Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) CHIPman válasza Dictator^ (#1748) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Próbáld meg azt, hogy a beállításokban a világítást "Mindig be"-re kapcsolod. Nekem így ment, bár az nem a kihagyós, hanem a másodperces dolog volt. Ja, és nekem a következő indításnál mindig visszaállt.
PÜ megy pár linkkel.

hardverapro.hu/tag/chipman

(#1752) pzstm


pzstm
titán

WP7 on HD2??? tudom., lehet hogy fake..... :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1753) D@niel válasza pzstm (#1752) üzenetére


D@niel
addikt

Én lennék az első aki ilyennel próbálkozna.... :U Nagyon buktató lesz az új windows felület. Azt gondolom az előzetes képek alapján hogy egész egyszerűen nem tudtak mit kitalálni. ami persze nem meglepő, mivel már minden jó megoldás megszületett, ki hamarabb, ki kicsit később.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#1754) pzstm válasza pzstm (#1752) üzenetére


pzstm
titán

Windows Phone 7 Series ROM Successfully Ported on HTC HD2
"Tom says almost everything is working Wifi, GPS, Bluetooth, almost everything except bad graphics driver causing time lag on device. The credits also goes to HTC HD2 Russian Project.

Tom said that he will be releasing first Beta version of Windows Phone 7 Series ROM for HTC HD 2 very soon."

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1755) makszi


makszi
aktív tag

Sziasztok!

Vettem egy HTC -s bluetooth os headset et a HD2 höz és feltöltöttem de semmiképpen nem találja mg a hd2 a headsetet... Próbáltam másik két Nokiával párosítani de azokkal se sikerült.
Létezhet hogy gyári hibás egy ilyen headset? Bekapcsolni bekapcsol villog kéken ahogy a user manual írja is de nem tudom rábírni a telókat hogy észre vegyék...

Ötlet valakinek?

(#1756) erdoke válasza makszi (#1755) üzenetére


erdoke
titán

Ne csak bekapcsold, hanem tedd párosító/kereső módba. A legtöbb fülesnél a bekapcsoló gomb további nyomvatartásával érhető el ez a mód, és ilyenkor a LED is másképp villog.

A legjobb aláírás a héten

(#1757) makszi válasza erdoke (#1756) üzenetére


makszi
aktív tag

:R :R :R

Tökéletesen működik, hiába a rutin és az évek :C

Köszi mégegyszer!

(#1758) moonman válasza D@niel (#1753) üzenetére


moonman
titán

"egész egyszerűen nem tudtak mit kitalálni"

azért valamit csak sikerült. :D Zune volt-e már a kezedben?

(#1759) D@niel válasza moonman (#1758) üzenetére


D@niel
addikt

arra gondoltam hogy az elrendezés, feliratok, az egész felület szerintem nem lesz olyan látványos. de ne legyen igazam -egyrészt mert ha nyár végére lesz qwerty-s win akkor az lesz a 2. mobilom, másrészt szurkolok a wm-nek- meg ugye még csak előzetes képekről beszélhetünk.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#1760) pzstm válasza moonman (#1758) üzenetére


pzstm
titán

Zune volt-e már a kezedben?

Nah egy ZuneHD-ra én is kíváncsi lennék mondjuk, főleg, hogy mostanában a Zune Software-t felraktam puszta kíváncsiságból, és nagyon kellemeset csalódtam benne :K :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1761) D@niel válasza pzstm (#1760) üzenetére


D@niel
addikt

ZuneHD-val kapcsolatban meg annyi hogy hülyeség volt kihagyni EU-t az elérhetőséget illetően. Mondjuk hazánkban tutti hogy vitték volna mint a cukrot.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#1762) pzstm válasza D@niel (#1761) üzenetére


pzstm
titán

nem is igazán tudom már, hogy miért nem került be EU a listába :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1763) D@niel válasza pzstm (#1762) üzenetére


D@niel
addikt

pedig hogy szemezgettem vele még szeptemberben. embert is kerestem aki megvenné nekem kint :)

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#1764) pzstm válasza D@niel (#1763) üzenetére


pzstm
titán

ha kint megveszi nekem valaki, akkor rendesen tudnám idehaza is használni? :U :F

Vagy van ennek valami más korlátja esetleg? :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1765) D@niel válasza pzstm (#1764) üzenetére


D@niel
addikt

ZuneHD. sima mp3 lejátszó. annyi hogy garanciával vannak problémák. ezért nem is vettem meg.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#1766) pzstm válasza D@niel (#1765) üzenetére


pzstm
titán

jaaaa...értem...de ha jól emlékszem tán a Zune-val járó marketplace sem megy USA-n kívülről, legalábbis az én Zune szoftveremben mióta mostanság használgatom nincsen benne :N

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1767) D@niel válasza pzstm (#1766) üzenetére


D@niel
addikt

persze. az iPhone iTunesa (zene vásárlás) sem megy sehol, csak a tengeren túl.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#1768) pzstm válasza D@niel (#1767) üzenetére


pzstm
titán

hát akkor tényleg csak a gari nem megoldott...amúgy én is sajnálom, mert kinézetre is ütős meg hardveresen is szerintem :U
No mindegy...megintcsak így jártunk :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1769) gothax


gothax
csendes tag

Sziasztok, sunnysoftra feltették az 1.66-os romot lokalizációval, próbálta már valaki? Én most fogok először ROM-ot frissíteni, mire figyeljek?

(#1770) erdoke válasza gothax (#1769) üzenetére


erdoke
titán

Vista/Win7 alatt rendszergazdaként indítsd. Egyébként az első ablakban mindjárt felsorolja, mire kell figyelni.

A legjobb aláírás a héten

(#1771) Gareth


Gareth
csendes tag

Van valakinek információja a szolgáltatói megjelenésről, mert a T-Mobile pl. az első negyedévre ígérte, aminek ugye itt a vége?!? :U

(#1772) Dictator^


Dictator^
veterán

Igo 8-nál olvastam valahol, lehet XDA-n vagy Pdafanclubon, hogy valakiknek ä-betüt írt állandóan a címhez.. ehhez mi is volt a megoldás? :B

Szerk: közben meg is lett. Du. próba.

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1773) Keresztapper válasza bzoley (#1720) üzenetére


Keresztapper
senior tag

WIFI-n másolás:
1. oszd meg a kívánt mappákat / meghajtókat
2. Resco Explorer / file / network / map drive

TADAAAAAAAAAAAMMM! :)

[ Szerkesztve ]

http://palscoffeetech.com/

(#1774) moonman válasza Keresztapper (#1773) üzenetére


moonman
titán

beépített explorer-rel is megy: menu-open network path

(#1775) bzoley válasza Keresztapper (#1773) üzenetére


bzoley
veterán

Nem, én fordítva értettem. USB-s meghajtóként ugye tudom használni, pc-n TC-n keresztül másolgathatok, legalábbis a kártyára. Uezt wlan-on nem lehet megoldani, ill. én nem tudom.
De azért majd meglesem, a semminél több, csak ez sem a legegyszerűbb. Azért mindent nem fogok megosztogatni még magammal sem, vagyis előbb másolgatni kéne. De ha RE tud ilyet, akkor tuti TC is, csak még nincs fönn.

moonman:
Nincs ilyen. Sima open path van, de amit beírtam meghajtót, azzal nem tud mit kezdeni.

(#1776) moonman válasza bzoley (#1775) üzenetére


moonman
titán

a nevére rosszul emlékeztem, de nálam minden további nélkül látja a nas-t.

(király az avatarod :D )

(#1777) bzoley válasza moonman (#1776) üzenetére


bzoley
veterán

Ha lesz hozzá türelmem, majd bíbelődök vele. Nagyjából belaktam, ezután már ritkábban kell fájlokat tologatni. Usb-nek is magvan a maga előnye: tölti a picurt.

(köszi, rá legalább hasonlítok, ha nem is külsőleg:) )

(#1778) WiZARD


WiZARD
addikt

az normális, hogy bekapcsolt bluetooth rettentően meríti a telefont?
régen más telefonnal használtam bt-t, mindig be volt kapcsolva, nem vettem észre hogy jelentősen gyorsabban merülne.

hd2-vel eddig nem használtam bt-t, most vettem egy stereo bt headsetet edzéshez. így eddig be se volt kapcsolva bt. bekapcsoltam, és most 2-3 nap helyett 1 napot bír az akku.
(akkor is, ha egyáltalán nem használom a bt-t)

dutty rom, meg vmi radio amit ajánlott hozzá.
vajon másik rom/radio kéne, vagy mindegyikkel ilyen?

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#1779) moonman válasza WiZARD (#1778) üzenetére


moonman
titán

felderithetoseg ki van kapcsolva? nekem bt nelkul bir egy napot :D mondjuk en hasznalom is rendesen.

(#1780) barna73 válasza bzoley (#1777) üzenetére


barna73
csendes tag

avatarod :C
Jeff Dunham/Walter

(#1781) WiZARD válasza moonman (#1779) üzenetére


WiZARD
addikt

ki van kapcsolva...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#1782) Dictator^


Dictator^
veterán

Valakinek sikerült az FPSCE emut felrakni és virtuál keyekre berakni a gombokat?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1783) Dictator^


Dictator^
veterán

Skype-t hogy lehet elérhetővé tenni?

Sokaknál olvastam, hogy nem megy HD2-n, viszont sokan írták, hogy napi használatban van..

most akkor hogy is van ez?

Szeretném én is felpakolni, de csatlakozásnál kb 2 percet vár mire kidobja, hogy nem lehet csatlakozni.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1784) vgergo válasza Dictator^ (#1783) üzenetére


vgergo
aktív tag

Én Nimbuzz-t használok Skype, msn, Gtalk-hoz (napi 8-9 órát vagyok rajta bejelentkezve). Nimbuzz-nál esetek többségében gond nélkül tudok bejelentkezni Skype-ra.

(#1785) Keresztapper válasza Dictator^ (#1783) üzenetére


Keresztapper
senior tag

Nekem minden hiba nélkül megy a Skype, nem tudom, nálad mi lehet a gond.

http://palscoffeetech.com/

(#1786) Dictator^ válasza Keresztapper (#1785) üzenetére


Dictator^
veterán

Milyen ROMod van? Proxy meg ilyen-olyan beállítás nem kell mellé?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1787) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Üdv. Több helyen olvastam, hogy a HD2-ben letiltották a Snapdragon grafikus prociját. Igaz ez? Valamit láttam a "2xnagy GSM" boltban 125k-ért ázsiait. Mi hátrányom lehet abból, hogy ez ázsiai? A németvodás sem gyári garis gondolom, tehát az kilőve.

hardverapro.hu/tag/chipman

(#1788) Dictator^ válasza CHIPman (#1787) üzenetére


Dictator^
veterán

Németvodás gyári garis.

2 Év az E-carenél.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1789) Gondwana válasza CHIPman (#1787) üzenetére


Gondwana
addikt

...hogy a HD2-ben letiltották a Snapdragon grafikus prociját
Nem "letiltották," csak nem került gyárilag normális driver a ROM-ba. (értsd: valamilyen szinten házilag foltozható)

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#1790) moonman válasza Gondwana (#1789) üzenetére


moonman
titán

ez a patch állítólag durván szívja az akksit.

(#1791) Dictator^ válasza moonman (#1790) üzenetére


Dictator^
veterán

ezen kivűl mit tudunk még róla?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1792) CHIPman válasza Gondwana (#1789) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Hát ez nem túl kecsegtető, de azért köszi. Az ázsiaira tudtok valamit?

hardverapro.hu/tag/chipman

(#1793) moonman válasza Dictator^ (#1791) üzenetére


moonman
titán

ott van a topicban, van akinek jelentős javulás mutatkozott, van aki észre sem vette, van akinek állítólag megeszi az akksiját standby-ban, van aki tagadja.

én egyszer próbából feltettem, nem vettem észre semmi különbséget, amióta megállapodtam a romomnál, nem használom, fel se tettem.

(#1794) moonman válasza CHIPman (#1792) üzenetére


moonman
titán

semmi különbség nincs, ázsiai régiójú romok mennek csak rá hekkelés nélkül és lehet a romban pár apró módosítás az ázsiai karakterek bevitelét elősegítendő. ennyi.

(#1795) CHIPman válasza moonman (#1794) üzenetére


CHIPman
nagyúr

És a garival mi a helyzet? A HTC nem világgaris, ugye? :(

hardverapro.hu/tag/chipman

(#1796) Gondwana válasza moonman (#1790) üzenetére


Gondwana
addikt

Nálam csak a Proximity Locker képes lezabálni az akkut a véletlenszerű ki-be kapcsolgatásaival (de egyébként hasznosnak találom)

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#1797) Dictator^ válasza CHIPman (#1795) üzenetére


Dictator^
veterán

Kapsz egy kis"könyvet" amibe az E-care szervízek vannak feltünteve.

Szerintem bármelyik országba, ahol fel van tünteve, oda mind beviheted.

Lengyel, Román, Cseh, Magyart látok a kiskönyvben csak.

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1798) CHIPman válasza Dictator^ (#1797) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Akkor mi értelme a -10k-nak? :D Rávágok egy hspl-t meg egy angol romot és csókolom. Ez kerülne 10e-be? :))

hardverapro.hu/tag/chipman

(#1799) moonman válasza CHIPman (#1798) üzenetére


moonman
titán

az, hogy a HSPL-lel elveszted a jótállást.

(#1800) Dictator^ válasza moonman (#1799) üzenetére


Dictator^
veterán

De HSPL2-vel meg visszahozod nem ?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.