Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2901) claire78 válasza ffodi (#2900) üzenetére


claire78
senior tag

hála! :)
tapasztalatok? :P

(#2902) ffodi válasza claire78 (#2901) üzenetére


ffodi
veterán

Gyors, jó az első kamera is, smooth :DDD , kisebbek a betűk, ami lehet valakinek zavaró, egyébként fasza. Próbáld ki aztán írj tapasztalatokat. :)

Szerk.: Már főzöm is hozzá, a százalékos aksi jelzőt, és a fehér helyett zöld "túllövést" a menüben.

[ Szerkesztve ]

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#2903) claire78 válasza ffodi (#2902) üzenetére


claire78
senior tag

ááá az zsír!! pont az tetszett az RCmixbe, a kisebb betűk :))
már töltöm, köszi még1x :R

(#2904) NTonee válasza ffodi (#2900) üzenetére


NTonee
veterán

:R
Letöltve! :) De nálam előbb éjjel etetés, és csak holnap flashelem.

(#2905) appel válasza ffodi (#2900) üzenetére


appel
őstag

kint van az már, csak te voltál túl gyors :)

Enhancements/Features

Update Base to 1.45.401.2 of Pyramid

Reduced overall font sizes

Virtuous Unity options in the Settings

Configurable Quicksettings

Perfect Rosie

Lot of programs fully resized from the beginning

and a lot of other things

(#2906) ffodi válasza appel (#2905) üzenetére


ffodi
veterán

Hát igen, most már hivatalosan is kint van, megnézem ugyan az -e. :)

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#2907) appel válasza ffodi (#2906) üzenetére


appel
őstag

md5 checksum ugyanaz...

(#2908) ffodi válasza appel (#2907) üzenetére


ffodi
veterán

Igen, ugyan az. Eddig nagyon korrekt a rom. Javítva a kamera, és a belső memória tisztítás is.

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#2909) NTonee


NTonee
veterán

Van egy pár app, amit felraknék a romhoz. Melyik könyvtárba kellene bemásolnom a zipben, hogy automatikusan feltelepedjen? Valahol olvastam, hogy lehet ilyet, de több apk tartalmú könyvtár is van.

(#2910) appel válasza NTonee (#2909) üzenetére


appel
őstag

azt hiszem: sd kártyán virtuous_unity/app.user

(#2911) NTonee válasza appel (#2910) üzenetére


NTonee
veterán

Ja, hogy ne a zipben turkáljak! :D Köszönöm!

(#2912) Brianko


Brianko
tag

Lehet ezzel a telefonnal hangtárcsázni BT headsettel?

Használta már valaki így?

(#2913) appel válasza ffodi (#2908) üzenetére


appel
őstag

Belső memória tisztítás mit takar?
BT, kamera tényleg jó, bár voice search még mindig rossz (ez nem is érdekel, csak na..)

(#2914) sssz válasza Tejföl (#2881) üzenetére


sssz
őstag

szia én itt vettem eddig minden kártyámat. semmi gondom nem volt sose: link

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#2915) NTonee


NTonee
veterán

Na, fent van a VU 2.35. Nálam is teljesen jó, gyors, stabil, BT megy, kamera megy, VoiceSearch nem érdekel. Érdekes, hogy a végleges verzióból is hiányzik a Overclock Controller. Mindegy mondjuk, mert volt róla backup, visszaállítottam.
A market működik nektek rendesen? Értem én itt a korábban marketről letöltött appok listáját. Nekem nem látja őket, üres a lista, pedig fent vannak a cuccok most is. Így lehet nem fog menni a frissítés.
szerk: A bootanim és downanim nem kellett volna, legalábbis nekem nem tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#2916) appel válasza NTonee (#2915) üzenetére


appel
őstag

a bootanimot nem egy nagy szám kicserélni...csinálj egyet uot kitchenben, és rakd a megfelelő helyre rootexplorerrel...
az overclock controller ha jól olvastam, akkor ki lett szedve, mert az lehetett a fő okozója a battery drain-nek...
market pengén működik nálam...pedig én full wipe-ot nyomtam de be volt állítva a google fiókban, hogy állítsa vissza a progikat, és szépen meg is csinálta magától telepítés után..az appok is benne vannak a listában a marketen...

(#2917) NTonee válasza appel (#2916) üzenetére


NTonee
veterán

Rájöttem mi a gond az app listával. 2 google fiókom van, persze hogy a másikkal jelentkezett be. :)

[ Szerkesztve ]

(#2918) szrobi66


szrobi66
aktív tag

Én a 2.3.5 miatt lecseréltem a h-bootot,radio-t, lib.img-t, így is gyönyörűen muzsikál az új virtuous :)

(#2919) SiZo válasza szrobi66 (#2918) üzenetére


SiZo
tag

nehéz volt? hogy csináltad? csak simán sd cardra hboot.img, aztán adb -be az a két sor parancs és kész?
Nem veszélyes? nem gázos? minden fasza vele?

# HUN MKI AKTIV #

(#2920) ffodi


ffodi
veterán

Unity-n megcsináltam a voice search-öt. :)

Muszáj volt, mert semmilyen hangfelvevő progi nem működött.(nem vett fel semmit)

[ Szerkesztve ]

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#2921) szrobi66 válasza SiZo (#2919) üzenetére


szrobi66
aktív tag

innen letöltöd az android 2.3.5 h-boot-ot, h-boot.img-t felrakod az sd gyökerébe, sdk-ban következő parancsok:
adb shell
su
dd if=/dev/block/mmcblk0p18 of=/sdcard/backup.img
dd if=/sdcard/hboot.img of=/dev/block/mmcblk0p18
reboot bootloader

Nekem gond nélkül felment, az új radio romot, és a lib.img-t h-bootból flasheltem (PG88IMG)

(#2922) appel válasza ffodi (#2920) üzenetére


appel
őstag

megosztod? sima recovery install zip? v. egyszerű apk csere?

(#2923) SiZo válasza szrobi66 (#2921) üzenetére


SiZo
tag

csináltál egy PG88IMG.zip amibe benne volt a radio.img, és lib.img?

# HUN MKI AKTIV #

(#2924) ffodi válasza appel (#2922) üzenetére


ffodi
veterán

Parancsolj.

A tömörített fájlban lévő 3db fájlt kicsomagolod, felmásolod az SD-re, majd valamilyen fájlkezelővel(pl ES explorer), átmásolod(felülírod) a meglévő fájlokat a system/lib könyvtárban. Restart, és működik is. :)

[ Szerkesztve ]

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#2925) daniel909


daniel909
addikt

Hello! 3 napja leejtettem a telót betonra, és azóta nem recseg a hátlap!
its a deal, man!

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#2926) appel válasza ffodi (#2924) üzenetére


appel
őstag

gondolom az akkor nem normális, ha rebootnál már 10 perce fehér alapon zöld htc felirat van :(

(#2927) ffodi válasza appel (#2926) üzenetére


ffodi
veterán

Hát nem igazán, de várhatsz vele hátha bejön. Nálam simán ment, azóta már 5x biztos restartoltam.

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#2928) appel válasza ffodi (#2927) üzenetére


appel
őstag

na ennél többet nem volt türelmem várni...nagy baj nincs, mert recoverybe be tudok lépni...factory reset sem segített, úgyhogy most újra rakom a rom-ot recoveryből...ehh, még jó, hogy ez nem több, mint fél óra...

(#2929) szrobi66 válasza SiZo (#2923) üzenetére


szrobi66
aktív tag

Külön kell flashelni!! Az előző üzenetemben linkeltet letöltöd, abban bennevan a lib.img flashelhető formában.
Az új radiot innen tudod letölteni, és csak át kell nevezni (visszatörölni), hogy PG88IMG(.zip) legyen.

(#2930) NTonee válasza daniel909 (#2925) üzenetére


NTonee
veterán

:C
Kérjük a recsegő hátlapos telókat jól földhöz csapkodni! :DDD

(#2931) SiZo válasza szrobi66 (#2929) üzenetére


SiZo
tag

lehet hogy tök hülye kérdés, de akkor a lib.img és az új rádió rom is PG88IMG -ként kell feltenni? (bocs a hülye kérdésekért, és kösz az eddig válaszokat)

# HUN MKI AKTIV #

(#2932) szrobi66 válasza SiZo (#2931) üzenetére


szrobi66
aktív tag

igen egyesével, először felteszed pl a radio romot, flasheled, leszeded az sd-ről azt a PG88IMG-t, aztán felteszed azt, amiben a lib.img van, azt is flasheled, mivel 2ugyanolyan nevű zip nem lehet egyszerre az sd-n.
appel! Egy jótanács! Én root explorert használok a systemben való turkáláshoz, és nálam minden csak úgy működik, ha a lecserélt fájlra nyomvatartok, kiválasztom, hogy premissions, és minden négyzetet bepipálok! Én így állítom systemen belül az oc-kernelt, így cserélem le a boot-downanimationt. Nem csikol a voicesearch, de kipróbáltam kíváncsiságból, amit ffodi linkelt, és az is működik így!

[ Szerkesztve ]

(#2933) SiZo válasza szrobi66 (#2932) üzenetére


SiZo
tag

igen, én is így gondoltam, este megpróbálom, mostmár értem a műveleti sorrendet...:)
Köszi a segítséget, este majd megírom mire jutottam, ha nem téglásítom a telefont, és nem leszek idegbeteg.:)

# HUN MKI AKTIV #

(#2934) ffodi


ffodi
veterán

Ha már működik a voice search, és a hangfelvétel is, akkor feltettem a sensation camera appját, hogy majd stereoba veszek fel, de nincs hang felvétel közben. Egy a kamerabeállításokért felelős xml-t módosítottam, így működik 20mb/sec-el a felvétel, és van fullhd mód is, ami ugye nem megy. Szerencsére találtam egy fasza progit, amivel nagyon jó minőségű a videófelvétel, és a hangfelvétel is.

Ha videót vesz fel az ember, akkor igen silány a hang, amit felvesz hozzá.

Példa gyanánt:

Gyári:

44KHz, 1csatorna(mono), 133kb/s, amr

"módosított":

48Khz, 2csatorna(stereo), 330kb/s, aac

A hang fényévekkel jobb, majd lehet szemléltetem egy videón. :)

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#2935) szrobi66 válasza SiZo (#2933) üzenetére


szrobi66
aktív tag

Nincs mit!! Én is fostam a "téglától", de eddig aki így csinálta senkinek nem volt gond, ezért vágtam bele én is:)

(#2936) cozyka83


cozyka83
tag

Hai. Nézegetem ezt a telefont, nagyon tetszik, meg minden, csak nem pici hozzá ez a 3,7" kijelző? Meg amennyibe kerülne most (85k forint), annál olcsóbban már tudsz venni LG Optimus 2x-et, amiben azért van különbség. Szóval az a kérdésem, hogy miért ilyen drága :DD

LG Optimus 2X

(#2937) 90Quiet válasza cozyka83 (#2936) üzenetére


90Quiet
tag

Próbáld ki személyesen az LG-t, majd a HTC-t is. Ne csak úgy felületesen, hanem merülj el bennük egy nyúlfarknyit. Ezután térjünk vissza telefonok közötti különbségekre. A 85 teljesen korrekt ár a Desire S-ért, meglátod.

A lexikális tudás hiánya gondolkodásra sarkall...

(#2938) szrobi66 válasza cozyka83 (#2936) üzenetére


szrobi66
aktív tag

Nyomkodtam lg 2xet fél napig, és tényleg van külömbség, a DESIRE S javára!!! Árban nem szabad viszonyítani szerintem egy lg-t a htc-hez!

(#2939) cozyka83 válasza szrobi66 (#2938) üzenetére


cozyka83
tag

Jó, de ott a képminőség, a hardver, képméret. Ezek mind az LG javára vannak. Szoftveres gondokra az LG-n meg ott vannak a főzött rom-ok. De majd kipróbálom mind a kettő telefont, mert lesz rá lehetőségem:)

LG Optimus 2X

(#2940) Cilindrik válasza cozyka83 (#2936) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

okok:

-3 betű: H T C (kicsit itt is a nevet kell megfizetni mint a szifonnál)

-remek anyagminőség és összarakás még ha páran fikázzák is hogy itt rés ott fénykiszűrődés, szerintem rossz szériát fogtak ki enyém pl tökéletes ilyen szempontból

- Sense, aki látta tapaszatlta az akarja:)

Nemrég próbáltam egy LG Optimus 3D-t, hát anyagösszarakásban bóvlinak hat főleg a HTC-khez képest.

(#2941) Cilindrik válasza cozyka83 (#2939) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

Ja igen a kijelző szerintem egyáltalán nem kicsi

(#2942) cozyka83 válasza Cilindrik (#2941) üzenetére


cozyka83
tag

Én teljesen meg vagyok elégedve a műanyaggal is, hiszen van hozzá tok, meg fólia. És én ezeket mindig szoktam venni, hiszen egy okos telónál ez kb. elengedhetetlen.

LG Optimus 2X

(#2943) 90Quiet válasza cozyka83 (#2942) üzenetére


90Quiet
tag

Elengedhetetlen? Idestova 4 hónapja élek nélkülük békében bódottágban :U

A lexikális tudás hiánya gondolkodásra sarkall...

(#2944) cozyka83 válasza 90Quiet (#2943) üzenetére


cozyka83
tag

A szerintem lemaradt. :B

LG Optimus 2X

(#2945) Cilindrik válasza cozyka83 (#2942) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

Persze igaz, volt már nekem Pulse-om is szóval van különbség müanyag és műanyag között, nekem ez szubjektív vélemény de az biztos hogy ha újra telóvásárlás előtt álnék újra ezt venném:)

(#2946) ffodi válasza cozyka83 (#2936) üzenetére


ffodi
veterán

Azért kerül ennyibe, mert egy nagyon jó telefon, és a gyári szoftver is kiválóan alkalmas a használatra, nem úgy mint az LG esetében. A kijelzőméret teljesen jó, nemrég pár napig volt nálam egy sensation, de az a 4,3" az hatalmas, lejjebb kell csúsztatnom a tenyeremben a telefont, hogy meg tudjam nyomni a kikapcsgombot, szóval nálam 4" a határ kb.......

A kijelzővel nem tudom mi a bajod, amikor a felbontásuk megegyezik, a sokszor leszólt SLCD kijelző, pedig meglepően jó, a DS-ben a kijelző nekem jobban tetszett, mint a sensationben.(a sensationben mindennek kicsit pirosas beütése volt)

A hardver az más kérdés, abban jobb az LG, de hidd el, egy faszán optimalizált romnál ezt nem veszed észre.

Az anyagminőséget meg sem említem.......

[ Szerkesztve ]

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#2947) cozyka83 válasza ffodi (#2946) üzenetére


cozyka83
tag

Jó, akkor most már csak vegyük figyelembe a hardvert. Tegyük fel, meg csináltam, hogy ugyan olyan gyorst legyen. De akkor is, az O2X-en ott vannak a tegrás játékok, amik azért biztos nagy élmények lehetnek, főleg, hogy még soha nem játszottam fullhd tv-n. Mondjuk a tegrás játékok kihasználják a 2 magot, nem? Vagy csak azok is 1 magot?

LG Optimus 2X

(#2948) ffodi válasza cozyka83 (#2947) üzenetére


ffodi
veterán

Igen a 2mag az 2mag, és lehet, hogy a játékok kihasználják, ezt nem tudom. Ha ezeket ki szeretnéd próbálni, és tegrás hardvert szeretnél, akkor nem kérdés, melyiket kell választani. :)

Én telefonvásárlásnál a használhatóságot nézem elsősorban, mert elvégre telefonálásra veszem, a többi csak másodlagos. Tudom sokan nincsenek ezzel így....... :)

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#2949) cozyka83 válasza ffodi (#2948) üzenetére


cozyka83
tag

Jelenlegi telefonom: Ericcson T39 :DDD

LG Optimus 2X

(#2950) claire78 válasza ffodi (#2934) üzenetére


claire78
senior tag

köszönöm a voice search-ot, majd próbálom :) de ezt miért nem rakják bele elve a romba??
sztem ugyanezt a sensation kamera appot már én is feltetttem, de nem lett szebb a képe. panoráma funkció jó lett volna ha működik, de lefagyott a program :(
azt meg nem gondolnám, h sztereó hanggal venne fel, hisz ahhoz hardver is kellene ;)
a kamerához nekem egyetlen dolog kellene: egy patch ami a jpeg tömörítés feljebb vinné úgy 90%-ra kb., de a gyári kamera appnál!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.