Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2201) spawn21 válasza Agrox (#2198) üzenetére


spawn21
veterán

Azt hiszem, hogy a hboot-nál tudod. (kikapcsolt állapotban, bekapcs gomb és volume down)

iPhone 13p

(#2202) ffodi válasza NTonee (#2200) üzenetére


ffodi
veterán

Nálam sincs akadozás. Néha az asztalok lapozása picit megakad, de ritka. Az értesítési sáv sosem akad.

USB debugging be van kapcsolva?

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#2203) Agrox válasza NTonee (#2200) üzenetére


Agrox
tag

hát kipróbáltam, lehet is lépegetni, de hiába választom ki a hard resetet nem csinál semmit :( és utána már nem is tudok mozogni semerre

Asrock H97-Pro4, Intel i5-4590, Coolermaster Hyper TX3, Gigabyte Gtx 1060 WF2 OC

(#2204) NTonee válasza Agrox (#2203) üzenetére


NTonee
veterán

Akkor tényleg szerviz. :(

ffodi: Igen.

(#2205) youngboy válasza ffodi (#2202) üzenetére


youngboy
senior tag

Ezt miért kérdezted pontosan?

(#2206) appel


appel
őstag

virtuous romnál nektek is bazi nagy betűk vannak a számológép alkalmazásban? Láttam vki már írt bugtrackerre, majd meglátjuk mikor javítják...

[ Szerkesztve ]

(#2207) ffodi válasza youngboy (#2205) üzenetére


ffodi
veterán

Mert a DHD-nél például ha nem kapcsolod be(még akkor is, ha nincs csatlakoztatva usb), akkor a rendszer állandóan fogja a CPU-t és szaggat minden, néha itt is segít.

appel:

Elvileg a Sense 3.0-ás számológép ilyen.

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#2208) youngboy válasza ffodi (#2207) üzenetére


youngboy
senior tag

Köszi. Nekem most ki van kapcsolva. Bekapcsolom és meglátom segít-e.

(#2209) ffodi válasza youngboy (#2208) üzenetére


ffodi
veterán

Kapcsold be a debuggingot, restart, aztán kösd rá a telefont PC-re töltés módba, hagyd úgy pár percre, húzd le, aztán ha ez volt a baj, akkor jó(jobb) lesz.

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#2210) monti0222w


monti0222w
addikt

Kérdésem lenne azt hogy s-off vagy s-on azt hol lehet megnézni?

(#2211) appel válasza monti0222w (#2210) üzenetére


appel
őstag

kikapcsolod, és úgy kapcsolod utána be, hogy a hangerő le gombot benyomva tartod...aztán előjön egy menü, ott a tetején írja...

(#2212) appel válasza ffodi (#2207) üzenetére


appel
őstag

nagyon ronda, még jó, hogy van rá elég alternatíva a marketben...

(#2213) NTonee


NTonee
veterán

A régi gyári gmail appból volt elérhető egy olyan opció, hogy email érkezésekor ne adjon hangjelzést. Ezt most nem találom. :( A hangját tudom változtatni, csak a némítást nincs meg. Tudja valaki, hogy hova lett?

[ Szerkesztve ]

(#2214) NTonee válasza NTonee (#2213) üzenetére


NTonee
veterán

megtaláltam, tárgytalan.

(#2215) monti0222w válasza appel (#2211) üzenetére


monti0222w
addikt

Ugy csináltam ,de nem jött be semmi csak a szokásos Htc logó utána meg az adott oldal!

(#2216) appel válasza monti0222w (#2215) üzenetére


appel
őstag

hmm, akkor nem tudom, mert én vásárlás után egyből alpharevx s-off-ot nyomtam neki, és utána root, aztán cwm, és csak utána néztem...akkor meg már írta, hogy s-off...

(#2217) monti0222w válasza appel (#2216) üzenetére


monti0222w
addikt

Többször is probáltam meg most is mielött nekifogtam irni. Másképp nem lehet megnézni?

(#2218) ffodi válasza monti0222w (#2217) üzenetére


ffodi
veterán

Kapcsold ki a gyors bootot a menüben(fastboot), indítsd újra majd kapcsold ki a telefont, vedd ki az aksit, várj vele picit, tedd vissza és próbáld újra. :)

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#2219) spawn21


spawn21
veterán

Hétvégén nekilátok ismételten. Előtte szívok magamba egy kis önbizalmat és némi tudást. :U

Csak a Sense 3 az amiben jobb? A sebesség mennyire jobb annál amit használtok?

iPhone 13p

(#2220) monti0222w válasza ffodi (#2218) üzenetére


monti0222w
addikt

Így se sikerült többszöri próba után vagy én vagyok béna vagy a telon nem jó valami! Egyébbként köszi segítséget.

(#2221) NTonee válasza monti0222w (#2220) üzenetére


NTonee
veterán

Nekem is nehezen szokott összejönni. Aksi ki, pár mp után vissza, aztán hangerő le gombot nyomva tartva power gomb. Így szokott sikerülni.

spawn21:
Nagyon szép a Sense3. Pár dolog cserélve lett. Pl új gmail app, a gyári sms app a handcent sms-re lett cserélve, új market, overclock app, stb.
Nálam azonban kicsit akadozik, amit a gyári rom nem csinált. Le kellett lőni az időjárás hátteret, attól picit jobb lett. A wifit meg ledobja bizonyos idő után valamiért. Mások mondjuk nem írtak ilyeneket, szóval nem tudom, hogy nálam mi a gond.
szerk: jahh, és hdr opció a kamera szoftverébe integrálva, nagyon pozitív! Bár, hogy mennyire működik azt még nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#2222) bmarton7


bmarton7
csendes tag

Hogyan lehet elérni a akku "fogyasztásmérőjét" (ami kiírja hogy a telefonba mi mennyit fogyasztott)? láttam itt hogy mutatjátok a képeket róla de nem tudtam hogy ez gyárilag is benne van, amíg nem, ma mikor le volt merülve egy felugró menübe egy gombra kattintva elő jött. És a gyári rommal van képlopásra mód, ha igen hogy? a válaszokat előre is köszönöm!

2 féle vélemény van, az enyém és a helytelen...

(#2223) Nordic válasza bmarton7 (#2222) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Beállítások->A telefon névjegye->Akkumulátor->Akkumulátorhasználat

(#2224) spawn21 válasza NTonee (#2221) üzenetére


spawn21
veterán

Akkor, lehet, csak nekivágok. Átrágok kétszer-háromszor mindent és.......

iPhone 13p

(#2225) Tüske0614


Tüske0614
aktív tag

Sziasztok vennék ilyet tudtok valami jó üzletet ahol lehet kapni a Tnél 100 esetleg van olcsóbb? olvastam már frissités utánni idegen nyelven ujrainduló telefonokról erről tapasztalat ? ...

[ Szerkesztve ]

(#2226) spawn21 válasza Tüske0614 (#2225) üzenetére


spawn21
veterán

Elképzelhető, de az a készülék kétes helyről származhat.
Én 30-ért hoztam ki a t-től, és ez garantáltan magyar, frissítés után is! :DD

iPhone 13p

(#2227) appel válasza Tüske0614 (#2225) üzenetére


appel
őstag

én annyira nem félnék az ilyen kisebb gsm boltoktól sem (bár tudom sokaknak van negatív tapasztalata...nekem pozitív)...lehet függetlenül 1-2 év garival 80k körül is kapni...max. gariztatni szar, de nem azért veszem elsősorban, hogy mi van akkor, ha elromlik...

(#2228) spawn21 válasza appel (#2227) üzenetére


spawn21
veterán

Csak szerintem ezt is bele kell kalkulálni. Nem Zte bladet akar venni. ;]

iPhone 13p

(#2229) sssz válasza Tüske0614 (#2225) üzenetére


sssz
őstag

én itt vettem: vipphone

2év bolti gari, független, nagyon rendesek voltak a boltban.

nekem a bolti gari is teljesen megteszi.

igaz, mikor én vettem, akkor adtak hozzá egy autós töltőt ajándékba és magyar nyelvű a teló. 85880,- volt.
érdemes rájuk telefonálni és pontosítani mert sokféle csomagban árulják.

[ Szerkesztve ]

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#2230) Tüske0614 válasza sssz (#2229) üzenetére


Tüske0614
aktív tag

köszi egyébként a tiéd sem magyar nyelvü ?

(#2231) flegmakiraly válasza daniel909 (#1997) üzenetére


flegmakiraly
csendes tag

Nekem is recseg!

Recserg, ha az alját nyomom, és akkor is, ha a hátulját a bal alsó saroknál!

Mit lehet ilyenkor tenni? Nagyon zavaró!

Most volt szervízben cserén! Mondtam, hogy recseg, meg, hogy kicsit eláll a jobb alsó saroknál a kijelző és hogy kiszűrődik a fény! Azt mondta ok, fedőlap csere lesz + az megoldja a kijező elállás/fény kiszűrődés problémát!

De minden maradt ugyanaz! Attól félek, hogy ott volt 2 hétig de nem is cseréltek ki semmit! :((

Ez lehetséges, hogy nem is csináltak rajta semmit?

http://www.youtube.com/watch?v=3XCaWGoKhyU

Ilyesmi a problémám! Esetleg lehet, hogy az akksi áll rosszul???????
Aki ért angolul, az leírná röviden a video hangját + a kommenteket? Köszönöm!

Ez hülye kérdés lesz, de hogy kell kiszedni az akksit? Van az a pöcök amin írja hogy open, azzal mit kell csinálni?

Félek, hogy letöröm és akkor arra fogják fogni az egész kattogós problámámat!

Előre is köszönöm! :)

(#2232) sssz válasza Tüske0614 (#2230) üzenetére


sssz
őstag

nekem magyar nyelvű és nagyon szuper:D

[ Szerkesztve ]

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#2233) NTonee válasza flegmakiraly (#2231) üzenetére


NTonee
veterán

Igen, az aksi áll rosszul! Nem fektetve, hanem állítva rakták bele! :W
Recseg a hátlap, meg a aksi fedő, jaaajjjh! :Y Fogtál már kezedbe SGS2-t? Megy úgy egyáltalán bármilyen telefont korábban?
Ne vedd ki az aksit, mert letörik a pöcök, de még fel is robban!

(#2234) flegmakiraly válasza NTonee (#2233) üzenetére


flegmakiraly
csendes tag

Gyerünk, nyomjad ezt a szöveget, tetszik! :R

Ha másnak nem recseg (egyébként nem recseg, hanem kattog), akkor nekem se kattogjon már! :W

Az értelmes válaszokat várom, meg azokét, akik hasonlót tapasztaltak, mint a videóban!

Köszönöm!

(#2235) NTonee válasza flegmakiraly (#2234) üzenetére


NTonee
veterán

Na, akkor mesélek. Nekem volt 3 Ericssonom, 2 Nokiám, 1 Sony-m, 2 SE-m, és ez a második htc-m. Mindegyiknek nyöszörgött a hátulja, a DS-emnek is! Ne nyomkodd, és nem fog kattogni! Ilyen egyszerű! Vagy add el, és akkor meg van oldva.

(#2236) flegmakiraly válasza NTonee (#2235) üzenetére


flegmakiraly
csendes tag

Hát szerintem ennyi pénzért ez nagyon nincs rendjén, DE NAGYON!

Meg, ha másnak nem csinál ilyet, akkor én miért nyugodjak bele, hogy hát ez van?!

Ha megfogom a telefont normális, hogy szorítom kicsit, akkor pedig kattan! Ez nagyon zavaró!

Valaki már kérdezte ezt a problémát itt, és senkinek nem volt! Ezek szerint ketten hibás kszéüléket kaptunk?! :((

Valaki említette, hogy neki iányzott két kis pöcök az alsó műanyagfedélről? Lehet, hogy nekem is ez a gondom? Hol kéne azt a két kis pöcköt keresni?

Nagyon elkeserítő, hogy kiadok ennyi pénzt, és ilyenek jönnek elő! A kiszűrődő fényt még elviseltem, de ez már bosszantó!

Valaki esetleg valami ötlet? :((

(#2237) NTonee válasza flegmakiraly (#2236) üzenetére


NTonee
veterán

Mint írtam, az enyém is nyöszörög, olykor tényleg kattan is egyet. Sőt, ráadásul csúnyán sorjás az aksifedő alatti rész. Talán épp azért. Na, de ahol illesztések vannak, ott szinte mindenhol előjönnek ilyen hangok. Ezen kár ennyire parázni. Ha az egész teló egybe lenne öntve, akkor nem lennének gondok, de akkor meg repedhet az anyag (lásd macbook-ok, volt egy pár). Az a két pöcök látványosan hiányzott annál a fórumozónál, így biztos észrevennéd. Az meg, hogy drága volt a telefon még nem jelenti azt, hogy csodatelefont vettél. Egyik gyártó sem tud tökéleteset alkotni, soha nem is fog. A technikának is vannak határai, amit folyamatosan tolnak kifelé, de tökéletes nem lesz! Ha az megnyugtat, akkor küldd vissza garis javításra, de nem valószínű, hogy jobb lesz. Csak 2 hétig teló nélkül leszel.

(#2238) flegmakiraly válasza mizu (#1983) üzenetére


flegmakiraly
csendes tag

A ház alsó részéből honnan hiányzott az a két darab? Hol keressem?
Lehet ezért kattog nekem! Neked is recsegett/kattogott?

(#2239) flegmakiraly válasza NTonee (#2237) üzenetére


flegmakiraly
csendes tag

Nekem nem olykor kattog, hannem mindig! ZAVARÓ!

Másnak nem kattog, nekem sekattogjon!

(#2240) daniel909 válasza flegmakiraly (#2239) üzenetére


daniel909
addikt

nekem is kattog, akkor is ha az oldalát nyomom meg az alsó műanyagnál. próbáltam h tettem bele papírdarabokat, és ugy rá a műanyagot de csak picit javult. szerintem ez a jó megoldás, csak nem volt kedvem ezzel szórakozni mert engem annyira nem zavar. ajánlom h az akkura 2 réteget tegyél, és oldalra egyet egyet.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#2241) flegmakiraly válasza daniel909 (#2240) üzenetére


flegmakiraly
csendes tag

Ez nem árt az akksinak? Nem melegszik?

Garancia van rá, nem tudják rendesen megcsinálni?! :W

(#2242) daniel909 válasza flegmakiraly (#2241) üzenetére


daniel909
addikt

dehogy tesz kárt az akkuban!! :D
gariba leszarják szerintem, mert uj muanyaggal is ugyanugy recsegni fog. lehet a meleg kitágította egy kicsit azt a részt, amit nem látsz de ez az oka a recsegésne. szerintem ne rugózz ezen, bár megértelek nem olcsó mobil...

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#2243) ffodi


ffodi
veterán

Az összes DS-nek recseg a hátulja, és nem pontosan illesztett az érintőfelülete etc, etc........Mindenki másképp érzékeny az ilyenekre, valakinek számít 0,01mm is, valaki pedig lesz@rja az 1mm-t is. Ahelyett, hogy az ilyen jellegű -a telefon működését nem zavaró- problémáktól hemzseg a topic, inkább használnátok a telefont, elvégre ez munkaeszköz, nem valami hímes tojás.

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#2244) flegmakiraly válasza ffodi (#2243) üzenetére


flegmakiraly
csendes tag

Megvettem, nem recsegett! 2 hét után az alja nagyon kicsit recsegett! Levettem az alsó hátlapot, visszatettem és kattogott (jól tettem vissza, nem tudom mi a baj)!
2 hét garancia után az alja megint recsegett kicsit! Levettem a hátlapot, visszatettem, megint kattog!
Nagyon ideges vagyok ez miatt!

A papír jó lesz, biztos nem árt??

(#2245) ffodi válasza flegmakiraly (#2244) üzenetére


ffodi
veterán

Nem lehet baj, de szerintem jobban jársz valami vékony szivaccsal, vagy egérpaddarabbal. :)

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#2246) flegmakiraly


flegmakiraly
csendes tag

Ok! Hogy néz ki ez a szivacs/papír behelyezése? Kb mekkora legyen a darab, és pontosan hova tegyem?

(#2247) flegmakiraly


flegmakiraly
csendes tag

Ok! Hogy néz ki ez a szivacs/papír behelyezése? Kb mekkora legyen a darab, és pontosan hova tegyem?

(#2248) gomsadi# válasza flegmakiraly (#2247) üzenetére


gomsadi#
tag

úgy néz ki, Egy egerpad szivacs, mint egy egerpad szivacs... pontosan, méretre vágd! És a hátlap alá kell tenni!

Have a Lot of Fun!!

(#2249) appel


appel
őstag

ahogy olvasgatom az xda fórumát, ez az 1.31-es rom elég felemásan jött ki, mert már min. 2 patch van hozzá...
van akinek bootloop, másnak nincs 3g, kamera, mikrofon, mms egyéb nyalánkságok...
én felraktam még az elején, de a felsorolt hibák közül egy sem jelentkezett...

(#2250) NTonee válasza appel (#2249) üzenetére


NTonee
veterán

Nálam dobja a wifit egy idő után. Ez idegesítő. A kis akadozással elvagyok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.