Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) CHIPman válasza moonman (#1799) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Ezekre sincs gyári ROM, mint a vodásokra? :F

hardverapro.hu/tag/chipman

(#1802) moonman válasza Dictator^ (#1800) üzenetére


moonman
titán

de, de ha úgy megy tönkre, hogy bekapcsolni sem tudod...

#1801: attól függ, hong-kong english pl. van htc-n.

(#1803) CHIPman válasza moonman (#1802) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Volt már a topicban, akinek vissza kellett küldeni gariban(lokalizációtól és vásárlási helytől függetlenül)?

hardverapro.hu/tag/chipman

(#1804) Gondwana


Gondwana
addikt

Elmèleti kèrdès: garanciáztatàskor, ha nem tudod bekapcsolni bootloaderig, szerinted a szervìz be tudja? (amikor meg màr igen, addigra vlszleg ùjraflashelték - nem helyszinelők, hogy rögzítsék, mit is csinált a user)

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#1805) toeki válasza Dictator^ (#1800) üzenetére


toeki
senior tag

hspl-el is vissza lehet rakni stock romot nem csak hspl2-vel. a különbség hogy hogy hspl 2 több verziót támogat + kicsit 1szerűbb

a gond ott van ha ugy kell szervizeltetni hogy nem tudod rá visszatenni a stockromot ( kijelzőhalál / egyéb hardvergond)

(#1806) moonman válasza toeki (#1805) üzenetére


moonman
titán

a különbség, hogy HSPL2-vel stock SPL-t is vissza tudsz tenni, ami sokkal fontosabb a jótállást tekintve, mint a rom.

(#1807) Draken


Draken
őstag

nem tudni esetleg h érkezne szolgáltatóhoz ez a teló, esetleg t-mobilehoz?

(#1808) Dictator^ válasza toeki (#1805) üzenetére


Dictator^
veterán

mivel hspl-1et nem használtam így nem ugrott be, a rom tökmind1 mi van fent elvileg, az SPL a lényeg, hogy stock legyen ne HSPL. tehát ezért kellett a 2 ja...

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1809) toeki válasza moonman (#1806) üzenetére


toeki
senior tag

kártyáról vissza tudod rakni stock spl-t ahhoz nem kell hspl2...
ám egyszerűbb vele azt nem tagadom...

(#1810) moonman válasza toeki (#1809) üzenetére


moonman
titán

de csak gyari rommal egyutt, igy meg akkor es ugy cserelgeted az spl-t, ahogy tetszik, raadadul tobb fajta gyarit is tud.

[ Szerkesztve ]

(#1811) bzoley


bzoley
veterán

Mi a különbség a gyárilag érkezett, és a "tizes" Opera között? Kétlem, hogy csak az eltérő verzió miatt működik másképp. Naiv módon azt hittem, simán frissíteni fogom, de perpill kettő van, és a 10-es tűnik kezelhetetlenebbnek. Persze csak a másikhoz képest, az előző pda-n uezt használtam.

(#1812) Dictator^ válasza moonman (#1810) üzenetére


Dictator^
veterán

amúgy közben rájöttem, úgye az e-carebe aztmondták, hogy ez nem a gyári rom ami a pda-n van, régiószám miatt.

szóval szerintem stock spllel, bármilyen official romot elfogadhatnak sztem.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1813) moonman válasza Dictator^ (#1812) üzenetére


moonman
titán

lehet, halistennnek meg nem volt ra alkalmam, hogy kiprobaljam.

(#1814) Dictator^ válasza moonman (#1813) üzenetére


Dictator^
veterán

mármint az e-care-t? :)

csak most ütött szöget a fejembe ez, mert úgye azzal kezdték, hogy ez nem a gyári rom, de a garanciába bevették, hogy megnézzék mi a gond, szóval garanciális, mivel az spl nem volt buherálva, így szerintem akár az1.66os official eu romot is felrakhatnám gyári spl mellé, és ugyanúgy meg kéne csinálniuk, ha problémám lenne vele.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1815) moonman válasza Dictator^ (#1814) üzenetére


moonman
titán

e-care-ben sokszor jartam mar (egyebkent nagyon lama tarsasag), de minfig gyari allapotu gepet vittem be, a HD2-m pedig szerencsere tokeletes. amugy szerintem is az spl a lenyeg.

(#1816) Dictator^ válasza moonman (#1815) üzenetére


Dictator^
veterán

csak a pultos csaj aranyos, aki munkaidőben, kb végigbeszéli a napot a barátnőivel bent .)

volt, hogy kb 30percen át nem vették fel a telefont, bementem és ott tracspartiztak hátúl.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1817) krisz_29


krisz_29
csendes tag

hello,
annyi lenne a kérdésem, hogy ha szeretném a .net frameworkot frissíteni a pda-n akkor elég innen ezt simán telepítenem? vagy ROMot kéne inkább frissíteni? köszi
[link]

(#1818) erdoke válasza krisz_29 (#1817) üzenetére


erdoke
titán

Ezt tedd föl: netcfv35.wm.armv4i.cab

A legjobb aláírás a héten

(#1819) krisz_29 válasza erdoke (#1818) üzenetére


krisz_29
csendes tag

köszönöm, működött

(#1820) zola-


zola-
őstag

Sziasztok!
Tudnék vásárolni egy HD2-őt. Láttam, hogy ment itt valami macera a frissítéssel kapcsolatban.Szóval azt szeretném kérdezni, ha adott egy ilyen teló, a Pn 99hjy039-00. Erre felmennek a frissítések? Magyar lokalizációt tudok rá tenni? Állítólag Angliából való. Van-e ennek a Pn számnak valami hátulütője?

(#1821) vgergo válasza zola- (#1820) üzenetére


vgergo
aktív tag

Szia

Én úgy tudom, hogy a HSPL segítségével mindenféle rom-ot fel lehet telepíteni.

(#1822) zola- válasza vgergo (#1821) üzenetére


zola-
őstag

A magyar lokalizáció is felmegy?

(#1823) Dictator^ válasza zola- (#1820) üzenetére


Dictator^
veterán

HSPL-el ugyancsak felmegy rá minden frissítés, ROM és elvileg lokalizáció is, de HSPL-el garanciád is ugrik.. persze már HSPL2-vel a gyári spl-t vissza tudod rakni a PDA-ra, szóval elvileg visszajön a garanciád is..

mint eddig ezt leírva, egy hátulütője van talán, hogyha nem kapcsol már be a PDA-d, akkor hogy rakjuk majd vissza? erre még nem jött megoldás, de szerintem ritka hiba lenne, ha itt nem kapcsolna be, a szervíz meg életet lehelne, és akkor látnák, hogy hackelve ment fel csak a ROM amit használtál.

amúgy a készülék amit írtál valóban angliai T-mobiltól van ha minden igaz, és "hivatalosan" még nincs rájuk frissítés (legalábbis a HTC oldalán nem találtam, lehet az uk t-mobilnál már van).

A lényeg, hogy én meg egy német vodafoneos hd2 tulaja vagyok, aki szintúgy nem tudott frissíteni eddig, de mióta kint van a HSPL2, így én kiütöttem, és felraktam az 1.66os gyári eu romot, ha meg problémám lesz, visszarakom a gyári spl-t gyári romot amivel vettem és kész :)

Ha csak priviben, de milyen áron tudnád megszerezni amúgy?

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1824) zola- válasza Dictator^ (#1823) üzenetére


zola-
őstag

Köszönöm szépen a válaszodat. :R

(#1825) Dictator^


Dictator^
veterán

Miért van az, hogy a manilából eddig a zenelejátszásnál, függöleges helyzetben tudtam lapozni az előadókat, most meg nem tudom mitől, csak egy előadón belül tudok választani számokat, ha eldöntöm vízszintesbe a készüléket, látom a többi előadót is, viszont ha visszadöntöm megint, csak előadókon belül tudok lapozni számokat?

eddig jó volt, függőleges helyzetben is váltottam előadót.. most viszont random nem engedi..wtf?

kikapcs-bekapcs megoldotta, de ez mitől jön elő, illetve, hogy oldható meg? elállitottam valamit?

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1826) moonman válasza Dictator^ (#1825) üzenetére


moonman
titán

vizszintes nezetben fixen album szerinti rendezes van, albumon belul pedig valaszthatsz szamot. fuggolegesben megjegyzi az utoljara jatszott albumot, es gondolom annak szamai kozott tudsz valtogatni. menj be a library-ba es valassz mas csoportositast, artists, genres, esetleg all songs es maris poroghetsz az osszes szamon.

(#1827) Dictator^ válasza moonman (#1826) üzenetére


Dictator^
veterán

valami bug lehetett, mert pörgetni se tudtam, a csúszka odaugrott, de nem tekert bele..

softresetre nincs valami progi ?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1828) Dictator^


Dictator^
veterán

Class2-es microsdhc kártya elég a hd2-nek ?
vagy nagyobb kéne ?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1829) Gondwana válasza Dictator^ (#1828) üzenetére


Gondwana
addikt

Nekem a 8GB Class2 kingston elég gyors, de azért sokak szerint a Class4 optimálisabb lenne.
Szerk.: Döntési segédlet

[ Szerkesztve ]

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#1830) Levin01


Levin01
őstag

Sziasztok!

XXL GSM-nél 124900-ért volt kint a honlapon HD2-es 2év gyári garival.
MIkor írtam nekik mail-t, hogy van e raktáron, akkor ez a válasz jött:

"Az Ön által kinézett készülékek ázsiaiak és fél év garancia van rájuk. Ebből az árból nem tudunk kedvezményt adni, de amennyiben a 2 év gyári garanciás készülékből vásárol, tudunk 1900 Ft/db kedvezményt adni, így az 132000 Ft-ba kerülne."

Ezek után már a weboldalon is 133900-as ár volt kiírva ugyan oda.

Szerintem ez nagyon undorító és tuti, hogy XXL-nél soha nem fogok vásárolni semmit.

(#1831) Dictator^ válasza Gondwana (#1829) üzenetére


Dictator^
veterán

Elég gyors ? Mármint mire?

Én is mindent memóriakártyára tolok ugye, és egy 16gb-s class2-eset néztem ki, a class 4 már igen drága..

Class 2: 16 Mbit/s (2 MByte/s)
Class 4: 32 Mbit/s (4 MByte/s)

A class-2es is elvileg csak papíron 2 mega írási sebességgel bír, elvileg teszten 5 körül jött ki.

Levin01: Legalább már leírták, hogy honnan származik a készülék, de hozzáteszem, én se vásárolnék már szívesen náluk. Rohadjanak meg...

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1832) Karma válasza Dictator^ (#1831) üzenetére


Karma
félisten

A classok mindig a minimális írási sebességet jelentik, tipikusan gyorsabb minden kártya ennél :)

“All nothings are not equal.”

(#1833) moonman válasza Dictator^ (#1828) üzenetére


moonman
titán

én Class 4-est rendeltem 16 gigásat, jó szerintem a 2-es is, a videófelvétel nem eszik olyan gyorsan, de nagyobb másolásnál pl. zene, filmek egy örökkévalóság, mire átmegy.

(#1834) moonman válasza Levin01 (#1830) üzenetére


moonman
titán

nem akarom védeni őket, mert volt már nem egy szemét húzásuk, de szerintem nincs ezzel semmi gond, kérdeztél, tájékoztattak. még a 132.000-es ár is jónak mondható.

(#1835) Dictator^ válasza moonman (#1833) üzenetére


Dictator^
veterán

700 mega 2,5 perc körül lesz, a class2-vel, azon kivül, hogy ilyen másolás, másnak nem kell nagyobb sebesség nem ?

sajna a class4 eléggé drága :(

6000-ért van ph-n 16gb-s class2-es, boltokba meg 20körül van a class 4

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1836) moonman válasza Dictator^ (#1835) üzenetére


moonman
titán

bruttó 13.490-ért rendeltem CL4-es 16GB-ost mini és SD adapterrel gyorsboltban.

(#1837) pzstm válasza Levin01 (#1830) üzenetére


pzstm
titán

125.000-ért is látok most, 2év garanciával...igaz nem gyártói garanciával...
135.000 a gyártói garancia...nincs infóm mi a különbség a kettő között és miért kerül 10ezerrel kevesebbe.....teljes ÁFÁ-s mindkettő, és 2 év gari van rá....

Ezenkívül itt látok most 110ezerért HTC HD2 mini-t is :C
VIP Phone

(Én anno egy Nokia 6300-t vettem tőlük...minden tökéletes volt a telóval...semmi para nem volt :N )

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1838) Dictator^ válasza moonman (#1836) üzenetére


Dictator^
veterán

ez az

lyen speedy meg ilyesmi kártyákkal már volt dolgom, halt már le pár memókártya nálam..

ez mennyire birja? bár látom 5 év gari, szóval tök8.

azért írhatnál róla :)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1839) moonman válasza Dictator^ (#1838) üzenetére


moonman
titán

takems szerintem nem rossz márka. majd ha megjön, írok róla.

(#1840) pzstm válasza Dictator^ (#1838) üzenetére


pzstm
titán

ilyenből van 8GB-osom...1éve tökéletesen megy :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1841) Dictator^ válasza moonman (#1839) üzenetére


Dictator^
veterán

hát így, hogy 5 év gari van rá, szerintem én is inkább ebből rendelek, mint gari nélkül vegyek 6e-ért..

nem tudom miért, de nálam már több memókártya halt el. föleg sd-k.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1842) toeki válasza Dictator^ (#1841) üzenetére


toeki
senior tag

ha 2 éven belül meghal a maradék 7 ft-ért veszel majd egy 64 gb-osat... mert akkora kb olyat kapsz annyiért :D

bár énis mindig ilyen garis példányokat veszek de még sose kellett gariztatnom :D

(#1843) Levin01


Levin01
őstag

Sziasztok!

Vásároétam egy htc gari HD2-t és telefonálás közben, enyhe recsegő hang hallható, amikor a másik fél beszél. Ebben az esetben gariztatni kell és hangszórót kell cseréltetni benne?
Szerintem eléggé zavaró.

Nemzetközi htc gari esetében kihez kell fordulni?

[ Szerkesztve ]

(#1844) toeki válasza Levin01 (#1843) üzenetére


toeki
senior tag

[e-care]

vagy ha kicsit vállalkozókedvű vagy akkor hspl - > radiorom csere

(#1845) Dictator^ válasza Levin01 (#1843) üzenetére


Dictator^
veterán

hspl-nél gari ugrik.

milyen rom illetve radio version van a gépen?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1846) Levin01 válasza Dictator^ (#1845) üzenetére


Levin01
őstag

ROM verzió: 1.43.110.2 (70315) WWE
Radio verzió: 2.04.50.22_2

Nem csináltam szoftveresen semmit vele. Ahogy ki lett bontva a dobozból, az van rajta.

(#1847) barna73 válasza Levin01 (#1846) üzenetére


barna73
csendes tag

ez egy angol t-mobile-os telefon?

(#1848) Dictator^ válasza Levin01 (#1846) üzenetére


Dictator^
veterán

Mindenképp rakj fel rá újjabb romot, elvileg abba van rádió frissítés is, és elvileg azzal meg kéne oldania ezt a problémát!

1.48 , 1.66-ot.

Szerk: Most nézem, hogy ez Angol T-mobil -os készülék lehet, és így sajna ehhez még nincs 1.48 és 1.66 sem.

HSPL2-vel fel tudsz rakni bármilyen romot, garancia veszik, de a program képes visszaállítani gyárira a pda-t így a garanciád is visszajön (hátulütő, ha a pda nem tud bekapcsolni, hogy fogják szervízelni...)

(nálam is hasonló a helyzet, nálam német vodafone-os, de én is felraktam ezzel a programmal rá a legfrissebb gyári romot, és ha gond van, én is vissza tudom lőni, gyárira az egészet és a garanciám is visszajön)

nagyvonalakban.

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1849) erdoke válasza Dictator^ (#1848) üzenetére


erdoke
titán

A gyári SPL-t már most is rá tudod rakni, ha nem akarsz kockáztatni. Nem kell várni addig, amíg szervizbe viszed.

A legjobb aláírás a héten

(#1850) Levin01 válasza Dictator^ (#1848) üzenetére


Levin01
őstag

Azt hogyan kell megcsinálni, hogy 448 ROM helyett működjön 576?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.