fogom viszonyítani azt,hogy milyen rendszert használjak.)

(#3319) jaxer Aham,akkor az csak a boot. Akkor az hanyagolandó nekem,az nem fontos.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#3322) jaxer válasza Foose (#3321) üzenetére


jaxer
tag

Nem is azt mondtam, hogy ahhoz alakítsd a rendszert, csak a konstruktivitást akartam szorgalmazni. Feltételeztem, hogy aki linuxot használ, az többet ért a dologhoz az átlag felhasználónál, tehát a problémamegoldó képessége is nagyobb... ;)

Helyesbítek, nem a boot, hanem a bootanimáció. Én speci lecseréltem azt is, a huawei-es már egy kicsit unalmas volt, plussz így a RomToolbox-al tetszőleges bootanimációt fel tudok rá nyomni.Egyébként ha még nem oldottad volna meg a Touchpal-os dolgok eltávolítását ez azt is megoldja. A nyelvi fájlok is itt, a cust partíción vannak, plusz hasznos dolgokra is fel lehet használni azt a helyet. Most per pillanat én állandó RW-re mountolva tartom és itt van a swap fájl. Gyorsabb, minha az SD-kártyán lenne... :)

Ha érdekel ezt alakítottam át : Turbo Boost

[ Szerkesztve ]

3PO by Andrew ROM -> letöltés: http://huawei.blogger.hu Kövess a Twitteren: @jakabandras

(#3323) Foose válasza jaxer (#3322) üzenetére


Foose
addikt

Nemrég kezdtem el használni a Ubuntu-t,és mivel anélkül nem tud okosodni az ember,hogy valamit előbb használjon,így még kezdő vagyok ezen a téren. Ergó Te sem tudtál járni,mielőtt nem tanultad volna :) Oké oké,én is boot animációnak értettem,ennyire nem akarom buherálni ezt a telót,nekem ez nem olyan fontos. A TouchPal-t meg már leszedtem... (de ezt is írtam) Jó,swap. ÉS akkor témánál vagyunk,mert pont talán tegnap írtam,hogy class4-es memóriakártyám van,ezért nem is fogok swap-ot csinálni,így marad. Majd ha lesz nagyobb és gyorsabb karim. :(

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#3324) jaxer válasza Foose (#3323) üzenetére


jaxer
tag

Na most nem olvastál figyelmesen! :P Nekem is class4-es kártyám van, és amikor azon volt a swap bizony a kártya lassúsága miatt soxor lefagyott a teló. Szóval a cust partíción felszabadult helyet használtam fel erre a célra. az init.d-ben van egy scriptem, ami a cust partíciót mountolja RW-ben, ott létrehoztam egy swap file-t és szintén a script ezt kapcsolja be swapp-nak. Igaz csak kb 15Mb-s a swapfile, mert nem nagy a partíció, de ez is sokat jelent... meg ezzel a módszerrel a system szabad részét, valamint a /cache-t is felhasználhatod a swap további bővítésére.

3PO by Andrew ROM -> letöltés: http://huawei.blogger.hu Kövess a Twitteren: @jakabandras

(#3325) jaxer válasza jaxer (#3324) üzenetére


jaxer
tag

Szóval akkor hogyan is csináld?

Csak root-olt telefonon működik.

Szóval alapból egyik Custom ROM sen futtatja az init.d tartalmát, akármit is ínak. Kipróbáltam mind, de nem futottak. Viszont egy kis trükközéssel rá lehet venni még a gyári ROM-ot is. Alapfeltétele ennek a root és hogy busybox legyen telepítve.

Ha telepítve és konfigurálva van a Link2SD -> akkor /system/etc/install-recovery.sh fájlt szerkeszd úgy hogy a végére odaírod:
run-parts /system/etc/init.d

Ha nincs Link2SD-d akkor hozd te létre a fent írt fájlt és ezeket írd bele:
#!/system/bin/sh
run-parts /system/etc/init.d

terminálba ezesetben:
su
chown 0.0 /system/etc/install-recovery.sh
chmod +x /system/etc/install-recovery.sh

töltsd le ezt a fájlt és másold a /system/etc/init.d könytárba majd állítsd be a tulajdonost és a futtathatóságot.
Terminálba:
su
chown 0.0 /system/etc/init.d/00_createswap
chmod +x /system/etc/init.d/00_createswap

3PO by Andrew ROM -> letöltés: http://huawei.blogger.hu Kövess a Twitteren: @jakabandras

(#3326) Foose válasza jaxer (#3325) üzenetére


Foose
addikt

Most azért a 15MB-ért ezzel tökölni??? Régen HTC-n partícionáltam a memkarit,szerintem soha többet nem akarok ilyesmit. Egy kari legyen "egyben" addig biztonságosnak érzem. Volt már olyan,hogy egy 8GB-os memkari állandóan fagyasztotta a telót,(Xperia Neo)pedig sem swap,sem semmi buherálás nem volt. Azóta nem csinálok ilyesmit ha nem muszáj. Meg szerintem csak jobb lenne egy class10-es kari... :U persze az ötlet nem rossz :K

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#3327) jaxer válasza Foose (#3326) üzenetére


jaxer
tag

Én mondjuk szeretek a telómmal "tökölni" végülis ez a kihívás... egy viszonylag gyenge képességü cuccból kihozni a maximumot... :D

3PO by Andrew ROM -> letöltés: http://huawei.blogger.hu Kövess a Twitteren: @jakabandras

(#3328) jaxer válasza jaxer (#3325) üzenetére


jaxer
tag

sorry, rossz scriptet töltöttem fel!
végülis csak annyi a baja, hogy a /dev/null -t ki kell cserélni /dev/zero -ra

ja és még annyi, hogy olyan kernel kell hozzá, amelyik támogatja a swap-ot!

[ Szerkesztve ]

3PO by Andrew ROM -> letöltés: http://huawei.blogger.hu Kövess a Twitteren: @jakabandras

(#3329) Foose válasza jaxer (#3327) üzenetére


Foose
addikt

Hát,én az elmúlt közel 2 hétben tököltem eleget a telómmal,(nem ezzel) vettem kéztől egy motorola defy-t,ami addig működött amíg hazaértem. Végül majdnem 2 hét küszködés után nem volt mit tenni,tégla lett a teló,alkatrész lett belőle. Most egy darabig nem akarok vacakolni :D

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#3330) Foose


Foose
addikt

Erre valaki? Kinéztem az ICS OS-t,de nem vagyok 100% biztos,hogy ez kell nekem. Pláne ha van benne olyasmi,hogy valami nem működik. :U :F

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#3331) jaxer válasza Foose (#3330) üzenetére


jaxer
tag

Ebben működik minden, én is ezt használom átalakítva.

3PO by Andrew ROM -> letöltés: http://huawei.blogger.hu Kövess a Twitteren: @jakabandras

(#3332) Foose válasza jaxer (#3331) üzenetére


Foose
addikt

Köszi! Azt hittem nagyobb lesz itt a mozgás,lévén hogy hétvége van... :U
Most is csak annyi az egész,hogy letöltöm a zipet,wipe-kat megcsinálom,aztán install zip-ben feltöltöm az ICS OS zipet? CWM 5.0.2.8 fent van.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#3333) Foose


Foose
addikt

Ennél az ICS OS romnál azt olvasom a changelog-nál,hogy "Upgrade to B889 Europe" Viszont erről a build-ról visszább nem sok jót olvastam. Most akkor hogy is van ez?
Jaaa,az újabb az már nem a 889,hanem a 898... :DD :U

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#3334) SzalaiG válasza DS39 (#3299) üzenetére


SzalaiG
addikt

Köszi! :)

Sajna nincs a telenornál...

(#3335) DS39 válasza SzalaiG (#3334) üzenetére


DS39
nagyúr

De van, csak még a honlapon nincs kint, a készülék árlistában már benne van. :K

(#3336) DS39 válasza DS39 (#3335) üzenetére


DS39
nagyúr

Egyébként fent van:
www.telenor.hu/mobiltelefon/huawei/ascend_y300
(szintén az árlistából elérhető a link)

(#3337) Foose


Foose
addikt

Na,látom nem nagyon van itt élet. Megint más jutott eszembe,mert lehet hogy inkább valami GB alapú főzött rom kellene nekem,nem pedig az ICS OS. (bár korábban írtam,hogy eddig ICS-t használtam,[gyári ICS-re főzött ICS rom]ahhoz vagyok szokva.) Mit tudtok ajánlani főzött romot,ami GB alapú?? Bár,ott van például a Greenify,eddig használtam azt is,de ugye 3.1 a követelmény,így most az nem használható számomra. Szóval lehet mégis ICS kéne. Szerintetek? :U

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#3338) huaweiy200


huaweiy200
csendes tag

valaki tudna segíteni cleanbaserom van a telómon feltettel egy kernelt h működjön a wifi működik is csak bizonyos időközönént fogja magát és lekapcsolódik a netről utánna meg vissza próbáltam már más kernelt is de mindíg ez van.másnak is van ilyen?

(#3339) woodworm válasza Foose (#3337) üzenetére


woodworm
veterán

Van egyáltalán erre a telefonra olyan rom, ami nem a GB-re alapszik? Az ICS OS kb. olyan mint a vistásított xp. Személy szerint én a kovacic féle romot használom egy hónapja minden probléma nélkül.

(#3340) Foose válasza woodworm (#3339) üzenetére


Foose
addikt

Hát,nem tudom. Nem nagyon tudok itt infót szerezni,elég halott a topic :( Nem tudom mit csináljak,mert sok helyen dícsérik az ICS OS-t,de közben épp most olvastam,hogy mások szerint jobban eszi az akkut. ez az a rom amit mondasz?

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#3341) Foose válasza woodworm (#3339) üzenetére


Foose
addikt

Úgy látom ez a rom se sokkal különb,hisz ehhez is ICS téma van a romban,szóval ez is vistásított xp. :U
De sok különbséget sem látok a kettő között. Gondolom ezt csak használat után látja át az ember,mi a különbség a kettő között. :F

(#3342) woodworm Ja hogy class 10-es. Megint témánál vagyunk,mert nekem még mindig csak class4 van :( Úgy látom ezzel lesz a legtöbb gondom. :((( Swapot viszont a kártyám miatt biztos nem fogok csinálni,nincs értelme a class4 miatt. Szerintem.

Közben azt nézem,hogy az ICS OS-nél mit jelent a "-mounts and storage/format system + cache
-mounts and storage/mount system + mount data" a rom telepítés leírásnál... :F Mert eddig főzött rom telepítésnél ilyet sosem csináltam,egyik leírásában sem volt ilyen. :U

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#3342) woodworm válasza Foose (#3340) üzenetére


woodworm
veterán

Igen. Az RC1-es sokkal stabilabb, mint az előző kiadás volt. Mondjuk nekem egy c10-es kártya van benne swap és ext partícióval.

Ma már fillérekért dobálják utánad ezeket a kártyákat, kár ezen spórolni.

[ Szerkesztve ]

(#3343) Foose válasza woodworm (#3342) üzenetére


Foose
addikt

Kár persze,csak sajnos a munkanélküliség nagy úr. Pláne úgy,hogy nemrég boltoltam egy Defy-re a régi telóm,ami 2 hét után tégla lett,nagy nehezen szereztem pénzt erre,emiatt most úgymond kétszer vettem telót,de csak egy van.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#3344) Foose


Foose
addikt

Na felraktam végül ezt az ICS OS-t,nem vagyok elájulva :D Főleg hogy elég sok helyen a menü hol magyar-hol angol. (magyar nyelv már kiválasztva) Belső tárhely szabad 122MB. A gyáriban már nem tudom mennyi volt,de innen is fogok pucolni,mert ha jól láttam volt olyan telepítve most a telón,amit a gyári 2.3.6 alatt is töröltem. (ja,igen. A holo launcher. De ez az,hogy ha ezt most letörlöm,mehet is fel az ADW?) Persze időközben eszembe jutott,hogy pl a Greenify így sem fog menni nekem,mert nem felel meg a rendszerkövetelménynek. :N A preferált telepítést érdemes az SD kártyára állítani??

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#3345) Foose


Foose
addikt

Mondhatnám,szétvet az ideg. Majdnem minden fent ami az ICS OS előtt volt,és már most pont annyi a készülékmemóriám,mint amikor ICS előtt már minden fent volt,amit használnék. :F :F :F És ráadásul amit csak lehet,át is húztam kártyára. Még a Google+ appot akarom leszedni,csak nem tudom hova,mert elég sok helyet foglal. Ez ICS OS előtt is fent volt,úgy volt 35MB szabad. Most 39MB szabad,és az említett appon kívül még két kisebb dolog hiányzik. Ezt úgy értem el egyébként ami most van,hogy a főzött rommal együtt települő ES File managert töröltem,mert készüléken volt ugye,8MB-t foglalva. Aztán úgy újratelepítés és kártyára pakolás. Szóval valami nagyon nem kóser itt. Nem kell most a swap témát felhozni,egyszerűen ezzel a főzött rommal nincs több helyem,sőt még kevesebb. :F

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#3346) Foose


Foose
addikt

Hogy is volt ez? Talán ha jól emlékszem,akkor a gyári 2.3.6-al aszem 165MB a szabad memória szűz teló esetében. Most ha jól rémlik,akkor az ICS felrakás után ez úgy 122MB,hogy még a telón volt a holo launcher és az ES file manager,amiket később pucoltam a telóról. Valamit nem értek,mi a franc foglalja akkor a helyet? A romba épített link2sd? Vagy valami ilyesmi?? Ez így nem kóser :(

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#3347) Foose


Foose
addikt

Ezt sem értem,eddig mindig android assistant-ot használtam,hogy "kilőjem" a futó appokat. (mondjuk háttérben maradnak,de bezárja a cuccot) Miután nyomtam egy quick boost-ot,felment a szabad RAM 63MB-ig. Most csak 50-re megy. Mi van ezzel??? :F :W

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#3348) DS39 válasza Foose (#3347) üzenetére


DS39
nagyúr

ha leállítod az alkalmazásokat, akkor olyanok is leállnak amik már gyorsítótárazva voltak, ekkor hirtelen megcsappan a szabad ram is.
ha elindítasz két három alkalmazást, majd bezárod őket (rendes kilépéssel), akkor azok gyorsítótárazva lesznek, a legközelebbi indításuk gyorsabb, és több szabad ramot fog mutatni a rendszer.

(#3349) Foose válasza DS39 (#3348) üzenetére


Foose
addikt

Ezzel én tisztában vagyok,csak azzal nem,hogy mióta felraktam a főzött romot,ha nem 25ször volt újraindítva a teló,egyszer sem. És nem értem,pl most is restartoltam a telót,majd megnyitottam a Falcon Pro twitterem,és közel 3 percig vacakoltam,de nem tudtam válaszolni egy tweetre,mert nem bírtam rávenni a billentyűzetet,hogy felugorjon. Ez minősíthetetlen! Akármit csinálok,nincs RAM. Lecseréltem az ADW launchert,mert azzal szinte szaggatott minden,most a holo van fent megint,de semmivel sem jobb. Valami nagyon nem kóser. Nem egy androidos telóm volt,nem egy főzött rommal,de ennyit küszködni valamivel,egyszerűen idegölő. És akkor arról nem is beszélek,hogy megint csak 32MB a memóriám,és még nincs fent minden,ami a főzött rom előtt fent volt. :F :F Megnyitok valamit,majd ugye "bezárással" szépen a háttérbe kerül,de ha rögtön nyitnék mást,már szaggat-akadozik a teló. :W Egy-két app megnyitása majd bezárása után épphogy van 20MB RAM. ????

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#3350) Foose


Foose
addikt

Egyébként amikor az android assistant-al leállítok valamit,akkor az alkalmazások menüpontban a "tárolt folyamatok"-nál ott van,tehát fut. Nem zárja be teljesen az appot a Quick Boost-ja az android assistantnak.

Vagy valami más ROMot kellene kipróbálnom,(egyébként is az ICS stílus vagy hogy mondjam mi miatt zavaró,hogy minden inverz felületet kap. Mutatnék egy képet,hogy nézett ki az ADW amikor az volt fent,és ugye bekavart neki az alapból ICS színösszeállítás,csak nem találom neten. Asszem hiába vacakoltam ezzel fél délutánt,kezdem előröl valami más rommal,ha ajánl valaki valamit. Nem kell hogy ICS legyen,ezen a telón le kell tennem erről.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.