Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) moonman válasza elakadas (#1446) üzenetére


moonman
titán

vezetés közben ne telefonozz, különben is büntetik. tárcsázni lehet hangfelismeréssel is meg piroslámpánál.

[ Szerkesztve ]

(#1452) moonman


moonman
titán

Microsoft shows off single game running on Windows, Windows Phone and Xbox

hmm, ha erre rárepülnek a fejlesztők, az azért csúnyán beteheti a kaput az Apple-nek.

(#1453) elakadas válasza Avicularia (#1450) üzenetére


elakadas
csendes tag

Nem is, mert a tárcsázás nehézségeit ecseteltem. :)

(#1454) elakadas válasza moonman (#1451) üzenetére


elakadas
csendes tag

Hangfelismerésre milyen megoldást használsz?

Én megvettem az MS Voice-ot, de konkrétan egy kalap kakci, a magyar neveket tökéletes angol kiejtéssel ("Kóll Kaveksz Dszénosz") kéne bele szenvednem, hogy használhassam. A jawbone headsetem hanghívás gombjára meg nem is reagál, de az már csak a pont az i-re.

(#1455) Antibá


Antibá
tag

Lehet hogy kérdezték már ,de a HD2 képes a DNLA-ra?

Wifin keresztül tud kommunikálni a wifi-s Tv-mel,vagy csak pc-vel képes?

(#1456) Avicularia válasza elakadas (#1453) üzenetére


Avicularia
veterán

Miért is tárcsáznál,ha nem akarsz beszélni :F :U

(#1458) elakadas válasza Avicularia (#1456) üzenetére


elakadas
csendes tag

Nem akarok, de néha kell.

(#1459) elakadas válasza moonman (#1457) üzenetére


elakadas
csendes tag

Köszi, megnézem.

(#1460) pzstm válasza moonman (#1452) üzenetére


pzstm
titán

nah ez nagyon ütős! Simán látok benne fantáziát :K :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1461) Chrys_


Chrys_
addikt

Milyen programmal lehet SMS-t PC-n szerkeszteni és a HD2-vel elküldeni? Symbian esetén erre ott van a PC-Suite SMS és a kontaktok kezelésére, de WM-hez nem ismerek ilyesmit.

(#1462) moonman válasza Chrys_ (#1461) üzenetére


moonman
titán

MyMobiler (HD2 skin)

[ Szerkesztve ]

(#1463) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Gondoltam beírom, remélem nem gond. Eladó lett 115K-ért a HTC HD2-m, ha valakit érdekel :)

(#1464) Ybron válasza ForRedGlory (#1463) üzenetére


Ybron
senior tag

De, gond... :(((

(#1465) Chrys_ válasza moonman (#1462) üzenetére


Chrys_
addikt

Kösz, nem is rossz. Eddig USB-s kapcsolattal próbáltam, majd megnézem, megy-e bluetooth-n keresztül is.
A skin-t gondolom hamar továbbfejlesztik.

(#1466) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Üdvözlet mindenkinek. Találtam használtban egy törött kijelzős HD2-t olcsóért (kb így néz ki:

Meg lehet-e az ilyet javíttatni, és kb mennyiért? A sógoroknál láttam alkatrészt 100€-ért, kb még így is megérné. Kérdés, mennyire lehet ezt házilag +bízhatóan beszerelni?

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#1467) ForRedGlory válasza Ybron (#1464) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Én kérek elnézést... :((( :F

(#1468) t72killer válasza t72killer (#1466) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Elnézést kérek a horror képért, remélem senkinek sem lesz rémálma tőle :K

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#1469) Ybron


Ybron
senior tag

Olyan kérdésem lenne, mert már meguntam hogy hiába törlöm a adatkapcsolatot(gprs) magától újra konfigurálja és folyton felmegy, kiszedtem én már mindent, frissítést (időjárás, részvény,mail). Ez mindig akkor jelentkezik(kapcsolódás) mikor kikapcsolom a telefont(alvó) és visszalépek akkor rácsatlakozik,gondolom nem észleli egyből a wifit és helyette az kell neki. Van erre valamiféle megoldás ?

(#1470) Avicularia válasza Ybron (#1469) üzenetére


Avicularia
veterán

nodata a progi neve

(#1471) t72killer válasza Ybron (#1469) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

ITT azt írják, hogyha a kapcsolatok/hálózatválasztásnál azt állítod be, hogy a progik pl a "work network"-ot használják, akkor nem fog GPRS netre kimászni semmi. mindjárt kipróbálom a kaiseremen (bocsi, nekem még csak az van :K ) h működik-e.

Szerk: MŰKÖDIK a megoldás :C . Átlállítva a csatornát, nem tudja lekérdezni az emaileket és az iexplorer sem tud kimenni a netre. (wimo 6.5 build 23544)

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#1472) WiZARD válasza t72killer (#1466) üzenetére


WiZARD
addikt

csúnya, xda-n kérdezz rá, hátha javított már vki ilyet.

nekem eddig 3x sikerült elég csúnyán leejtenem a hd2-t, pedig nem szoktam dobálni a telefonjaimat, meg vigyázok rá.
egyszer nem lett semmi baja, csak lepattant az akkufedél
másodszor a ház egyik sarka kicsit meggörbült, de visszagörbítettem, szinte nem is látszik :D (ezek szerint fémből van a ház)
harmadszor nemtudom mit és hogy alkottam, csak észrevettem hogy a másik sarka is eldeformálódott, azt is visszahajlítottam, nem látszik :p

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#1473) Ybron válasza t72killer (#1471) üzenetére


Ybron
senior tag

Köszönöm szépen, tényleg működik :R

Más: Igo8-nál, be lehet valahogy állítani hogy elforduljon a kép fekvő helyzetbe ?

[ Szerkesztve ]

(#1474) Avicularia válasza t72killer (#1471) üzenetére


Avicularia
veterán

szvsz a nodata ennél praktikusabb

(#1475) runner 125 válasza Ybron (#1464) üzenetére


runner 125
nagyúr

Jajjmárbazeg... :F

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1476) Gondwana válasza runner 125 (#1475) üzenetére


Gondwana
addikt

Tőle is lehet, de drágábban, azért zavarja :)

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#1477) t72killer válasza WiZARD (#1472) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Közben utánanéztem a témának, üveget még ennél is jóval olcsóbban kapni pl ebayen, viszont szét+összeszerelni a cuccot elég rizikós: úgy vettem ki, h az LCD hozzá van ragasztva az üveghez :((( Erre még nem találtam leírást, hogy válasszam szét az lcd-t az üvegtől.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#1478) Dj Neo


Dj Neo
tag

Sziasztok!

Volna még 1 érdekes kérdésem!
Találtam az eBay-en egy telót (link) , és az érdekelne, h mégis mit jelent ez az "UPDATED CAMERA + 576MB RAM" ? Gyárilag csinálják már az újaknál, vagy esetleg frissítéssel lehet így megcsinálni, esetleg otthon én is meg tudom csinálni, ha itthon veszek egy új készüléket?

A válaszokat előre is köszönöm!

(#1479) t72killer válasza Dj Neo (#1478) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az amcsi verzióknál gyárilag így van, az európaiaknál fel kell szabadítani egy megfelelő ROM-mal :)) itt nézz körül!

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#1480) Dj Neo válasza t72killer (#1479) üzenetére


Dj Neo
tag

Köszönöm!

(#1481) vgergo


vgergo
aktív tag

Sziasztok

Mobil internet beállítással kapcsolatban szeretnék segítséget kérni. Opera 10, Nimbuzz és a leveleimet letöltésére használom a mobilnetet. Pontosabban csak használtam. Ma azt vettem észre, hogy az Opera, Internet Expoler, Skyfire és GMail account-om nem tud a nethez kapcsolódni, csak a Nimbuzz. Nem értem mi lehet a gond. Van valami jó ötletetek?

Előre is köszi a segítséget.

üdv.:vgergo

(#1482) toeki válasza t72killer (#1477) üzenetére


toeki
senior tag

szerintem hivd fel [e-care]-t
lehet tanácsot is adnak(ha beviszed hozzájuk akkor biztos), de árajánlatot is kérhetsz a javitásra(ők a hivatalos magyar htc szerviz) - lehet nem egy horror összeg és jobban jársz mintha te ügyeskedsz rajta valamit.

[ Szerkesztve ]

(#1483) Dictator^


Dictator^
veterán

Well, szerintem pár héten belül szeretnék én is vásárolni egy HTC HD2-t.

Avplanetbe szerettem volna venni, elég "korrekt" áron van ott már, viszont csak 1 év gari.. Nem úgy van, hogy 2 év gari jár a gyártótól rá ?

Mert ha nem ,akkor nem éri megvenni szerintem az AV-be.

Az XXPc meg a GSMhometól félek, volt már róla szó, miért adják annyiért, amennyiért..
220Volt is szimpi volt, csak hát 157e.. annyira már én se mennék fel..

130-140 között akartam, azt a plusz 2,5e-at rászántam volna az AV-re, de ez az 1 év elkeserített.

(magyarosítás amúgy sem kéne)

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1484) t72killer válasza toeki (#1482) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Köszi! felvettem velük a kapcsolatot (mail, a teló folyton foglalt vt). Bár az xda-n arról számoltak be fórumtársak, hogy a hivatalos HTC javítás nagyon húzós, 200+€ körül van. Úgyh lehet, feladom a projectet (vagy csak nagyon olcsóért leszek hajlandó +venni a telót)

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#1485) moonman válasza Dictator^ (#1483) üzenetére


moonman
titán

mi baj az XXL módszerével?

(#1486) joey04


joey04
titán

Valamelyik újabb gyári rom nem piszkált bele a fényerőállításba véletlen?
Mert amikor az első rom volt még rajta és nézegettem, nem voltam megelégedve a kijelzővel, kevés volt a max fényerő. Ma amikor néztem, akkor nem volt ilyen probléma (speedshopban néztem, tehát tuti gyári rom volt, elfelejtettem megnézni melyik az)
Aminek még örülök, hogy az első találkozásunk óta valóban kijavították a kijelző érzékenységét, most pöpecül tudtam rajta gépelni.

-----

Mi a gond az XXL-nél? Ezt én sem értem. Többször vásároltam náluk, eddig nem volt semmi gond

(#1487) erdoke válasza joey04 (#1486) üzenetére


erdoke
titán

Nekem első szériás kijelzőm van, és egyelőre se az érzékenységével, se a fényerejével nem volt gondom. Viszont az 1.48-as gyári (ami a speedshopos készüléken lehet) jól érezhetően lassabb az új 2.10-es főzötteknél. :K
HTCpedia-ról már lehet 1.66-os gyárit tölteni, de a HTC-nél (illetve a Sunnysoft-nál) még nincs fent.

A legjobb aláírás a héten

(#1488) joey04 válasza erdoke (#1487) üzenetére


joey04
titán

Az érzékenységet azt tudom, hogy szoftveresen ki tudták javítani, a fényerő meg azért kérdéses, mert valamelyik flame amoled topikban írtam, hogy nekem az átlagostól jóval magasabb fényerőn üzemel mindenem, és van ami maximumon is kevés- szóval ebben extrém elvárásaim vannak. aminek a pár hónappal korábbi rom verzió (vagy kijelző) nem felelt meg, de a mostani igen. :R
Lehet be kéne szereznem egyet emléknek, ez az utolsó, és valaha gyártott legjobb WM készülék.

[ Szerkesztve ]

(#1489) erdoke válasza joey04 (#1488) üzenetére


erdoke
titán

Nem vagyok benne biztos, hogy nem jön még ki jó vassal WM6.x készülék, az viszont biztos, hogy nem a HD2 az utolsó. Állítólag az idén 30 6.x készülék jelenik meg, bár párat valószínűleg eltolnak a WP7 megjelenéséig (lásd Toshiba TG03 pletykák).

Visszatérve a fényerőre, nekem inkább a tükröződés zavaró napos időben.

A legjobb aláírás a héten

(#1490) joey04 válasza erdoke (#1489) üzenetére


joey04
titán

rosszul fogalmaztam: ilyen brutális cucc nem nagyon lesz már. :R

(#1491) Ybron válasza runner 125 (#1475) üzenetére


Ybron
senior tag

Köszi ezt a kimerítő választ.
Tudom hogy van pdafanclub-on, de mint ha az lenne odaríva hogy a képet megfordítja,de eltolja. Gondoltam rákérdezek hátha tud valaki valami megoldást rá.
Egyébként a tegnapira visszatérve(adatkapcsolat) hiába állítottam "work" megint rákapcsolódott, először úgy tűnt jó lesz, de még se .(

(#1492) Dictator^ válasza joey04 (#1486) üzenetére


Dictator^
veterán

XXL-ben gyári rom van ? Nekem a magyarosítás sem kéne.. meg tényleges felbontja az XXL vagy csak a olcsóbb eladás érdekében van "felbontva" (azaz nem felbontva) és továbbadva?

Nem szeretem az ilyen kisebb boltokat/webshopokat, olyan érzésem van, hogy akkor szarnak be amikor még a garanciám is érvényes..

AVPlanetnek írtam, aztírták 1 év gari van csak rá és az is náluk.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1493) joey04 válasza Dictator^ (#1492) üzenetére


joey04
titán

gyári rom van. ahogy nézem, magyar nyelv van rajta. de azt nem nehéz lepucolni.
csak a "jóárasítás" miatt bontanak tényleg új a telefon, és gyári gari van rá, ami a vásárlás napjától érvényes, ha kételkednél, akkor már ez is bizonyíték rá, hogy max 1 napos (sem) lehet. :D és nem nagyon fognak bedőlni, de mivel gyári gar van, az sem lenne gond

AVPlanetnek írtam, aztírták 1 év gari van csak rá és az is náluk.
na ilyet ne vegyél inkább :U

(#1494) Avicularia válasza Ybron (#1491) üzenetére


Avicularia
veterán

Mondtam,hogy egyszerűbb a nodata.

(#1495) Ybron válasza Avicularia (#1494) üzenetére


Ybron
senior tag

Fúú, tényleg írtad, bocsi elfelejtettem, köszi :R

(#1496) Dictator^


Dictator^
veterán

Akik az útobbi pár napba válaszolgattak a kérdéseimre, azok mint az XXL-ből hozták a "jóár" miatt?

AVplanet, hogyhogy nem a gyártói garival adja? Elég érdekes, pedig nagyba nyomják ők is..

Samsungok is ugymennek, hogy 2év náluk,+1 a samsungnál..

gondoltam a HTCnél is így lesz, 1 év a planetnél, +1 a gyártónál,, De nem..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1497) Dictator^ válasza Dictator^ (#1496) üzenetére


Dictator^
veterán

Közbe konzultáltam az AVPlanettel, rákérdeznek a nagykerbe ahonnan hozzák, hogy miért 1 év és miért nem 2 (gyártió).

Remélem jó infó jön onnan is, közben dobtam egy levelet az XX-eseknek is.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1498) moonman válasza Dictator^ (#1496) üzenetére


moonman
titán

nekem XXL-ből van. két év gyártói gari. ahol egy évet adnak, ott valami sumák van, az amolyan "bolti" garancia, na attól kell félni, nem attól, hogy az XXL megszűnne. :)

(#1499) runner 125 válasza Ybron (#1491) üzenetére


runner 125
nagyúr

WTF?!

Nézd meg mire írtam azt.

Dictator^

Amolyan "legális adócsalás", attól függetlenül járható út, és olcsóbb.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1500) WiZARD


WiZARD
addikt

eddig dutty HG romot használtam (0.8 majd 1.0), aztán most feltettem a hagyományosabb 6.5-ös winmora épülő dutty romot.

HG szériával (6.5.x, 576mega ram) 2 napot bírt a HD2-m
ezzel a másik rommal (6.5, 448 mega ram) 3-4 napot bír.

(elmúlt időben elég keveset használom, napi 10 perc telefonálás, meg 1-2 sms, meg 6-7 alkalommal 1-1 weblap megnézése, wifi szintén csak pár perc, ha otthon vagyok, de néha be se kapcsolom, úgyis ott a 3G)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.