Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Karma válasza moonman (#650) üzenetére


Karma
félisten

Hát maga az SPL csak a Secondary Program Loader, de a feltörése tényleg "csak" ennyi volt eddig. Viszont azt írták XDA-n, hogy változtattak a szerkezetén a HD2-n, ezért kell sokkal többet küzdeni vele. De cmonex/olipro dolgozik rajta, biztosan megoldják.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#652) moonman


moonman
titán

arra van már valakinek megoldása, hogy IE-ben is menjen a pinch-to-zoom?

(#653) WiZARD válasza moonman (#652) üzenetére


WiZARD
addikt

pasz, 2x használtam, amikor meglett kipróbáltam.
azóta nem, és nem is hiányzik.
na meg új operában sincs :)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#654) csutkaa


csutkaa
senior tag

hali!

valaki tudja hogy a fenébe lehet beállítani a wap-ot / inernetet rajta?? mert most már főőbe lövöm magam :D (Vodafonos vagyok)

[ Szerkesztve ]

(#655) moonman válasza csutkaa (#654) üzenetére


moonman
titán

start - settings - connection setup - ok - restart :)

(#656) erdoke válasza moonman (#652) üzenetére


erdoke
titán

Csak a Zoomer-es verzió megy, de az kvázi mindenhol, ahová bekonfigolod.
BsB Tweaks már szinte mindent tartalmaz, amit hosszasan gyűjtögettünk a PFC-n. :)

A legjobb aláírás a héten

(#657) moonman válasza erdoke (#656) üzenetére


moonman
titán

de a zoomer a teljes képernyőt nagyítja azzal a hüje zoom box-szal, vagy csak a webtartalmat?

(#658) Karma válasza moonman (#657) üzenetére


Karma
félisten

No, csak nem én vagyok az egyetlen, akinek nem tetszik ez az idióta zoom box? :)

“All nothings are not equal.”

(#659) moonman válasza Karma (#658) üzenetére


moonman
titán

hát nyilván. ha opcionális lenne, akkor azt mondom, hogy oké, de így csak útban van.

(#660) csutkaa válasza moonman (#655) üzenetére


csutkaa
senior tag

Köszönöm jóó is lett :D :C :R :R

(#661) csutkaa


csutkaa
senior tag

Lenne még 1 kérdésem :D valamiféle hívás napló van benne?? ami számolja a perceket meg a letöltött MB-kat :U :U

(#662) moonman válasza csutkaa (#661) üzenetére


moonman
titán

hívásnapló van, bemész a tárcsázóba és menu - call history.
a számláló pedig: settings/system/device information - call duration.
az adatforgalom méréséhez külön program kell, én az Spb Wireless Monitor-t használom.

(#663) Karma válasza moonman (#662) üzenetére


Karma
félisten

20 dollár egy forgalommérőért?! :Y
Mit szívnak ezek? Én is kérek!

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#664) csutkaa válasza moonman (#662) üzenetére


csutkaa
senior tag

isten vagy :C :R :R

(#665) moonman válasza erdoke (#656) üzenetére


moonman
titán

ennek kb. hány százaléka van meg a BsB-ben?

(#666) moonman válasza Karma (#663) üzenetére


moonman
titán

az Spb cuccok nem a legolcsóbbak, de valóban minőségiek. van olcsóbb és ingyenes is. Bing a barátod. :)

(#667) zack válasza moonman (#666) üzenetére


zack
nagyúr

Tudsz abban segíteni melyikkel járnék jobban? SPB Mobile Shell 3.5 vagy a PointUI Home 2 Pro-val?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#668) moonman válasza zack (#667) üzenetére


moonman
titán

én nem tudom megmondani, hogy neked mi fog tetszeni. próbáld ki őket, aztán meglátod.

én kipróbáltam vagy 6 féle shell-t, aztán maradtam a TouchFlo-nál. :)

(#669) csutkaa válasza moonman (#662) üzenetére


csutkaa
senior tag

én még soha nem használtam win-es telót :D kövezzetek meg :D de hogy lehet kirakni mp3-mat csengőhangnak? jah és képet forgatni lehet valahogy? :U :U
amit linkeltél progit nekem nem megy :U

[ Szerkesztve ]

(#670) moonman válasza csutkaa (#669) üzenetére


moonman
titán

csengőhang: az mp3-at másold a \My Documents\My Ringtones vagy a \Windows\Rings mappába és az esemény-hangbeállításoknál benne lesz a listában.

képforgatás: a Windows beépített képnézegetőjében mondd azt, hogy menu - edit, majd a bal softkey-t nyomogatva tudod 90 fokonként forgatni. ha elkészültél, akkor csak le kell okézni és el van mentve.

a nem megy pontosan mit jelent? újraindítottad telepítés után?

(#671) animoo válasza moonman (#668) üzenetére


animoo
senior tag

TF3D rulez, még ha másfajta PDA-ra adaptálják, akkor is :R

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#672) csutkaa válasza moonman (#670) üzenetére


csutkaa
senior tag

Képforgatás: belépek a start/albumban/menü/ott nincs olyan hogy edit... Megosztás van, bemutató,album beállítása kedvencként, tételek törlése,beállítások, súgó meg névjegy más nincs.... nekem magyar :D de így sem tudom.. jah nem raktam fel semmi frissítést még az baj? :U nem is ment fel a progi hibát írt ki...

Mp3 működik :C köszi

[ Szerkesztve ]

(#673) moonman válasza csutkaa (#672) üzenetére


moonman
titán

mert nem album, hanem mint mondtam a beépített, vagyis "Pictures & Videos". kicsit fapadosabb, de lehet vele szerkeszteni.

a wireless monitor nem tudom, miért nem ment fel, elvileg nem kell neki semmi.

(#674) csutkaa válasza moonman (#673) üzenetére


csutkaa
senior tag

ááhá :D megtaláltam köszi :DDD bocsi hogy ilyen hülye vagyok :DDD
a wireless monitort holnap jobb meglesem.. most mennem kell melóba... :O

[ Szerkesztve ]

(#675) zack válasza moonman (#668) üzenetére


zack
nagyúr

Köszi. Akkor kipróbálgatom őket. Előtte csinálok backup-ot, aztán tesztelem mind a kettőt.Ez csak 2 fajta shell. Mi a másik 4 amit próbáltál? Letölteném azokat is. :K

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#676) moonman válasza zack (#675) üzenetére


moonman
titán

Winterface, SPB Mobile Shell, PointUI, Touch Shell (ez mondjuk elég pofátlanul hajaz a TF3D-re), meg aztán volt még Samsung TouchWiz és persze a Titanium, ami a WM 6.5 saját felülete.

(#677) zack válasza moonman (#676) üzenetére


zack
nagyúr

Thanks. :R Ezt a kis "pofátlan" Touch Shell-t tuti felrakom...tetszik. ;] Szééép. :C

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#678) zack válasza moonman (#676) üzenetére


zack
nagyúr

Még jó hogy csináltam full backup-ot. Touch Shell-től összefosta magát a Win. :U :F

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#679) csutkaa


csutkaa
senior tag

mèg lenne egy kèrdèsem :) engem mièrt nem làtnak màs telefonok ha kèkfogon akar valamit küldeni?? van valahol valami làthatósàsgi beàllítàs?

[ Szerkesztve ]

(#680) Karma válasza csutkaa (#679) üzenetére


Karma
félisten

Van. Sense-en menj a Settingsbe -> Menu (jobb oldali softkey) -> All Settings -> Bluetooth -> első fül -> láthatóság.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#681) csutkaa válasza Karma (#680) üzenetére


csutkaa
senior tag

köszönöm! :D megvan :C :R

(#682) moonman


moonman
titán

új hivatalos kamera alkalmazás HD2-höz. [link]

(#683) erdoke válasza moonman (#682) üzenetére


erdoke
titán

Ez egy kamera driver/szoftver frissítés, amiben a nagyobb memóriakártyák (2+ GB?) kezelését javítják. Korábban a gyári 2 GB-osból indult ki, és onnan számolta visszafelé a hátralevő helyet, még ha 16-os volt is benne.

A legjobb aláírás a héten

(#684) moonman válasza erdoke (#683) üzenetére


moonman
titán

ezt mondom. :)

Seems the new HTC SD Card update is actually a new Camera App. After installation, the version running is 6.26 (Build 1922.1732).

(#685) csutkaa


csutkaa
senior tag

ezeket hogy kell frissíteni a telón? Letöltöm felrakom a telóra is ott indítom el?? :U
gondolom a ROM frissítésnél máshogy :U valaki leírná nekem köszönöm :R :R

(#686) Karma válasza csutkaa (#685) üzenetére


Karma
félisten

Pont úgy. Leszeded, átrakod, futtatod. A Letöltés alatt írja egyébként.

“All nothings are not equal.”

(#687) csutkaa válasza Karma (#686) üzenetére


csutkaa
senior tag

tényleg :DDD LOL azért köszi :C

(#688) Dj Neo


Dj Neo
tag

Tegnap voltam bent az XXL Gsm-ben, és ott azt mondták, h magyar már a készülék! Lehetséges ez, vagy ők is csak azt a nem hivatalosat rakták fel, amiről itt beszéltetek nemrég?

Egyébként a telefonon van valami mód arra, h ilyen akasztót, vagy ilyesmit rászereljek? Jobban szeretem a mostanit is úgy használni, h közbe a kezemre csavarom a nyakba akasztót, mert sok esést kerültem már el úgy, h azt még el bírtam kapni...

(#689) erdoke válasza Dj Neo (#688) üzenetére


erdoke
titán

A szokásos Sunnysoft magyarítás, amit az importőr tesz a készülékre. A gond vele az, hogy ROM frissítéskor eltűnik.

Nincs hely akasztónak, ekkora méretű készülékeken nem szokott lenni. Talán az akkumulátor fedele alá be tudod szorítani a madzagot, de ez csak tipp, és nem tudom, mekkora erőhatást bírna ki.

A legjobb aláírás a héten

(#690) Dj Neo válasza erdoke (#689) üzenetére


Dj Neo
tag

Kérdeztem az eladót, és azt nem tudta megmondani, h mégis hanyas ROM van rajta, de azt próbálta bizonygatni, még másodszor is rákérdezve, h "ez a legújabb rajta". Mondom jó, ezzel nem vagyok kisegítve!

Na de ha én a gyártó oldaláról (vagy honnan is lehet?) frissítem, akkor gond nélkül ezt megteszi, vagy problémát jelent, h ezt a "magyarosítást" rárakták? Ahogy értem, akkor ha én ezt mondjuk folyamatosan frissítgetem majd, akkor már angol nyelvű lesz a készülék, ugye?

Az akasztó meg lehet jó lenne... de akkor sztem egy tokot veszek hozzá!

(#691) erdoke válasza Dj Neo (#690) üzenetére


erdoke
titán

A frissítés a HTC support oldaláról nem jelent gondot, és az is lehet, hogy rövidesen elérhető lesz majd a magyarítás (vagy magyarított ROM) is.

A legjobb aláírás a héten

(#692) SzDani


SzDani
csendes tag

Sziasztok!

Először is BOCS mindenkitől amiért nem olvastam vissza, és ide csak minden közepébe "belepiszkitottam", de nincs nagyon időm, ezért is szeretnék kérni segítséget így első kézből....

szóval egy HTC sima Touch 2-ről lenne szó (T3333) és a felmerülendő kérdések a következők lennének :

- kezel e ez a tel NTFS file rendszert memóriakártyán
- érdemes e rá erőszakolni a spb mobile shell 3.5 mert ugye egykét helyen nagyon dicsérik
- ha igen hogyan lehetne ?
- a Touchlo le kell e szedni vagy kikapcsolni (ha egyáltalán lehet)
- illetve ekkor az SPB-nél is működik e Zoombar , nem tudom hogy ezt az oprendszer tartalmazza vagy a TF

Tudom van Google meg ilyenek.....

Linkekért is nagyon hálás lennék, (mert még elég láma vagyok a PDA téren) és persze előre is KÖSZÖNÖM !!

[ Szerkesztve ]

(#693) erdoke válasza SzDani (#692) üzenetére


erdoke
titán

A Touch 2 témája ez itt, a HD2 egy másik készülék.

A legjobb aláírás a héten

(#694) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Ezt már valaki próbálta? Amennyiben ez igaz, akkor sokkal jobb képeket lehet készíteni a telefonnal :Y :R

(#695) erdoke válasza ForRedGlory (#694) üzenetére


erdoke
titán

Persze, működik. A tömörítési fokon csökkent. Videóhoz is van hasonló trükk, ott a gyári 2500 kbps bitrátát akár 4500-ra lehet emelni.

A legjobb aláírás a héten

(#696) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Én is beállok a sorba, épp most vettem meg a telefont. Eddig jó minden, remélem nem kell túl sok mindent kérdeznem, mert folyamatosan követtem a topicot :R

[ Szerkesztve ]

(#697) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Azt hogy allithato be, hogy a home kepernyon az idojaras ne csak az ora alatt legyen, hanem a teljes kepernyon animalodjon?

(#698) erdoke válasza ForRedGlory (#697) üzenetére


erdoke
titán

Weather wallpaper-t válassz.

A legjobb aláírás a héten

(#699) ForRedGlory válasza erdoke (#698) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Settings ---> Personalize ---> Home tab wallpaper ---> Weather wallpaper-re kattintok, és itt ki kell választani valami háttérképet, amiből alapból van 9 darab, vagy fényképezhetek egyet és berakhatom azt.
Lehet nem is jó helyen keresem, de nem értem. A home képernyőn az időjárás csak kicsiben jelenik meg nekem az óra alatt és nem is animált. A háttérkép meg csak olyan lehet, amit fentebbi elérési útvonalon találtam. Nincs olyan, hogy a teljes háttérkép animált időjárás legyen :(

(#700) erdoke válasza ForRedGlory (#699) üzenetére


erdoke
titán

Bármilyen 480x800-as hátteret kiválaszthatsz és gyakorlatilag bárhonnan (Device ajánlott), csak a Weather Wallpaper-es opción keresztül csináld. Ahogy írtam az előbb is. ;)

A legjobb aláírás a héten

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.