Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:01:36

LOGOUT.hu

MOTOROLA NEXUS 6

KÉRDEZÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT, ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3151) abopeti válasza SamS20 (#3150) üzenetére


abopeti
tag

Köszönöm!

(#3152) s3nsitivity válasza abopeti (#3149) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Miért lenne "fapados"?
Rendes Nexus felé BL

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#3153) zack


zack
nagyúr

Sziasztok!

Aki G4-ről váltott, pár szóban leírná miben jobb illetve rosszabb az N6?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#3154) Lecs@ válasza zack (#3153) üzenetére


Lecs@
addikt

Számodra visszalépés lenne N4 , és G4 után. N6 már egy őskövület. N6 P kéne neked, vagy Microsoft 950 XL. :R

512 GB

(#3155) s3nsitivity válasza Lecs@ (#3154) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Ez nem tudom miből jött le neked. :F

(#3153) zack Szoftveresen jobban optimalizált, gyorsabb, jobban bánik a memóriával viszont kevésbé funkicó dús a gyári rendszer és kamerában is gyengébb az N6, ha bőr hátlapos kivitelről van szó akkor az N6 kevésbé prémium ellenben nagy. :D

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#3156) zack válasza Lecs@ (#3154) üzenetére


zack
nagyúr

Akkor nem kapkodok a cserével. :R 950 XL-el szemezgetek, de egyelőre még horror áron rendelhető.
N6P-t sem látok sehol.

(#3155) s3nsitivity

Barna bőr hátlapos verzióm van. :) Kamera igen fontos szempont, így a sima N6 minden bizonnyal kimarad. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#3157) migabi24 válasza s3nsitivity (#3155) üzenetére


migabi24
nagyúr

Mert ismeri zacket, és kb minden telefont használt már amit árulnak

(#3158) s3nsitivity válasza migabi24 (#3157) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Én is elég sok mindenen végig rágtam már magamat de jelen esetben nem tudnék olyan készüléket mondani amire lecserélném az N6-om így az, hogy őskövület szerintem nem is kicsit túlzó.

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#3159) zack válasza migabi24 (#3157) üzenetére


zack
nagyúr

M9+ gondolkoztam még, de kamerában nem lenne előrelépés. Sőt...

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#3160) Weeman1 válasza zack (#3153) üzenetére


Weeman1
veterán

Szerintem mindenben jobb az N6. :)

Xiaomi 11T Pro

(#3161) zack válasza Weeman1 (#3160) üzenetére


zack
nagyúr

Fanatikus! ;]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#3162) jacis válasza zack (#3159) üzenetére


jacis
nagyúr

Nekem sima M9 volt a nexus előtt és azt kell momdja tényleg veri a nexus a HTC-t.
Kamerában sajnos a HTC-k most nagyon gyengék :(

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3163) DeathAdder válasza zack (#3156) üzenetére


DeathAdder
veterán

Note 4 után azt mondom gyere, de nálam a kamera nem prioritás, ami egyébként nem is szar :D
Ami hiányzik az a ceruza és az a rohadt screen mirroring (oké Chromecast, de nincs több szabad hdmi portom, szóval kapják be ), de legalább van multitasking.

_
Fogalmam nincs mitől lenne előrelépés egy N6P és jó nagy hátra (hamár őskövület jelző) a N6, kíváncsi lennék tényekkel is alátámasztani, nekem egy sem jut eszembe. Ja hamár kamera N6P-be nincs OIS. Én nemrég vettem ezt a telót, vagyis simán megvárhattam volna a N6P-t, de ha tök egy áron lenne akkor se biztos h azt választottam volna, így meg hogy szinte duplája..

(#3164) rollerk válasza DeathAdder (#3163) üzenetére


rollerk
tag

Megállt a fórum úgyhogy kérdezek...
Kapott már valaki MRA58R ota-t? :)

(#3165) ati888


ati888
senior tag

Én is rakok ide egy képet, átlagos használattal:

(#3166) adamfriday válasza ati888 (#3165) üzenetére


adamfriday
senior tag

Ebből azt látni, hogy kb alig nyúltál a telefonhoz. :)

(#3167) s3nsitivity válasza ati888 (#3165) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Ilyen használat mellé egy nyomógombos is elég lenne neked. :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#3168) zsirfecske válasza rollerk (#3164) üzenetére


zsirfecske
addikt

nem sokkal feljebb írtam.

(#3169) migabi24 válasza adamfriday (#3166) üzenetére


migabi24
nagyúr

Pont, hogy sokat nyúlt, de csak az időt nézte meg

(#3170) MPeter87


MPeter87
őstag

Valahogy nálam az NRT nem működik tökéletesen vagy csak nem értek hozzá. A parancssoros telepítgetések sosem álltak hozzám közel, de lehet inkább ezzel a módszerrel fogok mókolni a későbbiekben.
NRT-ben rendben lefutott a bl unlock, felment a twrp is, de utána már a piros hibaüzenettel indult a rendszer, majd recovery-ben indítva a twrp felajánlotta a root-olást reboot előtt, amit elfogadtam, onnan viszont már nem akart bebootolni a rendszer. NRT-ből akartam rakni a stock img-t, hogy helyre álljon a dolog, de 2x is 1-2 másodperc elteltével lefutottnak mutatta a dolgot, persze ugyanúgy bootloop. Parancssorból felraktam az összefoglalóban leírt módon a stock romot, majd twrp, majd root és így rendben fut a rendszer, bootolásnál nincs piros hibaüzenet sem.

(#3171) hallerlaller válasza adamfriday (#3166) üzenetére


hallerlaller
addikt

szerintem sokat dolgozik és nincs ideje telefon basztani állandóan, egy két üzenete néz meg rajta nem baj az.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#3172) dfcwolf


dfcwolf
tag

Sziasztok! Van egy olyan problémám, hogy jelentkezik a telón egy 4 megás frissítés. Letöltöm és újraindul. Amikor újraindul, akkor elindul a custom recovery. Ott azt nyomom, hogy system reboot. Újraindul a teló és egy óra múlva ismét jelentkezik a frissítés. Miért nem fut le rendesen?

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#3173) rollerk


rollerk
tag

Sziasztok.
Eddig Telekom-os voltam, de és nagyon jó volt az LTE sebességem Budapesten.
Most váltottam Telenor-ra, hogy és azt tapasztalom hogy lassabb kicsit a 4G (érdekes hogy itt 4G t ír a teló az lte helyett) , de ez a kisebbik baj, sokáig tart mire csatlakozik, sokszor nem találja a halozatot.. Ahol eddig simán ment az lte a Telekom által, a ott most nincs nagyon netem. Pl: metró...

Van erről tapasztalatotok?
Lehet ez beállítás függő vagy tisztán szolgáltatói a dolog?

(#3174) SamS20 válasza rollerk (#3173) üzenetére


SamS20
senior tag

Szolgáltató, telenornak elég szar a lefedettsége

(#3175) jacis válasza SamS20 (#3174) üzenetére


jacis
nagyúr

Nekem is panaszkodik erre a telenoros cimborám.
A voda viszont egész jó.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3176) -juc- válasza dfcwolf (#3172) üzenetére


-juc-
aktív tag

Módosított rendszeren nem fog lefutni a frissítés. (Lásd custom recovery.)
Ha zavar a figyelmeztetés, hosszan rányomva letilthatod. Vagy ha épp nem mutat letölthető frissítést, így kilapozhatod ugyanazt, és letilthatod.

(#3177) dfcwolf válasza -juc- (#3176) üzenetére


dfcwolf
tag

Köszönöm!

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#3178) jacis


jacis
nagyúr

Sziasztok,
Akarok egy karbon fóliát/skint a teló hátúljára. Sajnos nem találok sehol. Az ebay-on rendeltem egyet de nem tudja szállítani a gyerek. Esetleg használ valaki ilyet? Tudtok ajálani esetleg valami boltot?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3179) rollerk válasza jacis (#3178) üzenetére


rollerk
tag

https://dbrand.com/shop/nexus-6

(#3180) cyberkind


cyberkind
félisten

Sziasztok!

Hamarosan belépek hozzátok egy 32-es fehér készülékkel, amit az Expamsys-ról rendeltem, a kérdésem hogy valami általános tudnivaló van a telefonról, vagy csak összefoglaló és kész?
Milyen tokot ajánlanátok a telefonra hátulra?

Paranormal Cocktivity

(#3181) adamfriday válasza cyberkind (#3180) üzenetére


adamfriday
senior tag

Én Ringke Fusiont használok ezen is, meg előtte a Nexus 4-en is ilyen volt.

[ Szerkesztve ]

(#3182) cyberkind válasza adamfriday (#3181) üzenetére


cyberkind
félisten

Esetleg valami szilikon vagy műanyag tok?

Paranormal Cocktivity

(#3183) MPeter87 válasza cyberkind (#3182) üzenetére


MPeter87
őstag

Én ilyet rendeltem. Nem érkezett még meg, de nemrég rakott fel képeket egyik fórumtárs, lapozz vissza kicsit.

(#3184) adamfriday válasza cyberkind (#3182) üzenetére


adamfriday
senior tag

Szerinted ez miből van, üvegből? :U

(#3185) cyberkind válasza adamfriday (#3184) üzenetére


cyberkind
félisten

Kemény műanyag?
Egyébként inkább szilikon tokra vágyom jobban, ez amit te linkeltél már a 4-es idejében se tetszett annyira. :B

Paranormal Cocktivity

(#3186) jacis válasza rollerk (#3179) üzenetére


jacis
nagyúr

Köszönöm.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3187) miller79


miller79
tag

Sziasztok! A Nexus 6-ban van a felső hangszóróba egy led, ezt rootolás nélkül életre lehet valahogy kelteni? Annyira hiányzik, hogy nagyon! Köszi előre is... :R

(#3188) NTonee válasza miller79 (#3187) üzenetére


NTonee
veterán

Nem, buhera nélkül nem működik.

(#3189) jacis válasza miller79 (#3187) üzenetére


jacis
nagyúr

Helyette van az ambient kijelző. Én jobban szeretem bár az elején fura volt.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3190) jacis


jacis
nagyúr

Srácok ha valaki gondolkodik VPN használaton tudok ajánlani egy progit hozzá. Ekkora kijelzőn ilyen felbontással hibátlanul működik. Nekem a céges gép mindog megy bemt és ha bármit intéznem kell ármikor megtehetem telóról.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3191) s3nsitivity válasza jacis (#3190) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Az a VPN fajtájától (a vég eszköztől is függ) ha cisco -s szabványú a VPN akkor ott az AnyConnect ha viszont OpenVPN akkor annak is van kezelője, OpenVPN Connect néven az áruházba.

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#3192) sqpp


sqpp
őstag

Közben beszereztem egy Nexust 6-ot en is :)

(#3193) cyberkind


cyberkind
félisten

Ti hogy szoktátok használni a kamerát?
Magasabb felbontás de csak 4:-as kép, vagy kisebb felbontás de 16:9-es kép? :)

Paranormal Cocktivity

(#3194) MPeter87 válasza sqpp (#3192) üzenetére


MPeter87
őstag

Grat, használd egészséggel! :)

(#3195) apaszka válasza Lecs@ (#3154) üzenetére


apaszka
veterán

:C :K

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#3196) t.benedek válasza cyberkind (#3193) üzenetére


t.benedek
tag

4:3-ba. A 16:9 ebből cropol, ha akarom ezt megtehetem utólag manuálisan :)

(#3197) 8zabi


8zabi
őstag

és végre itt az Xposed Framework 6.0-ra

már készül is egy javítás, az első kiadás még nem csinál semmit :DDD

(#3198) cyberkind


cyberkind
félisten

Azt leírja valaki hogy hogy rakok zenét a telefonra? :D

Paranormal Cocktivity

(#3199) s3nsitivity válasza cyberkind (#3198) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Rá dugod a gépre és rá másolod a fileokat egy file kezelővel. :DDD

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#3200) NTonee válasza cyberkind (#3198) üzenetére


NTonee
veterán

rádugod gépre, sajátgépben (ez a gép/windows explorer/tökmindegy hogy hívjuk) megjelenik a telefon. Ha 6.0 van fent, akkor usb-re kötve az értesítési sávod lehúzod és még ki kell választani az MTP módot előbb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.