Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1894) ffodi válasza youngboy (#1893) üzenetére


ffodi
veterán

Csináltam egy automata fényerő "profilt", ami sötétben nem csak 30-35%-ig veszi le a fényerőt, hanem sokkal lejjebb, és 2-3 lépcsővel több van benne. Unity romhoz csináltam, de ha kell megcsinálom a gyárihoz is. Ahhoz, hogy működésre bírd, kell root(amihez s-off), illetve CWM Recovery. :)

temes69:

Szép, mondhatom. Ha tényleg lebutított rendszer lesz, akkor nem hiszem, hogy sokan vesznek majd droidot. Egyébként nem csak a HTC-nek sz**ás ez, hanem minden android mobil gyártónak. Az Apple egy gerinctelen cég, és el akarja lehetetleníteni a többi konkurens telefongyártó/oprendszer létjogosultságát. Nem akarom szidni az iphone-t, volt már a kezemben 3g, 3gs, 4 is, de nem voltam tőle elájulva. Az anyaghasználat/összeszerelés, valóban korrekt, de a menünél(rendszernél) mindig az az érzésem, hogy "hülyegyerekeknek" készült, szerintem nagyon puritán az egész, de ez csak az én véleményem. A túlárazásról meg ne is beszéljünk, na nem mintha a htc-k olcsók lennének, de azért mégsem kerülnek annyiba..........

[ Szerkesztve ]

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.