Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2601) s0rT3d


s0rT3d
tag

Én is megvettem a napokban a telefont. Szerintem megéri váltani Desire-ről. Sokkal gördülékenyebben fut és végre a belső memóriával se kell foglalkozni. Régi Desire-re is elérhető ez a fajta ROM, de nálam lassabb volt és gyakran kifagyott. Ráadásul a telefon hangja is csúszott amikor felvettem a telefont.

Nekem jobban is tetszik maga a Desire S külseje is, masszívabbnak tűnik és vékonyabb is. Nem utolsó sorban remélem ennek nem fog beszürkülni a kamerafedele, mert a végére már igen pocsék képeket tudtam csinálni. Úgyhogy szerintem megérte.

(#2602) szrobi66 válasza Cilindrik (#2595) üzenetére


szrobi66
aktív tag

Sorry, mivel éjszakáztam, lefeküdtem aludni...
Szűk 2hétig volt szervízben a teló.
Az angolom sajna nagyon gyenge, appelnek van igaza, valahogy a postolóval vedd fel a kapcsolatot.

(#2603) Cilindrik válasza szrobi66 (#2602) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

irtam neki addig is próbálkozok:
a teló csak a fastboot parancsokra reagál és ha ezzel ha flash-elem a radio-t azt írja hogy signature verification fail, ez az s-on miatt lehet?

(#2604) szrobi66 válasza Cilindrik (#2603) üzenetére


szrobi66
aktív tag

Én pl az 1clickel flasheltem radio-t, splash screent, h-boot-ot minden szépen működik vele, szóval csak az s-on-ra tudok énis tippelni.

(#2605) Cilindrik válasza szrobi66 (#2604) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

az a baj nem találok leírást hogy lehet fastboot-ban s-off-osítani a telót
a revolutionary itt nem megy

(#2606) szrobi66 válasza Cilindrik (#2605) üzenetére


szrobi66
aktív tag

Próbáld meg feltenni a hboot.img-t az eng-hbootból.
Szerintem s-offolni innentől csak xtc-clippel tudsz :(

(#2607) Cilindrik válasza szrobi66 (#2606) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

hát nem megy de honnan a rákból szerezzek ilyen chipet?

(#2608) szrobi66 válasza Cilindrik (#2607) üzenetére


szrobi66
aktív tag

Az nem olcsó mulatság, jobban jársz a szervizzel...

(#2609) SiZo


SiZo
tag

feltoltam virtuous rom 2.33 beta... ez egészen fasza...

# HUN MKI AKTIV #

(#2610) Krisz0630


Krisz0630
senior tag

Azóta egy kis fejlemény a kikapcsolgatásokra:

Ma bementem a szervizbe a telóért (E-Care Solution), és amikor odaértem pont kész volt.
2 hét után kaptam vissza a telót. Alaplapot és az antennafedelet cserélték benne kompletten. Azt mondták a szervizbe, hogy azért kapcsolt ki magától, mert az alaplap áramkörhibás volt és ezáltal kontakt hiba lépett fel álladóan. Az antennafedelet pedig azért cserélték, mert gyenge térerőt tapasztaltak a teszt idő alatt.
Azóta folyamatosan használom a kicsikét és még nem kapcsolt ki, kopp kopp kopp :)
Remélem így is marad már!

XBOX SERIES X ID:Bkrisz90 + iPhone 14 ProMax + iPad 10

(#2611) monti0222w válasza Krisz0630 (#2610) üzenetére


monti0222w
addikt

Jó neked, az enyém még a szervizben van! Remélhetöleg ezek a szervizelt telok már csak jók lesznek! :K

[ Szerkesztve ]

(#2612) NTonee válasza SiZo (#2609) üzenetére


NTonee
veterán

Nekem még csak töltődik, szépen lassan. A Sense3 is benne van? Csak mert képeket láttam, de mintha nem az lett volna.

(#2613) appel válasza SiZo (#2609) üzenetére


appel
őstag

Mivel jobb, mint az 1.31?
(Természetesen azon kívül, hogy 2.3.4 GB az alapja...)
Szebb, gyorsabb, stabilabb, kisebb az akksifogyasztása?
Minden működik vele? (voice search, usb, gps, wifi, telefonálás, 3g, stb...)

(#2614) SiZo válasza NTonee (#2612) üzenetére


SiZo
tag

jajaaaa, nekem fenn volt a 1.31 is, de ott valahogy a felbontás nekem nem tetszett. valahogy az alja, ahol van az a félkör vagy hogy mondjam (az a sensés cucc, meg a "telefon" gomb), az úgy el volt nyomódva, ez most szép arányos, eddig minden fut simán, kifejezetten nagyon tetszik... reggel majd nyomok rá egy battery calibrationt, biztos ami biztos...
pedig sok rom ot kipróbáltam, de végül visszaraktam a gyárit.
persze nem bírtam, ezt ki kellett próbálni, kíváncsi voltam... de ezz most tetszik...:)

# HUN MKI AKTIV #

(#2615) SiZo válasza appel (#2613) üzenetére


SiZo
tag

szóról szóra, szebb, gyorsabbnak tűnik, minden müxik. legalább is így, fél óra használat után. voice search ot nem szoktam használni. gps el, soha nem is volt problémám (ezt halkan írom, nehogy megkövezzenek...)
de majd pár nap múlva írok, gondolom addigra kideül vane rejtett hiba, fc, stb.

# HUN MKI AKTIV #

(#2616) NTonee válasza SiZo (#2614) üzenetére


NTonee
veterán

Az 1.31 nálam sem teljesen okés (amiket te is írtál + itt-ott akadozik) , de azt használom most is. Egyelőre nem akar lejönni a beta telón keresztül, és nem vagyok gépközelben. :( Na majd később.

(#2617) Krisz0630 válasza monti0222w (#2611) üzenetére


Krisz0630
senior tag

Hát remélem én is :)
Melyik szervizbe vitted?

XBOX SERIES X ID:Bkrisz90 + iPhone 14 ProMax + iPad 10

(#2618) szrobi66 válasza NTonee (#2616) üzenetére


szrobi66
aktív tag

Erről a 2.3.3ról tudnátok adni egy letöltőlinket? Xda-n még az 1.31van fent, és nincs türelmem keresgélni:)

(#2619) SiZo válasza szrobi66 (#2618) üzenetére


SiZo
tag

(#2620) NTonee válasza szrobi66 (#2618) üzenetére


NTonee
veterán

Azért nincs még fent xda-n, mert csak beta. 2.3.4 alapú rom, a V.Unity verziószám 2.33.
Remélem holnap le tudom szedni, nagyon kíváncsi vagyok! :)

(#2621) szrobi66 válasza SiZo (#2619) üzenetére


szrobi66
aktív tag

Köszi szépen, közben megtaláltam, jön lefele, viszont azt olvasom, hogy nem működik az usb csatlakozás. Ez igaz? Mert akkor fel sem rakom! Most sokat használom, mert 3féle sense3-as skinből akarok összegyúrni 1-2 nagyon tutit, ha kész vagyok vele linkelem:)

(#2622) appel válasza szrobi66 (#2621) üzenetére


appel
őstag

én úgy olvastam, hogy inc, inc2-n van vele bibi, de újraindítás után működik...bár ez sem 100%, de mintha így emlékeznék...mégegyszer nincs kedvem átolvasni....

(#2623) SiZo válasza szrobi66 (#2621) üzenetére


SiZo
tag

nem, müxik. mármint az usb. (már ha arra gondolsz, hogy mint meghajtó. bár hogy gondolnánk másképp??...:)

[ Szerkesztve ]

# HUN MKI AKTIV #

(#2624) szrobi66


szrobi66
aktív tag

Kösz az infókat srácok, akkor egyenlőre még hanyagolom...

(#2625) SiZo válasza szrobi66 (#2624) üzenetére


SiZo
tag

mármint nem tudom mennyire volt egyértelmű, nekem működik az usb is... naa...

# HUN MKI AKTIV #

(#2626) NTonee


NTonee
veterán

újabb érdekesség a speedshop háza tájáról, htc sensation főszereplővel. Ez van, amikor a boltban át akarnak verni, és a fogyasztó nem ismeri a jogait. :((

(#2627) szrobi66 válasza SiZo (#2625) üzenetére


szrobi66
aktív tag

akkor ok:) pont az ellenkezőjét vettem ki a szavaidból:)

(#2628) claire78


claire78
senior tag

teljesen más téma, de hátha érdekel valakit:
ma vettem egy autós tartót és ajánlom mindenkinek.

[link]

(#2629) s0rT3d válasza claire78 (#2628) üzenetére


s0rT3d
tag

Köszi! Épp azt kerestem, de mindenhol ilyen 18 ezreket kértek. Nekem meg nincs szükségem aktív tartóra. Mégegyszer köszi:)

(#2630) NTonee válasza claire78 (#2628) üzenetére


NTonee
veterán

Pont ilyet kerestem! :R Van már egy a DS-hez, de az nem tetszik, csak kényszervásárlás volt.

(#2631) kissadam22


kissadam22
tag

sziasztok nekem van egy Htc Desire s-em (2 hónapos). villog kijelző hívás közben. eldobta az email fiók beállitást. reseteltem és így nincs magyar nyelv.... mi a gond.. tudd segítene valaki köszi

(#2632) NTonee válasza kissadam22 (#2631) üzenetére


NTonee
veterán

Magyar lokalizációt a marketről tudsz Morelocale2 (ingyenes) app-al rárakni.

(#2633) claire78 válasza NTonee (#2630) üzenetére


claire78
senior tag

pont ugyanígy voltam én is! :)
még egy tipp: vaterán is fent van, ugyanettől a cégtől és ott olcsóbb!!

(#2634) Brutális eb válasza NTonee (#2632) üzenetére


Brutális eb
addikt

Gyárilag nem magyar nyelvű az s?

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#2635) NTonee válasza Brutális eb (#2634) üzenetére


NTonee
veterán

Nem mind. Itthon árulnak más régióba szánt készüléket is, amin nincs magyar nyelv.

claire78:
Köcce, meglesem! :R

[ Szerkesztve ]

(#2636) kridli válasza NTonee (#2626) üzenetére


kridli
tag

Mondjuk szerintem itt a vevő volt a hülye. Azért mert kétszer meghibásodik, még nem követelhet pénz visszaadást, a speedshop meg átvette volna javításra. A vaterás dumára meg kíváncsi lennék pontosan hogy hangzott... Mert annyiból igazuk van, hogy pénzt vissza nem kérhet, ha nem kell neki a telefon, akkor valóban az a járható út, hogy beadja javításra, utána meg eladja amennyiért tudja. Ettől itt néhányan sokkal komolyabb szívásokat írtak le, a cikkben már a második szervízre se akarta beadni a tulaj, és nem is ugyanaz a hiba volt a két esetben... Szerintem a sztorit ki se kellett volna rakni a homárra, itt tipikusan a vevő volt a hülye (ugyanakkor peches, dehát hibás termékek előfordulnak).

[ Szerkesztve ]

(#2637) Brutális eb válasza NTonee (#2635) üzenetére


Brutális eb
addikt

Ja a zug gsm-es verziók értem.
Azokkal sajna más gond is szokott lenni.
Nem nagyon éri meg az a 10-15 ropi spórolás a gyári gari hiányát.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#2638) NTonee válasza kridli (#2636) üzenetére


NTonee
veterán

Ezek szerint te sem ismered a Ptk. 306-ost. Pár napja beírtam ide szinte az egészet. Érdekes dolgok vannak benne, érdemes elolvasni. Van még1 ide vonatkozó, csak nem tudom, szám szerint melyik az.

[ Szerkesztve ]

(#2639) NTonee válasza Brutális eb (#2637) üzenetére


NTonee
veterán

Ez sajna nem csak a zug gsm boltoknál fordul elő. Speedshopnál is hallottunk már ilyet korábban.
Szerk: De akkor legalább jófejek voltak, mert felajánlották a visszavásárlást.

[ Szerkesztve ]

(#2640) kridli válasza NTonee (#2638) üzenetére


kridli
tag

abban sincs olyan, hogy joga lenne ahhoz, hogy nem kér javítást, hanem adják vissza a vételárat.

(#2641) NTonee válasza kridli (#2640) üzenetére


NTonee
veterán

Igen, ha javítást/cserét vállalnak, akkor elvileg nem. Viszont nem lehet javítgatni végtelenségig. Nem azért vesz a fogyasztó terméket, hogy a szervizben legyen mivel foglalkozniuk a dolgozóknak. Erre van egy varázsmondat, ami egy másikban van valahol, de nem emlékszem, hol.

(#2642) Sn00k


Sn00k
veterán

Hi All!

Tegnap sikerült magam meglepni egy ilyen , drágaszággal :)

Baszki , mire rátudtam tenni az aksi feletti panelt, a sim behelyezése után, majdnem elsírtam magam...

Az lenne a kérdésem, van olyan beállítási lehetőség, hogy ha van nem fogadott hívásom, akkor azt valami úton-módon jelezze a teló.

Olyanra gondolok, hogy valami kis led villog vagy ilyesmi...

3njoy the Lif3

(#2643) petipetya válasza Sn00k (#2642) üzenetére


petipetya
nagyúr

Beállítások / kijelző / értesítő villogás.

"nincs rá lezsóidő"

(#2644) kridli válasza NTonee (#2641) üzenetére


kridli
tag

Na jó, de itt nem a végtelenségig javításról van szó, hanem másodjára lett volna beadva, ráadásul nem ugyanaz a hiba jött elő, mint első esetben. Ezért mondtam, hogy bár elhiszem, hogy idegesítő, de kicsit korai volt homárnak írni meg pattogni, mert ez szerintem még a belefér kategória.
De mondjuk se a speedhop-ban nem vagyok érdekelt, sem a vevőt nem ismerem, úgyhogy lesz@rom :)

(#2645) Sn00k válasza petipetya (#2643) üzenetére


Sn00k
veterán

Ty :) :R

Tudtok valami jó helyet , ahol lehet normális minőségi tokot venni hozzá... ?

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#2646) sssz válasza Sn00k (#2645) üzenetére


sssz
őstag

speedshopban elég sok tokot szoktak forgalmazni, nézd meg a honlapjukon.

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#2647) Sn00k válasza sssz (#2646) üzenetére


Sn00k
veterán

jaja, már megtaláltam...

Jól tudom ugye , hogy ennek a készüléknek nem gorilla glass a képernyő boritása?

Karcolódik eléggé ?

3njoy the Lif3

(#2648) sz.1985


sz.1985
csendes tag

Sziasztok!

A kérdésem csak egy része tartozik ide. Ne haragudjatok a másik feléért. A következő kérdésben kérném szaktudásotokat. Egy nagyon kedves hölgy ismerősöm telefont szeretne vásárolni, okostelefont, és megkért hogy segítsek neki. Ami fontos számára elsősorban a Multimédia, (tökéletes kamera, videok, képi megjelenítés, stbstb) Könnyű kezelhetőség, csajos, egyénre szabható lehetőségekkel(bár ez mindegyikbe megvan talán) Az ár az másodlagos ezek mellett. a lehetőségek pedig:
http://www.telenor.hu/vallalatok/mobiltelefon/htc/incredible_s/?utm_source=kac_pricelist&utm_medium=edm&utm_campaign=kac_pricelist_20110816

http://www.telenor.hu/vallalatok/mobiltelefon/lg/optimus_2x?utm_source=kac_pricelist&utm_medium=edm&utm_campaign=kac_pricelist_20110816

http://www.telenor.hu/vallalatok/mobiltelefon/lg/optimus_3d/?utm_source=kac_pricelist&utm_medium=edm&utm_campaign=kac_pricelist_20110816

És az utolsó pedig egy Blackberry, saját tudásom szerint ez azért elvan maradva a multimédia terén a többihez képest, de persze lehet h tévedek :)
ez lenne az: http://www.telenor.hu/vallalatok/mobiltelefon/blackberry/9780/?utm_source=kac_pricelist&utm_medium=edm&utm_campaign=kac_pricelist_20110816

Válaszotokat előre is köszönöm

(#2649) NTonee válasza kridli (#2644) üzenetére


NTonee
veterán

Cseréltek neki alaplapot, most valószínűleg kijelző következne. Fel lehetett volna ajánlani a komplett telefoncserét, ha már a teló 2 fő része hibásodik meg, ilyen gyorsan egymás után. Persze nyilván az a vevő hülyesége, ha vásárlákor már észlelt hibát, és nem vitte vissza 3 napon belül. Most nem lenne ilyen gondja.

(#2650) Krisz0630 válasza Sn00k (#2647) üzenetére


Krisz0630
senior tag

Én a Speedshop-ban vettem hozzá a sima Desire gyári tokját:
http://www.speedshop.hu/termekoldal/47158_tok_htc_desire_bortok_nyitott_allo_fekete_gyari_po-s520_csomagolas_nelkul.html

Pont passzol a méret, és szerintem jól is néz ki. :)

A kijelző borítása pedig Gorilla Glass, elég strapabíró, nekem még nem sikerült megkarcolni.

XBOX SERIES X ID:Bkrisz90 + iPhone 14 ProMax + iPad 10

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.