Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) iknight


iknight
senior tag

Ezel a toldot foldott winmobil rendszerrel (ha már autós példákkal élünk), kicsit olyan mintha egy tuningolt ladával akarnál szembeszálni egy toyota korolla vagy honda ellen, praktikusságra, megbízhatóságra stb és a többi autó alatt értem az android, apple os, blackberry os, én Blackberry storm után tértem vissza a winmobilhoz, és ha van htc sense spb mobile shell vagy bármi más akkor is úgy érzem, hogy 10 évet visszamentem az időben, és valszeg jogosan mert kb annyival idősebb a winmobil rendszer. Szerintem csúcstelefon akkor lenne ha a legjobb rendszer lenne rajta. A ferraris példa meg azért nem jó mert az enzoba még elekromos ablakemelő meg központi zár sincs :D inkább akkor Rolls vagy Bentley

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#2) geri|


geri|
aktív tag

ennél a mondatnál könnybe lábadt a szemem boldogságomban:

"készülék szívét jelentő Windows Mobile 6.5-ös verzióját a Qualcomm új Snapdragon nevű processzora hajtja meg, a QSD8250 típusú chip kereken egy gigahertzen fut. Ehhez jön hozzá a 448 MB RAM és az 512 MB ROM, adatok tárolására ezekből 122, programok futtatására pedig 208 (!) MB jut"

:DD

[ Szerkesztve ]

LiveStrong

(#3) sto1911


sto1911
veterán

En arra lennek kivancsi, hogy mennyire fogyna jobban a gep Androidddal :)
Meg arra, hogy a regi winmo gepekbe ha ennyi ramot pakoltak volna, akkor mire lettek kepesek.

A legnagyobb gond egyebkent megis a 10 eve toldott-foldott winmo.

[ Szerkesztve ]

(#4) geri|


geri|
aktív tag

remélem ha mérséklődik az ára akkor átnyomjátok különösen ajánlottra

LiveStrong

(#6) Magnum_


Magnum_
nagyúr

:R

I humbly and respectfully decline™

(#7) Konflikt


Konflikt
addikt

ez a 4,3" annnyira de annyira zsir. androidba kene ilyen. remelem jon a droid hozzank is es akk vegre lesz nagykijelzonk. G1 rol talan arra valtanek.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#8) Napfénysüti

Brutális készülék. Ha Android lenne rajta még jobb lehetne. De így is elbizonytalanított. Lehet megérné rá gyűjteni. :B

Més que un club!

(#9) JNashville


JNashville
senior tag

Nekem semmi bajom a Windows Mobile-lal (már az LG KS20amnál se volt, pedig az nem egy csúcstelefon), de ezek a lőtt fényképek szerintem igenis rosszak. A makrót leszámítva egyik sem olyan, amire azt mondanám, hogy akár csak emlékszinten ellőtt fotókra elég lenne. 180.000ért lehetne már benne egy olyan kamera, ami legalább 5 megapixelben hoz egy minőséget.

Viszont a maguktól letöltődő coverek, na, az egy nagyon nagy feature. Ebben biztos sikerült ráverni egy nagyot az iPhone-ra. (Nem irónia!) :D

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#10) joey04


joey04
titán

Ha viszont elkanyarodunk a Windows Mobile vonalra, akkor láthatjuk, hogy a HTC már mindenkit utcahosszal lekörözött, pedig itt a többiek nincsenek lemaradva

ennyi a lényeg! a tesztből kimaradt 1-2 apróság ami engem zavart a hd2-ben. majd este ha hazaértem leírom. ajánlott plecsni korrekt. wm készülékek között különösen ajánlott

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#11) dbius


dbius
veterán

... példának az Android platformot: az Open Handset Alliance által létrehozott operációs rendszer kiválógát most nem méltatnánk, ...

(#12) Gondwana válasza iknight (#1) üzenetére


Gondwana
addikt

Ezel a toldot foldott winmobil rendszerrel (ha már autós példákkal élünk), kicsit olyan mintha egy tuningolt ladával akarnál szembeszálni egy toyota korolla vagy honda ellen, praktikusságra, megbízhatóságra stb
Nagyon jó a hasonlatod: ha én nagyon meg vagyok elégedve a Lada 111-emmel, akkor nekem a WinMo is elég lesz. A cél mindig az, hogy eljutni A-ból B-be, de vannak olyan extrém A és B pontok, amikhez WinMo alá előbb találsz vagy könnyebben írsz programot.

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#13) Womb


Womb
senior tag

Fantasztikus a gép, és grat a teszthez.
Tökéletes példa a HTC telefonja arra, hogy bár nem mai gyerek a WinMobile, abszolút használható és szerethető társa lehet az embernek bármikor és bárhol.
Az ára pedig szokásosan defibrillátor.

(#14) Kickass


Kickass
őstag

ha otthon leszek megnezem a videot is, ha tenyleg olyan roci mentes mint irtatok akkor siman vallalhato tech geek-eknek meg ennyiert is, de mint irtak is majd lesz ez meg olcsobb is, es addigra hatah az igo es elfut rajta

kapacitiv kijelzo mindenkepp dicseretes win mobiltol nem is vartam volna, ha esetleg meg egy jovobeni win phone 7 upgrade lehetoseg is befigyelne akkor meg plane megerne elobb utobb beruhazni ra (mar akit egyebkent alapjaraton nem raz a hideg a windowsos pda-ktol)

(#15) Napfénysüti

Talán ha bele kellene kötni valamibe akkor az az hogy ennyi pénzért lehetne nagyobb tárhely a készülékben vagy legalább egy 8Gb-os kártyát tehettek volna a dobozba.

Més que un club!

(#16) vgergo válasza fairi (#5) üzenetére


vgergo
aktív tag

Ha jobban megnézed, akkor feltűnhet, hogy az nem új telefon ára, hanem a használt 0 perces (bruttó)**: 149 900 Ft, azaz ebből csak egy két darab lehet.

(#17) Napfénysüti válasza vgergo (#16) üzenetére

De ez nem az a változat ami valójában új csak használtnak van könyvelve hogy ne kelljen rá a 25%-áfát kifizetni?

Més que un club!

(#18) Karma válasza Napfénysüti (#17) üzenetére


Karma
félisten

De.

“All nothings are not equal.”

(#19) vgergo válasza Napfénysüti (#17) üzenetére


vgergo
aktív tag

Ezt nem tudtam, hogy van ilyen is.
Kösz az infót.

(#20) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Jon ennek nemsokara egy androidos tesoja is nem?

Amugy meg miert eppen lexus?:)

(#21) Zsolto válasza vgergo (#16) üzenetére


Zsolto
őstag

Nagyon klassz gép, biztos bele tudnék szeretni, de ennyi pénzért... Nekem a sok csillogó új fícsör nem jelent annyi érdemi változást egy közepesen régi WinMo-hoz (pl. a Samu i780-amhoz) képest, hogy akár csak megforduljon a fejemben a csere. Kicsit sarkítok, de albumborító-letöltésért és giroszkópos csengetésállításért nem fizetnék rá annyit, amennyit kéne. Viszont a nagy felbontású kijelzőt tényleg elfogadnám.

Tényleg nem akarok flémet indítani, de ha a fő funckiókat nézzük (telefon, wifi, gyors net, Outlook szinkron, iGO, zene, film, képnézés, talán fotózás... mi van még?) már a két évvel ezelőtti gépek is jól lefedték az igényeket, aki akkor nem tudott megvenni egy Kaisert 180k-ért, az ma megveszi harmatos állapotban 45k-ért és boldogan él vele.

Ez a HD2 kicsit olyan, mint ami a PC-piacon ment öt-hat évvel ezelőtt: a gépek már csak azért fejlődtek hardveresen, hogy a játékok minél jobban fussanak rajtuk, a többire jórészt minden vas alkalmas volt már.

vgergo: Érdekes módon olyan ez náluk, mint a piacon az "utolsó darab, vigye gyorsan, mert nincs ám több!" -- felkiáltással hirdetett portéka. Ha elment az utolsó, elővesznek egy utolsó utánit a raktárból :D

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#22) amanoba


amanoba
őstag

nekem igazából az apróságok miatt tetszik ez a gép:
-mp3 vágás, albumborító automatikus letöltés, wifi routerként működés stb :C

a videó alatt hallható zene megint :R

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#23) erdoke válasza Kickass (#14) üzenetére


erdoke
titán

Megy rajta az iGO8, két sort kell beilleszteni a sys-txt-be, amivel Touch HD alias-ként azonosítja a program a készüléket, mert egyébként még nem ismeri fel. ;-)

Szerk: Fránya szmájli kódok.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#24) Bounti


Bounti
aktív tag

"Az ember önkéntelenül is a képernyő fölött hadonászik, s amikor ráközelít ujjával egy gombra, akkor lehet, hogy előbb egy szomszédos felett már közel halad el, hogy azt be is nyomja a szoftver. Szokni kell a dolgot."

Erre nincs valamilyen szoftveres megoldás? Vagy ezt csak frissítésekkel a gyártó tudja "javítani"?

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#25) D@niel


D@niel
addikt

Na végre! Le a kalappal..mindenesetre ma azért megveszem az iPhone-om :U

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#26) Kobaljov


Kobaljov
senior tag

Kíváncsi leszek a Tegra alapú Androidosok hogy bírják majd vele a versenyt, a tegnapi hírek szerint elvileg december elején mutatja be a Creative a Zii Egg (Tegrás Androidos) médilejátszójának mobiltelefonos változatát illtve a Samsung is ígért ilyesmit. De addig is éljen a király :)

(#27) mave13


mave13
őstag

Remek teszt, állat készülék. Eddig a sima HD-re gyúrtam, de úgy látszik, hogy az ki fog maradni az életemből. Mio A701 megérett a cserére... :)

Icewolf || kósza ||

(#28) erdoke válasza Bounti (#24) üzenetére


erdoke
titán

Ott van az idézetben, szokni kell. Szerintem gyorsan meg lehet szokni, 2 nap után nálam már nem voltak ilyen gondok.

A legjobb aláírás a héten

(#29) ByB


ByB
addikt

Volt nálam egy HD2, csináltam róla egy három részes videó bemutatót. :R

Az első ilyen próbálkozásom, úgy nézzétek.

[ Szerkesztve ]

(#30) Bounti válasza erdoke (#28) üzenetére


Bounti
aktív tag

Azt én is látom, hogy szokni kell... csak érdekelt volna, hogy létezik ilyesmi, vagy sem...

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#31) Ulkesh válasza Kobaljov (#26) üzenetére


Ulkesh
őstag

"Kíváncsi leszek a Tegra alapú Androidosok hogy bírják majd vele a versenyt"

Röhögve, a HD2 mindent CPU-val old meg, mert a GPU-t nem használja (a szokásos HTC-s driveres ökörködés révén), így egy Tegrás gépnek nem ellenfél (sőt a 600 MHz-es Cortex8-as gépek is lekörözik, mert azok használják a grafikus gyorsítást).

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#32) fateless


fateless
veterán

Az első WM-es telefon, ami - árát nem nézve - cserére bátorít. De ennyiért rémisztő...
Ugyanakkor le a kalappal a készülék előtt.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#33) erdoke válasza Ulkesh (#31) üzenetére


erdoke
titán

Ez erős csúsztatás, és nyilvánvaló félinformáció. Az OpenGL ES-ről megy a vita, nem arról, hogy bárhol használ-e GPU-t a készülék. Egyelőre totál más eredményeket és játék futási sebességet kapnak eltérő ROM-okkal ill. a bétás és végleges készülékek között.
Másrészt a 3D gyorsítás mekkora szerepet kap egy okostelefon mindennapi felhasználói élményében? Mindenhol máshol a Tegrában levő ARM11 csúnyán elvérzik, de a 600 MHz-es Cortex-A8 is gyengébb.

A legjobb aláírás a héten

(#34) hemaka


hemaka
nagyúr

Jóféle, de windózzal nem kéne. Inkább androiddal. :K

(#35) P00By


P00By
nagyúr

Ne semmi készülék!

(#36) iknight válasza Gondwana (#12) üzenetére


iknight
senior tag

Az lehet, de ha uygan annyiért kapsz egy corollát mint egy lada 111-t melyiket választod? Nagyon jó telfon de én már nem lépném át a 100 ezres álomhatárt többet windows mobil miatt, a 7 megjelenéséig biztos nem.

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#37) WiZARD


WiZARD
addikt

csak én érzem úgy a hozzászólások nagyrészénél, hogy userek többsége divatból fikázza winmo-t, és isteníti androidot, és nincs valós, naprakész tapasztalatuk, főleg nem a kettővel együtt, hogy ténylegesen összehasonlíthassák?

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#38) sazabi


sazabi
aktív tag

A külső leírásánál az oldalon 2x is szerepelt az impressziv szó. Nem lehetett volna inkább magyarul? :)

(#39) Brianiac válasza ByB (#29) üzenetére


Brianiac
aktív tag

Köszi a bemutatót, jól sikerült :C :R

Lumia 520

(#40) erdoke válasza iknight (#36) üzenetére


erdoke
titán

Bizony, nem is az a fontos, mennyire és mire használható egy készülék a mindennapokban, hanem hogy mennyire vagy vele divatos, trendy. :P

A legjobb aláírás a héten

(#41) tuskooo válasza WiZARD (#37) üzenetére


tuskooo
addikt

Ez csak a szokásos, WinMo-t fikázni divat.
Egyébként úgy néz ki, hogy itt is megjelent a túlérzékeny kijelző problémája, kíváncsi vagyok, mi lesz ezzel a későbbiekben :U

(#42) moonman


moonman
titán

"izárólag felső és középkategóriás eszközöket dobnak piacra"
khmmm...

"elolvassák az internetes fórumokat, beszélnek a felhasználókkal, majd készülékeikbe beépítik azokat a szolgáltatásokat és kényelmi funkciókat, melyeket sokan hiányoltak korábbi tenyérgépeikből"
hát akkor már nagyon rég nem itt tartanánk.

"Prémium kategória ide vagy oda, nem vagyunk különösebben elhalmozva, az adatkábel mellett egy azzal együtt használható hálózati töltőadaptert, sztereó fülhallgatót, és egy átalakítóval egybecsomagolt 2 GB-os microSD kártyát találunk."
prémium, mi? ennyit az elolvastuk a fórumokat témáról.

"A hátlap több dolog miatt is jól néz ki."
szerintem elkúrták a fém hátlappal, megtörték az egységet. ez így olyan "odahegesztett" hatást kelt.

"a lencse körül van egy keret"
ami állítólag olyan éles, hogy a puhább asztalokat simán összekarcolja.

3,5 milliméteres fülhallgatókimenet. A HTC tulajdonosok álma beteljesült."
nekem mindig is megfelelt az USB headset.

"ez bizony az iPhone szintje"
még több is, hiszen két és félszer annyi pixellel gazdálkodik.

"A program beágyazásával egyidejűleg a Windows Mobile pocsék ronda gyári naptárának szerencsére búcsút is inthetünk"
tudnám, miért nem lehet úgy tesztet írni, hogy legalább egyszer nem döngöljük földbe a rendszert. érdekes módon, nekem nem okoz lelki traumát a default naptár használata. pocséknak meg annyira pocsék, hogy a HTC csak skint tett rá, a funkciókat továbbra is a rendszer végzi. gondolkozzunk már.

"a még mindig a hülyeség kategóriájába eső Footprints"
iPhone-on bezzeg a copypaste-től is elájultunk...

"Az viszont picit zavart, hogy a HTC-féle feladatkezelő kimaradt, azt tehát nem tudjuk beállítani, hogy a programok az X gomb megnyomására ténylegesen be is záródjanak."
Showcase

"A 200 MB-os programmemóriában mondjuk nevetve elfutnak a jellemzően legfeljebb másfél-két megabájtot használó alkalmazások, de az X gombot megjavító programocskát ettől függetlenül meghagyhatták volna nekünk."
én leginkább taskváltásra használom, ha elfogy a memória, úgyis elkezdi bezárogatni a legrégebbi programokat.

"WiFi routert varázsolhatunk a gépből, ami ezer és egy esetben jöhet jól. A beállítás nem túl bonyolult, gyakorlatilag csak egy tetszőleges WEP titkosítási kulcsot kell megadnunk"
azért egy WPA2 beleférhetett volna, ez így harmatgyenge.

"ha Bochával beszéltem telefonon, akkor egy idő után az volt a benyomásom, hogy a háttérben különösen ideges kikötői munkások egy igen sok tételből álló drogszállítményt pakolnak le egy hajóról"
uh, mit szívsz? :D

"Igény esetén a készülék a giroszkópot (!) használja a csengéssel kapcsolatos funkciókhoz: észleli, ha a telefon táskában vagy zsebben van, ilyenkor automatikusan felhangosítja magát"
ehhez pont nem a girot használja, hanem a proximity sensort.

"e-mail kliens, mely automatikus e-mail letöltés esetén csak az üzenetek elejét tölti le, így spórolva az átvitt adatok mennyiségére"
mennyiségével, egyébként ez beállítható dolog, lekérheted a teljes levelet csatolmánnyal is.

"Az üzeneteknél tartva fontos szót ejteni a virtuális billentyűzetről is, mely érzésem szerint egy picit érzékenyebb a kelleténél, hatalmas mérete és kiváló elrendezése ellenére is könnyű félrenyomni rajta"
jól van, örülök, hogy nem csak én vagyok béna. :)

"Az ember önkéntelenül is a képernyő fölött hadonászik, s amikor ráközelít ujjával egy gombra, akkor lehet, hogy előbb egy szomszédos felett már közel halad el, hogy azt be is nyomja a szoftver. Szokni kell a dolgot."
vagy lehet, mégsem kell annyira erőltetni azt a kapacitív szart.

"A beépített Internet Explorerrel ellentétben az Opera kezeli a két ujjal történő nagyítást/kicsinyítést"
ez érdekes, a pre-production készülülékeken ugyanis még volt IE-multit.... izé pinch-to-zoom.

"Az IE-nél mondjuk még így is sokkal, de sokkal jobb."
nem vagyok róla meggyőződve, használok most egy késői IE6 bétát, és szerintem simán partiban vannak.

"A nagy móka viszont akkor jön, ha elfordítjuk a kijelzőt, ilyenkor ugyanis megkapjuk a HTC-féle cover flow-t. "
nem tudom, ki mit lát ebben a coverflow-ban, nekem rettentő ellenszenves az egész. és nem azért, mert az Apple szüleménye, hanem mert kezelhetetlen szar. listanézet azt jóvan, persze szemkibökésre jó.

"A korábbi HTC-kről ismert MP3 vágó (Trimmer) sem maradt le az újdonságról"
videotrimmert tennének már bele.

"nem utolsó sorban megemlíteném az FM-rádió meglétét, kiválóan működik, mást nem igazán tudok róla mondani"
én tudok: miért jó az, hogy állomásnév helyett a frekvenciát írja ki a preset-gombokra? :F

"Csak egy apróság még, ami minket is meglepett: a zenelejátszó szépen felmegy a netre, és onnan tölti le a megfelelő albumborítókat."
kérdés: bele is menti a fájlokba, mappákba, vagy csak mutatja?

"a Media Player ugyanis nem támogatja a DivX/XviD tömörítésű fájlokat — ezek vannak: .wmv, .asf, .mp4, .3gp, .3g2, .m4v és tömörítetlen .avi"
hát igen, sosem támogatta, codec kérdése minden.

"Az akkumulátor kapacitása 1230 mAh, ami egy kicsit talán sovány ehhez a hatalmas kijelzőhöz képest."
biztos olvasták a fórumokat.

"Tény ami tény, a HD2 nem a készenléti idő bajnoka, de azért panaszra sem lehet okunk"
azért 180.000-ért fenntartom a jogot egy kis panaszra.

"Ha én nem tapasztaltam volna a hangminőségbeli problémákat, a virtuális billentyűzet pedig egy icipicit jobb lenne, akkor kijelenthetném, hogy a HTC egy kategóriáján belül tökéletes gépet alkotott."
vagy ha a Touch HD-t Snapdragonnal és Sense-szel újra kiadnák. :U

az azért vicces, hogy leírjátok, hogy 180-ba kerül, majd belinkelitek az XXL-t, ahol ki van írva, hogy 149.900,- :)

az én plecsnim egyébként: "kösznem, majd legközelebb" lenne.

(#43) Stunts666 válasza WiZARD (#37) üzenetére


Stunts666
őstag

Én is úgy érzem. :))

(#21) Zsolto
Nem indítasz flamet de ha itt tartunk akkor tök felesleges kihozni új telefonokat. A pár évesek is ugyanazt tudják mint a mostaniak csak lassabban. Minek vennél Iphone-t/N97-et/Samsung HD-t??? Az N82-vel is tudok GPS-ezni, wifizni, fényképezni, telefonálni, sms-t írni.
Autós hasonlatban viszont minek vennél Suzukit ha a Trabant is elvisz A-ból B-be. Ja és Trabantot kapsz 20 ezerért Suzukit meg 2 millióért.

Pc-n a Windows is sok éves technológia. Durván mondva, ugyanott van a startmenű, ugyan úgy van sajátgép, szövegszerkesztő csak éppen máshogy néz ki. Nem is tudom minek hozták ki most a Windows 7-et mikor a Windows 95-ön is meglehet csinálni a dolgokat. :D

[ Szerkesztve ]

(#44) iknight válasza erdoke (#40) üzenetére


iknight
senior tag

Pont ezt mondom, nem a trendiség a lényeg, de használtam iphone, androidot symbian touch, és blackberry os-t kb ebben a sorrendben a windows mobile után, és most megint az van nekem, és bátran kijelentem, hogy minden napokban használt funkciók amiket gyorsan, könnyedén el kell érni, hívásindítás, telefokönyben keresés, sms, mail lekérés atöbbi rendszerben sokkal könnyebben gyorsabban és kényelmesebben elérhetőek. Az autós példában nem a villogásra értettem, de pl a Honda jazz-t az egyik legpraktikusabb autónak tartják ami kapható, ellenben egy lada praktikusságával vitára szálnék. Szóval szerintem egy csúcsmobil nem lehet csúcsmobil egy 10 éves rendszerrel.

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#45) Karma válasza erdoke (#33) üzenetére


Karma
félisten

Pont az előbb olvastam el egy topikot az XDA-n erről a játékteljesítmény-kérdésről, és a vége az lett, hogy EPIC FAIL. Szánalmas, hogy egyszerűbb játékok (Boom Blox pl.) szaggatnak egy ilyen jószágon.

moonman: Mindennel egyetértek :R (ritka pillanat).
Kivéve: "azért egy WPA2 beleférhetett volna, ez így harmatgyenge."

Az ad-hoc Wifiknél szinte minden rendszer ennyit enged.
Szerintem hardveres korlát is közrejátszik.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#46) Bounti válasza moonman (#42) üzenetére


Bounti
aktív tag

Hát, ha nem is mindenben értünk egyet, azért látszik, hogy nagyon foglalkozol a témával. Ez is egy vélemény, és a kifogások jó része teljesen érthető.

PL: "Tény ami tény, a HD2 nem a készenléti idő bajnoka, de azért panaszra sem lehet okunk"
azért 180.000-ért fenntartom a jogot egy kis panaszra.

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#47) infectedmann


infectedmann
őstag

iPhone tulajként azt kell mondjam, hogy simán lecserélném az iPhone -omat egy ilyenre, de csak egy valami tart vissza: App Store :(
Rég olvastam ilyen lelkesedéssel telefon tesztet mint most. Grat a HTC -nek, kihozott minden a WinMo -ból.

u.i.: Kíváncsi vagyok, hogy jövőre az iPhone is belenyúl -e egy 1GHz -es prociba és még több RAM -ba.

(#48) babosmiki válasza erdoke (#28) üzenetére


babosmiki
addikt

Én egy hétig használtam és nem tudtam megszokni! ( Már el is adtam! )
Ha ilyen a kapacitív kijelző ( nekem túl érzékeny ) akkor inkább a rezisztív...
Az sms írás szinte lehetetlen egy kézzel, legalább is vérnyomás emelkedés nélkül! :D
Jelenleg ceruzával még nem használható, pedig több helyen is megkívánná a menü!
Ezt hiányolom a tesztből, hogy nem említettétek és azt sem , hogy bizony a méreteiből adódóan
az egy kezes használat már igen csak necces egy átlag kézméretű ember számára!
ET Ok.! :DDD
Van már szerényebben felszerelt alternatíva ugyan ezzel a procival sokkal kevesebbért is!
Amúgy nekem is tetszett a cucc, főleg a "folyékonysága"
de sajna ez a méret már nem az én világom! :U

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#49) Karma válasza Karma (#45) üzenetére


Karma
félisten

Na jó, elkiabáltam.

A jack aljzat szerintem határozott előrelépés. Nekem a G1-gyel is kritikus problémám volt a szabványos jack hiánya.

A kapacitív képernyő nagyon is helyes lépés, csak normálisan kellett volna megcsinálni, nem a technológia a hibás. Részemről örülök ennek is, bár felhőtlenül csak akkor, ha kicsiszolják.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#50) Racecam válasza dbius (#11) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Javítva, köszi. :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.