Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3251) G@ben


G@ben
addikt

Nem tudom, hogy beállítás kérdése-e vagy sem, de a traffikat nem jelzi kicsit későn? Autóúton, illetve autópályán is akkor szól, amikor már rég a hatósugarukban vagyok, szabad szemmel is láthatóak.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#3252) radi8tor válasza G@ben (#3251) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

A térképen láttad előtte?
Nekem többször csinált olyat, hogy egyáltalán nem jelezte, aztán jelentettem én a traffit, majd megjelent hogy már ketten is jelentették pár perccel azelőtt.

⭐ Stella

(#3253) G@ben válasza radi8tor (#3252) üzenetére


G@ben
addikt

Szólt, hogy lesz, akkor néztem rá, akkor ott volt az ikon. De akkor már én is nagyon közel voltam.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#3254) formax válasza G@ben (#3251) üzenetére


formax
tag

Nem arról van szó, hogy navigálás közben időben szól, amikor biztosan "tudja", hogy arra fogok menni? De sima vezetésnél, bekapcsolt waze navigáció nélkül, előfordulhat, hogy későn jelez?

formax

(#3255) G@ben válasza formax (#3254) üzenetére


G@ben
addikt

Nem hinném. Navigáció be volt kapcsolva, másfelé nem mehettem, mert nem volt lehajtó.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#3256) Kbali válasza G@ben (#3255) üzenetére


Kbali
nagyúr

Külön beállítható, hogy időre vagy távolságra jelezzen

(#3257) G@ben válasza Kbali (#3256) üzenetére


G@ben
addikt

Ez a Haladó beállításokban a sebesség vagy távolság függő automatikus közelítés? Csak ezt találtam.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#3258) Kbali válasza G@ben (#3257) üzenetére


Kbali
nagyúr

Szerintem igen. Mellette a forgalmi infó letöltése be van kapcsolva?

(#3259) G@ben válasza Kbali (#3258) üzenetére


G@ben
addikt

Átnyomtam, majd meglátom, mit csinál vele. A forgalmi infók be vannak nyomva.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#3260) Taybore válasza Kbali (#3256) üzenetére


Taybore
aktív tag

Nincs ilyen beállítás a traffikra.
A telepített kamerákat csak akkor jelzi, ha gyorsabban mész, mint a kamerára beállított limit. Rendőrt pedig 5-600 méterrel előre jelzi. Persze ez pályán elég kevés.

(#3261) fant0mi válasza Kbali (#3258) üzenetére


fant0mi
addikt

Az nagyon nem az. Az csak az automatikus terkep zoomot allitja.
A traffiknal nincs ilyen allitasi lehetoseg. Hangosan is csak akkor mondja be, ha tul gyorsan mesz.

(#3262) SZATA válasza fant0mi (#3261) üzenetére


SZATA
senior tag

Csak fix traffinál van az amit mondasz. A jelentett rendőri sebességmérésnél mindenképpen szól ha az irányodban van a jelentés.

Az a másik beállítás valóban a nagyításra vonatkozik.

(#3263) 426os


426os
őstag

Sziasztok! Van némi problémám az appal. Régebben regisztráltam és használtam is a Waze-t, de azután telefont cseréltem. Most szeretném újra beüzemelni, de ha beadom a számomat nem küld kódot. Ha az "Already a Wazer"-re megyek, akkor pedig tudnom kellene a felhasználó nevemet és jelszavamat, viszont ezeket sajnos elfelejtettem (ami egyébként nem jellemző rám, de most mégis). Az appon belüli "Forgot your u.n. or psw." menüpontban, illetve a webes felületen a psw. recovery menüpontban ha megadom az email címem, hogy küldjenek valami visszaállító emailt, akkor sem érkezik semmi (Gmail, spam mappát is nézem, 90%, hogy ezzel a címmel regisztráltam anno.). Mi tévő legyek, hogy újra regisztráljam magam? Az sem zavar, ha teljesen új felhasználó leszek.

.

(#3264) rjg


rjg
őstag

Ma nem kicsit cseszte el az útvonal tervezést a Wazze szervere. Dunaharasztiról Százhalombattára Soroksáron keresztül akart vinni. Amikor kimentem az M0-ásra, akkor is levitt volna Halásztelek felé, hogy Csepelen át menjek. Csak a 0-ás hídról lemenve és Érd felé fordulva tervezett normálisan. Később ugyanezt eljátszotta a visszaúton is.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#3265) radi8tor válasza rjg (#3264) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nekem is csinált ma hasonlót 3 óra magasságában. Lánchídnál bemondta, hogy megérkeztem a célhoz (ami Vigadó tér lett volna).

⭐ Stella

(#3266) Biluxzsolt


Biluxzsolt
aktív tag

Sziasztok!

Új vagyok és kérdezni szeretném, hogy az SMS-ben kapott kódot mikor-hol kell használni?
Vagy az lesz a belépési jelszavam?
Mert most automatikusan belép és 8 pont van a jelszó helyén a kapott kód meg 4 számjegyű.

Bocsi a tudatlanságomért. :B

"Ha három madár lennék,látnám magam felülről,amint magam mögött repülök."

(#3267) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Sziasztok, par napja reggel kaptam ket uzenetet, h eltunt Abdul akarki meg megegy hasonlo nevu csavo itt Mo-n.
Ezt ki lehet valahol kapcsolni? Rohadtul nem erdekel Abdul es a tarsai sorsa...

(#3268) Jorus válasza gilfoyle (#3267) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nem.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#3269) Kbali válasza Taybore (#3260) üzenetére


Kbali
nagyúr

Akkor rosszul tudtam. Egyébként ha nem sokkal gyorsabban mész a megengedettnél, akkor ennek elégnek kell lennie. Értékelhető fotót akkor is csak közelről tudnak lőni.

(#3270) SZATA válasza Biluxzsolt (#3266) üzenetére


SZATA
senior tag

Szia!
Az SMS-ben kapott kód, egy egyszeri hitelesítő szám, nem jelszó. Jó esetben az app elkapja az SMS-t és nem kell beütni, nem maga feldolgozza.

(#3271) Biluxzsolt válasza SZATA (#3270) üzenetére


Biluxzsolt
aktív tag

Köszi. Akkor elkapta, mert nem kellett beütni.

Más:
Az hogy lehet, hogy 1 hét alatt a plusz dolgokból (jelentés, barát szerzés stb) kb 2800 pontot összeszedtem, meg mentem kb 600km-t is mégis csak 2550 pontom van?

"Ha három madár lennék,látnám magam felülről,amint magam mögött repülök."

(#3272) Jorus válasza Biluxzsolt (#3271) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nem azonnal íródnak jóvá a pontok, pár nap múlva csekkold.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#3273) Biluxzsolt válasza Jorus (#3272) üzenetére


Biluxzsolt
aktív tag

Jaaa vagy úgy!

Köszönöm neked is. :R

"Ha három madár lennék,látnám magam felülről,amint magam mögött repülök."

(#3274) fant0mi válasza Biluxzsolt (#3273) üzenetére


fant0mi
addikt

www.waze.com/dashboard
Itt is tudod csekkolni. Nincsenek mindig szinkronban a dolgok, de egy-ket napon belul mindent jovairnak.

(#3275) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Az utcát, ahol lakom valaki átírta földútra, pedig nem az. Szerkeszteni nem tudom, mert 3.szint kell hozzá. Hol tudom bejelenteni a hibát? Ráadásul a környéken van egy csomó hasonló gubanc, de mivel védve vannak nem tudom megoldani. Korábban (kb 1-1,5 éve nem így volt, simán szerkeszettem a környéket....

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#3276) fant0mi válasza Zolee_70 (#3275) üzenetére


fant0mi
addikt

Tobb helyen tudod jelenteni. Waze kliensben tudsz terkephibat jelenteni. Vagy waze.com/forum ott kikeresed a magyar forumokat.

(#3277) zoo8800


zoo8800
veterán

Hegyeshalom felé a határnál van egy kb. 15 km-es dugó az M1-en az ellenőrzés miatt. A Gmaps kikerülteti, de a Waze szerint menjek arra, jól lehet haladni annak ellenére, hogy jópár jelentés szerint dugó van, és pirossal jelöli a szakaszt :U

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#3278) Jorus válasza zoo8800 (#3277) üzenetére


Jorus
nagyúr

Rádióban reggel 31 km-es dugóról beszéltek. Lébénytől Gmaps szerint veres minden, de Waze valóban az M1-et tervezi, megnéztem.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#3279) Taybore válasza Zolee_70 (#3275) üzenetére


Taybore
aktív tag

Livemap: kattintasz valahová, és a felugrón ráböksz a "Probléma jelentése"-re.

(#3280) zoo8800 válasza Jorus (#3278) üzenetére


zoo8800
veterán

Jó, hogy nem 50 km-ről beszéltek. :D 22 km volt a legnagyobb "piros" szakasz, többször néztem.
A főúton sokkal kisebb volt a torlódás, arra kellene terveznie...

rip and tear, until it is done

(#3281) Zolee_70 válasza Taybore (#3279) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Köszönöm.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#3282) radi8tor válasza zoo8800 (#3277) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Bevezették osztrákok megint a határellenőrzést vagy simán csak megállítanak mindenkit a határ előtt?

⭐ Stella

(#3283) Jorus válasza radi8tor (#3282) üzenetére


Jorus
nagyúr

Embercsempész-ellenes eksön.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#3284) radi8tor válasza Jorus (#3283) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ezt láttam, a gyakorlati kivitelezés érdekelt. Határon állítanak le mindenkit vagy csak úgy leterelik a pályáról.

⭐ Stella

(#3285) Taybore válasza radi8tor (#3284) üzenetére


Taybore
aktív tag

Megállítanak közúti ellenőrzésre minden olyan gépjárművet, ami alkalmas embercsempészetre. Ergo (kis)teherautók, (kis)buszok.
Személyautósokat elméletileg nem zaklatják.

[ Szerkesztve ]

(#3286) Jorus válasza radi8tor (#3284) üzenetére


Jorus
nagyúr

Kiterelik a nagyobb járműveket egyes pihenőkbe, és ott csekkolják őket. Legalábbis reggel haver erről számolt be.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#3287) Apooca


Apooca
tag

Sziasztok !
Fóti Auchanra elvisz valami Fő utcába a XV.(?) kerületbe !
Fót Auchan-ra jó.
Másikat tudja valaki törölni ?

Iphone 7 32 GB, Apple Watch 2, Space Gray, Ipad Air 16G Wi-Fi, Samsung UE32ES6560S, UE40H6400, Dell Latitude E5430

(#3288) Taybore válasza Apooca (#3287) üzenetére


Taybore
aktív tag

Szia! Nem tudtam reprodukálni a jelenséget. A Waze-ben csak egy Auchan szerepel Fóton, és az oda visz, ahol tényleg van. :F

[ Szerkesztve ]

(#3289) apaszka


apaszka
veterán

Most frissült a program.

Sajnos a felbontás nem lett jobb.

A javításokat még keresem.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#3290) SZATA válasza apaszka (#3289) üzenetére


SZATA
senior tag

Csak apróbb bugfixek vannak benne. Ez már így is lesz, amíg ki nem jön a következő főbb frissítés. Ezt már szerintem írtam.

Ausztriába tartók: a főutak is durván dugultak, és nem volt jobb a többi határátkelő hely sem, mint Hegyeshalom.

[ Szerkesztve ]

(#3291) Taybore válasza apaszka (#3289) üzenetére


Taybore
aktív tag

Ezt hogy írtad rá? Kinyomtattad rátollaztál és beszkennelted? :D Vagy digi tábla? Tényleg érdekel :R
Szerk.: Ja, látom Note 4. De ennyire tollszerű? Ez az, ami 256 szinten nyomásérzékeny? Nagyon babán néz ki... :Y :K

[ Szerkesztve ]

(#3292) apaszka válasza Taybore (#3291) üzenetére


apaszka
veterán

Ez csak egy gyors skicc.

A cerka rengeteg dologra jó. Hihetetlen mennyi hasznos tulajdonságot ad a note szériának.
De persze lehet rajzolni is vele. Nézd csak meg egy képet a sok közül?

Ez egy barátom műve, ki a note cerka igazi művésze!Peterson_ a a neve itt a Ph-n ! :DD

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#3293) Jorus válasza SZATA (#3290) üzenetére


Jorus
nagyúr

A főváros is elesett. Mindenkit visznek az iskolába... :F

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#3294) Taybore válasza apaszka (#3292) üzenetére


Taybore
aktív tag

Nem a művészi hajlamaidat feszegettem, csak a technikai része érdekelt. Eddig csak egyszer fogdostam ilyen tollas Samsung cuccot, akkor se sokáig. Köszi a választ :)

(#3295) apaszka válasza Taybore (#3294) üzenetére


apaszka
veterán

Ha egyszer összefutunk kipróbálhatod nyugodtan.
Nagyon egyszerű nézd csak. [link]
Bocsánat ,nem oktatásnak,vagy hátsó gondolatok..nak szántam!
Technikai leírás ilyen készülékhez.
Talán egyszer te is rákapsz erre a szériára.

De nem offolom tovább a topikot! :R

Azt lehet tudni hogy mik lesznek a navi nagyobb újításai?
Nagyon szeretem,bár tudnék benne pár dolgot nagy-örömmel fogadni.
Viszont a legjobb így is !
:K

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#3296) Taybore válasza apaszka (#3295) üzenetére


Taybore
aktív tag

Egyelőre top-secret a legújabb főverzió újításai, a fejlesztők nem adnak ki semmilyen belső infót a publikumnak.

(#3297) apaszka válasza Taybore (#3296) üzenetére


apaszka
veterán

Gondoltam :K

A felbontás javításnak,és a sávasszisztensnek tudnék örülni,más talán nincs is gondja.
Hacsak nem tenném kötelezővé a használatát törvényileg :C
;]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#3298) Watt25 válasza apaszka (#3297) üzenetére


Watt25
veterán

Sose felejtsétek, hogy pl. az olyan feature-öknek, mint a sávasszisztens, első része az, hogy meglegyen az adat hozzá. Vagyis a térképszerkesztőben fel kéne tudni először venni. Namost a szerkesztőben egyelőre ilyen nincs...

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#3299) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA

Hol lehet kikapcsolni azt a feature-t, hogy nagyvárosokban a célt kb. egy kilométerre megközelítve ordenáré hangosan csipog és kitakarja a térképet egy üzenettel, hogy talált egy parkolóházat?

[ Szerkesztve ]

(#3300) Taybore válasza Watt25 (#3298) üzenetére


Taybore
aktív tag

ebből annyit le lehet szűrni, hogy sávasszisztens nem várható a közeljövőben :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.