Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2301) Debilon válasza baalco (#2294) üzenetére


Debilon
addikt

nekem pont fordítva volt, Alcatel 992D, ICS 4.0.4

[ Szerkesztve ]

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#2302) Debilon válasza Debilon (#2301) üzenetére


Debilon
addikt

de az tényleg tuti a google szarakodás miatt van

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#2303) VegyesTamás


VegyesTamás
senior tag

Sziasztok, több mint egy éve használom a waze-t, (havi 1500-3000km re belföldön) nagyon jó móka, ugylátom itt vannak közvetlen kapcsolatok a fejlesztőkkel, lenne pár ötletem, szívesen tesztelnék is ha kell! :)

Nagyon hiányzik: Sebességhatárok kijelzése
Kicsit hiányzik: x és y utca sarok mint navigációs pont (ki lehet választani nem nagy cucc, csak egyszerűbb lenne
Utcanév felajánlás, javítás pl cázárra cházár ajánlás mert olyan van (kereső nem csak az 1-1be nézi a szót.
Megyei mókával lehetne valami. Bármi, több ötlet is szóba jöhet.

Kinézet: nagyobb eltérés a színekben (térképszerkesztőket tudom használni, a többi egy kis napsütésben már nem is látszik, melyik út hova megy)
Sebesség ikon lehetne picit nagyobb, esetleg változtatható stílusú.

Seb.határokat lehetne bejelentgetés alapján is belerakni (mondjuk kiírni egy játékot (pontgyűjtés) ha arra mész add meg a sebességhatárt, vagy erősítsd meg, és mondjuk 10-20 fhasználó megerősítése után bekerülne a rendszerbe az adott szakasz seb.határa.

Hirtelen ennyi :)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#2304) EQMontoya válasza VegyesTamás (#2303) üzenetére


EQMontoya
veterán

Alapvetően egyetértek.
Nekem nagyon hiányzik a point on map célpontkijelölés is.
Miért nem lehet olyat csinálni, hogy mászkálok a térképen, és odabökök, hogy "ide akarok menni!"?

Same rules apply!

(#2305) radi8tor válasza EQMontoya (#2304) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Olyan pedig van benne.
Bökj rá a térképre, feljön egy széles buborék ablak, benne i (info).
Ha info-ra böksz, akkor kedvencekhez adhatod, indíthatod a navigálást, stb. :K

⭐ Stella

(#2306) EQMontoya válasza radi8tor (#2305) üzenetére


EQMontoya
veterán

WP-n használom, de nincs semmi ilyen. :(
Ha odabökök bárhová a térképen, nem történik semmi.

Same rules apply!

(#2307) radi8tor válasza EQMontoya (#2306) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ha hosszabban nyomva tartod akkor sem?
iPhone-on megy.

⭐ Stella

(#2308) SZATA válasza VegyesTamás (#2303) üzenetére


SZATA
senior tag

Szia!

Sajnos vagy sem, de a fejlesztőknek elég határozott tervük van, ami alapján haladnak, nehéz erről letéríteni őket, vagy újabbat beszúrni, de nem lehetetlen. Regisztrálj a waze.centercode.com honlapon! Ott lehet bétatesztelni (most épp' nincs futó béta session), hibát jelenteni, és javaslatokat adni.

A sebességhatárok már útban vannak, a megyékre (nem a matrica határ!) is lesz talán megoldás.

Ezek a sémák vannak, eddig ezzel senkinek nem volt gondja. Adj rá kicsit nagyobb fényerőt! Ha van kedved, Androidon tudod módosítani a témákat, fájlból, hexa színekkel.

(#2304) EQMontoya:
Ki mondta, hogy nincs point on map? :D
Mindössze hosszan kell bökni.

(#2309) EQMontoya válasza radi8tor (#2307) üzenetére


EQMontoya
veterán

És bameg tényleg, csak olyan hosszan kell nyomni, hogy szerintem sosem vártam ki. :D
Pedig gondoltam rá, hogy ez lesz a módja.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#2310) Kbali válasza VegyesTamás (#2303) üzenetére


Kbali
nagyúr

Kinézet napsütésre: használd a 2d éjszakai nézetet minden időben - a fekete alapon így nappal is sokkal kontrasztosabb a kép, 2d nézetben pedig kevesebbet fogyaszt. Amoledes kijelzőknél főleg jó ez a beállítás, bár nekem a Lumia 820-am a napi 1,5-2 órányi használattól bő fél év alatt beégett.

(#2311) Taybore válasza EQMontoya (#2309) üzenetére


Taybore
aktív tag

(#2312) simico válasza SZATA (#2276) üzenetére


simico
aktív tag

Amikor a hozzászólást írtam, akkor biza még így néztek ki a sínek :) csak elfelejtettem akkor a képet is linkelni.

Más.
Múlt héten frissült az Androidos kliens. A frissítés után az Otthon és Munkahely is eltűnt nálam, valamint az előzmények is törlődtek, pontosabban az elmúlt hetek célpontjai helyett több hónappal ezelőtti címek vannak a listában :F Elég fura...

Megint más.
Havasolnám ebben a parkolóban a belső "úthálózat" törlését, ugyanis ami a térképen van annak semmi köze a valósághoz. Gondolom műholdkép alapján rajzolgatott valaki valamit. Két hete pedig már külön bejárat és kijárat van, ami a térképen szerepel az most már csak kijárat. Egyébként érdekes, hogy a térképen a GPS pontok réteget bekapcsolva a parkolón belül nincs semmi, pedig én évek óta bekapcsolt wazéval hajtok be és ki is - a valóságot nem fedő belső utak ezért is bosszantóak, mert minimum 1-2 újratervezés van mire eljutok a kijáratig.

[ Szerkesztve ]

(#2313) Taybore válasza simico (#2312) üzenetére


Taybore
aktív tag

Tudsz rajzolni egy sematikus úthálózatot a parkolóról, hogy hogy néz ki a valóságban? Akkor javítjuk.

(#2314) Watt25 válasza simico (#2312) üzenetére


Watt25
veterán

Próbáld meg, hogy beírod a keresőbe, hogy ##@restorefav és megnyomod a billentyűzeten a keresés gombot.

A parkolóban pedig azért nincsen GPS, mert az utak elejét/végét levágja a Waze, hogy ne lehessen látni, hogy hova jár valaki haza. (Bár a GPS pontokat elég nehéz konkrét személyhez kötni...)

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#2315) EQMontoya válasza Taybore (#2311) üzenetére


EQMontoya
veterán

Nem vagyok fácsén. :)

Térképszerkesztésben egyébként hogy lehet szintet lépni? Adtam már hozzá bőven POIt, házszámokat javítottam, utat is adtam hozzá, de még mindig egyes szintű vagyok.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#2316) Taybore válasza EQMontoya (#2315) üzenetére


Taybore
aktív tag

Fácse kép, amit linkeltem:

Szintekről: Waze wiki
1000 szerkesztés után leszel 2-es (szerkesztéseid száma a dashboardon), 3-ashoz már kell egy mentor a nagyok közül, és nem árt a 10.000 környéki szerkesztés.

[ Szerkesztve ]

(#2317) Watt25 válasza EQMontoya (#2315) üzenetére


Watt25
veterán

Rangok.
Vagyis 2-es szinthez legalább 1000 szerkesztésednek kell lennie, 3-ashoz 25ezernek.
Itt nézheted meg, hogy hogy állsz.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#2318) VegyesTamás válasza SZATA (#2308) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

sémákkal nincs gondom, csak ha nagyon ráérne valaki :) :U ezaz, boldogan olvasom a sebeségeset :)

EQMontoya: én is írtam, hogy ki lehet választani, akkor már nem tűnt fel a dolog? :) :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#2319) formax válasza Taybore (#2311) üzenetére


formax
tag

"A frissítés után az Otthon és Munkahely is eltűnt nálam, valamint az előzmények is törlődtek, pontosabban az elmúlt hetek célpontjai helyett több hónappal ezelőtti címek vannak a listában"

Nekem az otthon és a munkahely nem tűnt el, de az előzmények ugyanígy több hónapra visszamenőleg jelentek meg, és az előzmények törlése elég macerás.

formax

(#2320) simico válasza Taybore (#2313) üzenetére


simico
aktív tag

Persze, megpróbálok valamit rajzolni. De igazság szerint szerintem egyáltalán nincs szükség bármi utakra a parkolón belül, merthogy a valóságban sem nagyon vannak. Ez egy nagy, murvával leszórt placc, mindenki ott parkol ahol tud. A régi rakodóvágányok vonalát követve van egy hozzávetőlegesen kialakult rend, azaz hellyel-közzel vannak sorok. Sorok közötti átjárás csak a parkoló két végén van biztosan, egyébként meg ahol épp nem parkolnak ott lehet átmenni, napközben viszont ez kb esélytelen. Továbbá a parkolónak a vágányok felőli délkeleti része lezárt terület, ott nem is lehet parkolni.

Szóval szerintem jobb volt anno az eredeti állapot, ahol csak a ki- bejárat volt berajzolva. Később majd összedobok egy skiccet, hogy hol az új bejárat, melyik a lezárt rész.

Watt25: köszi, majd kipróbálom!

[ Szerkesztve ]

(#2321) kalasz


kalasz
tag

Udv mindenkinek!
Olyan kerdesem lenne, hogy miota frissitettem a 3.9.4.0-as verziora azota navigalas kozben csak az informaciok felet mondja el a "kedves noi hang". Ezt a jelenseget lehet valamilyen modon orvosolni? A valaszokat elore is koszonom.
Udv kalasz

A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

(#2322) Watt25 válasza kalasz (#2321) üzenetére


Watt25
veterán

Mit értesz fele alatt?

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#2323) kalasz válasza Watt25 (#2322) üzenetére


kalasz
tag

Pl: forduljon jobbra ......... v. hajtson ki a ..................
Es ez van minden utasitas utan. Az elozo verzional ilyen gondok nem voltak.

[ Szerkesztve ]

A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

(#2324) szőröscica válasza kalasz (#2323) üzenetére


szőröscica
addikt

WP-n nem volt frissítés, de mostanában nálam is leharapja a mondatokat, ha úgy van kedve. Pl. néha nem azt mondja, hogy hajtson be a körforgalomba, majd hajtson ki a második kijáraton, utána forduljon jobbra, hanem hajtson be a körforg, utána forduljon jobban. Korábban ilyen bajom nem volt.

(#2325) kalasz válasza szőröscica (#2324) üzenetére


kalasz
tag

En android rendszeren hasznalom. Lehet, hogy vissza kene ternem az elozo verziora?

A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

(#2326) radi8tor válasza szőröscica (#2324) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Kapcs. ford.? :DDD

⭐ Stella

(#2327) SZATA válasza kalasz (#2325) üzenetére


SZATA
senior tag

Próbáld ki a "Magyar - Andris" hanggal! Lehet, csak a hangfájlokkal van valami gubanc.

(#2328) simico válasza simico (#2320) üzenetére


simico
aktív tag

Itt a skicc, a műholdképhez igazítva rajzoltam. Ahogy írtam, bőven elég csak a kékkel jelölt kijárat és bejárat a térképre. Ha valaki mindenáron ragaszkodik belső "utakhoz", akkor a fekete vonalak jelölik a hozzávetőleges sorok közti útvonalakat ahol biztosan szinte mindig lehet közlekedni, ezek között viszont bárhol át lehet menni ahol épp nem parkolnak. Én továbbra is tartom, hogy értelmetlen ide bármilyen belső utakat rakni a helyi sajátosságok miatt. A piros pedig az elzárt terület, oda nem lehet parkolni.

(#2329) Taybore válasza simico (#2328) üzenetére


Taybore
aktív tag

Kössz! Javítottam. Egyúttal (ha már úgyis ismered a szerkesztőt) levettem 1-esre a védelmet, ha kell tudod javítani/pontosítani.

(#2330) Ceree


Ceree
senior tag

Sziasztok!

Kb. 2,5 éve használom a programot, nagy megelégedéssel, azonban a legutóbbi pár frissítés (pontosabban a 3.9.2.0 óta) a program használata után egy process mindig beragad, és pörgeti a GPS-t. Lásd:

Erre tudtok valamilyen megoldást? (Alcatel 997D)

A másik probléma, ami inkább bosszúság: navigálás után jelenleg csak a fényképezés opciót dobja fel, a korábbi menüt nem, pedig kimondottan szerettem a "parkolás" megjelölésére szolgáló funkciót: Pesten, amikor kis utcákban kacskaringózik az ember, mert a célja mellett nem talál parkolót, akkor nagyon hasznos tudott lenni. Ez a funkció visszahozható az újabb verzióban? Sőt, kikapcsolható a célobjektum fényképezése opció? Sajnos a telefonban igen ramaty a kamera, így inkább nem erőltetném amúgy sem a dolgot, ráadásul városi közlekedésnél elég ritka, hogy pont ott ér véget a navigáció (parkolás), ahol a célt le is lehet fényképezni.

Ezek miatt egyelőre megy vissza a teljesen megbízható 3.8.1.0

Ötleteim a fejlesztésre nekem is lennének, de ahogy olvasom a fórumot, sajnos ezt ide nincs túl sok értelme leírni. :(

[ Szerkesztve ]

Másolat_eredetije

(#2331) kalasz válasza SZATA (#2327) üzenetére


kalasz
tag

Koszi az otletet, de a hang letoltes hibaval leall. Ezert vissza raktam az elozo verziot, azzal mukodik minden rendesen.

A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

(#2332) Watt25 válasza Ceree (#2330) üzenetére


Watt25
veterán

A GPS probléma telefon függő dolog lehet, mert én ilyet nem tapasztalok.
A korábbi menü tulajdonképpen automatizálva lett. A parkolóhelyeknek meg kell maguktól jelennie a cél közelében, és a parkolási helyedet is önmagától bejelöli. A fényképezős dolog kikapcsolásáról nem tudok, de fel lehet csúsztatni az ablakot, akkor alig foglal helyet.
Mindezek a 3.9.4.0-ás verzió esetén vannak így.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#2333) simico


simico
aktív tag

Tegyük fel, hogy van három darab, egymással párhuzamos út. Mindhármat keresztezik keresztutak. A háromból a középső út főút, a két szélső viszont egyrészt 30-as övezetben van, másrészt végig jobbkezes. Evidens, hogy ha a start és a cél mindhárom párhuzamos úton elérhető, akkor a főút a leggyorsabb - nem túl forgalmas útról van szó, mindig jól járható. Viszont a Waze rendszeresen a két szélső út egyikén tervezne. Van a térképszerkesztőknek bármi eszköze, hogy a főút nagyobb prioritást kapjon a tervezésnél ha a forgalmi infók alapján max engedélyezett sebességel járható?

Egészen konkrétan példa a XV. kerületben az Adria, Apolló és Madách utca hármasa a Nyírpalota út és Őrjárat utca között. Az Apolló egy jól járható védett főút, az Adria és Madách pedig 30-as övezetben van, jobbkezes, illetve a Pestújhelyi útnál elsőbbségadás kötelező, egyébként is jellemzően beparkolt szóval nem lehet úgy haladni mint az Apollón. Mindezek ellenére ha a Nyírpalota útról a Széchényi út M3-as feletti felüljáróján keresztül át akar menni az ember mondjuk a Rákos útra, akkor 10-ből 9-szer vagy az Adrián vagy a Madáchon vinne a Waze az Apolló helyett.

(#2334) Watt25 válasza simico (#2333) üzenetére


Watt25
veterán

Rövid válasz: Beta verziójú szerkesztőben már van ilyenre lehetőség.
Beállítottam. Hogy mennyire veszi figyelembe, az majd hosszú idő után derül ki szerintem.

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#2335) Ceree válasza Watt25 (#2332) üzenetére


Ceree
senior tag

Köszi a választ!

Lehet, hogy telefonfüggő a probléma, mert egy családtagnál sem jelentkezik. De sajnos megoldás nincs erre. :(

A parkolóhely valóban megjelenik, de ez így szerintem nem mindig pontos, leteszem a kocsit valahol pár utcányira és gyalog navigálnék a pontos címig, akkor már nem jó helyen lesz. Persze ez most csak ilyen elméleti felvetés.

A fényképetésre felkérés/cél fényképe megoldás is érdekes, mert ha a közelben vagyok, már felbukkan az ablak, ezzel a képernyő nagy részét elveszi, és nekem pl. általában nem kell a kép, a parkolóhely és a célállomás gyakran eltér.

Sajnos hiába telepítettem fel vissza a korábbi verziót, az már nem hajlandó tervezni... :( Úgyhogy frissítettem a legutóbbira, de nálam is a korábban említett jelenség játszódott le: eltűntek a kedvencek, otthon, munkahely, minden... Na ez a bosszantó!

Amit egyébként hiányolok:
- statisztika (adott indítás/navigáció indulás óta, mennyit mentem időben, km-ben, átlag. seb, max, min, és mennyi volt a tervezett érkezés, és a valós)
- ha keresek egy címet, de számomra rossz helyre teszi a célt, akkor a kereső ablakból megnyitott térképen is lehessen point on map-pal pontosítani a navigálásom célját (ez viszont elő példa: Aréna pláza keresésre, nem a Kerepesi út felőli parkoló bejáratot jelöli, hanem egy másikat, én pedig oda szeretnék menni, vagy tegnapi, nagyszüleim címe - amit az elfelejtett kedvencek miatt kellett újra rögzítenem - házszámot nem ismeri, így a keresés alapján a hosszú út másik végére dobja a pontot, mint kéne. stb, erre még tudnék többet is)
- ha egy bejelentés nem sikerül elsőre mondjuk hálózati hiba miatt, miért nem próbálkozik többször? oké, hogy fél órával utána már nem biztos, hogy aktuális, de perceken nem múlhat a dolog... pl. épp hívásom van, ilyenkor nincs mobilnetem, bejelentenék, de nem tudok. Vagy éppen most hétvégén is vidéken voltam, nem volt lefedettség, elsőre nem ment be a jelentés, és máris bukó, mert továbbhaladsz.

Hirtelen ennyi jutott eszembe, ha van valamelyikre ötletetek, akkor ne tartsátok magatokban! :)

Másolat_eredetije

(#2336) felhasználóx


felhasználóx
tag

Sziasztok!Nagyon triviális kérdésem lenne. Hol tudok az üzenetimre válaszolni a wazeban??? Sehol nem találom a válasz gombot. Köszönöm

(#2337) Taybore válasza felhasználóx (#2336) üzenetére


Taybore
aktív tag

Ha megnyitod az üzenetet, legalul van egy kis mező, ahova írhatsz, és mellette egy "Send" gomb. Ha már lezárták a jelentést, akkor nem tudsz rá válaszolni az alkalmazásból, csak pár napig még a térképszerkesztőből.

(#2338) EQMontoya


EQMontoya
veterán

Pár furcsa Wazes jelenség akkor a fejlesztőknek:
-Ha feldob egy popupot egy közelgő eseményről (rendőr, veszély, bármi), azon van "Már nincs ott" gomb. Viszont ez a popup lejár 15 másodperc alatt, ami alatt nem feltétlen érsz el a veszélyig, mert mondjuk van egy piros lámpa. Mire odaérek, hogy megbizonyosodjak róla, hogy ott van-e vagy sem, már nem tudok rányomni a "Már nincs ott" gombra, mert az csak a popupon van rajta. Ha rábökök a térképen a veszélyre, csak like és hozzászólás lehetőségek vannak.
-Lehet, a térképadatok lettek nagyon furán felvéve, de imádja a Waze a "szar" utakat. Pl. a Fehérvárit a XI.-ben, ami csak azért merek járni, mert nincs tömött fogam. Ha mondjuk a Petőfi hídhoz kell jutni Kelenföldről, szerintem egyébként is célszerűbb a Budafokin vinni, és ott sokkal jobb az útminőség is. Nyilván ez másodlagos szempont a forgalomhoz képest, de ha pl. éjszaka mászkál az ember, akkor tapasztalható azért sokszor, hogy az útvonalpreferenciák tudnak érdekesek lenni.
-Voice guidance előre szól, jó messzire, ami azért tud fura lenni, mert addig még lehet jó sok kereszteződés, és fejben mérni, hogy a 800 méter most eltelt-e már, vagy még csak 600... :)
-Voice guidance-re nincs várakozási sor, csak prioritás. Tehát ha mondjuk 800m múlva veszély van, és 210m múlva manőver, akkor elkezdi bemondani a veszélyt, majd azt félbeszakítva elhangzik a manőverre vonatkozó utasítás. Ez így szerintem nem 100-as.

Same rules apply!

(#2339) apaszka


apaszka
veterán

Ha lenne benne sávasszisztens,a legjobb navi lenne a világon. Így is jó persze,de egy nagy városban jól jönne . :K

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#2340) Watt25 válasza EQMontoya (#2338) üzenetére


Watt25
veterán

Viszont ez a popup lejár 15 másodperc alatt, ami alatt nem feltétlen érsz el a veszélyig, mert mondjuk van egy piros lámpa
Nem jól figyelted meg a működést. A 15 másodperces számláló csak akkor kezd el számlálni visszafelé, amikor elhaladtál amellett a pont mellett, ahová fel volt véve az esemény. Tehát már tudod, hogy ott van-e még és van 15 másodperced rányomni, ha még sincs.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#2341) Watt25 válasza apaszka (#2339) üzenetére


Watt25
veterán

Nem kizárt, hogy egyszer lesz.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#2342) Taybore válasza Watt25 (#2340) üzenetére


Taybore
aktív tag

Azért az igaz, hogy sokszor nem pont ott van a bubi, ahol az esemény, mert pl szemből érkezve jelentették a másik oldalra, és már elment mellette 100 méterrel, mire jelenti. Akkor neked hamarabb jelez. Meg mielőtt lenyomom, hogy már "nincs ott a rendőr" még jól körülnézek, hogy ne nyomjam ki feleslegesen, de mire látom, hogy tényleg nincs ott, már elmúlik a 15 mp.

(#2343) apaszka válasza Watt25 (#2341) üzenetére


apaszka
veterán

Erre nyomnék is! :K

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#2344) EQMontoya válasza Watt25 (#2340) üzenetére


EQMontoya
veterán

Akkor ebben van egy bug, mert a jelzett esemény 200m-rel volt előttem kb. :)

Same rules apply!

(#2345) simico


simico
aktív tag

Tegnap jól megszivatott a Rákosrendező sorompóval, el nem tudom képzelni miért a Teleki Blankán akart keresztülvinni. Persze én voltam a hülye, mert nem néztem pontosan merre visz, aztán meg amiért szépen álltam 7 percet a sorompónál ahelyett, hogy másfelé mentem volna :) Legalább gyönyörködhettem a pár perces jégzáporban a várakozás alatt :D

Más.
Van valami "ki tud több (kamu) traffit jelenteni" verseny? Vagy ez csak ilyen aktuális spontán népsport, hogy sokan a dugóban araszoló járőrautót meg a buszmegállóban a buszra váró (nem is feltétlenül rendőr) egyenruhást is bejelentik? Tegnap reggeli rövid utam során három ilyen jelentést is "töröltem", az egyiket előttem 54 másodperccel jelentette valaki a waze szerint, egy percen belül ott voltam és persze rendőr sehol se volt (nem is lett volna ott hova állnia). Alig várom a hétvégét, a húsvéti akció miatt gondolom megint tele lesz a térkép rendőrrel ;]

(#2346) Zsombe


Zsombe
senior tag

Sziasztok,

Nem tudjátok mikor várható újabb kiadás androidra? Van egy igazán idegesítő bug a programban, ami gyakorlatilag használhatatlanná teszi. Minden 5.x verziójú androidot futtató, qHD felbontású készüléken (pl. Note4, Nexus 6) fehér négyzetek jelennek meg a térképen, emiatt nem lehet gyakorlatilag látni semmit. :W

''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

(#2347) Kbali válasza simico (#2345) üzenetére


Kbali
nagyúr

Az a halálom útvonalilag a Vác-nyugati felé menő vasútvonal keresztezése.
Munkaidőben gyakorlatilag nem lehet arra menni, mert olyan sűrűn járnak a vonatok, hogy mindkét irányban folyamatosan áll a sor.
Mostanság nem járok arra, de anno, ha errefelé akart vinni, inkább elmentem más irányba...

Zsombe: nézz be a hivatalos oldalra, hátha van bug report vagy már tesztelés alatti verzió.

[ Szerkesztve ]

(#2348) edk- válasza Zsombe (#2346) üzenetére


edk-
őstag

Az QHD, nem qHD.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#2349) Zsombe válasza Kbali (#2347) üzenetére


Zsombe
senior tag

Köszi! 2 napja nézte ma beta csatornájukat, de sajnos semmilyen új, tesztelhető verzió sincs androidra. :(

''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

(#2350) iday válasza simico (#2345) üzenetére


iday
aktív tag

Én is ott álltam a sorompónál, de legalább nem a dugóba araszoltál. :P

3dfx & AMD & ATI forever! http://iday.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.