Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9001) merqree válasza Jorus (#8998) üzenetére


merqree
őstag

Azért a kalkulációba bele lehetne tenni egy olyat, ami Nálad is látszik, hogy két- háromszor akkora távolság pár perc nyereségért nem biztos, mivel a megtett úttal arányosan nő annak a lehetősége, hogy mégis hosszabb menetidő lehet. Igaz ez fordítva is, hogy elindulok a rövidebb úton picivel hosszabb menetidővel, és a torlódás miatt tovább növekszik a menetidő.

(#9002) radi8tor válasza merqree (#9000) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ha nekem sem lenne helyismeretem néha engem is elvinne elég érdekes utakra Waze amiatt az 1-2 perc miatt. Engem inkább a sok mellékutcában való szlalomozás zavar.

⭐ Stella

(#9003) sharp4 válasza radi8tor (#9002) üzenetére


sharp4
őstag

Sokszor engem is, de van, hogy jól jön mert elkerüli a dugót.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#9004) canniball


canniball
nagyúr

Újabb infó az M2-ről: eddig a végigtáblázott részben a gödi lehajtó kétszer kétsávos szakasza korlátozásmentes volt, ma de. ahogy jöttem haza Pestről szomorúan konstatáltam hogy ennek vége, mivel azt a részt is készer egy sávra szűkítették és azt a szakaszt is 60-as sebességre táblázták. A szalagkorlátot bontották (vagy mit csináltak vele), így nem tudom időszakos vagy hosszabb ideig tartó lesz a fennforgás, ha látok változást akkor szólok.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#9005) junkpod válasza merqree (#8996) üzenetére


junkpod
nagyúr

Ja, a hosszabb út gyorsabb 3 perccel azaz 10%-al, de a döntés a tiéd.

Box's don't touch!

(#9006) Salex1


Salex1
senior tag

A bejegyzéseimhez miért Anonimus-t ír, amikor be vagyok jelentkezve?

(#9007) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Üdv!

Elkezdtem használni navira, de nem regisztrálnék.
Van valami előnye a regisztrációnak?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9008) -secret- válasza leslieke (#9007) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Semmi, csak pontgyűjtés, barátlista.

[ Szerkesztve ]

(#9009) Sanyi.mTs válasza -secret- (#9008) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

kedvencek elmentése. új telefonon, ha belogolsz, akkor azok is megjelennek.

(#9010) Jorus válasza leslieke (#9007) üzenetére


Jorus
nagyúr

Reghez csak egy emil kell, az 2 perc, egyéb profillal nem kell összekötni.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#9011) canniball válasza Sanyi.mTs (#9009) üzenetére


canniball
nagyúr

Kedvenceket reg. nélkül is el lehet menteni.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#9012) canniball válasza Jorus (#9010) üzenetére


canniball
nagyúr

E-mail címmel? Hol? Ha rámegyek a regisztrációra nálam két opciót ajánl fel: facebook profillal és telefonszámmal.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#9013) -secret- válasza canniball (#9011) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

De új/másik telefonon viszi át az account a kedvenceket.

(#9014) Jorus válasza canniball (#9012) üzenetére


Jorus
nagyúr

Bocsi, igazad van, telefonszámmal, de mivel én anno nem akartam a sajátommal regelni, ezért "külső szolgáltató" segítségét vettem igénybe, amihez egy emil cím szükséges.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#9015) leslieke válasza canniball (#9012) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igen, csak azzal lehet.

De amiket írtatok előnyöket, azok nem érdekelnek. Köszi a válaszokat.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9016) Faterkam


Faterkam
addikt

Sziasztok! Budán a ponty u. le van részlegesen zárva, a Szalag u.-ból mégis a Ponty u.-n át akart lehozni, ezt mikor frissítik, vagy hol kell jelezni? (nem vagyok nagy Waze-s)

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#9017) SZATA válasza Faterkam (#9016) üzenetére


SZATA
senior tag

Nálunk le van zárva, nem tudom miért vitt arra.

[ Szerkesztve ]

(#9018) Faterkam válasza SZATA (#9017) üzenetére


Faterkam
addikt

Igazad van, most már nálam is. Csütörtökön 17h felé jártunk ott.Akkor letett a fő utcába és onnan navigált. :R

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#9019) SZATA válasza Faterkam (#9018) üzenetére


SZATA
senior tag

Az elmúlt pár napban néhányszor zavar volt az erőben, szóval talán azért vitt keresztül a lezáráson.

(#9020) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Egy hidat elbontottak, korlátozásnak ennyit tudtam megadni. Ez így jó?:B Jópáran jelentették azóta, kell neki 1-2 nap ha jól gondolom. Biztos ami tuti alapon a becsatlakozó utaknál a rákanyarodást azt levettem.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9021) fant0mi válasza Winner_hun (#9020) üzenetére


fant0mi
addikt

Beirod akar ide, hogy melyik hidrol van szo, es egy magas szintu szerkeszto le tudja zarni azonnali hatallyal is.

(#9022) SZATA válasza fant0mi (#9021) üzenetére


SZATA
senior tag

Pontosan. A korlátozás nem rossz, csak lassú. Pont olyan lassú amíg érvényre jut, mint a kanyarodás tiltás, így annak nincs értelme. Ráadásul a megnyitáskor is ugyanannyit kell várni. Szóval jobb az azonnali zárás, tehát egy helyet vagy egy linket szeretnék kérni.

Update: Nem csalt a megérzésem, elsőre megtaláltam. :B Én tettem rá a múlt héten is zárást, csak a BKK infó csak arra a hétre terjedt ki. Zárom.

[ Szerkesztve ]

(#9023) Winner_hun válasza SZATA (#9022) üzenetére


Winner_hun
félisten

Világos, így lesz ezután:R

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9024) merqree


merqree
őstag

Ejte, neeeee.... Heeeeee.... merre mééééészzz?????? :W :W :C :C :D :D

Ha nem látszódna, egy építési területen, lezárt szakaszon akart átvinni...

(#9025) cdfrank válasza cdfrank (#8551) üzenetére


cdfrank
csendes tag

Sziasztok! A képernyőm azóta sem javult meg. Ez Waze oldali kérdés, vagy a telefon (Huawei P9) hülyülhetett meg, bár nem volt rajta a Waze-n kívül frissítés. Köszi. Más: A Waze bátran használja a lakó-pihenő övezeteken való áthaladást dugó elkerülésére, bár ez elvileg szabálytalan. Erre mi a belső iránymutatás? Azért kérdezem, mert egy távoli ismerős írta, hogy rendőr állt az övezetnél, és visszafordította az arra igyekvőket, ha nem tudták igazolni, hogy a védett területen van dolguk...

(#9026) Salex1 válasza cdfrank (#9025) üzenetére


Salex1
senior tag

És hogy lehet azt igazolni, hogy boltba megyek, vagy hogy jöttem egy lakást megnézni?

[ Szerkesztve ]

(#9027) Tesztelo.hu válasza Salex1 (#9026) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Igazolni sehogy, de egy ismeretlen környéken hogyan válaszolsz arra a kérdésre, hogy *konkrétan* hova mész?

(#9028) Jorus válasza Tesztelo.hu (#9027) üzenetére


Jorus
nagyúr

Cigié' a boltba. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#9029) SZATA válasza cdfrank (#9025) üzenetére


SZATA
senior tag

Ez térképhiba. A lakó-pihenő övezetek jelölve vannak a térképen. Márpedig úgy, hogy magánútra van állítva az úttípus, úgyhogy nem tervezhet keresztül rajta. Hol volt ez pontosan?

(#9030) SZATA válasza merqree (#9024) üzenetére


SZATA
senior tag

Kellene nyitni egy ticketet a help centerben a felhasználóneveddel, időponttal, helyszínnel.

(#9031) Winner_hun válasza SZATA (#9029) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ahaa.. ezt jó tudni. Van itt nem messze egy rész ami magánútként van, célom volt arra fordulni és megnézni hogy tényleg így van-e, de ezek szerint ez áll a háttérben. Akkor nem fogom piszkálni.

Más: helyhez nem lehet megjegyzést írni elutasítás esetén? Ma berakott valaki képet de fejjel lefelé volt, azt úgy nem igazán fogadnám el, viszont jó lenne tudatni a júzerrel hogy miért is lett elutasítva.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9032) SZATA válasza Winner_hun (#9031) üzenetére


SZATA
senior tag

Sajnos nem lehet. Így ha beküld egy kezdő 10 rossz frissítést, és mindet elutasítjuk, nem fogja tudni miért lett letiltva a helyszerkesztésről.

(#9033) Winner_hun


Winner_hun
félisten

A Pázmány Péter utcát valaki legyen szíves nézze át, elvileg lezárás megszűnt.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9034) Winner_hun


Winner_hun
félisten

György Aladár utca Kiss Áron és Zalai út között lezárva, kéne rá egy zárás.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9035) SZATA válasza Winner_hun (#9033) üzenetére


SZATA
senior tag

Észrevettem már, intézem.

A másik lezárást személyesen is láttad, vagy csak az UR-t (hibajelentés) tolmácsolod? Egyébként már az egyik magas szintű szerkesztő foglalkozott/ik vele.

(#9036) Winner_hun válasza SZATA (#9035) üzenetére


Winner_hun
félisten

Többen is jelezték, valaki egy teljesen más helyen írta plusz megjegyzésnek.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9037) SZATA válasza Winner_hun (#9036) üzenetére


SZATA
senior tag

Csináljuk, de lehet, hogy csak holnapra sikerül. :/

(#9038) merqree


merqree
őstag

Ma megint kiakasztott imádott navigációs programom.

Először erre akart vinni:

Nem hallgattam rá, elindultam az Alsóhegy utca felé.

Aztán az Alsóhegy utcába érve tudta tetézni a "hülyeséget":

Eredetileg ezen az útvonalon vitt volna:
Bartók Béla - Karolina - Ábel Jenő - Villányi - Szüret - Somlói...

Szili17,
Azon gondolkoztam, míg a céghez sétáltam a parkolóból,hogy mi lenne, ha a BAH csomópont felé picit eltolnánk az egész parkolót? Lehet, az megoldaná/feloldaná azt az anomáliát, hogy az Alsóhegy utcából képtelen benavigálni a parkolóba.

[ Szerkesztve ]

(#9039) SZATA


SZATA
senior tag

Szeptember 29. pénteken lesz Waze Cafe.

(#9040) Szili17 válasza merqree (#9038) üzenetére


Szili17
aktív tag

Ez siralmas. :W
Azzal az a baj, hogy akkor fordulj balra majd fordul jobbra lenne. :F
Most kicsit átrendeztem a kereszteződést (széthúztam picit) nézzük meg így változik-e valami ezzel. :U :R

"Facts are stubborn things; and whatever may be our wishes, our inclinations, or the dictates of our passions, they cannot alter the state of facts and evidence."

(#9041) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Ennyit évit nekem még nem frissített a waze mint ma 1 úton. 4 perc késés, 6 perc nyereség, 6 perc késés, 6 perc késés, 9 perc nyereség.. 15 percet is sokszor hozzárakott/elvett belőle, mint aki nem tudja hogy mit is akar, volt hogy minimális időközökkel. Lehet ez egy beépített dugó-elterelő ficsőr:U:D

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9042) Digger


Digger
senior tag

Sokszor haladok keresztül Mezőberényen és van egy apró térképhiba, csak én még nem értek a szerkesztéshez! :(
A főtéren van egy körforgalom és az egyik kijáratot nem ismeri. Az egy dolog, hogy rosszul mondja a kijárat számát, de ha valaki a főtérre szeretne bemenni, nem tervez arra. A 47-es úton, Debrecen felől Békéscsaba irányába haladva, rögtön az első kijárat a főtérre visz a Berény szálloda felé. Ott van a Spár, DM, Posta, Otp és apró boltok kávézók is. Van egy csomó parkolóhely, de arra ügyelni kell, hogy az első 30 méternyi rész egyirányú! Természetesen a körforgalom felől lehet behajtani. Valaki tudná modizni?

(#9043) merqree válasza Szili17 (#9040) üzenetére


merqree
őstag

Holnap reggel kiprobalom, köszönöm :R

(#9044) Winner_hun válasza merqree (#9043) üzenetére


Winner_hun
félisten

1-2 nap míg a térkép frissül..

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9045) Szili17 válasza merqree (#9043) üzenetére


Szili17
aktív tag

Az még nem lesz más, ennyire nem gyors a Waze (térképfrissítés).
A hétfő reálisabbnak tűnik mint terv. :)

"Facts are stubborn things; and whatever may be our wishes, our inclinations, or the dictates of our passions, they cannot alter the state of facts and evidence."

(#9046) Szili17 válasza Digger (#9042) üzenetére


Szili17
aktív tag

Szerintem ez itt 1 kijárat, sőt. Ahogy el nézem a GoogleMapset már hárman vagyunk azzal együtt aki a Waze-ben beszerkesztette.
Kihajtasz az első kijáraton majd rögtön jobbra fordulsz.

[ Szerkesztve ]

"Facts are stubborn things; and whatever may be our wishes, our inclinations, or the dictates of our passions, they cannot alter the state of facts and evidence."

(#9047) Digger válasza Szili17 (#9046) üzenetére


Digger
senior tag

A Google térképen a Kossuth Lajos tér nem a körforgalomból nyílik és pont ez a hiba! Valójában az első kijárat nagy a Kossuth térre, a második megy Békéscsaba felé, a harmadik meg Békés felé. A Kossuth térre menő rövid egyirányú utat kellene a körforgalomba kötni.

[ Szerkesztve ]

(#9048) junkpod válasza Winner_hun (#9041) üzenetére


junkpod
nagyúr

Ha ez Budapesten volt akkor megértem, egyszerűen nem volt megoldása a hazajutas feladatnak, bármerre kerültem, dugobol dugoba jutottam. 10km 50 perc volt es ez még csak félút volt...

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

(#9049) merqree válasza Szili17 (#9045) üzenetére


merqree
őstag

Azt gondoltam, ha Te szerkeszted át, akkor azonnal befrissül, de ezek szerint csak a lezárásokat tudjátok azonnali hatállyal megcsinálni?

(#9050) Szili17 válasza merqree (#9049) üzenetére


Szili17
aktív tag

Nem vagyunk mi mindenhatók, sőt igazából elég kevés dologgal tudunk többet fizikailag (szerkesztőben) mint bárki más.
A lezárások mennek rögtön mindegy ki teszi fel, csak szerkesztőből 5+ editor tudja, ennyi a varázslat. (Kliensből meg bárki ugye.)

"Facts are stubborn things; and whatever may be our wishes, our inclinations, or the dictates of our passions, they cannot alter the state of facts and evidence."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.