Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21101) Bazijoe73 válasza jilian (#21100) üzenetére


Bazijoe73
senior tag

Köszi csak azt nem tudom, hogy a PDA Fan Club-on lévő leírás a One X+-hoz is jó?

Samsung Galaxy S5 Rootolt

(#21102) mumk1 válasza Bazijoe73 (#21101) üzenetére


mumk1
addikt

A bootloader nyitás (HTCdev). custom Recovery felrakása, kernel flash, ugyan úgy történik a HOX+ -nál is, csak romot kell másikat választani. (XDA HOX+ fórumból)

@jilian

A megbánás, csak gariztatásnál jöhet elő. :DDD

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#21103) mumk1 válasza Bazijoe73 (#21101) üzenetére


mumk1
addikt

dupla.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#21104) jilian válasza mumk1 (#21102) üzenetére


jilian
addikt

Majd megmondom, hogy így kaptam a T-től. :)

(#21105) Markyxx


Markyxx
tag

Sziasztok,

A most kapható T-s modellek és a boltos 2 év garisok között van-e akármilyen különbség?
pl. függés, szoftver vagy frissíthetőség?

Köszönöm!

Honor 90

(#21106) mumk1 válasza Markyxx (#21105) üzenetére


mumk1
addikt

Szoftveresen nincs különbség és ugyanaz a CID száma (régió azonosító) mint az európai függetleneknek. Szeptember környékéig független volt, de azóta már jöttek olyan posztok, hogy függő lett.
Erre valaki, friss vásárló tud pontosabbat mondani.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#21107) ooszi válasza mumk1 (#21090) üzenetére


ooszi
senior tag

Szia köszike válaszod tudnál nekem segíteni?
Semmi mást nem akarok a telcsivel csak Root-ni, mert lenne egy két progi ami kellene.

BY ooszi

(#21108) Checco


Checco
csendes tag

Sziasztok, valaki meg tudná nekem mondani, hogy a frissítés után eltűnt gyári háttereket valahonnan le tudom tölteni? Köszi :)

HTC One X

(#21109) Checco


Checco
csendes tag

Igazából ez is elég lenne - még frissítés előtt állítottam be, ma pedig véletlenül elállítottam és szeretném visszaállítani

[ Szerkesztve ]

HTC One X

(#21110) kontrabass


kontrabass
csendes tag

Azt szeretném kérdezni hogy tudom törölni a menü részből amit letöltötem hogy az ikonja törlödjön ebben kérném a segítségét valakitöl..

(#21111) Pistakiss válasza kontrabass (#21110) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Csak az ikonját, vagy a programot is? Ha programot akarod, akkor egyszerűen hosszan rányomsz, a menüben és belehúzod a szemetesbe, vagy megnyitod az alkalmazáskezelőben és törlés.

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#21112) kontrabass válasza Pistakiss (#21111) üzenetére


kontrabass
csendes tag

A programot azt tudom hogy kell törölni, de nekem a játék vagy program ikonját szeretném törölni hogy eltünjön ebbe segítsetek elöre is köszönöm..

(#21113) Pistakiss válasza kontrabass (#21112) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Az ikont csak a kezdőképernyőről tudod törölni, az alkalmazások közül nem, szerintem.
Most néztem, az alkalmazások megnyitásakor megnyitod a menüt, fent jobbra a 3 pont és ott választható az alkalmazás elrejtése, lehet erre gondolsz, kiválasztva a játék ikonját nem látható az alkalmazások között. Remélem tudtam segíteni.

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#21114) stilo18


stilo18
addikt

HTC kint van a CES-en?

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#21115) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Sziasztok!

Milyen problemakkal fogok szembesulni, ha veszek egy ilyen keszuleket? Igaz hogy szeteshet a kep magatol vagy kamerazas kozben? Gyorsan merul ha nincs semmifee szinkronizacio es adatkapcsolat bekapcsolva?

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#21116) ferob válasza wertigo1984 (#21115) üzenetére


ferob
őstag

Nem tudom, hogy ilyet hol olvastál, de nem.

(#21117) Bazijoe73


Bazijoe73
senior tag

Az AT&T model ill International model mit jelent?

Samsung Galaxy S5 Rootolt

(#21118) jilian válasza wertigo1984 (#21115) üzenetére


jilian
addikt

Változó.
Léteznek ilyen hibák, de ezeket gariban javítják.
Ha a beállításokat normálisan testreszabod, a merülés átlagos.

(#21119) Pocee


Pocee
senior tag

Hali!

Még mindig nem vittem szervízbe a telóm a wifi antenna miatt,azóta viszont elrepedt a kijelzőm...túl naív abban a hitben élnem hogy jófej alapon kicsrélik azt is mondván:

-Fiúk,így csak nem adjuk neki vissza:D

T-mobile

[ Szerkesztve ]

Mr.Brightside

(#21120) MerLinh válasza Bazijoe73 (#21117) üzenetére


MerLinh
senior tag

Az AT&T egy amerikai mobilszolgáltató LTE támogatással meg ilyesmivel, amerikai szolgaltatok általában szoktak kérni extrákat a gyártoktól amiket teljesíteni szoktak, de az most mind1. Mivel a tegra 3 nem támogat semmiféle LTE modult, ezért oda qualcomm S4 chippeket raktak. És a tegra 3-as az international.

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#21121) I-S-T-I válasza Bazijoe73 (#21117) üzenetére


I-S-T-I
tag

International: Tegra 3
AT&T: Snapdragon S4 Dual Core + LTE

-| i7-9700K + RTX 2080 AORUS |- -| Samsung S20 FE 4G |- -| Sabbat E12 Ultra |-

(#21122) twine válasza Pocee (#21119) üzenetére


twine
addikt

Nagyon,,,
Még azt is megkockáztatom hogy azt mondják "húzz innen a............törött sz@roddal....A garanciát pedig megvontuk!"
:B :(((
De ne legyen igazam....... ;)
(bocsánat ha tul vulgáris voltam) :B :R

(#21123) Hegasus válasza wertigo1984 (#21115) üzenetére


Hegasus
senior tag

Hát én még erről a kép szétesésről nem hallottam... de szerintem szoftveres lehetett, és a régebbi verziókon fordulhatott elő.
Ha az adatkapcsolat nincs bekapcsolva, akkor valami csodás a készenléti fogyasztás... gsam szerint egy éjszaka alatt mikor kikapcsolok minden adatkapcsolatot, akkor valami 500 óra van még hátra az üzemidejéből :DDD
Viszont ha bekapcsolom reggel azonnal leesik 50 órára...

(#21119) Pocee: Én gondoltam root-olás előtt még be kéne dobni a szervizbe 7 hónap után először (bár semmi hibával nehéz lenne :D ), mert ki tudja mi lehet utána, de a véleményeket olvasva és az itt olvasott tapasztalatokat én egyszerűen rettegek a szerviztől, hogy a (mondjuk) wifivel beadott készüléket hogy kaphatja vissza az ember, persze vissza lehet adni azonnal hogy nem ilyen volt, de hát hónapokig a hox nélkül aligha bírnám... :(

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#21124) wertigo1984 válasza Hegasus (#21123) üzenetére


wertigo1984
őstag

Bratyomnak lenne, o meg csak fotozas-videozasra meg telefonalasra plus 1-2 alkalmazasra hasznalna.
Jiliannak es neked is koszi az infot! :R

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#21125) Pocee válasza Hegasus (#21123) üzenetére


Pocee
senior tag

de ide megy a htc a t-mobiltól?

Mr.Brightside

(#21126) bounty123 válasza twine (#21122) üzenetére


bounty123
őstag

Szinte garantált, hogy külsérelmi nyomokkal eszük ágában se lesz garanciát vállalni rá, jogosan.

(#21127) opeter87


opeter87
senior tag

Sziasztok!

Kérdezném, hogy a HTC garanciális ügyintézése milyen Magyarországon?
Vennék egy One X+ (de kint Ausztriában), a kinti számlát ugye elfogadják itthon és azzal menni fog egy esetleges garanciális javítás?

Tudom, hogy ez nem az X+ topic, de ez sokkal jobban pörög.

(#21128) Hegasus válasza Pocee (#21125) üzenetére


Hegasus
senior tag

Szerintem onnan is oda megy

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#21129) twine válasza bounty123 (#21126) üzenetére


twine
addikt

Én is így gondolom,,, :K :U

(#21130) Markyxx válasza mumk1 (#21106) üzenetére


Markyxx
tag

Sziasztok,

Kérlek erre küldjetek infót, mert konkrétan most rendelném.
Valaki vett 1-2 héten belül a T-nél? Független még amit adnak?

(Vodával kellene használnom még 1 évig, nem lenne jó beszívni emiatt.)

Nagyon köszönöm …

Honor 90

(#21131) Davzone válasza Hegasus (#21123) üzenetére


Davzone
senior tag

A kep szeteses hardveres hiba, alaplapcseres gariban:
[link]
Van amikor nem ugral igy csak siman ossze vissza jelenit meg mindent de minden mukodik.

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#21132) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Az új JB ViperX romról vélemény? Aki korábban használt OrDroidot, leírná pár szóban a véleményét róla? :)
Sebesség érdekelne főként, meg hogy az ICS időkben lévő tweakek benne vannak-e.

(#21133) g0n21 válasza Markyxx (#21130) üzenetére


g0n21
senior tag

Szerintem ha eddig nem válaszolt senki, akkor nem vett mostanában senki a közösségből HOX-ot, csak korábban. Régen független volt, azóta vannak hírek, hogy nem. Én júliusban vettem, akkor még az volt.

opeter87: Megkérdőjelezhető, a korábbinál lassabb, és volt már vele gond. Én személy szerint esélyesnek tartom, hogy csak magyar garisat fogadnak el.

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#21134) aAron_


aAron_
őstag

Valaki találkozott már olyan problémával, hogy a power gomb megnyomására nem reagált semmi sem a telefon egy darabig? eddig is éreztem ilyen, csak mindig arra gondoltam, hogy rosszul nyomtam meg, de ma először már pár másodpercig sem csinált semmit sem, akár hogyan nyomtam meg :U

What is your ikigai?

(#21135) mumk1 válasza -FreaK- (#21132) üzenetére


mumk1
addikt

A tweaks belekerült teljesen, amit az ICS rom is tartalmazott. Sebességre kb. azt tudja amit az Ordroid, talán még jobb is, legalábbis a szövegbevitel nekem jobb lett. Nekem marad. :)

@Markyxx
Jilian most vette a T-nél, kérd meg, hogy nézze meg. :)

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#21136) dani993


dani993
senior tag

Valakinek van még olyan problémája rajtam kívül, hogy ha bejövő hívás érkezik nem reagál semmire a telefon(ki se csöng, kijelző nem kapcsol be), és mikor a másik fél leteszi, soft reboot-ol a teló? (ViperX JB, HBOOT 1.39)

[ Szerkesztve ]

(#21137) dani993 válasza dani993 (#21136) üzenetére


dani993
senior tag

Megvan a hiba forrása, a Venom Tweaks-ben az AOSP incoming call workaround-ot ne kapcsoljátok be ha nem szeretnétek kellemetlen meglepetést.

(#21138) fravik


fravik
tag

Ha meg tudjátok mondani, hogy miből tudom (más szolgáltatós micro-sim nélkül) megállapítani, hogy független-e, akkor szívesen megnézem. De nekem sincs másik kártyám, így a kapott T-ssel használom csak. Még nincs 1 hónapja, hogy vettem.

"Always remember that you are absolutely unique. Just like everyone else."

(#21139) jilian válasza Markyxx (#21130) üzenetére


jilian
addikt

Én most vettem a T-nél, de nincs a közelembe senkinek vodas/telenoros kártyája,
nem tudom megnézni. :(((

(#21140) kosturica válasza fravik (#21138) üzenetére


kosturica
őstag

Ezenkívül semmiből nem tudod megállapítani biztosan.

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#21141) LouiS22 válasza -FreaK- (#21132) üzenetére


LouiS22
veterán

Benne van mind, egyetlen apró változással: amikor belépsz a tweak appba, akkor van egy 5 másodperces visszaszámláló (adományt gyűjtenek), de ennyi szerintem belefér.

Más. Valaki emlékszik annak a Viperes modnak a nevére, amivel színes wifi-ikont lehetett előcsalni? (Ahol az erősség függvényében változtak a pálcika színei).

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#21142) jilian válasza LouiS22 (#21141) üzenetére


jilian
addikt

Én is láttam róla képet, az nekem is tetszik. De szerintem benne lesz a következő frissítésben, ahogy a többi ikon pack stb...

szerk.:
:D
már ki is jött ViperX OTA 3.2.0-3.2.1
ViperX OTA 3.2.1-3.2.2

(#21143) Markyxx
Bocsi, nekem kicsit messze lenne..

[ Szerkesztve ]

(#21143) Markyxx válasza jilian (#21139) üzenetére


Markyxx
tag

fravik, jilian:
Este fél 6 körül a Westendél nem jó valakinek? :)
Van vodás micro SIM-em.

Nagy segítség lenne…

Honor 90

(#21144) baani59 válasza jilian (#21139) üzenetére


baani59
aktív tag

Ha szombathelyi vagy, tudnánk segíteni a Markyxx kollégának.

Nekem ugyan T-és a HOX-om, de egy körülvágott Telenorossal használom.

Samsung Galaxy S23 (Android 14) - Pocketbook Inkpad 4 - Samsung Galaxy Watch 4

(#21145) g0n21 válasza Markyxx (#21143) üzenetére


g0n21
senior tag

Este fél 6 nekem jó, van egy telenoros, meg egy t-mobile-os microSIM-em, de az én telefonom júliusi vétel, márciusi gyártás, tuti föggetlen (a telenoros kártyával használtam, T-ből vettem) úgyhogy ez a kombó szerintem neked nem nyerő...

[ Szerkesztve ]

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#21146) jilian válasza baani59 (#21144) üzenetére


jilian
addikt

:D
Hát ha T-s a HOX -od, és Telenorossal használod, akkor független nem?

szerk.:
..ja lehet korábban vetted, sorry. Megy mindjárt pü.

[ Szerkesztve ]

(#21147) Markyxx válasza g0n21 (#21145) üzenetére


Markyxx
tag

Szia,

Köszönöm, de olyan kellene ami max pár hetes vétel, hogy minél kevesebb legyen a kockázat.
Így is remegni fogok, még bele nem teszem...

Remélem a szombathelyi kolegák besegítenek.. :)

Honor 90

(#21148) KicsiZsuu


KicsiZsuu
csendes tag

Sziasztok.

Olyan problémám lenne, hogy amikor ráteszem gépre (WinXp) a One X-t, igaz felismeri az eszközt, de nem tudok rá másolni sem zenét, sem pedig képet, semmit, annak ellenére, hogy a telefon mappáit rendesen megjeleníti.
Tudtok valami tippet adni? Esetleg kellene pluszban telepítenem valamit?

Köszönöm előre is.
Üdv

(#21149) jilian válasza Markyxx (#21147) üzenetére


jilian
addikt

Holnap tutira megkapod a választ.
baani59 -val kipróbáljuk a Telenoros kártyát, T-nél vásárolt 1 hetes HOX-ban.

KicsiZsuu
Ha felmentek a driverek, és minden ok, egy restart nem árthat. De látnod kell a sajátgépben (asszem xp-nél ez van ott) a telefon SD-jét. :U

[ Szerkesztve ]

(#21150) g0n21 válasza KicsiZsuu (#21148) üzenetére


g0n21
senior tag

Használd a keresőt, de ha nem, akkor itt a megoldás

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.