Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2451) paolinho válasza radi8tor (#2450) üzenetére


paolinho
őstag

Oksa, köszi. Végül is nem zavar, csak vártam, hogy mi fog történni, de nem történt adott szakaszon semmi. Egyébként én tudom azt jelezni, hogy már nincs ott semmi, ergo tudom törölni a már aktualitását vesztett infót?

(#2452) radi8tor válasza paolinho (#2451) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Csak akkor, ha felugrik egy kis ablak, amiben van like és "már nincs ott" opció.

⭐ Stella

(#2453) paolinho válasza radi8tor (#2452) üzenetére


paolinho
őstag

Hát az jelenesetben nem volt választható opció.

(#2454) marcedli válasza paolinho (#2451) üzenetére


marcedli
tag

Túl sokat nem kell színekkel foglalkozni, az csak látványelem. A lényeg az útvonaltervező működésében van, amely percre pontosan tudja, hogy mi történik az adott útszakaszon.
Egyszóval: ha jót akarsz magadnak, mindig navigálj, tervezz útvonalat, ne csak simán menjen a waze.

#csakawaze

(#2455) edk-


edk-
őstag

Időnként látok egy egyenes vonalat a kép bal szélén, mellette egy időadattal. Ez mit jelent? Annyi perc múlva érek majd dugóba szerinte? Vagy annyi perc, míg kiérek belőle?

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#2456) apaszka


apaszka
veterán

Tegnap este Bp -ről az M7/M1 fele mindenáron elakart vinni a régi 70-sre falu járónak. Mondom, most azért is megnézem mit akar,de vissza fordultam 4km után, hogy ez hül@eám? Utána viszont nem panaszkodott, hogy pályán jövünk haza fele.

Ilyen még nem volt vele.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#2457) radi8tor válasza edk- (#2455) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ha jól rémlik azt jelzi mennyivel tovább tart az utad az előzőleg mutatott értékhez képest a dugó miatt.

apaszka: ne is mondd, volt hogy engem vitt a Váci úttal párhuzamos jobbkezes utcákban, mert szerinte az gyorsabb, mint Westend előtt a Váci úton menni. :W

⭐ Stella

(#2458) apaszka válasza radi8tor (#2457) üzenetére


apaszka
veterán

Ezt ne is mond,a fiamtól jöttem haza, és arra. Duna plázával szemben lakik majdnem,a Ferrari szalon mögött. Szóval engem is a Váci mögé akart vinni most először. Eddig mindig jól döntött, de tegnap?? Egész nap megakart viccelni!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#2459) paolinho válasza marcedli (#2454) üzenetére


paolinho
őstag

Persze, igazad van, csak azért érdeklődtem a szín kapcsán, mert az is az általam tervezett útszakaszon volt található. Én nagyon szeretem a Waze-t, sokszor húzott már ki a csávából, mert ha használom, akkor mindig terveztetek is vele. :D

(#2460) SZATA válasza apaszka (#2458) üzenetére


SZATA
senior tag

Mostanában nagy dugó van - még hétvégén is - a Váci út Fiastyúk utca kereszteződésében. Felmarták a sávokat. Szerintem jobban jártál a kerülővel.

(#2455) edk-:
Azt jelzi, hány perc átjutni a dugón. Csak akkor jelenik meg, ha több mint 7 perc. Jó sokat dugózhatsz, én még egyszer sem járok, valószínűleg mert nem járok olyan hosszú, forgalmas útszakaszokon csúcsidőben.

[ Szerkesztve ]

(#2461) VegyesTamás


VegyesTamás
senior tag

túl agresszívan tervez a Waze. Erre most jöttem rá. Nem lesz valamikor optimális/gazdaságos tervezési mód? Ma éjjel pl nagytarcsa-blaha.Leggyorsabb mód, és fizetős beállítva, Waze mutogatja, az M-es utakat. indulnék is amikor az általam szállított sofőr mondja, hogy miért erre, alternatívba nézem van ugyanúgy 27perces út csak 8,5 kmrel rövidebb kb. Értem, hogy gyorsabb a hosszabb de 1vagy fél percért ne menjek már 8-10 kmel többet. Ebbe most akkor tényleg nekem kéne belenyúlkálnom alternatívakat böngészve? ha meg legrövidebb akkor akadt Pvvár Blaha 47perces is. Rövidnek rövid volt, de nem arra mentem nyilván. A két véglet közé nem lehetne beszúrni valamit? Tudom, hogy nagy meló...de ha pl a menetlevelemet nézzük, kb 50 km-el mentem többet mint a sofőr akit vittem, az kicsit sok nekem.

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#2462) EQMontoya válasza VegyesTamás (#2461) üzenetére


EQMontoya
veterán

Jogos a dolog, ez idő/pénz alapon jó lenne egyensúlyozni valahogy szerintem is.

Same rules apply!

(#2463) formax válasza VegyesTamás (#2461) üzenetére


formax
tag

Szerintem az alternatív útvonalak megnézése nagyon el van dugva: célpont kijelölés/ navigálás kezdése/felugrik az ablak a tervezett útvonal fő adataival/ útvonalak gomb/ 3 alternatív útvonal szövegesen/ térkép a jobb felső sarokban/ és tádá! látom a térképen az alternatívákat.
Szerintem választható kellene, hogy legyen, hogyha akarom, a cél kijelölése után azonnal a térkép ugorjon fel az alternatívákat mutatva.

formax

(#2464) edk- válasza formax (#2463) üzenetére


edk-
őstag

Én lenn a fekete részre szoktam nyomni (ahol a várható érkezést mutatja) és úgy kérek alternatívákat.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#2465) VegyesTamás válasza VegyesTamás (#2461) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

A privát üzenetekre sem tudok válaszolni pát napja, mindug valami hiba töritént. Erre van megoldás? Ezt csak az appon belül lehet intézni?

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#2466) apaszka


apaszka
veterán

Uraim!

Ez a legjobb navi. Tegnap felraktam az ajándék igo-t de most reggel kipróbáltam, de töröltem is.
Sehol sincs még grafikailag sem, nem pedig tudásban a Waze-hoz.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#2467) zharkanyi válasza apaszka (#2466) üzenetére


zharkanyi
tag

Van amiben jobb, de nem kérdés a Waze fölénye. Amiben kevesebbet tud a Waze, az nekem nem hiányzik és grafikailag is csak akkor szebb, ha autópályán vagyok és távoli nézetet mutat.

Ennek ellenére marad. Ha egyszer lehal a mobilnet az egész országban, akkor jól jöhet.

(#2468) Klaymen


Klaymen
tag

Sziasztok!

Valaki megtenné, hogy leveszi a Szüret utcáról az egyirányúsítást?
A határidő előtt elkészültek, már járhatő mindkét irányban.

[link]

Köszi!

(#2469) Watt25 válasza Klaymen (#2468) üzenetére


Watt25
veterán

Kész.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#2470) Klaymen


Klaymen
tag

Köszi!

Már pénteken kész volt, csak elfelejtettem szólni.

(#2471) radi8tor válasza apaszka (#2466) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Azért az túlzás, hogy jobb. ;) Inkább van amiben jobb.
Pl Waze-ban nincsenek sebességhatár jelölések. Ezt hiányolom nagyon a Garmin GPS-em után.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#2472) Luser2000


Luser2000
addikt

Tegnap kaptam egy levelet a Supporttól, hogy megoldották az Exynos/Mali processzor/grafikus gyorsító együttállás megjelenítési problémáit. Gyakorlatilag a Note4 készüléken (is) tapasztalt hibáról van szó.

A következő frissítésben lesz javítva.

Messze van még vajon?

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#2473) radi8tor válasza Luser2000 (#2472) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Asztrológusoktól kérdezd. :)

⭐ Stella

(#2474) Jorus válasza Jorus (#2417) üzenetére


Jorus
nagyúr

Erről esetleg van vkinek infója? Waze wikin nem találtam. Tehát az a kérdés, hogy mi a különbség a között ha a térképen egy adott helyre rábökök, majd elküldöm a helyszínt vkinek, és a között, ha elküldöm az aktuális pozíciómat. A fogadó fél kap egy helyszínt, akkor meg tudja különböztetni, hogy az az aktuális pozícióm, vagy csak úgy küldtem egy helyszínt?

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#2475) VIBO


VIBO
őstag

Hi

Olvashattam valahol olyat hogy az új szupertrafikat is jelezni fogja a waze? Mert ugye van lista hogy mikor hol lesznek.

iPhone 14 pro, Buds Pro, Apple Watch Ultra, MK7 GTI, Zenbook i7

(#2477) marcedli válasza Jorus (#2474) üzenetére


marcedli
tag

Őszintén szólva csak tesztelve lehetne megmondani, de szerintem a fogadó fél ugyanazt fogja kapni egy tervezz oda felkiáltással egyetemben. Szóval nem fogja tudni, hogy te ott vagy-e, csak akkor, ha elindul a navigálás, és a jobb oldalon meglátja.

#csakawaze

(#2478) Watt25 válasza marcedli (#2477) üzenetére


Watt25
veterán

Az biztos, hogy pl. sima SMS-ként küldve az elküldött szövegből látszik. (Itt vagyok/Ez a hely) De az meg átírható az elküldés előtt.
Ha a közvetlen funkcióval küldöd, azt nem tudom, ki kell próbálni.
Kipróbáltam: a "natív" módon küldésnél nem lehet megkülönböztetni. Saját pozíció küldésekor is "itt a helyszín" üzenetet kap a fogadó fél.

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#2479) marcedli válasza Luser2000 (#2472) üzenetére


marcedli
tag

Rákérdeztem a fejlesztőknél, ha lesz válasz, szólok.

#csakawaze

(#2480) marcedli válasza Luser2000 (#2472) üzenetére


marcedli
tag

Ha nem is messze, de biztos nem a napokban jön, ugyanis más dolgokat is javítanak majd, nem csak ezt a hibát. Türelem. ;)

#csakawaze

(#2481) Jorus


Jorus
nagyúr

Watt25 és marcedli: köszi a választ!

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#2482) Luser2000 válasza marcedli (#2479) üzenetére


Luser2000
addikt

:R

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#2483) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Vicces látni NNG Kft reklámját Waze-ben. :DD

⭐ Stella

(#2484) EQMontoya válasza radi8tor (#2483) üzenetére


EQMontoya
veterán

Khm-khm, ott tudtommal nincs 70-es tábla! ;]

Same rules apply!

(#2485) #79335424 válasza EQMontoya (#2484) üzenetére


#79335424
törölt tag

Határeset. Az kb. a felüljáró vége és ott az 50 -es tábla. A hasalós motorosok ott szoktak elkezdeni fékezni a lámpához kb. 170 -ről. Szeretik is a a felüljáró mellé befészkelni magukat a sünik.

(#2486) SZATA válasza radi8tor (#2483) üzenetére


SZATA
senior tag

Nem reklám, csak fel van véve az irodaházuk és éppen valamiért azt rajzolta ki, mint a bal oldaladon az NKH-t.
LM Permalink

(#2487) HofiZoli válasza SZATA (#2486) üzenetére


HofiZoli
senior tag

Az NNG-sek felvették, hogy odataláljanak a waze-zel :D :D

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#2488) VIBO válasza VIBO (#2475) üzenetére


VIBO
őstag

Erre vki?

iPhone 14 pro, Buds Pro, Apple Watch Ultra, MK7 GTI, Zenbook i7

(#2489) SZATA válasza VIBO (#2475) üzenetére


SZATA
senior tag

Ha fel lesznek szerelve, jelezni fogja. Listával nem foglalkozunk, és amúgy is csak a kliensből lehet rögzíteni fix kamerát.

(#2490) viralmind


viralmind
aktív tag

Udv!
Olyan kerdesem lenne, hogy a waze-ben a baratok opcioban a telefonkonyv alapjan felajanl 2 lehetseges baratot, facebook es egyeb nincs osszakapcsolva a waze-el, tehat csak a telefonkonyv alapjan mutataja ezt a 2 lehetseges baratot.Nos a kerdesem az lenne, hogy ezt a 2 embert ,hol mutatja lehetseges baratkent , hol nem , ez mitol fugg?Mivel egyellore nem jeloltem oket baratnak igy gondolom nem a kettonk kozti tavolsagot veszi alapul, es megis hol latszanak ezek a kontaktok lehetseges baratok listajan , hol pedig nem.Remelem nem tul zavaros a kerdesem :) , koszi!Az app pedig nagyon tetszik ,koszonom a fejlesztoknek.

(#2491) SZATA válasza viralmind (#2490) üzenetére


SZATA
senior tag

Értem a kérdésed, de határozott konkrét választ nem tudok rá adni. Nem tudom miért van ez így.

(#2492) Watt25 válasza viralmind (#2490) üzenetére


Watt25
veterán

Nálam az szokott megkavarodni, hogy egyszerűen eltűnik a Telefon Fiókjai közül a Waze. Ilyenkor újra hozzá kell adni, és akkor jól működik.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#2493) viralmind


viralmind
aktív tag

Koszonom a valaszokat, nem hasznalom ezt a baratok feature-t, igy nem zavaro csak feltunt ez a jelenseg es gondoltam rakerdezek.Ami meg feltunt , hogy gyakrabban veszti el a gps jelet mint mas navi alatt.

(#2494) VegyesTamás


VegyesTamás
senior tag

Az éjjel az alsó határ úton, meg a hegyalja út melletti meredek úton volt egy kis anomália a házszámokkal, meg is lepődtem, hogy hibázott! :U :N

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#2495) Watt25 válasza VegyesTamás (#2494) üzenetére


Watt25
veterán

Konkrétabban?

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#2496) catroot


catroot
veterán

Sziasztok!

Másnál előfordul, hogy a térkép "böngészése" közben (ejtsd: pásztázom) néha random távolságra elugrik a térkép?

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#2497) simico válasza catroot (#2496) üzenetére


simico
aktív tag

Nekem az aktuális (vélt vagy valós) pozíciómra szokott visszaugrálni. Ez különösen zavaró amikor a célpontot szeretném rábökéssel megadni és pont akkor ugrik vissza a térkép amikor ráböknék a célpontra :(((

(#2498) VegyesTamás válasza Watt25 (#2495) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

bejelölöm majd ha lesz egy kis idő, bocsi, hogy csak ide bedobtam.

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#2499) simico


simico
aktív tag

Mi ez a sárga tábla a térképen? :F Reklám? Korábban egyszer már láttam ilyet, talán pont ugyanezen a helyen.

Más.
Kezd komikus lenni a traffijelentés. A BKK forgalomfigyelő autóit is már rendőrnek jelentik be egyesek, de az eddigi csúcs a tévéstáb traffiként jelentése volt :DDD Idei tapasztalatom alapján 10-ből 7 jelentés kamu.

(#2500) axioma


axioma
veterán

Tegnap a suli elott dog nagy teherauto elfoglalta az egesz utat, merthogy utjavitottak. Bejeloltem lezarasnak, idolegesen, de nem azt jeloltem hogy kevesebb mint 1 ora, hanem hogy nehany ora (nem lehetett latni, hogy hol tartanak). Vissza kellett mennem a gyerekert, mar nem voltak ott (3/4 ora mulva, vagy hat ott voltak csak masik szakaszon es a nagyteher nelkul), es se megszuntetni nem tudtam, se magatol nem lattam feloldodni azaltal, hogy atmentem rajta. Tudtam volna valahogy feloldani, vagy ez ilyen? (Egyebkent elegge mellekut, vszinu senkit nem vezetett felre emiatt, na de akkor is jo lett volna javitani.)
Mas: ferjem adatai valamelyik kepernyon azt mutatja, hogy 864567 eve csatlakozott (vagy valami hasonlo irrealis szam). Sajna most nem tudom ellenorizni... (egyebkent kb. 2 eve, szoval me'g csak nem is annyi napja, meg nem is olyan sok, hogy az elso tulcsordulas lehetne a rendszerben).
Amugy ugy tunik nekem, hogy akiknek szetesett kepernyo van, ott akkor van hiba, ha inverzben kell kiirni egy szoveget. Vagyis vszinu a szoveg ott van, feherrel, csak a kornyezet nem kerul ra szinessel... nem is ertem, miert igy van az inverz iras, de abbol sejtem, hogy mas programban is lattam hasonlo hibat. Majd ha megkaparintom a parom telefonjat, tesztelem a megjeleniteseket...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.