Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) toeki válasza Dictator^ (#1700) üzenetére


toeki
senior tag

pontyosan

(#1702) Dictator^


Dictator^
veterán

Szóval akkor még1x, HSPL2-vel hogy fogom tudni visszarakni a gyári SPL 1.42.0000-át?

Mert XDA-n írnak memóriakártyás megoldásról, de az SPL-hez minek kéne memóriakártya?

Erősítsétek már meg, illetve ezt még magyarázzátok már el ha lehet, aztán nekikezdenék a flashnek, érvénytelenítném az apróhírdetéseimet stb!

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1703) Dj Neo válasza Dictator^ (#1702) üzenetére


Dj Neo
tag

Erre én is kíváncsi lennék, hiszen akkor tökéletes lenne nekem is, ha lehetne normálisan frissíteni mindig, aztán ha van valami gondja, akkor meg csak visszarakom eredetit, majd vihetem szervizeltetni (amit remélem, h soha nem kell majd :) )!

(#1704) Dictator^ válasza Dj Neo (#1703) üzenetére


Dictator^
veterán

Ja csak jó lenne ha moonman konfirmálná, hogy okés -e még minden és mi a menete :)

Igazából nem is a kitésről van szó, hanem hogy hogy kell a rendes sPL-t visszahozni, meg hogy arra, hogy raksz rá (downgradelt) romot!

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1705) erdoke válasza Dictator^ (#1702) üzenetére


erdoke
titán

A friss német vodás ROM talán 1.66-os SPL-t is tartalmaz, úgyhogy azzal is viheted szervizbe.
HSPL2-vel akár 1.42-es, akár 1.66-os gyári SPL-t vissza tudsz rakni PC-ről.

A legjobb aláírás a héten

(#1706) Dictator^ válasza erdoke (#1705) üzenetére


Dictator^
veterán

Szóval memóriakártya nem kell úgye?

Maga a HSPL2 fogja tudni megcsinálni ?

Szerk: Mivel nekem most 1.48.479.1 van fent, 1.42.0000 SPL-lel, és így is garanciális, így elég lenne ezt a ROMot is vissza raknom nem?!

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1707) erdoke válasza Dictator^ (#1706) üzenetére


erdoke
titán

Szerintem gyári ROM + gyári SPL = garancia, legalábbis ez derült ki az E-Care-rel folytatott eszmecserédből.
És igen, a HSPL2 vissza tud állítani legalább 3 különböző gyári SPL-t.

A legjobb aláírás a héten

(#1708) Dictator^ válasza erdoke (#1707) üzenetére


Dictator^
veterán

Ami 1.48.479.1 fent van, az elvileg ez: 1.48.479.1 ugye?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1709) erdoke válasza Dictator^ (#1708) üzenetére


erdoke
titán

Igen, ugyanaz. Talán magyarítás nincs benne, azt csak később tették hozzá.

A legjobb aláírás a héten

(#1710) Dj Neo válasza erdoke (#1709) üzenetére


Dj Neo
tag

És akkor ezt elfogadják vajon a szervízbe is, garanciálisan?

(#1711) erdoke válasza Dj Neo (#1710) üzenetére


erdoke
titán

Mivel az egy gyári ROM, ha gyári SPL van alatta, akkor biztosan.

A legjobb aláírás a héten

(#1712) Dj Neo


Dj Neo
tag

Arra még kíváncsi lennék, h milyen típusú flash lejátszó van benne? Szval mondjuk ha egy weboldalon szükség van rá, akkor rendesen megjeleníti majd, vagy ott ki X-eli?

(#1713) toeki válasza Dj Neo (#1712) üzenetére


toeki
senior tag

böngészőfüggő

ujabb opera már valamennyire elbánik a flash-el de ajánlott inkább skyfire

(#1714) Dictator^


Dictator^
veterán

Kérdés:

Van a térerő és aksi töltöttségi szint között egy kártya szerű kon és két "villámszerű" ss betü van a jobb sarkában. Ez mit jelezne?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1715) bzoley válasza Dictator^ (#1714) üzenetére


bzoley
veterán

Néma üzem, vibrátorral. Kb.

(#1716) Dictator^ válasza bzoley (#1715) üzenetére


Dictator^
veterán

És tényleg, véletlen lenyomtam vibrátorra, köszi !

Aztán nemsoká indul a flashelésem :)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1717) Dictator^


Dictator^
veterán

5) Uninstallation
Only way to remove the HSPL is to flash an original SPL from SD card.
- Take any "RUU_signed.nbh" from a ship ROM and copy it to SD card.
- Rename it to "leoimg.nbh"
- Reset the device while pressing the volume down button.

Ezt a RUU_Signed.nbh-t az Origi ROM-os, nbh-ból kell kivennem?
Telepités közben úgye bedobálja a temp mappába, ott van egy RUU_signed.nbh file, tehát csak annyi az egész, hogy ezt kimásolom , átnevezem leoimg.nbh-ra majd újrainditom a készüléket hangerő le gombbal?

Semmi más nem szabad a kártyán legyen csak ez az 1 db file? És ez fogja visszarakani nekem a gyári 1.42.0000 SPL-t?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1718) moonman válasza Dictator^ (#1717) üzenetére


moonman
titán

akkor beírom ide is, más is olvassa:

a kártyás módszert jól írtad, két apró pontosítás: a kártyán lehet bármi más is, csak a gyökérkönyvtárban legyen ott az image, és a káryát állítólag FAT32-re kell formázni. (én mindig PDA-ról formázom, az tudja a jó fájlrendszert és szektorméretet magának.)

az image fájlt a temp-ből is kimásolhatod futás közben, de ha az eredeti telepítő exe-t átnevezed zip-re, abból is ki tudod másolni. (bár a legújabb exe-kre már azt mondja, hogy invalid, valamit változtathattak.)

(#1719) Dictator^ válasza moonman (#1718) üzenetére


Dictator^
veterán

Öröm és boddotá, megvagyok megy fasza, nem akad picture böngészésnél mint eddig.

Magyar nincs rajta, és nem is lesz :)

Köszi a tanácsokat srácok!

1.66.479.2 gyári ready:)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1720) bzoley


bzoley
veterán

Jelentkezem a klubba én is. Tegnap előtt sikerült hozzájutni egy ilyen "aprósághoz".
Nem annyira divatból, de szeretett Mio A701-emet már rendesen leamortizáltam, és mivel épp nagykorú lettem(35), úgy gondoltam, talán ideje nyugdíjazni. Átnyálaztam a választékot, és aránylag gyorsan leszűkült a kör a HD2-re. Abban már az elején majdnem biztos voltam, hogy a HTC-k közül kell választani. Nagy részük az Android miatt kiesett(maradi vagyok, és WinMo-val sincs semmi bajom), és ha már frissítek, ne csak árban érezzem a különbséget.
Talán az utolsó tranzakció volt Mio-val a Speedshop-nál megrendelni a készüléket, amit a futár másnap meg is hozott.
Volt pár dolog, amire igen kíváncsi voltam, mert elég vegyesen írtatok róluk, szerencsére nálam nem okoz túl nagy problémát.
Méret: épp annyival éreztem kisebbnek a kelleténél a Mio-t, mint amennyivel a HD2 nagyobb, vagyis perpill azt mondom, hogy pont ideális. Nekem nem túl nagy, külső méreteit nézve alig nagyobb, vastagságban pedig harmada a 3000-es akksival operáló Mio-nak.
A ceruza nélküli használat miatt kicsit(nagyon) aggódtam, többen írták is, hogy főleg virtual billencset használva sok a melléütés. Úgy néz ki, ezzel pont nincs probléma, szokni kell még az érzékenységet, de a találati arány 95% fölött van. A checkbox-ok, és dropdown menük kicsit problémásabbak, de messze nem olyan vészes az egész, mint amire számítottam.
Sense:nem igazán tudom hova tenni, egyelőre barátkozom vele. Látványos, meg egyszerű, de hiányzik a megszokott látvány, és kezelés. Később úgy is próbálgatom egy kicsit. Számos apróság, menüpont el lett rejtve, szerencsére elő lehetett kotorni.
Legnagyobb, és számomra leglátványosabb előrelépés, a net használhatósága. Aránylag sokat, vagy sokszor akad dolgom a hálón, de idáig be kellett érnem a GPRS tempójával, Operában képek kikapcsolva, stb. Ehhez képest, mintha megvettem volna a vidámparkot.
Szóval, egyelőre nagy a megelégedettség, tetszik a HD2.
Problémám egyelőre nem nagyon van, mondjuk elég rég használok hasonló eszközöket.
Talán az okoz kisebb csalódást, hogy hiába a csodás technika, wifi, meg minden, ha valamit másolgatni akarok a gépre(kártyára), el kell csattogni, egy usb kábel közelébe. Wlan-on még nem sikerült rájönnöm, hogy tudnám TC-ba csalogatni, mint meghajtót.
Ja, akad még egy, már komolyabb csalódás. Anno a Mio doboza igencsak meg volt tömve mindenféle kiegészítővel, kétharmad áron(új korában), itt szinte semmi.
Ettől függetlenül szerintem szeretni fogom, remélem ez is kitart egy-két évig. Vagy tovább, mert ahogy a WP7-et nézem, nem szívesen frissítenék.

(#1721) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Én is elgondolkoztam egy ilyen készüléken, most olvastam róla pár igen jó tesztet és véleményt. Jövő hó elején szeretnék PDA-t venni, amikor kézhez kapom a fizumat, de eddig szinte már el volt döntve, hogy Omnia 2 lesz. Most már nem vagyok teljesen biztos benne :)
Olvastam több tesztet is, ami pont ezt a 2 telefont hasonlítja össze, egyiknél ezt hozták ki jobbnak, a másiknál amazt. Tehát tanácstalan vagyok :D
Ebben jobban tetszik a nagy és kapacitív kijelző, míg omnia 2 előnye a gyönyörű amoledes képernyő és a hosszú akksi üzemidő!

Segítségeteket kérném, hogy szerintetek melyiket éri meg a legjobban megvenni most? Tudom itt főleg elfogult válaszokat fogok kapni, de mégis kíváncsi vagyok! (HD2 129ezer a GSMline-nál, a gariról nincs infó, az Omnia2 87 ezer itt 1 év garival és 8gb beépített memóriával.

Segítsetek pls! :U

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#1722) A_ScHuLcZ válasza A_ScHuLcZ (#1721) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Pontosítok: beszéltem a bolttal, ők 87-ért csak 2 gigás verziót árulnak :(

Szóval akkor olyan 90 környéke lehet máshol a 8-as O2

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#1723) crey válasza A_ScHuLcZ (#1721) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Nem tudom melyik teszt hozta ki az Omnia II-t jobbnak, de azért erős túlzásnak érzem :)
Nagyon jó készülék az Omnia II, ahogy az Acer S200 vagy épp a Toshiba TG01 - winmo vonalon, de egyik sem "veri" a HD2-t. Azért ez mégiscsak a HTC zászlóshajója.

Kapacitív, veszett nagy kijelző, kitűnő összeszerelés, és gyenge 384 mb - vagy akörül, erdoke jobban tudja vagy moonman, nekem sajnos nem ilyenem van - szabad memória - hákolva persze, és az áldott Snapdragon processzor, ami az Acerben, a Toshibában és HTC HD2-ben van benne... brutálisan gyors :)

Nem beszélve a gyári Sense felületről, ami a HTC sajátja, és minden más készülék tulajdonos (beleértve én is) várja az újabb és újabb XDA-n feltűnő főzött ROMokat, hogy sikerült-e integrálni másik készülék drivereivel ezt a nagyszerű today felületet.

Ami a Samsung mellett szól, az az AMOLED kijelző, mert szépek a színei. Szerintem ez az a pont amiben jobb lehet azokban a tesztekben, de ez is kétséges (pedig örök vitatéma itt, hogy most AMOLED vs. TFT, úgyhogy bele sem mennék, mert egymásnak esnek azonnal :D), Ha S-Amoled lenne nem lenne vita, de nem az :)

Esetleg még megemlíthető a hosszabb üzemidő, de az is kijelző technológiának, és a gazdaságosabban de lassabban működő processzornak köszönhető (mondjuk a HTC-t naponta etetni kell közepes használat mellett, a Samu kibír két napot is).

De összességében azért lemarad a HTC mögött. Nem hiába harangozták be az Omnia II-t az iPhone killernek, és végül a HD2 lett az :)

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#1724) A_ScHuLcZ válasza crey (#1723) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Ha ugyanolyan árban lenne a 2, akkor nem is gondolkoznék rajta, de perpill a hd2 olyan jó 40k-val drágább, mint az O2, így már nem annyira egyértelmű a helyzet! ( ha azt nézzük, a hd2 majdnem másfélszer annyiba kerül a legolcsóbb helyen, mint az O2, és elhagyja a saját határaimat, 100nál többet ugyanis sosem akartam adni 1 telefonért)

Ebben a tesztben értékelték jobbnak, bár ebben lehet van némi elfogultság..

[ Szerkesztve ]

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#1725) WiZARD válasza A_ScHuLcZ (#1724) üzenetére


WiZARD
addikt

némi elfogultság? lol :D

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#1726) Dictator^ válasza A_ScHuLcZ (#1724) üzenetére


Dictator^
veterán

némi elfogultság?

comment másolva: #1 aracco 2009-11-20 22:32
Nem arról volt szó hogy ez a cikk elfogulatlan lesz? A hd2 hibáit jól felsoroltad.(ez valós, el is fogadom) Az i8000 legfőbb hibái(anyaghasz nálat, TW )felett feltünő volt az elsiklás.

szerintem keress egy kevésbé elfogulatlan tesztet.. esetleg nézelődj a youtubeon, omnia ii vs hd2.. de ott se 1 videó-t nézz meg, van aki ott is elfogultan nézi a dolgokat, és az egyik - másik terméket isteníti.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1727) erdoke válasza crey (#1723) üzenetére


erdoke
titán

Sok füles böngészésnél azért megcsappanhat a szabad memória. :D Igaz, én felemeltem az Opera cache-ét, és mindene a Device-on van, hogy ne lassulgasson. ;)
(A képen sajnos nem látszik, mert az Opera service-ek eszik a sok memóriát, itt éppen kb. 100 MB-ot)

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#1728) animoo válasza erdoke (#1727) üzenetére


animoo
senior tag

I8000-ren nem is nagyon kell több fület megnyitni operával... Durván eszi a ramot egyébként tényleg...

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#1729) moonman válasza Dictator^ (#1726) üzenetére


moonman
titán

nekem az tetszett, hogy igaz, hogy a HD2-nek kapacitív, karcálló üveg a kijelzője, de az könnyen törik, tehát negatívum, az Omnia II rezisztív műanyagja pedig a legpontosabb a rezisztívek közül, tehát pozitívum.

na itt eldobtam.

(#1730) tildy válasza A_ScHuLcZ (#1724) üzenetére


tildy
nagyúr

Itt azt hiszem 200 font a hd2, 2 éves 25 fontos előfizuval. 40 fontossal ingyen van.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1731) moonman válasza erdoke (#1727) üzenetére


moonman
titán

ez most 3 napi folyamatos, aktív használat után :)

(#1732) A_ScHuLcZ válasza tildy (#1730) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Hol? :)

Nálunk én 129-nél olcsóbbat sajnos nem találtam, és arról sem tudok semmit, hogy milyen garancia jár hozzá..

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#1733) A_ScHuLcZ válasza moonman (#1729) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Omnia 2 topic:

"Viszont multimédiában (zene, hangzás, kamera) jobb, mint a HD2."

Teljesen egyetértek, és akkor jöjjön az, amiben még jobb, fontossági sorrendben:
1.Kijelző milliószor jobb
2.Sokkal jobb üzemidő (erősebb akksi+amoled)
3.Divx player
4.Kikapcsolt állapotból tud ébreszteni!!!
5.Rádióból tud felvenni (nekem fontos)
6.second camera
7.vételára
Még valami: a touchwiz a koreai változatból kiszedett main menü exe-vel száguldozik!!!

Ott a Samsung iránt elfogultak, itt pedig a HTC iránt, én pedig legyek okos és döntsem el melyiket vegyem :D

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#1734) tildy válasza A_ScHuLcZ (#1732) üzenetére


tildy
nagyúr

2 évre, függetlenül.
Anglia , O2. Én is szemezek vele, de egyelőre még várok.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1735) moonman válasza A_ScHuLcZ (#1733) üzenetére


moonman
titán

"1.Kijelző milliószor jobb"
túlszaturált színek, olvasásnál fárasztó a szemnek. de csak úgy ránézésre szép.

"2.Sokkal jobb üzemidő (erősebb akksi+amoled)"
ott a pont.

"3.Divx player"
CorePlayer, DivX Mobile Player :P

"4.Kikapcsolt állapotból tud ébreszteni!!!"
sosem kapcsolom ki.

"5.Rádióból tud felvenni (nekem fontos)"
nekem nem.

"6.second camera"
sosem használtam.

"7.vételára"
minősége :P

"Még valami: a touchwiz a koreai változatból kiszedett main menü exe-vel száguldozik!!!""
a TouchWiz az egyik legjobb példa arra, hogyan ne tervezzünk GUI-t.

egyedül a fénykép és videó minőségét irigylem, semmi mást.

(#1736) CHIPman válasza moonman (#1735) üzenetére


CHIPman
nagyúr

"7. minősége"
A Samu szétesik? Az esetleges nyikorgás pedig javítható bármivel, engem nem zavarna. Mondjuk nem tudom, hogy létezik-e egyáltalán ilyen O2-n.
Én 7.-nek inkább a teljesítményt hoztam volna fel.

hardverapro.hu/tag/chipman

(#1737) animoo válasza CHIPman (#1736) üzenetére


animoo
senior tag

Én nem vagyok elfogult egyik iránt se (már nincs egyik sem, HD2-m nem is volt, de próbáltam). Engem speciel idegesített a Samsung lassúsága, de nagy volt a HD2, ezért nem kellett. Ha egy napig kibírja átlag használattal, akkor az még elviselhető (az S200-at volt, hogy naponta 2x kellett tölteni....)
A Samsung egyébként nem nyikorog, semmi gond nincs vele, csak simán műanyag, de strapabíró a lakkozása, nekem nem nagyon karcolódott. Az amoledet meg ne bántsuk, én a Nexuson is sokat olvasok, és semmi bajom. nem éreztem különbséget az S200-hoz képest. Persze lehet, hogy ez mást zavarhat.
ITt tényleg az a döntő, hogy valakinek van -e + 20-30 ezre egy drágább cuccra, tudja -e gyakrabban tölteni, illetve nem zavarja -e, hogy egy tepsit fog a kezében :D

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#1738) CHIPman válasza animoo (#1737) üzenetére


CHIPman
nagyúr

A lassúság vsz főzött ROM-mal megoldható, de me, hiszem, hogy annyit számítana a +200MHz meg a jobb optimalizáció. Hétköznapi használatra talán elég a 800MHz. Amúgy én is vacilláltam a HD2 meg az O2 között(és lehet, hogy még fogok is), de arra jutottam, hogy nincs +30-40k-m rá.

hardverapro.hu/tag/chipman

(#1739) moonman válasza CHIPman (#1738) üzenetére


moonman
titán

"nem, hiszem, hogy annyit számítana a +200MHz meg a jobb optimalizáció"

pedig de, és itt nem csak +200 MHz-ről van szó, hanem két teljesen más processzorról, a Snapdragon pedig kicsivel azért modernebb.

(#1740) animoo válasza CHIPman (#1738) üzenetére


animoo
senior tag

Nem megoldhato. En szinte minden fozott romot probaltam omnian, lassu.de ha kiherelik cuccokat belole,akkor meg neked kell potolni, ugyanott vagy.
Amit nem mondtatok,es nagyonis szignifikans, az a RAM kerdese. Itt eleg nagy a kulonbseg,es ez piszkosul erezheto. De meg az s200-on is igy volt, pedig a hd2-nek annal is tobb van.
Egyaltalan nem allithato, hogy nincs nagy performance-beli kulonbseg a 2 pda kozott, mert igenis van.

Moonman: jo az alairasod:D

En is probaltam a cleanramot,ertelme semmi,ugyanugy szivarog...nade a hd2-re is erdemes ilyennel vacakolni? :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#1741) erdoke válasza moonman (#1731) üzenetére


erdoke
titán

Az az érdekes, hogy a múltkor felraktam a CleanRAM-ot, és a második legagresszívabb beállítással hetekig nem tudott visszaállítani semmit. Azóta fel se rakom, értelme semmi.

A legjobb aláírás a héten

(#1742) moonman válasza erdoke (#1741) üzenetére


moonman
titán

nemtom, hogy jött elő ez a cleanizé, nem használok ilyeneket. csak azt mutattam, hogy van ebben szufla elég. :)

(#1743) Gondwana


Gondwana
addikt

Akku-üzemidő panaszokra: ma érkezett egy ilyen kütyü. Mivel AA akku és USB madzag szinte mindig van nálam, ezzel még egy kis plusz HD2-kraft is akad a zsebemben.

Kérdés: 1.43 utáni romokban is adott, hogy ha visít/ugrál a telefon, hogy SMS, vagy ébresztő, vagy bármi, akkor nincs olyan shortcut/gombnyomás, amire elqussol, hanem végig kell hallgatni? (Bejövő hívásnál persze van mute ring, meg foglalt jelzés is, ha kell, de más riasztásokhoz valami?)

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#1744) crey válasza moonman (#1735) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Kb. ugyanezt írtam Kosturicának O2 topikban, anélkül hogy a tiédet olvastam volna :D :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#1745) Dictator^


Dictator^
veterán

Igo8nál mitől lehet az, hogy navigálás közben, akadva mozog a kis háromszög, (ami az autómat jelezné?)

maga a böngészés gyors, de az én sebességemet eléggé akadozva mutatja.

N560nál tökéletes ment, fele ekkora hardverrel, szoval tuti soft probléma lesz.. valaki találkozott már vele?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1746) erdoke válasza Dictator^ (#1745) üzenetére


erdoke
titán

Nálam a legújabb PDA-s verzióval nincs ilyen probléma se a gyári, se megfelelő Dimka skinnel.

A legjobb aláírás a héten

(#1747) CHIPman válasza Dictator^ (#1745) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Akadozva, vagy egyenletesen másodpercenként? Utóbbira tudok megoldást, írd meg, hogy melyik.

hardverapro.hu/tag/chipman

(#1748) Dictator^ válasza erdoke (#1746) üzenetére


Dictator^
veterán

Melyik verzió?

Nálam ez van fent: Nav.N.Go.iGO.v8.3.4.102680

CHIPman: Hát akadozva, illetve olyan mintha 1mp-et kihagyna a mozgás közben, tehát "ugrálva".

In call recording még mindig nincs, amivel mindkét fél beszélgetését tudom felvenni ugye?

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1749) erdoke válasza Dictator^ (#1748) üzenetére


erdoke
titán

Használj PDA-s verziót...

A legjobb aláírás a héten

(#1750) Dictator^ válasza erdoke (#1749) üzenetére


Dictator^
veterán

Miért ez nem az?

Nav N Go iGO 8 is a 3D navigation software that is sold on a microSD card and can be used on Windows Mobile powered PDAs and smartphones.

Akkor dobj egy verziót a legutolsó "PDA"-s verzióról légyszives.

8.3 volt fent a Fuji-n, de az nem megy a HD2-n.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.