Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2301) appel válasza gatto_ (#2300) üzenetére


appel
őstag

akkor sem normális semmiképpen, hogy a gyári alkalmazás nem használható, mert nem működik megfelelően...főleg annak fényében, hogy nem mindenkinél rossz, hanem csak elvétve 1-2 embernek...szóval ezt nem hagynám a helyetekben ennyiben...

(#2302) gatto_ válasza appel (#2301) üzenetére


gatto_
senior tag

:D Igazad van. Tényleg nem normális. Aztán lehet hogy ez a hiba annak volt köszönhető amit itt feljebb írtam az irodai router ügyében, azaz hogy ledobált a netről időnként. De tuti próbáltam mobilneten is... :) Mindegy. A K9-et megszerettem, hibátlanul működik, ötvözi a gyári levelező, és a gmail kliens erényeit.

(#2303) appel


appel
őstag

Van itt valaki, aki mostanában használta a SAGA LBC-t és a Virtuous romot is?
Mi a baj az lbc-vel, hogy többség virtuous-t használ itt a fórumon? (én is, de én itteni javaslat miatt raktam fel)

(#2304) szrobi66 válasza appel (#2303) üzenetére


szrobi66
aktív tag

Az LBC részlegesen, a Virtuous teljesen Sense 3.0.

(#2305) etsmark


etsmark
tag

Desire S tulajokat kérdezném, hogy mik igazak azokból a pletykákból, melyek szerint a készülék könnyen eldobja a wifi jelet ? ti is tapasztaltátok ezeket ? azóta ki lett javítva ?
kössz az infot...

(#2306) appel válasza etsmark (#2305) üzenetére


appel
őstag

őszintén: láttam már erősebb wifi-t is...de egyáltalán nem vészes...a wifi dobálás abból adódik, hogyha letakarod a telefon tetejét, akkor azzal "árnyékolod", és legyengül a kapcsolat...ha nagyon gyenge, akkor el is dobja...ez ciki, ha online játékkal játszol, v. fekvő módban szeretsz netezni...
vannak hackek, amivel át lehet állítani, hogy sokkal alacsonyabb jelszintnél dobja csak a kapcsolatot, de gyári romon nem hiszem, hogy alkalmazható...

(#2307) appel válasza szrobi66 (#2304) üzenetére


appel
őstag

értem, és ezen kívül teljesítmény, akksi idő, stabilitás?

(#2308) spawn21 válasza appel (#2306) üzenetére


spawn21
veterán

Ez olyan érdekes. Nekem a wifivel sincs gondom. Téglaépítésű családi házban lakom, és ha a ház másik végében vagyok sem dobja el, illetve nem gyenge a jel. A wavem itt elvérzett. Ez a telefon, csak fotóban gyenge. De arra én sza..ok. :D

iPhone 13p

(#2309) appel válasza spawn21 (#2308) üzenetére


appel
őstag

a wave wifi-je óriási hurka az tény...nekem is az volt a DS előtt...és a fotóval is egyetértek, főleg a wave-hez képest...

(#2310) robisz válasza gomsadi# (#2264) üzenetére


robisz
senior tag

Hát ez vicces... azért mert a tieddel semmi gond akkor másnál már csak user error lehet? LOL... most zsinórban 4-edszer kaptam szart a szervízből... legutóbb állítólag az egész telefont cserélték és lám most a kamera nem működik :) Már meg se lepődtem... hétfőn viszem vissza 5-ödjére is...

(#2311) gomsadi# válasza robisz (#2310) üzenetére


gomsadi#
tag

Szoftveres részről? igen! A hardveres hibák mások. Nem kell messzire menni, nézd a defy topicot. miért lett külön melyvizes topic? Érdekes módon én hiba nélkül használom gyári rommal. Akkor az enyém valami speci szállítmány?? Ebből is három volt, mert csereltetnem kellett. A másik kettőnek is ugyan így működött a szoftvere. Nem volt még fagyasom, ujraindulas 2 április óta, minden flottul működik. De nem csak nálam! Akik régi motorosok, azoknak is Jól működik, csak azoknak van mindenféle baja, akik egy-két hete, esetleg hónapja használják.
A végére meg itt az én történetem, ha esetleg nem futottal még bele(pedig linkeltem már ide…):katt

Úgyhogy tényleg LOL:DDD

Have a Lot of Fun!!

(#2312) robisz válasza robisz (#2310) üzenetére


robisz
senior tag

Azt már csak mellékesen jegyzem meg, hogy az "új" (mert erről meggyőződni nem tudtam) telefonom kijelzőjén pixelhibák is vannak. A T ráadásul főpanel csereként könyvelte le pedig ilyenkor elölről kell kezdődnie a jótállásnak és ezzel a 3 napos cseregaranciának is....

(#2313) gomsadi# válasza robisz (#2312) üzenetére


gomsadi#
tag

Hasonlót játszottam már én is. Nem irigyellek, ezt kifogtad rendesen.

Have a Lot of Fun!!

(#2314) temes69


temes69
aktív tag

sziasztok!

a htc hubról leszedtem a föld űrhajó nevű skint. Az értesítési sorban viszont folyamatosan ott van a letöltés jele. Már újraindítottam, kiszedtem az aksit, de továbbra is ott van. Ilyenkor mit lehet csinálni?

(#2315) szrobi66 válasza gomsadi# (#2311) üzenetére


szrobi66
aktív tag

Most olvastam a cikked, hát nem semmi... Sajna belenyúltál egy sz@rba, nekem a második HTC-m van, és lekopogjam tökéletes.

(#2316) appel


appel
őstag

UOT kitchen-t próbálta már valaki? Tapasztalatok?

(#2317) daniel909 válasza appel (#2309) üzenetére


daniel909
addikt

fotója sem gyengébb mint a konkurencia max csak ha vakuzol. példának okáért ezt a képet m alőttem a DS-el. ezt..
megesik néha hogy a lencse zsíros, és ebből adódik h szar képeket csinál. ilyenkor megtörlöd.. valamint van mikor a fókusz nem jóhelyre megy ilyenkor rátapizol az ojjektumra amit fotozni akarsz... többet ésszel emberek!

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#2318) gomsadi# válasza szrobi66 (#2315) üzenetére


gomsadi#
tag

A bosszantó az, ahogy a szervíz kezelte a dolgot!
Remélem lesz szerencsém Angliában is kipróbálni ezt :)
Ahhoz képest, hogy fél éve azt mondtam: "no more HTC!", szerdán vagy csütörtökön megyek megvenni :D
nagyon meg kell néznem, addig biztos nem hozom el, amíg első blikkre hibatlannak nem találom. Még egyszer nem akarom eljátszani azt, amit sikerült a Legenddel!

Have a Lot of Fun!!

(#2319) appel válasza daniel909 (#2317) üzenetére


appel
őstag

a képed kicsiben valóban nem rossz, sőt a DS összes képe elfogadható, ha kicsiben nézed, vagy nem nézed a részleteket...
itt és itt egy kép ami a wave-vel készült, szerintem sokkal szebbet tud, mint amilyet most tudnék ezzel fotózni...(szerencsére persze pont nem fényképezésre vettem :))

(#2320) appel


appel
őstag

No kipróbáltam az UOT kitchent...
Gyári akkumlátor töltöttség kijelzésének lecserélése pl. olyanra, ahol százalékban írja az állapotot sima ügy...
bootanimation-zip-et viszont nem kajálta, de root explorerrel nem egy nagy szám, csak arra kell figyelni, hogy htc-nél nem /data/local v. /system/media könyvtárba kell rakni, hanem a /system/customize/resource/ mappába...(s-off, root jog persze kell)
szóval egészen jó dolgokat lehet "főzni" abban az online konyhában :)

[ Szerkesztve ]

(#2321) baandii


baandii
senior tag

hellosztok!

az időjárásnál mostanában nekem a teló nem mindig azt írja ki hogy Budapest hanem néha hogy Aktuális hely
ez mitől lehet? vagy más Budapestinek is így van??

válaszokat előre is köszönöm!

(#2322) daniel909


daniel909
addikt

akinek kell a sense 3.0 lock screen és nem szeret rootolni annak küldeném ezt.
kicsit bugos még.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#2323) daniel909 válasza baandii (#2321) üzenetére


daniel909
addikt

elnézést lejárt az időm.
azért van mert az aktuális pozíciódon írja az időjárást. ha németországba lennél magától azt írná ki. ha szeretnéd hogy mindig egy várost írjon ki, akkor ne az aktuális hely legyen bepipálva, hanem az a város amire kíváncsi vagy... töröld a főképernyőről az órát majd ujra helyezd oda és ott felkínálja majd a városokat.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#2324) baandii válasza daniel909 (#2323) üzenetére


baandii
senior tag

de ha budapestet teszem be és elmegyek kecskemétre akkor is a pesti időt fogja mutatni?
gondolom ha az aktuálisat állítom be akkor ahol vagyok azt mutatja...

(#2325) appel válasza baandii (#2324) üzenetére


appel
őstag

igen, csak az aktuálisnál fog magától váltani...
de ha csak pár várost szeretnél, akkor azt is lehet, hogy hozzáadsz 2-3 helyet és a widgeten csak fel-le kell scrollozni a váltáshoz...

(#2326) baandii válasza appel (#2325) üzenetére


baandii
senior tag

aha világos...csak azt nem értem hogy ha az aktuális van beállítva akkor egyszer mért az írja ki hogy budapest utánna meg mért azt hogy aktuális hely...mért nem állandóan budapest vagy aktuális hely a kiírás?

(#2327) appel válasza baandii (#2326) üzenetére


appel
őstag

emlékeim szerint mindig kiírta nekem az "adott város" (aktuális) szöveget...de holnap úgyis mozgok városok között, és majd lecsekkolom...

(#2328) baandii válasza appel (#2327) üzenetére


baandii
senior tag

nekem is eddig kiírta az adott város nevét ahol épp tartózkodtam de mostanában megjelent ez az "aktuális hely" kiírás a város név helyett...
köszi a segítséget...

(#2329) daniel909 válasza baandii (#2328) üzenetére


daniel909
addikt

Ha csak aktuális várost ír akkor bökj rá a szövegre(aktuális város) ami a weather-be visz, és automatikusan updateli magát az óra alatt lévő hőmérséklet is. elvileg magától kéne de néha bugzik.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#2330) sssz


sssz
őstag

nem tudom, hogy tudjátok-e (lehet csak nekem újdonság :) ), hogy ha pl letöltötök egy skint a htc hubról, ami ugye meg tudja változtatni akár az értesítési sáv színét, akár a lockscreen stílusát, akkor ha azt a htc sense-t használva kiválasztjátok és betöltitek, más launcherrel is megmarad.

magyarul: én letöltöttem egyet, betöltöttem, utána átváltottam adw EX-re a sense-ről és megmaradt minden ilyen jellegű változás :)

és egy kis off:) jók vagyunk....ebben is:) link

[ Szerkesztve ]

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#2331) spawn21 válasza daniel909 (#2322) üzenetére


spawn21
veterán

Nem rossz, csak valamiért nálam, hol van hol nincs. Olyan mintha magától váltogatná a lockscreent. :DDD

sssz: Na de jó, agyrákot nemfogunk kapni. :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#2332) sssz válasza spawn21 (#2331) üzenetére


sssz
őstag

de csak akkor ha előtte nem volt SE minid :D:D

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#2333) Brutális eb válasza sssz (#2332) üzenetére


Brutális eb
addikt

Volt minim mégsem csápos a fejem.
Szerintem nagyobb kárt okoz 5 perc eltöltése a blahán csúcsidőben mint 3 év mini használat....

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#2334) sssz válasza Brutális eb (#2333) üzenetére


sssz
őstag

ne nekem írjátok:D nem én írtam a cikket én csak belinkeltem:D amugy szerintem ezeknek a káros hatásai csak akkor mérhetők, ha hosszú évekig ugyanazt a telefont használod és akkor is kell vagy 20-30 év hogy bármilyen eredmény kimutatható legyen, akár pozitív akár negatív értelemben.

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#2335) NTonee


NTonee
veterán

Uncsi vaaaaaaan! :))

Bütykölő társaimat kérdezném, hogy mit csináltak még a DS-en? Virtuous Unity rom rendben, pici overclock rendben. Ezt a UOT kitchen dolgot nézem meg majd, amit appel is írt.
Egyéb okosságok?

Más...
Nekem ez a V.Unity rom még mindig akadozik csöppet asztal húzásnál, értesítések sáv lehúzásánál például. Mit csinálhattam rosszul? On-demand-nál nektek milyen freq van megadva minimumnak?

(#2336) appel válasza NTonee (#2335) üzenetére


appel
őstag

default:
wake ondemand 245760 - 1209600
sleep conservative 245760 - 806400

(#2337) NTonee válasza appel (#2336) üzenetére


NTonee
veterán

Akkor ez biztosan nem lehet gond nálam. Én fentebb vettem.

(#2338) gomsadi#


gomsadi#
tag

Nagyon alloviz a topic, biztosan mindenki elégedett vele.
De lenne is egy kérdésem, főleg azokhoz, akik gyári rommal használják:
A marketben elérhető egy Display Brightness nevű app. Namarmost, én szeretem manuálisan a fényerőt szabályozni, de a megfelelő egyszerűség hiányzik. Próbálkoztam sok appal, volt amit huzamosabb ideig használtam. De megtaláltam ezt a programot, nekem defyn jól működik, főleg ha a sáv valamelyik oldalt van és a mérete maximalisra van állítva. De nem tudom a Desire S nem adná meg magát tőle? Esetleges kipróbálására vallakozna valaki vagy valaki?!

ez az a Program

Have a Lot of Fun!!

(#2339) appel válasza NTonee (#2337) üzenetére


appel
őstag

próbáld már ki a sima HTC témával is (nem átlátszó, stb..)...valahol olvastam, hogy némelyik témánál jobban szaggat...és tényleg, a gyáriakkal simábbnak tűnik...

@gomsadi: miért adná meg magát?

[ Szerkesztve ]

(#2340) gomsadi# válasza appel (#2339) üzenetére


gomsadi#
tag

Jártam már úgy, hogy defyn egy két Program nem úgy viselkedett mint pl legenden. Csak kíváncsi voltam, már tukon ülök.

Have a Lot of Fun!!

(#2341) appel válasza gomsadi# (#2340) üzenetére


appel
őstag

no megnéztem, és működik rendesen, bár elég nehéz eltalálni az oldalsó sávon is...én ennél jobban szeretem a gyári fényerő widgetet, ami ugyan csak 3 állapot között vált, de nekem az is elég...

(#2342) zozo9999 válasza szzs (#2297) üzenetére


zozo9999
csendes tag

Köszi a válaszodat. Még egy kérdésem lenne. Ismertek-e rá valami jó ROM-ot?

A számítógépem megver sakkban... de kick-boxban én vagyok a jobb!!!

(#2343) NTonee válasza zozo9999 (#2342) üzenetére


NTonee
veterán

Virtuous Unity és LBC. De természetesen csak s-off és root-olt állapotban.

appel:
Köszi! Kipróbálom, hátha bejön.

gomsadi#:
Nekem a brightness level nevű app jött be. Fokozatmentesen csúszkával állítható.

[ Szerkesztve ]

(#2344) NTonee válasza appel (#2339) üzenetére


NTonee
veterán

Tényleg jobban megy. Mondjuk most az élő hátteret is lekapcsoltam.

(#2345) youngboy


youngboy
senior tag

Na nekem a hétvégén újabb érdekes dolgot produkált a telefon. Otthon voltam szülőknél. Ott a T-mobile térerő elég gyenge. Főleg lakásban. Azért még korábban elment a dolog. Néha nem talált csak hálózatot, ha sikerült úgy fogni a telefont egy nagyon gyenge térerejű helyen. Hétvégén is ott tároltam a telefont, ahol máskor. Nem sokat nyúltam hozzá. Hosszú órákig. Amikor használni akartam, akkor nem volt térerő és akár hová mentem nem is talált. 30-40 km-t utazva sem. Manuális kereséssel sem talált hálózatot. Csak az újra indulás segített.
Találkozott már valaki ilyennel?

[ Szerkesztve ]

(#2346) temes69 válasza youngboy (#2345) üzenetére


temes69
aktív tag

a mi falunkban sem nagyon van térerő, de ilyet még nem tapasztaltam(max edge, mikor viszem haza a mobilnetem igazából használhatatlan. arra jó, hogy az emilek beesnek). múltkor elég nehezen találta meg a helyet az időjárás widget, de más problémám nem volt még otthon.

(#2347) gomsadi# válasza appel (#2341) üzenetére


gomsadi#
tag

Köszönöm! Először nekem is furcs volt, de miután a csuszka méretét maxra vettem félre sem lehet nyúlni. Sőt! Azóta amikor írok, néha a q betű helyett fényerőt állítok:)

NTonee: én is használtam. De valami olyan kell, amit bárhol, bármikor tudok használni, ne keljen a fokepernyore kilépni. Ez ilyen szempontból kiváló.

[ Szerkesztve ]

Have a Lot of Fun!!

(#2348) appel


appel
őstag

tényleg nagy nyári pangás van itt...no mindegy jövő héten úgyis jön a virtouos rom következő verziója, akkor hátha beindul...

aki kérdezte: időjárás widget szépen váltott magától aktuális városok között (Kmét, Lajosmizse, Bp, stb..)

(#2349) spawn21


spawn21
veterán

Jött már ki egyszerűbb verzió a root-ra illetve s-off-ra? Sajna olvasni nincs időm az xda-t. Annyit varrok, hogy az agyam is kettő áll lassan. :o

iPhone 13p

(#2350) NTonee válasza spawn21 (#2349) üzenetére


NTonee
veterán

Még mindig nem csináltad meg?
Annál egyszerűbb, amit átküldtem, nem valószínű, hogy lesz. Legfeljebb a temp root barkácsolás bekerül egy frissített revolutionary verzióba.
Nem olyan bonyolult az, csak túl ideges voltál szerintem. Olvasd át még1x.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.